Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt 25. forduló

2019.05.26 - 17:00

Öskü, Palota-Vidék 2000 Öskü FC

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt

Játékvezető
VÁMOSI VANDA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GÖRÖG IMRE, TÁL SÁNDOR
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
90'
45'

Gólok

HORNYÁK ÁDÁM

11'

1 - 0

 

TALIÁN KRISZTIÁN

15'

2 - 0

 

HORVÁTH LÁSZLÓ

47'

3 - 0

 

TALIÁN KRISZTIÁN

49'

4 - 0

 

SZŐRÖS ÁDÁM

78'

5 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 25 20 1 4 114 34 80 61 8
2 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 25 19 4 2 103 33 70 61 7.8
3 PÉTI MTE  PÉTI MTE  25 17 2 6 83 41 42 53 7.8
4 UGOD SE UGOD SE 25 16 3 6 63 41 22 51 7.6
5 ŐSI PSK ŐSI PSK 25 14 4 7 65 45 20 46 7.6
6 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 25 12 7 6 58 46 12 43 7.6
7 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 25 10 4 11 48 47 1 34 7.8
8 CSOPAK SC CSOPAK SC 25 10 4 11 75 95 -20 34 7.6
9 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 25 7 5 13 47 65 -18 26 7.4
10 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 25 7 4 14 50 80 -30 24 7.4 (-1 pont)
11 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 25 6 4 15 52 90 -38 22 7
12 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 25 6 3 16 41 79 -38 21 7.4
13 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 25 5 2 18 27 64 -37 17 7.2
14 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 25 1 3 21 37 103 -66 6 6.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 13 9 3 1 28 2 26 30 12 6 4 2 24 13 11 22 25 15 7 3 52 15 37 52
2 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 13 6 6 1 19 7 12 24 12 7 4 1 13 6 7 25 25 13 10 2 32 13 19 49
3 NEMESVÁMOSI LSE B.TOMAJI SE BONVINO 13 9 2 2 29 5 24 29 12 5 4 3 17 9 8 19 25 14 6 5 46 14 32 48
4 NEMESVÁMOSI LSE PÉTI MTE 13 10 1 2 28 11 17 31 12 3 4 5 8 14 -6 13 25 13 5 7 36 25 11 44
5 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 13 7 2 4 20 10 10 23 12 4 3 5 9 11 -2 15 25 11 5 9 29 21 8 38
6 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 12 5 4 3 13 11 2 19 13 6 1 6 11 19 -8 19 25 11 5 9 24 30 -6 38
7 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 13 4 6 3 9 10 -1 18 12 6 2 4 10 8 2 20 25 10 8 7 19 18 1 38
8 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 12 5 4 3 10 9 1 19 13 4 4 5 13 11 2 16 25 9 8 8 23 20 3 35
9 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 12 6 2 4 22 20 2 20 13 3 4 6 13 22 -9 13 25 9 6 10 35 42 -7 33
10 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 12 3 2 7 6 14 -8 11 13 6 3 4 17 14 3 20 25 9 5 11 23 28 -5 31
11 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC 12 3 4 5 9 11 -2 13 13 4 2 7 9 27 -18 14 25 7 6 12 18 38 -20 27
12 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 13 4 4 5 15 17 -2 16 12 0 3 9 4 20 -16 3 25 4 7 14 19 37 -18 19
13 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 12 1 3 8 4 13 -9 6 13 2 2 9 8 20 -12 8 25 3 5 17 12 33 -21 14
14 NEMESVÁMOSI LSE TÓTVÁZSONY SE 12 2 1 9 9 25 -16 7 13 1 4 8 9 27 -18 7 25 3 5 17 18 52 -34 14
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE B.TOMAJI SE BONVINO 13 11 0 2 67 17 50 33 12 9 1 2 47 17 30 28 25 20 1 4 114 34 80 61
2 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 13 11 0 2 56 12 44 33 12 8 4 0 47 21 26 28 25 19 4 2 103 33 70 61
3 NEMESVÁMOSI LSE PÉTI MTE 13 10 0 3 54 20 34 30 12 7 2 3 29 21 8 23 25 17 2 6 83 41 42 53
4 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 13 8 2 3 35 22 13 26 12 8 1 3 28 19 9 25 25 16 3 6 63 41 22 51
5 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 13 9 0 4 40 20 20 27 12 5 4 3 25 25 0 19 25 14 4 7 65 45 20 46
6 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 13 6 4 3 27 23 4 22 12 6 3 3 31 23 8 21 25 12 7 6 58 46 12 43
7 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 12 4 4 4 23 21 2 16 13 6 0 7 25 26 -1 18 25 10 4 11 48 47 1 34
8 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 12 6 4 2 44 38 6 22 13 4 0 9 31 57 -26 12 25 10 4 11 75 95 -20 34
9 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 12 3 3 6 25 25 0 12 13 4 2 7 22 40 -18 14 25 7 5 13 47 65 -18 26
10 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 12 3 1 8 19 39 -20 10 13 4 3 6 31 41 -10 14 25 7 4 14 50 80 -30 24
11 NEMESVÁMOSI LSE TÓTVÁZSONY SE 12 2 3 7 25 41 -16 9 13 4 1 8 27 49 -22 13 25 6 4 15 52 90 -38 22
12 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC 12 4 1 7 23 32 -9 13 13 2 2 9 18 47 -29 8 25 6 3 16 41 79 -38 21
13 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 12 2 1 9 10 28 -18 7 13 3 1 9 17 36 -19 10 25 5 2 18 27 64 -37 17
14 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 13 1 2 10 28 49 -21 5 12 0 1 11 9 54 -45 1 25 1 3 21 37 103 -66 6
 
B.TOMAJI SE BONVINO
4 - 211 - 16 - 010 - 15 - 00 - 41 - 24 - 26 - 35 - 04 - 28 - 03 - 0
CSABRENDEK FC
1 - 92 - 52 - 42 - 1-1 - 43 - 30 - 30 - 12 - 13 - 03 - 40 - 4
CSOPAK SC
1 - 75 - 35 - 24 - 12 - 22 - 25 - 4-4 - 42 - 76 - 16 - 32 - 2
NEMESSZALÓK ESE
2 - 31 - 15 - 14 - 01 - 12 - 4-1 - 11 - 22 - 32 - 03 - 41 - 5
NEMESVÁMOSI LSE
2 - 42 - 46 - 32 - 52 - 52 - 71 - 14 - 61 - 13 - 51 - 31 - 31 - 2
ŐSI PSK
2 - 03 - 27 - 22 - 05 - 02 - 72 - 33 - 05 - 00 - 23 - 15 - 11 - 2
ÖSKÜ FC
1 - 35 - 04 - 26 - 17 - 04 - 15 - 21 - 211 - 01 - 05 - 05 - 11 - 0
PEREMARTON SC BERHIDA
1 - 36 - 33 - 11 - 12 - 22 - 22 - 22 - 12 - 13 - 11 - 32 - 10 - 2
PÉTI MTE
1 - 36 - 15 - 27 - 14 - 15 - 11 - 50 - 15 - 24 - 13 - 16 - 17 - 0
SOMLÓ SC
3 - 33 - 54 - 01 - 34 - 11 - 3-0 - 40 - 30 - 23 - 13 - 11 - 6
SZENTANTALFA NVSE
-2 - 22 - 33 - 16 - 01 - 41 - 30 - 00 - 02 - 12 - 13 - 31 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
0 - 31 - 11 - 50 - 13 - 11 - 30 - 10 - 51 - 22 - 10 - 21 - 3-
TÓTVÁZSONY SE
0 - 82 - 53 - 43 - 3-1 - 34 - 42 - 43 - 51 - 03 - 12 - 21 - 2
UGOD SE
3 - 11 - 24 - 22 - 03 - 10 - 04 - 44 - 22 - 47 - 21 - 01 - 23 - 2

Meccsek

ÖSKÜ FC

2018. 08. 12. 17:00
Csopak Spotrpálya
2018. 08. 12. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ÖSKÜ FC
2018. 08. 29. 18:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 08. 29. 18:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 08. 26. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 08. 26. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 02. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 02. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 08. 16:30
Szigligeti sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
ÖSKÜ FC
2018. 09. 16. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 16. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PÉTI MTE
2018. 09. 22. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 09. 22. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 30. 16:00
Ugod SE
2018. 09. 30. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 07. 15:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 07. 15:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2018. 10. 14. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 10. 14. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 21. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 21. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2018. 10. 28. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 28. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 04. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 04. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC
2018. 11. 11. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 11. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSOPAK SC
2019. 03. 24. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 03. 24. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
ÖSKÜ FC
2019. 03. 31. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 03. 31. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 04. 06. 16:30
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 06. 16:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ÖSKÜ FC
2019. 04. 14. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 14. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 04. 21. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ÖSKÜ FC
2019. 04. 28. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 28. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 05. 05. 17:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 05. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ÖSKÜ FC
2019. 05. 12. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 12. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TÓTVÁZSONY SE
2019. 05. 19. 17:00
Csabrendek FC
2019. 05. 19. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ÖSKÜ FC
2019. 05. 26. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 26. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 02. 17:00
Somlószőlős SE
2019. 06. 02. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
ÖSKÜ FC

TALIÁNDÖRÖGD SE

2018. 08. 12. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 08. 12. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ŐSI PSK
2018. 08. 19. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 08. 19. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 08. 26. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 08. 26. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2018. 09. 02. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 02. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 09. 09. 16:30
Somlószőlős SE
2018. 09. 09. 16:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 09. 16. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 16. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSOPAK SC
2018. 09. 23. 16:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 09. 23. 16:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 09. 30. 16:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 30. 16:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 10. 05. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 10. 05. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 10. 14. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 14. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 10. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 10. 28. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 28. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 04. 14:00
Ugod SE
2018. 11. 04. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 11. 11. 13:30
Ősi Petőfi SK
2018. 11. 11. 13:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 03. 24. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 03. 24. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
TÓTVÁZSONY SE
2019. 03. 31. 16:00
Csabrendek FC
2019. 03. 31. 16:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 07. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 04. 07. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 14. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2019. 04. 14. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SOMLÓ SC
2019. 04. 21. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 04. 21. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 28. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 04. 28. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 05. 01. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 05. 01. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 05. 05. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 05. 05. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 05. 12. 17:00
Szigligeti sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 05. 19. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 05. 19. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 26. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 26. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 02. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 06. 02. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple