Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt 3. forduló

2018.08.25 - 17:00

Berhida, Peremarton Sporttelep

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt

Játékvezető
PAP ERVIN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BLUM DÁNIEL, TÖRÖK GYULA
PEREMARTON SC BERHIDA
PÉTI MTE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

12'

RADOS GERGŐ
SZABÓ ALEX

28'

1 - 1

 

SILIGA ROBIN

47'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 3 3 0 0 13 4 9 9 10.3
2 ŐSI PSK ŐSI PSK 3 2 1 0 10 3 7 7 10
3 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 3 2 1 0 7 4 3 7 12
4 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 3 2 1 0 6 4 2 7 8
5 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 3 2 0 1 11 4 7 6 10.3
6 PÉTI MTE  PÉTI MTE  3 1 1 1 8 3 5 4 10
7 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 3 1 1 1 8 7 1 4 10.7
8 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 3 1 1 1 7 8 -1 4 9
9 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 3 1 0 2 4 12 -8 3 3.7
10 CSOPAK SC CSOPAK SC 3 0 2 1 6 8 -2 2 2
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 3 0 2 1 4 6 -2 2 5.7
12 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 3 0 1 2 1 4 -3 1 3.3
13 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 3 0 1 2 6 10 -4 1 5.3
14 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 3 0 0 3 3 17 -14 0 4.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESSZALÓK ESE ŐSI PSK 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 1 0 3 2 1 4 3 2 1 0 7 2 5 7
2 NEMESSZALÓK ESE CSABRENDEK FC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 4 1 3 7
3 NEMESSZALÓK ESE ÖSKÜ FC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 4 3 1 4 3 2 1 0 5 3 2 7
4 NEMESSZALÓK ESE PÉTI MTE 1 1 0 0 3 1 2 3 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 2 0 4 2 2 5
5 NEMESSZALÓK ESE UGOD SE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 2 0 3 2 1 5
6 NEMESSZALÓK ESE PEREMARTON SC BERHIDA 2 0 2 0 1 1 0 2 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 2 0 2 1 1 5
7 NEMESSZALÓK ESE B.TOMAJI SE BONVINO 2 1 0 1 4 1 3 3 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 1 1 6 3 3 4
8 NEMESSZALÓK ESE CSOPAK SC 2 0 1 1 3 4 -1 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 4 5 -1 2
9 NEMESSZALÓK ESE NEMESVÁMOSI LSE 2 0 1 1 3 4 -1 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 3 4 -1 2
10 NEMESSZALÓK ESE TALIÁNDÖRÖGD SE 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 1 2 -1 2
11 NEMESSZALÓK ESE SZENTANTALFA NVSE 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 2 1 0 1 -1 2
12 NEMESSZALÓK ESE TÓTVÁZSONY SE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 2 1 2 4 -2 2
13 NEMESSZALÓK ESE SOMLÓ SC 2 0 1 1 2 3 -1 1 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 0 1 2 2 7 -5 1
14 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 0 2 1 7 -6 0 3 0 1 2 3 9 -6 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESSZALÓK ESE UGOD SE 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 9 2 7 6 3 3 0 0 13 4 9 9
2 NEMESSZALÓK ESE ŐSI PSK 1 1 0 0 5 0 5 3 2 1 1 0 5 3 2 4 3 2 1 0 10 3 7 7
3 NEMESSZALÓK ESE ÖSKÜ FC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 6 4 2 4 3 2 1 0 7 4 3 7
4 NEMESSZALÓK ESE PEREMARTON SC BERHIDA 2 1 1 0 4 3 1 4 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 1 0 6 4 2 7
5 NEMESSZALÓK ESE B.TOMAJI SE BONVINO 2 1 0 1 7 2 5 3 1 1 0 0 4 2 2 3 3 2 0 1 11 4 7 6
6 NEMESSZALÓK ESE PÉTI MTE 1 1 0 0 7 1 6 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 8 3 5 4
7 NEMESSZALÓK ESE CSABRENDEK FC 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 1 1 0 5 3 2 4 3 1 1 1 8 7 1 4
8 NEMESSZALÓK ESE TÓTVÁZSONY SE 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 0 1 5 6 -1 3 3 1 1 1 7 8 -1 4
9 NEMESSZALÓK ESE SOMLÓ SC 2 1 0 1 4 7 -3 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 1 0 2 4 12 -8 3
10 NEMESSZALÓK ESE CSOPAK SC 2 0 2 0 4 4 0 2 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 0 2 1 6 8 -2 2
11 NEMESSZALÓK ESE TALIÁNDÖRÖGD SE 2 0 1 1 2 4 -2 1 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 2 1 4 6 -2 2
12 NEMESSZALÓK ESE SZENTANTALFA NVSE 2 0 1 1 1 3 -2 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 1 4 -3 1
13 NEMESSZALÓK ESE NEMESVÁMOSI LSE 2 0 0 2 4 8 -4 0 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 1 2 6 10 -4 1
14 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 1 13 -12 0 3 0 0 3 3 17 -14 0
 
B.TOMAJI SE BONVINO
--6 - 0---1 - 2------
CSABRENDEK FC
-----------3 - 4-
CSOPAK SC
----2 - 22 - 2-------
NEMESSZALÓK ESE
-----2 - 4-------
NEMESVÁMOSI LSE
2 - 42 - 4-----------
ŐSI PSK
--------5 - 0----
ÖSKÜ FC
---------1 - 0---
PEREMARTON SC BERHIDA
----2 - 2--2 - 1-----
PÉTI MTE
---7 - 1---------
SOMLÓ SC
-----------3 - 11 - 6
SZENTANTALFA NVSE
--------0 - 0---1 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
-1 - 1---1 - 3-------
TÓTVÁZSONY SE
-----------2 - 2-
UGOD SE
--4 - 2----------

Meccsek

PEREMARTON SC BERHIDA

2018. 08. 11. 17:00
Peremarton Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 08. 18. 17:00
Szigligeti sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 08. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
PÉTI MTE
2018. 09. 02. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 02. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 08. 16:30
Peremarton Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
UGOD SE
2018. 09. 16. 16:30
Ősi Petőfi SK
2018. 09. 16. 16:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 22. 16:00
Peremarton Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
TÓTVÁZSONY SE
2018. 09. 30. 16:00
Csabrendek FC
2018. 09. 30. 16:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 10. 05. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 10. 05. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 10. 14. 15:00
Somlószőlős SE
2018. 10. 14. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 10. 20. 15:00
Peremarton Sporttelep
2018. 10. 20. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
CSOPAK SC
2018. 10. 28. 14:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 10. 28. 14:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 11. 03. 14:00
Peremarton Sporttelep
2018. 11. 03. 14:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
NEMESSZALÓK ESE
2018. 11. 11. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 11. 11. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 03. 23. 15:00
Peremarton Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 03. 31. 16:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 06. 16:30
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 06. 16:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ÖSKÜ FC
2019. 04. 14. 16:30
Ugod SE
2019. 04. 14. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 20. 17:00
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 20. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ŐSI PSK
2019. 04. 28. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 04. 28. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 05. 01. 17:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 01. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
CSABRENDEK FC
2019. 05. 05. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 05. 05. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 05. 11. 17:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
SOMLÓ SC
2019. 05. 19. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 05. 19. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 05. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
SZENTANTALFA NVSE
2019. 06. 02. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 06. 02. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
PEREMARTON SC BERHIDA

PÉTI MTE

2018. 08. 12. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 08. 12. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
PÉTI MTE
2018. 08. 19. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 08. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
PÉTI MTE
2018. 09. 02. 16:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 08. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 09. 08. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
PÉTI MTE
2018. 09. 16. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 16. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PÉTI MTE
2018. 09. 23. 16:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
UGOD SE
2018. 09. 30. 16:00
Ősi Petőfi SK
2018. 09. 30. 16:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
PÉTI MTE
2018. 10. 07. 15:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 10. 14. 15:00
Csabrendek FC
2018. 10. 14. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
PÉTI MTE
2018. 10. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 10. 28. 14:30
Somlószőlős SE
2018. 10. 28. 14:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
PÉTI MTE
2018. 11. 04. 14:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 11. 04. 14:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
CSOPAK SC
2018. 11. 11. 13:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 03. 24. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
PÉTI MTE
2019. 03. 31. 16:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 06. 16:30
Szigligeti sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
PÉTI MTE
2019. 04. 14. 16:30
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 14. 16:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 04. 21. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ÖSKÜ FC
2019. 04. 28. 17:00
Ugod SE
2019. 04. 28. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 01. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ŐSI PSK
2019. 05. 05. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 05. 05. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
PÉTI MTE
2019. 05. 12. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
CSABRENDEK FC
2019. 05. 19. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 05. 19. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 26. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
SOMLÓ SC
2019. 06. 02. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 06. 02. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
PÉTI MTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom