Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt 3. forduló

2018.08.26 - 17:00

Szentanatalfa, Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt

Játékvezető
SZALAI ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PILINGER KRISZTIÁN, FARKAS GERGŐ ZOLTÁN
SZENTANTALFA NVSE
UGOD SE
90'
45'

Gólok

PÁLFY TAMÁS

48'

1 - 0

 

 

1 - 1

58'

FARKAS BENCE BÉLA

 

1 - 2

67'

GYÖRKÖS ZOLTÁN

 

1 - 3

79'

HEGYI ROLAND

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 3 3 0 0 13 4 9 9 10.3
2 ŐSI PSK ŐSI PSK 3 2 1 0 10 3 7 7 10
3 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 3 2 1 0 7 4 3 7 12
4 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 3 2 1 0 6 4 2 7 8
5 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 3 2 0 1 11 4 7 6 10.3
6 PÉTI MTE  PÉTI MTE  3 1 1 1 8 3 5 4 10
7 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 3 1 1 1 8 7 1 4 10.7
8 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 3 1 1 1 7 8 -1 4 9
9 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 3 1 0 2 4 12 -8 3 3.7
10 CSOPAK SC CSOPAK SC 3 0 2 1 6 8 -2 2 2
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 3 0 2 1 4 6 -2 2 5.7
12 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 3 0 1 2 1 4 -3 1 3.3
13 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 3 0 1 2 6 10 -4 1 5.3
14 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 3 0 0 3 3 17 -14 0 4.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESSZALÓK ESE ŐSI PSK 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 1 0 3 2 1 4 3 2 1 0 7 2 5 7
2 NEMESSZALÓK ESE CSABRENDEK FC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 4 1 3 7
3 NEMESSZALÓK ESE ÖSKÜ FC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 4 3 1 4 3 2 1 0 5 3 2 7
4 NEMESSZALÓK ESE PÉTI MTE 1 1 0 0 3 1 2 3 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 2 0 4 2 2 5
5 NEMESSZALÓK ESE UGOD SE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 2 0 3 2 1 5
6 NEMESSZALÓK ESE PEREMARTON SC BERHIDA 2 0 2 0 1 1 0 2 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 2 0 2 1 1 5
7 NEMESSZALÓK ESE B.TOMAJI SE BONVINO 2 1 0 1 4 1 3 3 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 1 1 6 3 3 4
8 NEMESSZALÓK ESE CSOPAK SC 2 0 1 1 3 4 -1 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 4 5 -1 2
9 NEMESSZALÓK ESE NEMESVÁMOSI LSE 2 0 1 1 3 4 -1 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 3 4 -1 2
10 NEMESSZALÓK ESE TALIÁNDÖRÖGD SE 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 1 2 -1 2
11 NEMESSZALÓK ESE SZENTANTALFA NVSE 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 2 1 0 1 -1 2
12 NEMESSZALÓK ESE TÓTVÁZSONY SE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 2 1 2 4 -2 2
13 NEMESSZALÓK ESE SOMLÓ SC 2 0 1 1 2 3 -1 1 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 0 1 2 2 7 -5 1
14 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 0 2 1 7 -6 0 3 0 1 2 3 9 -6 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESSZALÓK ESE UGOD SE 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 9 2 7 6 3 3 0 0 13 4 9 9
2 NEMESSZALÓK ESE ŐSI PSK 1 1 0 0 5 0 5 3 2 1 1 0 5 3 2 4 3 2 1 0 10 3 7 7
3 NEMESSZALÓK ESE ÖSKÜ FC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 6 4 2 4 3 2 1 0 7 4 3 7
4 NEMESSZALÓK ESE PEREMARTON SC BERHIDA 2 1 1 0 4 3 1 4 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 1 0 6 4 2 7
5 NEMESSZALÓK ESE B.TOMAJI SE BONVINO 2 1 0 1 7 2 5 3 1 1 0 0 4 2 2 3 3 2 0 1 11 4 7 6
6 NEMESSZALÓK ESE PÉTI MTE 1 1 0 0 7 1 6 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 8 3 5 4
7 NEMESSZALÓK ESE CSABRENDEK FC 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 1 1 0 5 3 2 4 3 1 1 1 8 7 1 4
8 NEMESSZALÓK ESE TÓTVÁZSONY SE 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 0 1 5 6 -1 3 3 1 1 1 7 8 -1 4
9 NEMESSZALÓK ESE SOMLÓ SC 2 1 0 1 4 7 -3 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 1 0 2 4 12 -8 3
10 NEMESSZALÓK ESE CSOPAK SC 2 0 2 0 4 4 0 2 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 0 2 1 6 8 -2 2
11 NEMESSZALÓK ESE TALIÁNDÖRÖGD SE 2 0 1 1 2 4 -2 1 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 2 1 4 6 -2 2
12 NEMESSZALÓK ESE SZENTANTALFA NVSE 2 0 1 1 1 3 -2 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 1 4 -3 1
13 NEMESSZALÓK ESE NEMESVÁMOSI LSE 2 0 0 2 4 8 -4 0 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 1 2 6 10 -4 1
14 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 1 13 -12 0 3 0 0 3 3 17 -14 0
 
B.TOMAJI SE BONVINO
--6 - 0---1 - 2------
CSABRENDEK FC
-----------3 - 4-
CSOPAK SC
----2 - 22 - 2-------
NEMESSZALÓK ESE
-----2 - 4-------
NEMESVÁMOSI LSE
2 - 42 - 4-----------
ŐSI PSK
--------5 - 0----
ÖSKÜ FC
---------1 - 0---
PEREMARTON SC BERHIDA
----2 - 2--2 - 1-----
PÉTI MTE
---7 - 1---------
SOMLÓ SC
-----------3 - 11 - 6
SZENTANTALFA NVSE
--------0 - 0---1 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
-1 - 1---1 - 3-------
TÓTVÁZSONY SE
-----------2 - 2-
UGOD SE
--4 - 2----------

Meccsek

SZENTANTALFA NVSE

2018. 08. 12. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 08. 12. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
PÉTI MTE
2018. 08. 29. 18:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 08. 29. 18:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 08. 26. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 08. 26. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
UGOD SE
2018. 09. 02. 16:30
Ősi Petőfi SK
2018. 09. 02. 16:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
SZENTANTALFA NVSE
2018. 09. 09. 16:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 09. 09. 16:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 09. 16. 16:30
Csabrendek FC
2018. 09. 16. 16:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 09. 23. 16:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 09. 23. 16:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 09. 30. 16:00
Somlószőlős SE
2018. 09. 30. 16:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 10. 07. 15:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 10. 07. 15:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
CSOPAK SC
2018. 10. 14. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 10. 14. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 10. 21. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 10. 21. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
SZENTANTALFA NVSE
2018. 10. 28. 14:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 10. 28. 14:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 11. 03. 14:00
Szigligeti sportpálya
2018. 11. 03. 14:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
SZENTANTALFA NVSE
2018. 11. 11. 13:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 03. 24. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 03. 24. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
ÖSKÜ FC
2019. 03. 31. 16:00
Ugod SE
2019. 03. 31. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 04. 07. 16:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 04. 07. 16:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
ŐSI PSK
2019. 04. 14. 16:30
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 04. 14. 16:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 04. 21. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 04. 21. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
CSABRENDEK FC
2019. 04. 28. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 04. 28. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 05. 01. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 05. 01. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
SOMLÓ SC
2019. 05. 05. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 05. 05. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
SZENTANTALFA NVSE
2019. 05. 12. 14:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 05. 12. 14:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 05. 19. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 05. 19. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
NEMESSZALÓK ESE
2019. 05. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
SZENTANTALFA NVSE
2019. 06. 02. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 06. 02. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
B.TOMAJI SE BONVINO

UGOD SE

2018. 08. 12. 17:00
Somlószőlős SE
2018. 08. 12. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
UGOD SE
2018. 08. 19. 17:00
Ugod SE
2018. 08. 19. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
CSOPAK SC
2018. 08. 26. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 08. 26. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
UGOD SE
2018. 09. 02. 16:30
Ugod SE
2018. 09. 02. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 09. 08. 16:30
Peremarton Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
UGOD SE
2018. 09. 16. 16:30
Ugod SE
2018. 09. 16. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 23. 16:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
UGOD SE
2018. 09. 30. 16:00
Ugod SE
2018. 09. 30. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 06. 18:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 10. 06. 18:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
UGOD SE
2018. 10. 14. 15:00
Ősi Petőfi SK
2018. 10. 14. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
UGOD SE
2018. 10. 21. 15:00
Ugod SE
2018. 10. 21. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 10. 28. 14:30
Csabrendek FC
2018. 10. 28. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2018. 11. 04. 14:00
Ugod SE
2018. 11. 04. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 11. 11. 13:30
Ugod SE
2018. 11. 11. 13:30
Ugod SE
UGOD SE
SOMLÓ SC
2019. 03. 23. 15:00
Csopak Spotrpálya
2019. 03. 23. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
UGOD SE
2019. 03. 31. 16:00
Ugod SE
2019. 03. 31. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 04. 07. 16:30
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 04. 07. 16:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
UGOD SE
2019. 04. 14. 16:30
Ugod SE
2019. 04. 14. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 20. 17:00
Szigligeti sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
UGOD SE
2019. 04. 28. 17:00
Ugod SE
2019. 04. 28. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 05. 05. 17:00
Ugod SE
2019. 05. 05. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 12. 17:00
Ugod SE
2019. 05. 12. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2019. 05. 19. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 05. 19. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
UGOD SE
2019. 05. 26. 17:00
Ugod SE
2019. 05. 26. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
CSABRENDEK FC
2019. 06. 02. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 06. 02. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple