Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt 5. forduló

2018.09.08 - 16:30

Szigliget, Szigligeti sportpálya (Id. Káli Lajos Labdarúgó Pálya)

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt

Játékvezető
HEGYI ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FEKETE LÁSZLÓ, KOCSIS ATTILA
B.TOMAJI SE BONVINO
ÖSKÜ FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

46'

HORVÁTH LÁSZLÓ

 

0 - 2

51'

STRAUB ÁDÁM

 

0 - 3

70'

HORVÁTH LÁSZLÓ

 

0 - 4

74'

TALIÁN KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 5 5 0 0 17 4 13 15 8.2
2 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 5 4 1 0 16 6 10 13 8
3 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 5 3 0 2 14 9 5 9 8.8
4 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 5 3 0 2 8 13 -5 9 7.8
5 ŐSI PSK ŐSI PSK 5 2 2 1 11 6 5 8 8.8
6 CSOPAK SC CSOPAK SC 5 2 2 1 15 14 1 8 6
7 PÉTI MTE  PÉTI MTE  5 2 1 2 15 10 5 7 9.4
8 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 5 2 1 2 8 11 -3 7 5.2
9 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 5 1 2 2 6 7 -1 5 5
10 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 5 1 2 2 13 15 -2 5 8.4
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 5 1 2 2 8 10 -2 5 8.8
12 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 5 1 1 3 11 13 -2 4 8.8
13 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 5 0 1 4 11 19 -8 1 8.2
14 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 5 0 1 4 4 20 -16 1 3.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESSZALÓK ESE UGOD SE 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 4 1 3 7 5 3 2 0 6 2 4 11
2 NEMESSZALÓK ESE ÖSKÜ FC 2 2 0 0 2 0 2 6 3 1 2 0 4 3 1 5 5 3 2 0 6 3 3 11
3 NEMESSZALÓK ESE SZENTANTALFA NVSE 3 1 2 0 2 1 1 5 2 1 0 1 2 1 1 3 5 2 2 1 4 2 2 8
4 NEMESSZALÓK ESE CSOPAK SC 3 1 1 1 5 5 0 4 2 1 1 0 4 3 1 4 5 2 2 1 9 8 1 8
5 NEMESSZALÓK ESE PÉTI MTE 2 2 0 0 4 1 3 6 3 0 2 1 2 4 -2 2 5 2 2 1 6 5 1 8
6 NEMESSZALÓK ESE ŐSI PSK 2 1 0 1 4 2 2 3 3 1 1 1 3 3 0 4 5 2 1 2 7 5 2 7
7 NEMESSZALÓK ESE CSABRENDEK FC 2 1 0 1 2 1 1 3 3 1 1 1 3 3 0 4 5 2 1 2 5 4 1 7
8 NEMESSZALÓK ESE SOMLÓ SC 3 1 1 1 4 3 1 4 2 1 0 1 1 4 -3 3 5 2 1 2 5 7 -2 7
9 NEMESSZALÓK ESE B.TOMAJI SE BONVINO 3 1 1 1 4 1 3 4 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 1 2 2 6 4 2 5
10 NEMESSZALÓK ESE NEMESVÁMOSI LSE 3 1 1 1 6 5 1 4 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 1 2 2 6 7 -1 5
11 NEMESSZALÓK ESE TALIÁNDÖRÖGD SE 3 1 1 1 2 1 1 4 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 1 2 2 3 4 -1 5
12 NEMESSZALÓK ESE PEREMARTON SC BERHIDA 3 0 2 1 1 3 -2 2 2 1 0 1 1 1 0 3 5 1 2 2 2 4 -2 5
13 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 2 1 1 0 3 2 1 4 3 0 0 3 1 8 -7 0 5 1 1 3 4 10 -6 4
14 NEMESSZALÓK ESE TÓTVÁZSONY SE 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 0 1 2 2 5 -3 1 5 0 2 3 5 9 -4 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESSZALÓK ESE UGOD SE 2 2 0 0 6 2 4 6 3 3 0 0 11 2 9 9 5 5 0 0 17 4 13 15
2 NEMESSZALÓK ESE ÖSKÜ FC 2 2 0 0 6 2 4 6 3 2 1 0 10 4 6 7 5 4 1 0 16 6 10 13
3 NEMESSZALÓK ESE B.TOMAJI SE BONVINO 3 1 0 2 7 6 1 3 2 2 0 0 7 3 4 6 5 3 0 2 14 9 5 9
4 NEMESSZALÓK ESE SOMLÓ SC 3 2 0 1 7 8 -1 6 2 1 0 1 1 5 -4 3 5 3 0 2 8 13 -5 9
5 NEMESSZALÓK ESE ŐSI PSK 2 1 0 1 5 2 3 3 3 1 2 0 6 4 2 5 5 2 2 1 11 6 5 8
6 NEMESSZALÓK ESE CSOPAK SC 3 1 2 0 9 7 2 5 2 1 0 1 6 7 -1 3 5 2 2 1 15 14 1 8
7 NEMESSZALÓK ESE PÉTI MTE 2 1 0 1 8 4 4 3 3 1 1 1 7 6 1 4 5 2 1 2 15 10 5 7
8 NEMESSZALÓK ESE PEREMARTON SC BERHIDA 3 1 1 1 4 5 -1 4 2 1 0 1 4 6 -2 3 5 2 1 2 8 11 -3 7
9 NEMESSZALÓK ESE SZENTANTALFA NVSE 3 0 2 1 4 6 -2 2 2 1 0 1 2 1 1 3 5 1 2 2 6 7 -1 5
10 NEMESSZALÓK ESE TÓTVÁZSONY SE 2 0 1 1 5 6 -1 1 3 1 1 1 8 9 -1 4 5 1 2 2 13 15 -2 5
11 NEMESSZALÓK ESE TALIÁNDÖRÖGD SE 3 1 1 1 5 5 0 4 2 0 1 1 3 5 -2 1 5 1 2 2 8 10 -2 5
12 NEMESSZALÓK ESE CSABRENDEK FC 2 0 0 2 3 5 -2 0 3 1 1 1 8 8 0 4 5 1 1 3 11 13 -2 4
13 NEMESSZALÓK ESE NEMESVÁMOSI LSE 3 0 0 3 8 14 -6 0 2 0 1 1 3 5 -2 1 5 0 1 4 11 19 -8 1
14 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 2 0 1 1 3 5 -2 1 3 0 0 3 1 15 -14 0 5 0 1 4 4 20 -16 1
 
B.TOMAJI SE BONVINO
--6 - 0--0 - 41 - 2------
CSABRENDEK FC
--------0 - 1--3 - 4-
CSOPAK SC
-5 - 3--2 - 22 - 2-------
NEMESSZALÓK ESE
----1 - 12 - 4-------
NEMESVÁMOSI LSE
2 - 42 - 4-----4 - 6-----
ŐSI PSK
--------5 - 00 - 2---
ÖSKÜ FC
------5 - 2--1 - 0---
PEREMARTON SC BERHIDA
----2 - 2--2 - 1----0 - 2
PÉTI MTE
1 - 3--7 - 1---------
SOMLÓ SC
----------3 - 13 - 11 - 6
SZENTANTALFA NVSE
--------0 - 0--3 - 31 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
-1 - 1--3 - 11 - 3-------
TÓTVÁZSONY SE
--3 - 4--------2 - 2-
UGOD SE
--4 - 22 - 0---------

Meccsek

B.TOMAJI SE BONVINO

2018. 08. 12. 17:00
Szigligeti sportpálya
2018. 08. 12. 17:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
NEMESSZALÓK ESE
2018. 08. 18. 17:00
Szigligeti sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 08. 25. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 08. 25. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 02. 16:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 08. 16:30
Szigligeti sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
ÖSKÜ FC
2018. 09. 16. 16:30
Ugod SE
2018. 09. 16. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 22. 16:00
Szigligeti sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
ŐSI PSK
2018. 09. 30. 16:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 09. 30. 16:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 10. 06. 15:30
Szigligeti sportpálya
2018. 10. 06. 15:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
CSABRENDEK FC
2018. 10. 14. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 14. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 10. 21. 15:00
Szigligeti sportpálya
2018. 10. 21. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
SOMLÓ SC
2018. 10. 28. 14:30
Csopak Spotrpálya
2018. 10. 28. 14:30
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 11. 03. 14:00
Szigligeti sportpálya
2018. 11. 03. 14:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
SZENTANTALFA NVSE
2018. 11. 11. 13:30
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 11. 11. 13:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 03. 23. 15:00
Peremarton Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 03. 30. 16:00
Szigligeti sportpálya
2019. 03. 30. 16:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 04. 06. 16:30
Szigligeti sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
PÉTI MTE
2019. 04. 14. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 14. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 04. 20. 17:00
Szigligeti sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
UGOD SE
2019. 04. 28. 17:00
Ősi Petőfi SK
2019. 04. 28. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 05. 01. 17:00
Szigligeti sportpálya
2019. 05. 01. 17:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
TÓTVÁZSONY SE
2019. 05. 05. 17:00
Csabrendek FC
2019. 05. 05. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 05. 12. 17:00
Szigligeti sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 05. 19. 17:00
Somlószőlős SE
2019. 05. 19. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 05. 25. 12:00
Szigligeti sportpálya
2019. 05. 25. 12:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
CSOPAK SC
2019. 06. 02. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 06. 02. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
B.TOMAJI SE BONVINO

ÖSKÜ FC

2018. 08. 12. 17:00
Csopak Spotrpálya
2018. 08. 12. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ÖSKÜ FC
2018. 08. 29. 18:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 08. 29. 18:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 08. 26. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 08. 26. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 02. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 02. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 08. 16:30
Szigligeti sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
ÖSKÜ FC
2018. 09. 16. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 16. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PÉTI MTE
2018. 09. 22. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 09. 22. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 30. 16:00
Ugod SE
2018. 09. 30. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 07. 15:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 07. 15:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2018. 10. 14. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 10. 14. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 21. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 21. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2018. 10. 28. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 28. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 04. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 04. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC
2018. 11. 11. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 11. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSOPAK SC
2019. 03. 24. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 03. 24. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
ÖSKÜ FC
2019. 03. 31. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 03. 31. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 04. 06. 16:30
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 06. 16:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ÖSKÜ FC
2019. 04. 14. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 14. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 04. 21. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ÖSKÜ FC
2019. 04. 28. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 28. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 05. 05. 17:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 05. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ÖSKÜ FC
2019. 05. 12. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 12. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TÓTVÁZSONY SE
2019. 05. 19. 17:00
Csabrendek FC
2019. 05. 19. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ÖSKÜ FC
2019. 05. 26. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 26. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 02. 17:00
Somlószőlős SE
2019. 06. 02. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
ÖSKÜ FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom