Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt 6. forduló

2018.09.16 - 16:30

Taliándörögd, Sportpálya Taliándörögd

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt

Játékvezető
ZSENTICSKÓ MÁRK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GÖRÖG IMRE, PAP ERVIN
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSOPAK SC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

31'

GELENCSÉR BALÁZS

 

0 - 2

45'

FÜLE ANDRÁS LÁSZLÓ

 

0 - 3

48'

KEMÉNY ÁDÁM KRISTÓF

 

0 - 4

75'

PAP PÉTER
KÓRÓDI SÁNDOR

77'

1 - 4

 

 

1 - 5

91'

M.TÓTH DÁVID

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 6 6 0 0 20 5 15 18 7.3
2 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 6 4 1 1 17 8 9 13 7.7
3 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 6 4 0 2 12 14 -2 12 9
4 CSOPAK SC CSOPAK SC 6 3 2 1 20 15 5 11 7
5 PÉTI MTE  PÉTI MTE  6 3 1 2 17 11 6 10 8.8
6 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 6 3 1 2 11 13 -2 10 6.2
7 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 6 3 0 3 15 12 3 9 6.8
8 ŐSI PSK ŐSI PSK 6 2 2 2 13 9 4 8 8.2
9 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 6 2 1 3 13 14 -1 7 9
10 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 6 1 3 2 16 18 -2 6 8.7
11 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 6 1 2 3 7 9 -2 5 5.8
12 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 6 1 2 3 9 15 -6 5 8
13 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 6 0 2 4 7 23 -16 2 5.5
14 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 6 0 1 5 12 23 -11 1 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 3 2 1 0 4 1 3 7 3 2 1 0 4 1 3 7 6 4 2 0 8 2 6 14
2 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 3 2 1 0 2 0 2 7 3 1 2 0 4 3 1 5 6 3 3 0 6 3 3 12
3 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 3 1 1 1 5 5 0 4 3 2 1 0 6 3 3 7 6 3 2 1 11 8 3 11
4 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 3 2 0 1 3 1 2 6 3 1 1 1 3 3 0 4 6 3 1 2 6 4 2 10
5 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC 4 2 1 1 5 3 2 7 2 1 0 1 1 4 -3 3 6 3 1 2 6 7 -1 10
6 NEMESVÁMOSI LSE PÉTI MTE 2 2 0 0 4 1 3 6 4 0 3 1 2 4 -2 3 6 2 3 1 6 5 1 9
7 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 3 1 2 0 2 1 1 5 3 1 0 2 2 2 0 3 6 2 2 2 4 3 1 8
8 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 3 0 2 1 1 3 -2 2 3 2 0 1 2 1 1 6 6 2 2 2 3 4 -1 8
9 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 3 1 0 2 4 3 1 3 3 1 1 1 3 3 0 4 6 2 1 3 7 6 1 7
10 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 2 1 1 0 3 2 1 4 4 1 0 3 3 9 -6 3 6 2 1 3 6 11 -5 7
11 NEMESVÁMOSI LSE B.TOMAJI SE BONVINO 3 1 1 1 4 1 3 4 3 0 1 2 2 5 -3 1 6 1 2 3 6 6 0 5
12 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 3 1 1 1 6 5 1 4 3 0 1 2 0 3 -3 1 6 1 2 3 6 8 -2 5
13 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 4 1 1 2 2 3 -1 4 2 0 1 1 1 3 -2 1 6 1 2 3 3 6 -3 5
14 NEMESVÁMOSI LSE TÓTVÁZSONY SE 3 0 1 2 4 6 -2 1 3 0 1 2 2 5 -3 1 6 0 2 4 6 11 -5 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 3 3 0 0 9 3 6 9 3 3 0 0 11 2 9 9 6 6 0 0 20 5 15 18
2 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 3 2 0 1 7 4 3 6 3 2 1 0 10 4 6 7 6 4 1 1 17 8 9 13
3 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC 4 3 0 1 11 9 2 9 2 1 0 1 1 5 -4 3 6 4 0 2 12 14 -2 12
4 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 3 1 2 0 9 7 2 5 3 2 0 1 11 8 3 6 6 3 2 1 20 15 5 11
5 NEMESVÁMOSI LSE PÉTI MTE 2 1 0 1 8 4 4 3 4 2 1 1 9 7 2 7 6 3 1 2 17 11 6 10
6 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 3 1 1 1 4 5 -1 4 3 2 0 1 7 8 -1 6 6 3 1 2 11 13 -2 10
7 NEMESVÁMOSI LSE B.TOMAJI SE BONVINO 3 1 0 2 7 6 1 3 3 2 0 1 8 6 2 6 6 3 0 3 15 12 3 9
8 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 3 1 0 2 7 5 2 3 3 1 2 0 6 4 2 5 6 2 2 2 13 9 4 8
9 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 3 1 0 2 5 6 -1 3 3 1 1 1 8 8 0 4 6 2 1 3 13 14 -1 7
10 NEMESVÁMOSI LSE TÓTVÁZSONY SE 3 0 2 1 8 9 -1 2 3 1 1 1 8 9 -1 4 6 1 3 2 16 18 -2 6
11 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 3 0 2 1 4 6 -2 2 3 1 0 2 3 3 0 3 6 1 2 3 7 9 -2 5
12 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 4 1 1 2 6 10 -4 4 2 0 1 1 3 5 -2 1 6 1 2 3 9 15 -6 5
13 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 0 1 3 4 18 -14 1 6 0 2 4 7 23 -16 2
14 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 3 0 0 3 8 14 -6 0 3 0 1 2 4 9 -5 1 6 0 1 5 12 23 -11 1
 
B.TOMAJI SE BONVINO
--6 - 0--0 - 41 - 2------
CSABRENDEK FC
--------0 - 12 - 1-3 - 4-
CSOPAK SC
-5 - 3--2 - 22 - 2-------
NEMESSZALÓK ESE
----1 - 12 - 4-------
NEMESVÁMOSI LSE
2 - 42 - 4-----4 - 6-----
ŐSI PSK
------2 - 3-5 - 00 - 2---
ÖSKÜ FC
------5 - 21 - 2-1 - 0---
PEREMARTON SC BERHIDA
----2 - 2--2 - 1----0 - 2
PÉTI MTE
1 - 3--7 - 1---------
SOMLÓ SC
----4 - 1-----3 - 13 - 11 - 6
SZENTANTALFA NVSE
--------0 - 0--3 - 31 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
-1 - 11 - 5-3 - 11 - 3-------
TÓTVÁZSONY SE
--3 - 43 - 3-------2 - 2-
UGOD SE
3 - 1-4 - 22 - 0---------

Meccsek

TALIÁNDÖRÖGD SE

2018. 08. 12. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 08. 12. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ŐSI PSK
2018. 08. 19. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 08. 19. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 08. 26. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 08. 26. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2018. 09. 02. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 02. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 09. 09. 16:30
Somlószőlős SE
2018. 09. 09. 16:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 09. 16. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 16. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSOPAK SC
2018. 09. 23. 16:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 09. 23. 16:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 09. 30. 16:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 30. 16:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 10. 05. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 10. 05. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 10. 14. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 14. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 10. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 10. 28. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 28. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 04. 14:00
Ugod SE
2018. 11. 04. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 11. 11. 13:30
Ősi Petőfi SK
2018. 11. 11. 13:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 03. 24. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 03. 24. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
TÓTVÁZSONY SE
2019. 03. 31. 16:00
Csabrendek FC
2019. 03. 31. 16:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 07. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 04. 07. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 14. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2019. 04. 14. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SOMLÓ SC
2019. 04. 21. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 04. 21. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 28. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 04. 28. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 05. 01. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 05. 01. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 05. 05. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 05. 05. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 05. 12. 17:00
Szigligeti sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 05. 19. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 05. 19. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 26. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 26. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 02. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 06. 02. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE

CSOPAK SC

2018. 08. 12. 17:00
Csopak Spotrpálya
2018. 08. 12. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ÖSKÜ FC
2018. 08. 19. 17:00
Ugod SE
2018. 08. 19. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
CSOPAK SC
2018. 08. 26. 17:00
Csopak Spotrpálya
2018. 08. 26. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ŐSI PSK
2018. 09. 02. 16:30
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 09. 02. 16:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
CSOPAK SC
2018. 09. 09. 16:30
Csopak Spotrpálya
2018. 09. 09. 16:30
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
CSABRENDEK FC
2018. 09. 16. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 16. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSOPAK SC
2018. 09. 23. 16:00
Csopak Spotrpálya
2018. 09. 23. 16:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
SOMLÓ SC
2018. 09. 30. 16:00
Csopak Spotrpálya
2018. 09. 30. 16:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 10. 07. 15:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 10. 07. 15:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
CSOPAK SC
2018. 10. 14. 15:00
Csopak Spotrpálya
2018. 10. 14. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
NEMESSZALÓK ESE
2018. 10. 20. 15:00
Peremarton Sporttelep
2018. 10. 20. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
CSOPAK SC
2018. 10. 28. 14:30
Csopak Spotrpálya
2018. 10. 28. 14:30
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 11. 04. 14:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 11. 04. 14:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
CSOPAK SC
2018. 11. 11. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 11. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSOPAK SC
2019. 03. 23. 15:00
Csopak Spotrpálya
2019. 03. 23. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
UGOD SE
2019. 03. 31. 16:00
Ősi Petőfi SK
2019. 03. 31. 16:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSOPAK SC
2019. 04. 07. 16:30
Csopak Spotrpálya
2019. 04. 07. 16:30
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
TÓTVÁZSONY SE
2019. 04. 14. 16:30
Csabrendek FC
2019. 04. 14. 16:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
CSOPAK SC
2019. 04. 21. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 04. 21. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 28. 17:00
Somlószőlős SE
2019. 04. 28. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
CSOPAK SC
2019. 05. 01. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 05. 01. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
CSOPAK SC
2019. 05. 05. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 05. 05. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
SZENTANTALFA NVSE
2019. 05. 12. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 05. 12. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
CSOPAK SC
2019. 05. 19. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 05. 19. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 05. 25. 12:00
Szigligeti sportpálya
2019. 05. 25. 12:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
CSOPAK SC
2019. 06. 02. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 06. 02. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
PÉTI MTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom