Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt 7. forduló

2018.09.22 - 16:00

Berhida, Peremarton Sporttelep

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt

Játékvezető
ROSTA TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOZMA TAMÁS, KIS-VARGA ÁKOS
PEREMARTON SC BERHIDA
TÓTVÁZSONY SE
90'
45'

Gólok

SILIGA ROBIN

15'

1 - 0

 

DUFEK ZSOLT

32'

2 - 0

 

 

2 - 1

82'

HORVÁTH GÁBOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 7 6 0 1 20 12 8 18 6.9
2 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 7 5 1 1 24 10 14 16 8.1
3 PÉTI MTE  PÉTI MTE  7 4 1 2 24 11 13 13 7.1
4 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 7 4 1 2 13 14 -1 13 6.6
5 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 7 4 1 2 16 18 -2 13 8.9
6 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 7 4 0 3 20 12 8 12 6.6
7 CSOPAK SC CSOPAK SC 7 3 3 1 24 19 5 12 6.9
8 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 7 2 2 3 14 15 -1 8 10.3
9 ŐSI PSK ŐSI PSK 7 2 2 3 13 14 -1 8 8.1
10 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 7 2 2 3 9 10 -1 8 6.6
11 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 7 1 3 3 17 20 -3 6 8.4
12 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 7 1 2 4 10 17 -7 5 9.1
13 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 7 0 3 4 8 24 -16 3 5.7
14 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 7 0 1 6 14 30 -16 1 5.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 3 2 1 0 2 0 2 7 4 2 2 0 7 5 2 8 7 4 3 0 9 5 4 15
2 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 3 2 1 0 4 1 3 7 4 2 1 1 4 5 -1 7 7 4 2 1 8 6 2 14
3 NEMESVÁMOSI LSE PÉTI MTE 3 3 0 0 8 1 7 9 4 0 3 1 2 4 -2 3 7 3 3 1 10 5 5 12
4 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 4 1 2 1 6 6 0 5 3 2 1 0 6 3 3 7 7 3 3 1 12 9 3 12
5 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 3 2 0 1 3 1 2 6 4 1 2 1 4 4 0 5 7 3 2 2 7 5 2 11
6 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 4 2 2 0 3 1 2 8 3 1 0 2 2 2 0 3 7 3 2 2 5 3 2 11
7 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 4 1 2 1 3 3 0 5 3 2 0 1 2 1 1 6 7 3 2 2 5 4 1 11
8 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC 4 2 1 1 5 3 2 7 3 1 1 1 2 5 -3 4 7 3 2 2 7 8 -1 11
9 NEMESVÁMOSI LSE B.TOMAJI SE BONVINO 4 2 1 1 5 1 4 7 3 0 1 2 2 5 -3 1 7 2 2 3 7 6 1 8
10 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 3 1 2 0 4 3 1 5 4 1 0 3 3 9 -6 3 7 2 2 3 7 12 -5 8
11 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 3 1 0 2 4 3 1 3 4 1 1 2 3 4 -1 4 7 2 1 4 7 7 0 7
12 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 4 1 1 2 8 8 0 4 3 0 1 2 0 3 -3 1 7 1 2 4 8 11 -3 5
13 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 4 1 1 2 2 3 -1 4 3 0 1 2 1 4 -3 1 7 1 2 4 3 7 -4 5
14 NEMESVÁMOSI LSE TÓTVÁZSONY SE 3 0 1 2 4 6 -2 1 4 0 1 3 2 7 -5 1 7 0 2 5 6 13 -7 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 3 3 0 0 9 3 6 9 4 3 0 1 11 9 2 9 7 6 0 1 20 12 8 18
2 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 3 2 0 1 7 4 3 6 4 3 1 0 17 6 11 10 7 5 1 1 24 10 14 16
3 NEMESVÁMOSI LSE PÉTI MTE 3 2 0 1 15 4 11 6 4 2 1 1 9 7 2 7 7 4 1 2 24 11 13 13
4 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 4 2 1 1 6 6 0 7 3 2 0 1 7 8 -1 6 7 4 1 2 13 14 -1 13
5 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC 4 3 0 1 11 9 2 9 3 1 1 1 5 9 -4 4 7 4 1 2 16 18 -2 13
6 NEMESVÁMOSI LSE B.TOMAJI SE BONVINO 4 2 0 2 12 6 6 6 3 2 0 1 8 6 2 6 7 4 0 3 20 12 8 12
7 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 4 1 3 0 13 11 2 6 3 2 0 1 11 8 3 6 7 3 3 1 24 19 5 12
8 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 3 1 0 2 5 6 -1 3 4 1 2 1 9 9 0 5 7 2 2 3 14 15 -1 8
9 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 3 1 0 2 7 5 2 3 4 1 2 1 6 9 -3 5 7 2 2 3 13 14 -1 8
10 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 4 1 2 1 6 7 -1 5 3 1 0 2 3 3 0 3 7 2 2 3 9 10 -1 8
11 NEMESVÁMOSI LSE TÓTVÁZSONY SE 3 0 2 1 8 9 -1 2 4 1 1 2 9 11 -2 4 7 1 3 3 17 20 -3 6
12 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 4 1 1 2 6 10 -4 4 3 0 1 2 4 7 -3 1 7 1 2 4 10 17 -7 5
13 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 3 0 2 1 4 6 -2 2 4 0 1 3 4 18 -14 1 7 0 3 4 8 24 -16 3
14 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 4 0 0 4 10 21 -11 0 3 0 1 2 4 9 -5 1 7 0 1 6 14 30 -16 1
 
B.TOMAJI SE BONVINO
--6 - 0-5 - 00 - 41 - 2------
CSABRENDEK FC
--------0 - 12 - 1-3 - 4-
CSOPAK SC
-5 - 3--2 - 22 - 2--4 - 4----
NEMESSZALÓK ESE
-1 - 1--1 - 12 - 4-------
NEMESVÁMOSI LSE
2 - 42 - 4---2 - 7-4 - 6-----
ŐSI PSK
------2 - 3-5 - 00 - 2---
ÖSKÜ FC
------5 - 21 - 2-1 - 0---
PEREMARTON SC BERHIDA
----2 - 2--2 - 1---2 - 10 - 2
PÉTI MTE
1 - 3--7 - 1--------7 - 0
SOMLÓ SC
----4 - 1-----3 - 13 - 11 - 6
SZENTANTALFA NVSE
--------0 - 0-2 - 13 - 31 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
-1 - 11 - 5-3 - 11 - 3-------
TÓTVÁZSONY SE
--3 - 43 - 3-------2 - 2-
UGOD SE
3 - 1-4 - 22 - 0---------

Meccsek

PEREMARTON SC BERHIDA

2018. 08. 11. 17:00
Peremarton Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 08. 18. 17:00
Szigligeti sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 08. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
PÉTI MTE
2018. 09. 02. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 02. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 08. 16:30
Peremarton Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
UGOD SE
2018. 09. 16. 16:30
Ősi Petőfi SK
2018. 09. 16. 16:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 22. 16:00
Peremarton Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
TÓTVÁZSONY SE
2018. 09. 30. 16:00
Csabrendek FC
2018. 09. 30. 16:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 10. 05. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 10. 05. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 10. 14. 15:00
Somlószőlős SE
2018. 10. 14. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 10. 20. 15:00
Peremarton Sporttelep
2018. 10. 20. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
CSOPAK SC
2018. 10. 28. 14:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 10. 28. 14:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 11. 03. 14:00
Peremarton Sporttelep
2018. 11. 03. 14:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
NEMESSZALÓK ESE
2018. 11. 11. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 11. 11. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 03. 23. 15:00
Peremarton Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 03. 31. 16:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 06. 16:30
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 06. 16:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ÖSKÜ FC
2019. 04. 14. 16:30
Ugod SE
2019. 04. 14. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 20. 17:00
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 20. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ŐSI PSK
2019. 04. 28. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 04. 28. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 05. 01. 17:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 01. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
CSABRENDEK FC
2019. 05. 05. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 05. 05. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 05. 11. 17:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
SOMLÓ SC
2019. 05. 19. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 05. 19. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 05. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
SZENTANTALFA NVSE
2019. 06. 02. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 06. 02. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
PEREMARTON SC BERHIDA

TÓTVÁZSONY SE

2018. 08. 12. 17:00
Csabrendek FC
2018. 08. 12. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TÓTVÁZSONY SE
2018. 08. 19. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 08. 19. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 08. 26. 17:00
Somlószőlős SE
2018. 08. 26. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
TÓTVÁZSONY SE
2018. 09. 02. 16:30
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 09. 02. 16:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
CSOPAK SC
2018. 09. 09. 16:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 09. 09. 16:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 09. 16. 16:30
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 09. 16. 16:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 09. 22. 16:00
Peremarton Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
TÓTVÁZSONY SE
2018. 09. 30. 16:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 09. 30. 16:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 10. 07. 15:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 10. 14. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 10. 14. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 21. 15:00
Ugod SE
2018. 10. 21. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 10. 28. 14:30
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 10. 28. 14:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
ŐSI PSK
2018. 11. 03. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 11. 03. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 11. 11. 13:30
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 11. 11. 13:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
CSABRENDEK FC
2019. 03. 24. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 03. 24. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
TÓTVÁZSONY SE
2019. 03. 31. 16:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 03. 31. 16:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
SOMLÓ SC
2019. 04. 07. 16:30
Csopak Spotrpálya
2019. 04. 07. 16:30
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
TÓTVÁZSONY SE
2019. 04. 14. 16:30
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 04. 14. 16:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 04. 21. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 04. 21. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
TÓTVÁZSONY SE
2019. 04. 28. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 04. 28. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 05. 01. 17:00
Szigligeti sportpálya
2019. 05. 01. 17:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
TÓTVÁZSONY SE
2019. 05. 05. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 05. 05. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
PÉTI MTE
2019. 05. 12. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 12. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TÓTVÁZSONY SE
2019. 05. 19. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 05. 19. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
UGOD SE
2019. 05. 26. 17:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 26. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TÓTVÁZSONY SE
2019. 06. 02. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 06. 02. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
NEMESVÁMOSI LSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom