Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt 7. forduló

2018.09.23 - 16:00

Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt

Játékvezető
LOVASI ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABÓ MÁTÉ, RÓZSA MILÁN
PÉTI MTE
UGOD SE
90'
45'

Gólok

KUN ANDRÁS

12'

1 - 0

 

GYŐRI OLIVÉR CSABA

15'

2 - 0

 

GYŐRI OLIVÉR CSABA

30'

3 - 0

 

GYŐRI OLIVÉR CSABA

34'

4 - 0

 

KUN ANDRÁS

57'

5 - 0

 

KUN ANDRÁS

72'

6 - 0

 

MÜLLER TAMÁS ATTILA

87'

7 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 7 6 0 1 20 12 8 18 6.9
2 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 7 5 1 1 24 10 14 16 8.1
3 PÉTI MTE  PÉTI MTE  7 4 1 2 24 11 13 13 7.1
4 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 7 4 1 2 13 14 -1 13 6.6
5 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 7 4 1 2 16 18 -2 13 8.9
6 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 7 4 0 3 20 12 8 12 6.6
7 CSOPAK SC CSOPAK SC 7 3 3 1 24 19 5 12 6.9
8 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 7 2 2 3 14 15 -1 8 10.3
9 ŐSI PSK ŐSI PSK 7 2 2 3 13 14 -1 8 8.1
10 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 7 2 2 3 9 10 -1 8 6.6
11 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 7 1 3 3 17 20 -3 6 8.4
12 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 7 1 2 4 10 17 -7 5 9.1
13 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 7 0 3 4 8 24 -16 3 5.7
14 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 7 0 1 6 14 30 -16 1 5.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 3 2 1 0 2 0 2 7 4 2 2 0 7 5 2 8 7 4 3 0 9 5 4 15
2 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 3 2 1 0 4 1 3 7 4 2 1 1 4 5 -1 7 7 4 2 1 8 6 2 14
3 NEMESVÁMOSI LSE PÉTI MTE 3 3 0 0 8 1 7 9 4 0 3 1 2 4 -2 3 7 3 3 1 10 5 5 12
4 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 4 1 2 1 6 6 0 5 3 2 1 0 6 3 3 7 7 3 3 1 12 9 3 12
5 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 3 2 0 1 3 1 2 6 4 1 2 1 4 4 0 5 7 3 2 2 7 5 2 11
6 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 4 2 2 0 3 1 2 8 3 1 0 2 2 2 0 3 7 3 2 2 5 3 2 11
7 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 4 1 2 1 3 3 0 5 3 2 0 1 2 1 1 6 7 3 2 2 5 4 1 11
8 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC 4 2 1 1 5 3 2 7 3 1 1 1 2 5 -3 4 7 3 2 2 7 8 -1 11
9 NEMESVÁMOSI LSE B.TOMAJI SE BONVINO 4 2 1 1 5 1 4 7 3 0 1 2 2 5 -3 1 7 2 2 3 7 6 1 8
10 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 3 1 2 0 4 3 1 5 4 1 0 3 3 9 -6 3 7 2 2 3 7 12 -5 8
11 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 3 1 0 2 4 3 1 3 4 1 1 2 3 4 -1 4 7 2 1 4 7 7 0 7
12 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 4 1 1 2 8 8 0 4 3 0 1 2 0 3 -3 1 7 1 2 4 8 11 -3 5
13 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 4 1 1 2 2 3 -1 4 3 0 1 2 1 4 -3 1 7 1 2 4 3 7 -4 5
14 NEMESVÁMOSI LSE TÓTVÁZSONY SE 3 0 1 2 4 6 -2 1 4 0 1 3 2 7 -5 1 7 0 2 5 6 13 -7 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 3 3 0 0 9 3 6 9 4 3 0 1 11 9 2 9 7 6 0 1 20 12 8 18
2 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 3 2 0 1 7 4 3 6 4 3 1 0 17 6 11 10 7 5 1 1 24 10 14 16
3 NEMESVÁMOSI LSE PÉTI MTE 3 2 0 1 15 4 11 6 4 2 1 1 9 7 2 7 7 4 1 2 24 11 13 13
4 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 4 2 1 1 6 6 0 7 3 2 0 1 7 8 -1 6 7 4 1 2 13 14 -1 13
5 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC 4 3 0 1 11 9 2 9 3 1 1 1 5 9 -4 4 7 4 1 2 16 18 -2 13
6 NEMESVÁMOSI LSE B.TOMAJI SE BONVINO 4 2 0 2 12 6 6 6 3 2 0 1 8 6 2 6 7 4 0 3 20 12 8 12
7 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 4 1 3 0 13 11 2 6 3 2 0 1 11 8 3 6 7 3 3 1 24 19 5 12
8 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 3 1 0 2 5 6 -1 3 4 1 2 1 9 9 0 5 7 2 2 3 14 15 -1 8
9 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 3 1 0 2 7 5 2 3 4 1 2 1 6 9 -3 5 7 2 2 3 13 14 -1 8
10 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 4 1 2 1 6 7 -1 5 3 1 0 2 3 3 0 3 7 2 2 3 9 10 -1 8
11 NEMESVÁMOSI LSE TÓTVÁZSONY SE 3 0 2 1 8 9 -1 2 4 1 1 2 9 11 -2 4 7 1 3 3 17 20 -3 6
12 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 4 1 1 2 6 10 -4 4 3 0 1 2 4 7 -3 1 7 1 2 4 10 17 -7 5
13 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 3 0 2 1 4 6 -2 2 4 0 1 3 4 18 -14 1 7 0 3 4 8 24 -16 3
14 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 4 0 0 4 10 21 -11 0 3 0 1 2 4 9 -5 1 7 0 1 6 14 30 -16 1
 
B.TOMAJI SE BONVINO
--6 - 0-5 - 00 - 41 - 2------
CSABRENDEK FC
--------0 - 12 - 1-3 - 4-
CSOPAK SC
-5 - 3--2 - 22 - 2--4 - 4----
NEMESSZALÓK ESE
-1 - 1--1 - 12 - 4-------
NEMESVÁMOSI LSE
2 - 42 - 4---2 - 7-4 - 6-----
ŐSI PSK
------2 - 3-5 - 00 - 2---
ÖSKÜ FC
------5 - 21 - 2-1 - 0---
PEREMARTON SC BERHIDA
----2 - 2--2 - 1---2 - 10 - 2
PÉTI MTE
1 - 3--7 - 1--------7 - 0
SOMLÓ SC
----4 - 1-----3 - 13 - 11 - 6
SZENTANTALFA NVSE
--------0 - 0-2 - 13 - 31 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
-1 - 11 - 5-3 - 11 - 3-------
TÓTVÁZSONY SE
--3 - 43 - 3-------2 - 2-
UGOD SE
3 - 1-4 - 22 - 0---------

Meccsek

PÉTI MTE

2018. 08. 12. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 08. 12. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
PÉTI MTE
2018. 08. 19. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 08. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
PÉTI MTE
2018. 09. 02. 16:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 08. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 09. 08. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
PÉTI MTE
2018. 09. 16. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 16. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PÉTI MTE
2018. 09. 23. 16:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
UGOD SE
2018. 09. 30. 16:00
Ősi Petőfi SK
2018. 09. 30. 16:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
PÉTI MTE
2018. 10. 07. 15:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 10. 14. 15:00
Csabrendek FC
2018. 10. 14. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
PÉTI MTE
2018. 10. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 10. 28. 14:30
Somlószőlős SE
2018. 10. 28. 14:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
PÉTI MTE
2018. 11. 04. 14:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 11. 04. 14:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
CSOPAK SC
2018. 11. 11. 13:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 03. 24. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
PÉTI MTE
2019. 03. 31. 16:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 06. 16:30
Szigligeti sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
PÉTI MTE
2019. 04. 14. 16:30
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 14. 16:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 04. 21. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ÖSKÜ FC
2019. 04. 28. 17:00
Ugod SE
2019. 04. 28. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 01. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ŐSI PSK
2019. 05. 05. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 05. 05. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
PÉTI MTE
2019. 05. 12. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
CSABRENDEK FC
2019. 05. 19. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 05. 19. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 26. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
SOMLÓ SC
2019. 06. 02. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 06. 02. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
PÉTI MTE

UGOD SE

2018. 08. 12. 17:00
Somlószőlős SE
2018. 08. 12. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
UGOD SE
2018. 08. 19. 17:00
Ugod SE
2018. 08. 19. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
CSOPAK SC
2018. 08. 26. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 08. 26. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
UGOD SE
2018. 09. 02. 16:30
Ugod SE
2018. 09. 02. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 09. 08. 16:30
Peremarton Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
UGOD SE
2018. 09. 16. 16:30
Ugod SE
2018. 09. 16. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 23. 16:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
UGOD SE
2018. 09. 30. 16:00
Ugod SE
2018. 09. 30. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 06. 18:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 10. 06. 18:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
UGOD SE
2018. 10. 14. 15:00
Ősi Petőfi SK
2018. 10. 14. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
UGOD SE
2018. 10. 21. 15:00
Ugod SE
2018. 10. 21. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 10. 28. 14:30
Csabrendek FC
2018. 10. 28. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2018. 11. 04. 14:00
Ugod SE
2018. 11. 04. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 11. 11. 13:30
Ugod SE
2018. 11. 11. 13:30
Ugod SE
UGOD SE
SOMLÓ SC
2019. 03. 23. 15:00
Csopak Spotrpálya
2019. 03. 23. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
UGOD SE
2019. 03. 31. 16:00
Ugod SE
2019. 03. 31. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 04. 07. 16:30
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 04. 07. 16:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
UGOD SE
2019. 04. 14. 16:30
Ugod SE
2019. 04. 14. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 20. 17:00
Szigligeti sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
UGOD SE
2019. 04. 28. 17:00
Ugod SE
2019. 04. 28. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 05. 05. 17:00
Ugod SE
2019. 05. 05. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 12. 17:00
Ugod SE
2019. 05. 12. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2019. 05. 19. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 05. 19. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
UGOD SE
2019. 05. 26. 17:00
Ugod SE
2019. 05. 26. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
CSABRENDEK FC
2019. 06. 02. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 06. 02. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom