Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt 7. forduló

2018.09.22 - 16:00

Szigliget, Szigligeti sportpálya (Id. Káli Lajos Labdarúgó Pálya)

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt

Játékvezető
LUKÁCS ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KARDOS SÁNDOR, DŐRY ÁDÁM JÓZSEF
B.TOMAJI SE BONVINO
ŐSI PSK
90'
45'

Gólok

CSEH TAMÁS

39'

1 - 0

 

KISS GÁBOR

49'

2 - 0

 

CSÍK MILÁN

58'

3 - 0

 

KISS JÁNOS

76'

4 - 0

 

KISS JÁNOS

85'

5 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 7 6 0 1 20 12 8 18 6.9
2 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 7 5 1 1 24 10 14 16 8.1
3 PÉTI MTE  PÉTI MTE  7 4 1 2 24 11 13 13 7.1
4 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 7 4 1 2 13 14 -1 13 6.6
5 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 7 4 1 2 16 18 -2 13 8.9
6 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 7 4 0 3 20 12 8 12 6.6
7 CSOPAK SC CSOPAK SC 7 3 3 1 24 19 5 12 6.9
8 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 7 2 2 3 14 15 -1 8 10.3
9 ŐSI PSK ŐSI PSK 7 2 2 3 13 14 -1 8 8.1
10 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 7 2 2 3 9 10 -1 8 6.6
11 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 7 1 3 3 17 20 -3 6 8.4
12 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 7 1 2 4 10 17 -7 5 9.1
13 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 7 0 3 4 8 24 -16 3 5.7
14 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 7 0 1 6 14 30 -16 1 5.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 3 2 1 0 2 0 2 7 4 2 2 0 7 5 2 8 7 4 3 0 9 5 4 15
2 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 3 2 1 0 4 1 3 7 4 2 1 1 4 5 -1 7 7 4 2 1 8 6 2 14
3 NEMESVÁMOSI LSE PÉTI MTE 3 3 0 0 8 1 7 9 4 0 3 1 2 4 -2 3 7 3 3 1 10 5 5 12
4 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 4 1 2 1 6 6 0 5 3 2 1 0 6 3 3 7 7 3 3 1 12 9 3 12
5 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 3 2 0 1 3 1 2 6 4 1 2 1 4 4 0 5 7 3 2 2 7 5 2 11
6 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 4 2 2 0 3 1 2 8 3 1 0 2 2 2 0 3 7 3 2 2 5 3 2 11
7 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 4 1 2 1 3 3 0 5 3 2 0 1 2 1 1 6 7 3 2 2 5 4 1 11
8 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC 4 2 1 1 5 3 2 7 3 1 1 1 2 5 -3 4 7 3 2 2 7 8 -1 11
9 NEMESVÁMOSI LSE B.TOMAJI SE BONVINO 4 2 1 1 5 1 4 7 3 0 1 2 2 5 -3 1 7 2 2 3 7 6 1 8
10 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 3 1 2 0 4 3 1 5 4 1 0 3 3 9 -6 3 7 2 2 3 7 12 -5 8
11 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 3 1 0 2 4 3 1 3 4 1 1 2 3 4 -1 4 7 2 1 4 7 7 0 7
12 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 4 1 1 2 8 8 0 4 3 0 1 2 0 3 -3 1 7 1 2 4 8 11 -3 5
13 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 4 1 1 2 2 3 -1 4 3 0 1 2 1 4 -3 1 7 1 2 4 3 7 -4 5
14 NEMESVÁMOSI LSE TÓTVÁZSONY SE 3 0 1 2 4 6 -2 1 4 0 1 3 2 7 -5 1 7 0 2 5 6 13 -7 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 3 3 0 0 9 3 6 9 4 3 0 1 11 9 2 9 7 6 0 1 20 12 8 18
2 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 3 2 0 1 7 4 3 6 4 3 1 0 17 6 11 10 7 5 1 1 24 10 14 16
3 NEMESVÁMOSI LSE PÉTI MTE 3 2 0 1 15 4 11 6 4 2 1 1 9 7 2 7 7 4 1 2 24 11 13 13
4 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 4 2 1 1 6 6 0 7 3 2 0 1 7 8 -1 6 7 4 1 2 13 14 -1 13
5 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC 4 3 0 1 11 9 2 9 3 1 1 1 5 9 -4 4 7 4 1 2 16 18 -2 13
6 NEMESVÁMOSI LSE B.TOMAJI SE BONVINO 4 2 0 2 12 6 6 6 3 2 0 1 8 6 2 6 7 4 0 3 20 12 8 12
7 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 4 1 3 0 13 11 2 6 3 2 0 1 11 8 3 6 7 3 3 1 24 19 5 12
8 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 3 1 0 2 5 6 -1 3 4 1 2 1 9 9 0 5 7 2 2 3 14 15 -1 8
9 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 3 1 0 2 7 5 2 3 4 1 2 1 6 9 -3 5 7 2 2 3 13 14 -1 8
10 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 4 1 2 1 6 7 -1 5 3 1 0 2 3 3 0 3 7 2 2 3 9 10 -1 8
11 NEMESVÁMOSI LSE TÓTVÁZSONY SE 3 0 2 1 8 9 -1 2 4 1 1 2 9 11 -2 4 7 1 3 3 17 20 -3 6
12 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 4 1 1 2 6 10 -4 4 3 0 1 2 4 7 -3 1 7 1 2 4 10 17 -7 5
13 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 3 0 2 1 4 6 -2 2 4 0 1 3 4 18 -14 1 7 0 3 4 8 24 -16 3
14 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 4 0 0 4 10 21 -11 0 3 0 1 2 4 9 -5 1 7 0 1 6 14 30 -16 1
 
B.TOMAJI SE BONVINO
--6 - 0-5 - 00 - 41 - 2------
CSABRENDEK FC
--------0 - 12 - 1-3 - 4-
CSOPAK SC
-5 - 3--2 - 22 - 2--4 - 4----
NEMESSZALÓK ESE
-1 - 1--1 - 12 - 4-------
NEMESVÁMOSI LSE
2 - 42 - 4---2 - 7-4 - 6-----
ŐSI PSK
------2 - 3-5 - 00 - 2---
ÖSKÜ FC
------5 - 21 - 2-1 - 0---
PEREMARTON SC BERHIDA
----2 - 2--2 - 1---2 - 10 - 2
PÉTI MTE
1 - 3--7 - 1--------7 - 0
SOMLÓ SC
----4 - 1-----3 - 13 - 11 - 6
SZENTANTALFA NVSE
--------0 - 0-2 - 13 - 31 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
-1 - 11 - 5-3 - 11 - 3-------
TÓTVÁZSONY SE
--3 - 43 - 3-------2 - 2-
UGOD SE
3 - 1-4 - 22 - 0---------

Meccsek

B.TOMAJI SE BONVINO

2018. 08. 12. 17:00
Szigligeti sportpálya
2018. 08. 12. 17:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
NEMESSZALÓK ESE
2018. 08. 18. 17:00
Szigligeti sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 08. 25. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 08. 25. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 02. 16:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 08. 16:30
Szigligeti sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
ÖSKÜ FC
2018. 09. 16. 16:30
Ugod SE
2018. 09. 16. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 22. 16:00
Szigligeti sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
ŐSI PSK
2018. 09. 30. 16:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 09. 30. 16:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 10. 06. 15:30
Szigligeti sportpálya
2018. 10. 06. 15:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
CSABRENDEK FC
2018. 10. 14. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 14. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 10. 21. 15:00
Szigligeti sportpálya
2018. 10. 21. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
SOMLÓ SC
2018. 10. 28. 14:30
Csopak Spotrpálya
2018. 10. 28. 14:30
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 11. 03. 14:00
Szigligeti sportpálya
2018. 11. 03. 14:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
SZENTANTALFA NVSE
2018. 11. 11. 13:30
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 11. 11. 13:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 03. 23. 15:00
Peremarton Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 03. 30. 16:00
Szigligeti sportpálya
2019. 03. 30. 16:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 04. 06. 16:30
Szigligeti sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
PÉTI MTE
2019. 04. 14. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 14. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 04. 20. 17:00
Szigligeti sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
UGOD SE
2019. 04. 28. 17:00
Ősi Petőfi SK
2019. 04. 28. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 05. 01. 17:00
Szigligeti sportpálya
2019. 05. 01. 17:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
TÓTVÁZSONY SE
2019. 05. 05. 17:00
Csabrendek FC
2019. 05. 05. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 05. 12. 17:00
Szigligeti sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 05. 19. 17:00
Somlószőlős SE
2019. 05. 19. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 05. 25. 12:00
Szigligeti sportpálya
2019. 05. 25. 12:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
CSOPAK SC
2019. 06. 02. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 06. 02. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
B.TOMAJI SE BONVINO

ŐSI PSK

2018. 08. 12. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 08. 12. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ŐSI PSK
2018. 08. 18. 17:00
Ősi Petőfi SK
2018. 08. 18. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
SOMLÓ SC
2018. 08. 26. 17:00
Csopak Spotrpálya
2018. 08. 26. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ŐSI PSK
2018. 09. 02. 16:30
Ősi Petőfi SK
2018. 09. 02. 16:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
SZENTANTALFA NVSE
2018. 09. 09. 16:30
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 09. 09. 16:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ŐSI PSK
2018. 09. 16. 16:30
Ősi Petőfi SK
2018. 09. 16. 16:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 22. 16:00
Szigligeti sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
ŐSI PSK
2018. 09. 30. 16:00
Ősi Petőfi SK
2018. 09. 30. 16:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
PÉTI MTE
2018. 10. 07. 15:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 07. 15:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2018. 10. 14. 15:00
Ősi Petőfi SK
2018. 10. 14. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
UGOD SE
2018. 10. 20. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 10. 20. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
ŐSI PSK
2018. 10. 28. 14:30
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 10. 28. 14:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
ŐSI PSK
2018. 11. 04. 14:00
Ősi Petőfi SK
2018. 11. 04. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSABRENDEK FC
2018. 11. 11. 13:30
Ősi Petőfi SK
2018. 11. 11. 13:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 03. 24. 15:00
Somlószőlős SE
2019. 03. 24. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
ŐSI PSK
2019. 03. 31. 16:00
Ősi Petőfi SK
2019. 03. 31. 16:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSOPAK SC
2019. 04. 07. 16:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 04. 07. 16:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
ŐSI PSK
2019. 04. 14. 16:30
Ősi Petőfi SK
2019. 04. 14. 16:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
NEMESSZALÓK ESE
2019. 04. 20. 17:00
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 20. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ŐSI PSK
2019. 04. 28. 17:00
Ősi Petőfi SK
2019. 04. 28. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 05. 01. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ŐSI PSK
2019. 05. 05. 17:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 05. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ÖSKÜ FC
2019. 05. 12. 17:00
Ugod SE
2019. 05. 12. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2019. 05. 19. 17:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 19. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 26. 17:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 26. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TÓTVÁZSONY SE
2019. 06. 02. 17:00
Csabrendek FC
2019. 06. 02. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ŐSI PSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom