Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi 11. forduló

2018.10.21 - 13:00

Öskü, Palota-Vidék 2000 Öskü FC

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi

Játékvezető
KARDOS SÁNDOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS MARCELL
ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
90'
45'

Gólok

REGENYE TAMÁS

8'

1 - 0

 

VÁCZY KRISTÓF TAMÁS

11'

2 - 0

 

MOLNÁR TIVADAR

14'

3 - 0

 

PUPOS DOMINIK

41'

4 - 0

 

REGENYE TAMÁS

48'

5 - 0

 

REGENYE TAMÁS

68'

6 - 0

 

 

6 - 1

73'

CSORDÁS RÓMEÓ
MOLNÁR TIVADAR

88'

7 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 11 9 1 1 80 14 66 28 7.5
2 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 11 9 0 2 62 14 48 27 8.6
3 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 11 9 0 2 36 20 16 27 7.9
4 CSOPAK SC CSOPAK SC 11 8 0 3 48 19 29 24 7.5
5 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 11 8 0 3 37 32 5 24 8.1
6 PÉTI MTE  PÉTI MTE  11 6 0 5 51 37 14 18 7.4
7 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 11 5 1 5 40 33 7 16 6.7
8 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 11 5 0 6 45 31 14 15 6.9
9 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 11 5 0 6 23 38 -15 15 7.5
10 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 11 4 1 6 24 32 -8 13 7.9
11 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 11 3 0 8 20 36 -16 9 7.4
12 ŐSI PSK ŐSI PSK 11 2 0 9 33 46 -13 6 6.7
13 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 11 1 1 9 12 73 -61 4 7.7
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 11 1 0 10 19 105 -86 3 7.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC UGOD SE 5 3 0 2 14 7 7 9 6 6 0 0 21 2 19 18 11 9 0 2 35 9 26 27
2 SOMLÓ SC CSOPAK SC 6 6 0 0 16 3 13 18 5 2 2 1 6 4 2 8 11 8 2 1 22 7 15 26
3 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 5 3 0 2 8 4 4 9 6 5 1 0 19 2 17 16 11 8 1 2 27 6 21 25
4 SOMLÓ SC PÉTI MTE 5 4 0 1 16 9 7 12 6 4 1 1 9 10 -1 13 11 8 1 2 25 19 6 25
5 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 6 3 2 1 11 6 5 11 5 3 1 1 8 3 5 10 11 6 3 2 19 9 10 21
6 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 5 2 0 3 8 9 -1 6 6 3 1 2 11 9 2 10 11 5 1 5 19 18 1 16
7 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 5 3 1 1 9 5 4 10 6 2 0 4 8 11 -3 6 11 5 1 5 17 16 1 16
8 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 6 3 0 3 6 6 0 9 5 2 0 3 6 10 -4 6 11 5 0 6 12 16 -4 15
9 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 5 3 1 1 10 3 7 10 6 1 0 5 12 13 -1 3 11 4 1 6 22 16 6 13
10 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 7 2 3 2 5 5 0 9 4 1 0 3 7 12 -5 3 11 3 3 5 12 17 -5 12
11 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 5 2 2 1 7 2 5 8 6 0 1 5 2 13 -11 1 11 2 3 6 9 15 -6 9
12 SOMLÓ SC ŐSI PSK 5 2 0 3 9 7 2 6 6 0 2 4 2 7 -5 2 11 2 2 7 11 14 -3 8
13 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 6 2 1 3 5 13 -8 7 5 0 1 4 0 14 -14 1 11 2 2 7 5 27 -22 8
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 6 0 0 6 3 34 -31 0 5 0 0 5 2 17 -15 0 11 0 0 11 5 51 -46 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC UGOD SE 5 3 1 1 29 10 19 10 6 6 0 0 51 4 47 18 11 9 1 1 80 14 66 28
2 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 5 3 0 2 23 6 17 9 6 6 0 0 39 8 31 18 11 9 0 2 62 14 48 27
3 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 6 5 0 1 18 9 9 15 5 4 0 1 18 11 7 12 11 9 0 2 36 20 16 27
4 SOMLÓ SC CSOPAK SC 6 6 0 0 40 7 33 18 5 2 0 3 8 12 -4 6 11 8 0 3 48 19 29 24
5 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 5 5 0 0 21 11 10 15 6 3 0 3 16 21 -5 9 11 8 0 3 37 32 5 24
6 SOMLÓ SC PÉTI MTE 5 4 0 1 35 15 20 12 6 2 0 4 16 22 -6 6 11 6 0 5 51 37 14 18
7 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 5 3 0 2 20 14 6 9 6 2 1 3 20 19 1 7 11 5 1 5 40 33 7 16
8 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 5 4 0 1 25 6 19 12 6 1 0 5 20 25 -5 3 11 5 0 6 45 31 14 15
9 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 6 4 0 2 17 12 5 12 5 1 0 4 6 26 -20 3 11 5 0 6 23 38 -15 15
10 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 7 3 1 3 14 12 2 10 4 1 0 3 10 20 -10 3 11 4 1 6 24 32 -8 13
11 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 5 2 0 3 11 11 0 6 6 1 0 5 9 25 -16 3 11 3 0 8 20 36 -16 9
12 SOMLÓ SC ŐSI PSK 5 1 0 4 22 26 -4 3 6 1 0 5 11 20 -9 3 11 2 0 9 33 46 -13 6
13 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 6 1 0 5 10 33 -23 3 5 0 1 4 2 40 -38 1 11 1 1 9 12 73 -61 4
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 6 1 0 5 12 61 -49 3 5 0 0 5 7 44 -37 0 11 1 0 10 19 105 -86 3
 
B.TOMAJI SE BONVINO
1 - 3-1 - 8-3 - 41 - 60 - 9-4 - 3----
CSABRENDEK FC
------1 - 30 - 47 - 21 - 2-2 - 0-
CSOPAK SC
-6 - 14 - 010 - 12 - 08 - 4--10 - 1----
NEMESSZALÓK ESE
-4 - 2--4 - 35 - 4--6 - 12 - 1---
NEMESVÁMOSI LSE
4 - 14 - 0--3 - 11 - 3-4 - 2----1 - 5
ŐSI PSK
------1 - 42 - 617 - 02 - 3--0 - 13
ÖSKÜ FC
-7 - 1---5 - 13 - 53 - 2-2 - 5---
PEREMARTON SC BERHIDA
--5 - 0-1 - 2--10 - 0---7 - 20 - 2
PÉTI MTE
19 - 0--6 - 1------2 - 16 - 12 - 12
SOMLÓ SC
----4 - 1--1 - 15-4 - 71 - 91 - 131 - 16
SZENTANTALFA NVSE
--2 - 1-6 - 1---3 - 2-3 - 04 - 20 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
0 - 03 - 20 - 21 - 25 - 13 - 2-2 - 3-----
TÓTVÁZSONY SE
6 - 1-3 - 21 - 3--1 - 0----14 - 0-
UGOD SE
11 - 0-2 - 38 - 2--3 - 3-----5 - 2

Meccsek

ÖSKÜ FC

2018. 08. 12. 15:00
Csopak Spotrpálya
2018. 08. 12. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ÖSKÜ FC
2018. 08. 29. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 08. 29. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 08. 26. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 08. 26. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 02. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 02. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 08. 14:30
Szigligeti sportpálya
2018. 09. 08. 14:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
ÖSKÜ FC
2018. 09. 16. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 16. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PÉTI MTE
2018. 09. 22. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 09. 22. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 07. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 07. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2018. 10. 14. 13:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 10. 14. 13:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2018. 10. 28. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 28. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 04. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 04. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC
2018. 11. 11. 11:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 11. 11:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSOPAK SC
2019. 03. 24. 13:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 03. 24. 13:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
ÖSKÜ FC
2019. 03. 31. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 03. 31. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 04. 06. 14:30
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 06. 14:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ÖSKÜ FC
2019. 04. 14. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 14. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 04. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ÖSKÜ FC
2019. 04. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 05. 05. 15:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 05. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ÖSKÜ FC
2019. 05. 12. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 12. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TÓTVÁZSONY SE
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ÖSKÜ FC
2019. 05. 26. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 26. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 02. 15:00
Somlószőlős SE
2019. 06. 02. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
ÖSKÜ FC

CSABRENDEK FC

2018. 08. 12. 15:00
Csabrendek FC
2018. 08. 12. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TÓTVÁZSONY SE
2018. 08. 18. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
CSABRENDEK FC
2018. 08. 26. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 08. 26. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2018. 09. 02. 14:30
Csabrendek FC
2018. 09. 02. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
SOMLÓ SC
2018. 09. 09. 14:30
Csopak Spotrpálya
2018. 09. 09. 14:30
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
CSABRENDEK FC
2018. 09. 16. 14:30
Csabrendek FC
2018. 09. 16. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 09. 23. 14:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 09. 23. 14:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
CSABRENDEK FC
2018. 09. 30. 14:00
Csabrendek FC
2018. 09. 30. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 10. 06. 13:30
Szigligeti sportpálya
2018. 10. 06. 13:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
CSABRENDEK FC
2018. 10. 14. 13:00
Csabrendek FC
2018. 10. 14. 13:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
PÉTI MTE
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2018. 10. 28. 12:30
Csabrendek FC
2018. 10. 28. 12:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2018. 11. 04. 12:00
Ősi Petőfi SK
2018. 11. 04. 12:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSABRENDEK FC
2018. 11. 11. 11:30
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 11. 11. 11:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
CSABRENDEK FC
2019. 03. 24. 13:00
Csabrendek FC
2019. 03. 24. 13:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 03. 31. 14:00
Csabrendek FC
2019. 03. 31. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 07. 14:30
Somlószőlős SE
2019. 04. 07. 14:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
CSABRENDEK FC
2019. 04. 14. 14:30
Csabrendek FC
2019. 04. 14. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
CSOPAK SC
2019. 04. 21. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 04. 21. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
CSABRENDEK FC
2019. 04. 28. 15:00
Csabrendek FC
2019. 04. 28. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 05. 01. 15:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 01. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
CSABRENDEK FC
2019. 05. 05. 15:00
Csabrendek FC
2019. 05. 05. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 05. 12. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 12. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
CSABRENDEK FC
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ÖSKÜ FC
2019. 05. 26. 15:00
Ugod SE
2019. 05. 26. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
CSABRENDEK FC
2019. 06. 02. 15:00
Csabrendek FC
2019. 06. 02. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ŐSI PSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom