Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi 12. forduló

2018.10.28 - 12:30

Csabrendek, Csabrendek FC

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi

Játékvezető
FÜLÖP ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FARKAS GERGŐ ZOLTÁN
CSABRENDEK FC
UGOD SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

48'

MOLNÁR GERGŐ

 

0 - 2

72'

SZABÓ BENCE

 

0 - 3

80'

SZÉCSI SZABOLCS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 12 10 1 1 83 14 69 31 7.8
2 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 12 10 0 2 40 21 19 30 7.5
3 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 12 9 0 3 63 18 45 27 8.1
4 CSOPAK SC CSOPAK SC 12 9 0 3 59 23 36 27 7.9
5 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 12 9 0 3 47 34 13 27 8.1
6 PÉTI MTE  PÉTI MTE  12 7 0 5 54 39 15 21 7.9
7 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 12 6 1 5 41 33 8 19 7
8 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 12 5 0 7 46 35 11 15 7.3
9 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 12 5 0 7 25 48 -23 15 7.3
10 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 12 4 1 7 24 33 -9 13 7.8
11 ŐSI PSK ŐSI PSK 12 3 0 9 37 47 -10 9 6.8
12 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 12 3 0 9 20 39 -19 9 6.8
13 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 12 1 1 10 16 84 -68 4 7.5
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 12 1 0 11 21 108 -87 3 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC UGOD SE 5 3 0 2 14 7 7 9 7 7 0 0 22 2 20 21 12 10 0 2 36 9 27 30
2 SOMLÓ SC CSOPAK SC 7 7 0 0 24 5 19 21 5 2 2 1 6 4 2 8 12 9 2 1 30 9 21 29
3 SOMLÓ SC PÉTI MTE 5 4 0 1 16 9 7 12 7 5 1 1 10 10 0 16 12 9 1 2 26 19 7 28
4 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 5 3 0 2 8 4 4 9 7 5 1 1 20 5 15 16 12 8 1 3 28 9 19 25
5 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 7 4 2 1 14 7 7 14 5 3 1 1 8 3 5 10 12 7 3 2 22 10 12 24
6 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 6 4 1 1 12 7 5 13 6 2 0 4 8 11 -3 6 12 6 1 5 20 18 2 19
7 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 5 2 0 3 8 9 -1 6 7 4 1 2 12 9 3 13 12 6 1 5 20 18 2 19
8 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 6 3 0 3 6 6 0 9 6 2 0 4 8 13 -5 6 12 5 0 7 14 19 -5 15
9 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 6 3 1 2 10 4 6 10 6 1 0 5 12 13 -1 3 12 4 1 7 22 17 5 13
10 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 8 2 3 3 5 6 -1 9 4 1 0 3 7 12 -5 3 12 3 3 6 12 18 -6 12
11 SOMLÓ SC ŐSI PSK 5 2 0 3 9 7 2 6 7 1 2 4 3 7 -4 5 12 3 2 7 12 14 -2 11
12 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 6 2 2 2 7 3 4 8 6 0 1 5 2 13 -11 1 12 2 3 7 9 16 -7 9
13 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 6 2 1 3 5 13 -8 7 6 0 1 5 2 22 -20 1 12 2 2 8 7 35 -28 8
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 7 0 0 7 3 35 -32 0 5 0 0 5 2 17 -15 0 12 0 0 12 5 52 -47 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC UGOD SE 5 3 1 1 29 10 19 10 7 7 0 0 54 4 50 21 12 10 1 1 83 14 69 31
2 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 7 6 0 1 22 10 12 18 5 4 0 1 18 11 7 12 12 10 0 2 40 21 19 30
3 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 5 3 0 2 23 6 17 9 7 6 0 1 40 12 28 18 12 9 0 3 63 18 45 27
4 SOMLÓ SC CSOPAK SC 7 7 0 0 51 11 40 21 5 2 0 3 8 12 -4 6 12 9 0 3 59 23 36 27
5 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 6 6 0 0 31 13 18 18 6 3 0 3 16 21 -5 9 12 9 0 3 47 34 13 27
6 SOMLÓ SC PÉTI MTE 5 4 0 1 35 15 20 12 7 3 0 4 19 24 -5 9 12 7 0 5 54 39 15 21
7 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 5 3 0 2 20 14 6 9 7 3 1 3 21 19 2 10 12 6 1 5 41 33 8 19
8 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 6 4 0 2 26 10 16 12 6 1 0 5 20 25 -5 3 12 5 0 7 46 35 11 15
9 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 6 4 0 2 17 12 5 12 6 1 0 5 8 36 -28 3 12 5 0 7 25 48 -23 15
10 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 8 3 1 4 14 13 1 10 4 1 0 3 10 20 -10 3 12 4 1 7 24 33 -9 13
11 SOMLÓ SC ŐSI PSK 5 1 0 4 22 26 -4 3 7 2 0 5 15 21 -6 6 12 3 0 9 37 47 -10 9
12 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 6 2 0 4 11 14 -3 6 6 1 0 5 9 25 -16 3 12 3 0 9 20 39 -19 9
13 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 6 1 0 5 10 33 -23 3 6 0 1 5 6 51 -45 1 12 1 1 10 16 84 -68 4
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 7 1 0 6 14 64 -50 3 5 0 0 5 7 44 -37 0 12 1 0 11 21 108 -87 3
 
B.TOMAJI SE BONVINO
1 - 3-1 - 8-3 - 41 - 60 - 9-4 - 3----
CSABRENDEK FC
------1 - 30 - 47 - 21 - 2-2 - 00 - 3
CSOPAK SC
11 - 46 - 14 - 010 - 12 - 08 - 4--10 - 1----
NEMESSZALÓK ESE
-4 - 2-10 - 24 - 35 - 4--6 - 12 - 1---
NEMESVÁMOSI LSE
4 - 14 - 0--3 - 11 - 3-4 - 2----1 - 5
ŐSI PSK
------1 - 42 - 617 - 02 - 3--0 - 13
ÖSKÜ FC
-7 - 1---5 - 13 - 53 - 2-2 - 5---
PEREMARTON SC BERHIDA
--5 - 0-1 - 2--10 - 0---7 - 20 - 2
PÉTI MTE
19 - 0--6 - 1------2 - 16 - 12 - 12
SOMLÓ SC
----4 - 1--1 - 152 - 34 - 71 - 91 - 131 - 16
SZENTANTALFA NVSE
--2 - 1-6 - 1--4 - 13 - 2-3 - 04 - 20 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
0 - 03 - 20 - 21 - 25 - 13 - 20 - 12 - 3-----
TÓTVÁZSONY SE
6 - 1-3 - 21 - 3-1 - 41 - 0----14 - 0-
UGOD SE
11 - 0-2 - 38 - 2--3 - 3-----5 - 2

Meccsek

CSABRENDEK FC

2018. 08. 12. 15:00
Csabrendek FC
2018. 08. 12. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TÓTVÁZSONY SE
2018. 08. 18. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
CSABRENDEK FC
2018. 08. 26. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 08. 26. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2018. 09. 02. 14:30
Csabrendek FC
2018. 09. 02. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
SOMLÓ SC
2018. 09. 09. 14:30
Csopak Spotrpálya
2018. 09. 09. 14:30
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
CSABRENDEK FC
2018. 09. 16. 14:30
Csabrendek FC
2018. 09. 16. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 09. 23. 14:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 09. 23. 14:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
CSABRENDEK FC
2018. 09. 30. 14:00
Csabrendek FC
2018. 09. 30. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 10. 06. 13:30
Szigligeti sportpálya
2018. 10. 06. 13:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
CSABRENDEK FC
2018. 10. 14. 13:00
Csabrendek FC
2018. 10. 14. 13:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
PÉTI MTE
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2018. 10. 28. 12:30
Csabrendek FC
2018. 10. 28. 12:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2018. 11. 04. 12:00
Ősi Petőfi SK
2018. 11. 04. 12:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSABRENDEK FC
2018. 11. 11. 11:30
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 11. 11. 11:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
CSABRENDEK FC
2019. 03. 24. 13:00
Csabrendek FC
2019. 03. 24. 13:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 03. 31. 14:00
Csabrendek FC
2019. 03. 31. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 07. 14:30
Somlószőlős SE
2019. 04. 07. 14:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
CSABRENDEK FC
2019. 04. 14. 14:30
Csabrendek FC
2019. 04. 14. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
CSOPAK SC
2019. 04. 21. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 04. 21. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
CSABRENDEK FC
2019. 04. 28. 15:00
Csabrendek FC
2019. 04. 28. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 05. 01. 15:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 01. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
CSABRENDEK FC
2019. 05. 05. 15:00
Csabrendek FC
2019. 05. 05. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 05. 12. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 12. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
CSABRENDEK FC
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ÖSKÜ FC
2019. 05. 26. 15:00
Ugod SE
2019. 05. 26. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
CSABRENDEK FC
2019. 06. 02. 15:00
Csabrendek FC
2019. 06. 02. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ŐSI PSK

UGOD SE

2018. 08. 12. 15:00
Somlószőlős SE
2018. 08. 12. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
UGOD SE
2018. 08. 19. 15:00
Ugod SE
2018. 08. 19. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
CSOPAK SC
2018. 08. 26. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 08. 26. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
UGOD SE
2018. 09. 02. 14:30
Ugod SE
2018. 09. 02. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 09. 08. 14:30
Peremarton Sporttelep
2018. 09. 08. 14:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
UGOD SE
2018. 09. 16. 14:30
Ugod SE
2018. 09. 16. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 23. 14:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 14:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
UGOD SE
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 15. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 11. 15. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
UGOD SE
2018. 10. 14. 13:00
Ősi Petőfi SK
2018. 10. 14. 13:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
UGOD SE
2018. 10. 21. 13:00
Ugod SE
2018. 10. 21. 13:00
Ugod SE
UGOD SE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 10. 28. 12:30
Csabrendek FC
2018. 10. 28. 12:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2018. 11. 04. 12:00
Ugod SE
2018. 11. 04. 12:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 11. 11. 11:30
Ugod SE
2018. 11. 11. 11:30
Ugod SE
UGOD SE
SOMLÓ SC
2019. 03. 23. 13:00
Csopak Spotrpálya
2019. 03. 23. 13:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
UGOD SE
2019. 03. 31. 14:00
Ugod SE
2019. 03. 31. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 04. 07. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 04. 07. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
UGOD SE
2019. 04. 14. 14:30
Ugod SE
2019. 04. 14. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 20. 15:00
Szigligeti sportpálya
2019. 04. 20. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
UGOD SE
2019. 04. 28. 15:00
Ugod SE
2019. 04. 28. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 05. 05. 15:00
Ugod SE
2019. 05. 05. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 12. 15:00
Ugod SE
2019. 05. 12. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2019. 05. 19. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 05. 19. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
UGOD SE
2019. 05. 26. 15:00
Ugod SE
2019. 05. 26. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
CSABRENDEK FC
2019. 06. 02. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 06. 02. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom