Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi 13. forduló

2018.11.04 - 12:00

Öskü, Palota-Vidék 2000 Öskü FC

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi

Játékvezető
PÁKH CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÁL SÁNDOR
ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC
90'
45'

Gólok

ANDRÁSI MIKLÓS

13'

1 - 0

 

 

1 - 1

19'

FARKAS BRENDON PÉTER
MOLNÁR TIVADAR

20'

2 - 1

 

JANCSEK BÁLINT

64'

3 - 1

 

KISS RAJMOND

68'

4 - 1

 

KISS RAJMOND

81'

5 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 13 11 1 1 93 17 76 34 8
2 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 13 11 0 2 43 21 22 33 7.9
3 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 13 10 0 3 71 22 49 30 7.8
4 CSOPAK SC CSOPAK SC 13 9 0 4 60 26 34 27 7.8
5 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 13 9 0 4 51 42 9 27 7.7
6 PÉTI MTE  PÉTI MTE  13 8 0 5 57 40 17 24 7.6
7 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 13 7 1 5 46 34 12 22 7.5
8 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 13 6 0 7 29 50 -21 18 7.5
9 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 13 5 0 8 48 39 9 15 7.4
10 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 13 4 1 8 27 43 -16 13 7.3
11 ŐSI PSK ŐSI PSK 13 4 0 9 42 47 -5 12 7.2
12 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 13 3 0 10 20 44 -24 8 7.2 (-1 pont)
13 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 13 1 1 11 16 87 -71 4 7.1
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 13 1 0 12 22 113 -91 3 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC UGOD SE 6 4 0 2 18 9 9 12 7 7 0 0 22 2 20 21 13 11 0 2 40 11 29 33
2 SOMLÓ SC PÉTI MTE 6 5 0 1 17 9 8 15 7 5 1 1 10 10 0 16 13 10 1 2 27 19 8 31
3 SOMLÓ SC CSOPAK SC 7 7 0 0 24 5 19 21 6 2 2 2 6 5 1 8 13 9 2 2 30 10 20 29
4 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 6 4 0 2 14 5 9 12 7 5 1 1 20 5 15 16 13 9 1 3 34 10 24 28
5 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 7 4 2 1 14 7 7 14 6 4 1 1 10 3 7 13 13 8 3 2 24 10 14 27
6 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 6 3 0 3 10 10 0 9 7 4 1 2 12 9 3 13 13 7 1 5 22 19 3 22
7 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 6 4 1 1 12 7 5 13 7 2 0 5 9 17 -8 6 13 6 1 6 21 24 -3 19
8 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 7 4 0 3 8 7 1 12 6 2 0 4 8 13 -5 6 13 6 0 7 16 20 -4 18
9 SOMLÓ SC ŐSI PSK 6 3 0 3 11 7 4 9 7 1 2 4 3 7 -4 5 13 4 2 7 14 14 0 14
10 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 6 3 1 2 10 4 6 10 7 1 0 6 13 15 -2 3 13 4 1 8 23 19 4 13
11 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 8 2 3 3 5 6 -1 9 5 1 0 4 9 16 -7 3 13 3 3 7 14 22 -8 12
12 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 6 2 2 2 7 3 4 8 7 0 1 6 2 15 -13 0 13 2 3 8 9 18 -9 8
13 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 7 2 1 4 5 15 -10 7 6 0 1 5 2 22 -20 1 13 2 2 9 7 37 -30 8
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 7 0 0 7 3 35 -32 0 6 0 0 6 3 19 -16 0 13 0 0 13 6 54 -48 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC UGOD SE 6 4 1 1 39 13 26 13 7 7 0 0 54 4 50 21 13 11 1 1 93 17 76 34
2 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 7 6 0 1 22 10 12 18 6 5 0 1 21 11 10 15 13 11 0 2 43 21 22 33
3 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 6 4 0 2 31 10 21 12 7 6 0 1 40 12 28 18 13 10 0 3 71 22 49 30
4 SOMLÓ SC CSOPAK SC 7 7 0 0 51 11 40 21 6 2 0 4 9 15 -6 6 13 9 0 4 60 26 34 27
5 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 6 6 0 0 31 13 18 18 7 3 0 4 20 29 -9 9 13 9 0 4 51 42 9 27
6 SOMLÓ SC PÉTI MTE 6 5 0 1 38 16 22 15 7 3 0 4 19 24 -5 9 13 8 0 5 57 40 17 24
7 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 6 4 0 2 25 15 10 12 7 3 1 3 21 19 2 10 13 7 1 5 46 34 12 22
8 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 7 5 0 2 21 14 7 15 6 1 0 5 8 36 -28 3 13 6 0 7 29 50 -21 18
9 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 6 4 0 2 26 10 16 12 7 1 0 6 22 29 -7 3 13 5 0 8 48 39 9 15
10 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 8 3 1 4 14 13 1 10 5 1 0 4 13 30 -17 3 13 4 1 8 27 43 -16 13
11 SOMLÓ SC ŐSI PSK 6 2 0 4 27 26 1 6 7 2 0 5 15 21 -6 6 13 4 0 9 42 47 -5 12
12 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 6 2 0 4 11 14 -3 6 7 1 0 6 9 30 -21 2 13 3 0 10 20 44 -24 8
13 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 7 1 0 6 10 36 -26 3 6 0 1 5 6 51 -45 1 13 1 1 11 16 87 -71 4
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 7 1 0 6 14 64 -50 3 6 0 0 6 8 49 -41 0 13 1 0 12 22 113 -91 3
 
B.TOMAJI SE BONVINO
1 - 3-1 - 8-3 - 41 - 60 - 9-4 - 30 - 3---
CSABRENDEK FC
------1 - 30 - 47 - 21 - 2-2 - 00 - 3
CSOPAK SC
11 - 46 - 14 - 010 - 12 - 08 - 4--10 - 1----
NEMESSZALÓK ESE
-4 - 2-10 - 24 - 35 - 4--6 - 12 - 1---
NEMESVÁMOSI LSE
4 - 14 - 0--3 - 11 - 3-4 - 2---4 - 21 - 5
ŐSI PSK
-5 - 0----1 - 42 - 617 - 02 - 3--0 - 13
ÖSKÜ FC
-7 - 1---5 - 13 - 53 - 25 - 12 - 5---
PEREMARTON SC BERHIDA
--5 - 08 - 41 - 2--10 - 0---7 - 20 - 2
PÉTI MTE
19 - 0-3 - 16 - 1------2 - 16 - 12 - 12
SOMLÓ SC
----4 - 1--1 - 152 - 34 - 71 - 91 - 131 - 16
SZENTANTALFA NVSE
--2 - 1-6 - 1--4 - 13 - 2-3 - 04 - 20 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
0 - 03 - 20 - 21 - 25 - 13 - 20 - 12 - 3-----
TÓTVÁZSONY SE
6 - 1-3 - 21 - 3-1 - 41 - 0----14 - 0-
UGOD SE
11 - 0-2 - 38 - 2--3 - 3----10 - 35 - 2

Meccsek

ÖSKÜ FC

2018. 08. 12. 15:00
Csopak Spotrpálya
2018. 08. 12. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ÖSKÜ FC
2018. 08. 29. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 08. 29. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 08. 26. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 08. 26. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 02. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 02. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 08. 14:30
Szigligeti sportpálya
2018. 09. 08. 14:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
ÖSKÜ FC
2018. 09. 16. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 16. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PÉTI MTE
2018. 09. 22. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 09. 22. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 07. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 07. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2018. 10. 14. 13:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 10. 14. 13:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2018. 10. 28. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 28. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 04. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 04. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC
2018. 11. 11. 11:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 11. 11:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSOPAK SC
2019. 03. 24. 13:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 03. 24. 13:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
ÖSKÜ FC
2019. 03. 31. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 03. 31. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 04. 06. 14:30
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 06. 14:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ÖSKÜ FC
2019. 04. 14. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 14. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 04. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ÖSKÜ FC
2019. 04. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 05. 05. 15:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 05. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ÖSKÜ FC
2019. 05. 12. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 12. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TÓTVÁZSONY SE
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ÖSKÜ FC
2019. 05. 26. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 26. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 02. 15:00
Somlószőlős SE
2019. 06. 02. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
ÖSKÜ FC

SOMLÓ SC

2018. 08. 12. 15:00
Somlószőlős SE
2018. 08. 12. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
UGOD SE
2018. 08. 18. 15:00
Ősi Petőfi SK
2018. 08. 18. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
SOMLÓ SC
2018. 08. 26. 15:00
Somlószőlős SE
2018. 08. 26. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
TÓTVÁZSONY SE
2018. 09. 02. 14:30
Csabrendek FC
2018. 09. 02. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
SOMLÓ SC
2018. 09. 09. 14:30
Somlószőlős SE
2018. 09. 09. 14:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 09. 16. 14:30
Somlószőlős SE
2018. 09. 16. 14:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 09. 23. 14:00
Csopak Spotrpálya
2018. 09. 23. 14:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
SOMLÓ SC
2018. 09. 30. 14:00
Somlószőlős SE
2018. 09. 30. 14:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 10. 07. 13:30
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 10. 07. 13:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
SOMLÓ SC
2018. 10. 14. 13:00
Somlószőlős SE
2018. 10. 14. 13:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 10. 21. 13:00
Szigligeti sportpálya
2018. 10. 21. 13:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
SOMLÓ SC
2018. 10. 28. 12:30
Somlószőlős SE
2018. 10. 28. 12:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
PÉTI MTE
2018. 11. 04. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 04. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC
2018. 11. 11. 11:30
Ugod SE
2018. 11. 11. 11:30
Ugod SE
UGOD SE
SOMLÓ SC
2019. 03. 24. 13:00
Somlószőlős SE
2019. 03. 24. 13:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
ŐSI PSK
2019. 03. 31. 14:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 03. 31. 14:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
SOMLÓ SC
2019. 04. 07. 14:30
Somlószőlős SE
2019. 04. 07. 14:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
CSABRENDEK FC
2019. 04. 14. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2019. 04. 14. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SOMLÓ SC
2019. 04. 19. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 04. 19. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
SOMLÓ SC
2019. 04. 28. 15:00
Somlószőlős SE
2019. 04. 28. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
CSOPAK SC
2019. 05. 01. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 05. 01. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
SOMLÓ SC
2019. 06. 08. 15:00
Somlószőlős SE
2019. 06. 08. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 05. 11. 15:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 11. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
SOMLÓ SC
2019. 05. 19. 15:00
Somlószőlős SE
2019. 05. 19. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 05. 26. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 26. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
SOMLÓ SC
2019. 06. 02. 15:00
Somlószőlős SE
2019. 06. 02. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
ÖSKÜ FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom