Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi 14. forduló

2018.11.11 - 11:30

Öskü, Palota-Vidék 2000 Öskü FC

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi

Játékvezető
NOBIK ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOZMA TAMÁS
ÖSKÜ FC
CSOPAK SC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

35'

SZARKA MÁTÉ SZABOLCS

 

0 - 2

55'

FISCHER ERIK

 

0 - 3

79'

FISCHER ERIK

 

0 - 4

84'

FENYVESI MARTIN
REGENYE TAMÁS

86'

1 - 4

 

 

1 - 5

89'

SZARKA MÁTÉ SZABOLCS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 14 12 1 1 113 17 96 37 8.4
2 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 14 11 1 2 45 23 22 34 7.8
3 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 14 11 0 3 76 24 52 33 7.9
4 CSOPAK SC CSOPAK SC 14 10 0 4 65 27 38 30 7.7
5 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 14 10 0 4 55 43 12 30 8.1
6 PÉTI MTE  PÉTI MTE  14 8 1 5 59 42 17 25 7.2
7 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 14 7 1 6 47 39 8 22 7.3
8 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 14 6 0 8 53 40 13 18 7.8
9 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 14 6 0 8 31 55 -24 18 7.1
10 ŐSI PSK ŐSI PSK 14 5 0 9 44 47 -3 15 7.6
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 14 4 1 9 27 45 -18 13 7.4
12 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 14 3 0 11 21 49 -28 8 7.2 (-1 pont)
13 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 14 1 1 12 17 91 -74 4 6.9
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 14 1 0 13 22 133 -111 3 6.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC UGOD SE 7 5 0 2 29 9 20 15 7 7 0 0 22 2 20 21 14 12 0 2 51 11 40 36
2 SOMLÓ SC PÉTI MTE 7 6 0 1 19 9 10 18 7 5 1 1 10 10 0 16 14 11 1 2 29 19 10 34
3 SOMLÓ SC CSOPAK SC 7 7 0 0 24 5 19 21 7 3 2 2 7 5 2 11 14 10 2 2 31 10 21 32
4 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 6 4 0 2 14 5 9 12 8 6 1 1 22 6 16 19 14 10 1 3 36 11 25 31
5 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 7 4 2 1 14 7 7 14 7 4 1 2 10 5 5 13 14 8 3 3 24 12 12 27
6 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 7 3 0 4 10 11 -1 9 7 4 1 2 12 9 3 13 14 7 1 6 22 20 2 22
7 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 7 5 1 1 15 8 7 16 7 2 0 5 9 17 -8 6 14 7 1 6 24 25 -1 22
8 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 8 4 0 4 9 9 0 12 6 2 0 4 8 13 -5 6 14 6 0 8 17 22 -5 18
9 SOMLÓ SC ŐSI PSK 7 4 0 3 13 7 6 12 7 1 2 4 3 7 -4 5 14 5 2 7 16 14 2 17
10 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 7 3 2 2 11 5 6 11 7 1 0 6 13 15 -2 3 14 4 2 8 24 20 4 14
11 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 8 2 3 3 5 6 -1 9 6 1 0 5 9 18 -9 3 14 3 3 8 14 24 -10 12
12 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 6 2 2 2 7 3 4 8 8 0 2 6 3 16 -13 1 14 2 4 8 10 19 -9 9
13 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 7 2 1 4 5 15 -10 7 7 0 1 6 3 25 -22 1 14 2 2 10 8 40 -32 8
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 7 0 0 7 3 35 -32 0 7 0 0 7 3 30 -27 0 14 0 0 14 6 65 -59 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC UGOD SE 7 5 1 1 59 13 46 16 7 7 0 0 54 4 50 21 14 12 1 1 113 17 96 37
2 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 7 6 0 1 22 10 12 18 7 5 1 1 23 13 10 16 14 11 1 2 45 23 22 34
3 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 6 4 0 2 31 10 21 12 8 7 0 1 45 14 31 21 14 11 0 3 76 24 52 33
4 SOMLÓ SC CSOPAK SC 7 7 0 0 51 11 40 21 7 3 0 4 14 16 -2 9 14 10 0 4 65 27 38 30
5 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 7 7 0 0 35 14 21 21 7 3 0 4 20 29 -9 9 14 10 0 4 55 43 12 30
6 SOMLÓ SC PÉTI MTE 7 5 1 1 40 18 22 16 7 3 0 4 19 24 -5 9 14 8 1 5 59 42 17 25
7 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 7 4 0 3 26 20 6 12 7 3 1 3 21 19 2 10 14 7 1 6 47 39 8 22
8 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 7 5 0 2 31 11 20 15 7 1 0 6 22 29 -7 3 14 6 0 8 53 40 13 18
9 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 8 5 0 3 23 19 4 15 6 1 0 5 8 36 -28 3 14 6 0 8 31 55 -24 18
10 SOMLÓ SC ŐSI PSK 7 3 0 4 29 26 3 9 7 2 0 5 15 21 -6 6 14 5 0 9 44 47 -3 15
11 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 8 3 1 4 14 13 1 10 6 1 0 5 13 32 -19 3 14 4 1 9 27 45 -18 13
12 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 6 2 0 4 11 14 -3 6 8 1 0 7 10 35 -25 2 14 3 0 11 21 49 -28 8
13 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 7 1 0 6 10 36 -26 3 7 0 1 6 7 55 -48 1 14 1 1 12 17 91 -74 4
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 7 1 0 6 14 64 -50 3 7 0 0 7 8 69 -61 0 14 1 0 13 22 133 -111 3
 
B.TOMAJI SE BONVINO
1 - 3-1 - 8-3 - 41 - 60 - 9-4 - 30 - 3---
CSABRENDEK FC
------1 - 30 - 47 - 21 - 2-2 - 00 - 3
CSOPAK SC
11 - 46 - 14 - 010 - 12 - 08 - 4--10 - 1----
NEMESSZALÓK ESE
4 - 14 - 2-10 - 24 - 35 - 4--6 - 12 - 1---
NEMESVÁMOSI LSE
4 - 14 - 0--3 - 11 - 32 - 54 - 2---4 - 21 - 5
ŐSI PSK
-5 - 0----1 - 42 - 617 - 02 - 32 - 0-0 - 13
ÖSKÜ FC
-7 - 11 - 5--5 - 13 - 53 - 25 - 12 - 5---
PEREMARTON SC BERHIDA
--5 - 08 - 41 - 2--10 - 0---7 - 20 - 2
PÉTI MTE
19 - 0-3 - 16 - 1-----2 - 22 - 16 - 12 - 12
SOMLÓ SC
----4 - 1--1 - 152 - 34 - 71 - 91 - 131 - 16
SZENTANTALFA NVSE
--2 - 1-6 - 1--4 - 13 - 2-3 - 04 - 20 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
0 - 03 - 20 - 21 - 25 - 13 - 20 - 12 - 3-----
TÓTVÁZSONY SE
6 - 15 - 13 - 21 - 3-1 - 41 - 0----14 - 0-
UGOD SE
11 - 0-2 - 38 - 2--3 - 3--20 - 0-10 - 35 - 2

Meccsek

ÖSKÜ FC

2018. 08. 12. 15:00
Csopak Spotrpálya
2018. 08. 12. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ÖSKÜ FC
2018. 08. 29. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 08. 29. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 08. 26. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 08. 26. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 02. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 02. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 08. 14:30
Szigligeti sportpálya
2018. 09. 08. 14:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
ÖSKÜ FC
2018. 09. 16. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 16. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PÉTI MTE
2018. 09. 22. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 09. 22. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 07. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 07. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2018. 10. 14. 13:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 10. 14. 13:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2018. 10. 28. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 28. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 04. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 04. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC
2018. 11. 11. 11:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 11. 11:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSOPAK SC
2019. 03. 24. 13:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 03. 24. 13:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
ÖSKÜ FC
2019. 03. 31. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 03. 31. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 04. 06. 14:30
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 06. 14:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ÖSKÜ FC
2019. 04. 14. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 14. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 04. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ÖSKÜ FC
2019. 04. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 05. 05. 15:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 05. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ÖSKÜ FC
2019. 05. 12. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 12. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TÓTVÁZSONY SE
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ÖSKÜ FC
2019. 05. 26. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 26. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 02. 15:00
Somlószőlős SE
2019. 06. 02. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
ÖSKÜ FC

CSOPAK SC

2018. 08. 12. 15:00
Csopak Spotrpálya
2018. 08. 12. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ÖSKÜ FC
2018. 08. 19. 15:00
Ugod SE
2018. 08. 19. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
CSOPAK SC
2018. 08. 26. 15:00
Csopak Spotrpálya
2018. 08. 26. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ŐSI PSK
2018. 09. 02. 14:30
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 09. 02. 14:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
CSOPAK SC
2018. 09. 09. 14:30
Csopak Spotrpálya
2018. 09. 09. 14:30
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
CSABRENDEK FC
2018. 09. 16. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 16. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSOPAK SC
2018. 09. 23. 14:00
Csopak Spotrpálya
2018. 09. 23. 14:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
SOMLÓ SC
2018. 09. 30. 14:00
Csopak Spotrpálya
2018. 09. 30. 14:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 10. 07. 13:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 10. 07. 13:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
CSOPAK SC
2018. 10. 14. 13:00
Csopak Spotrpálya
2018. 10. 14. 13:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
NEMESSZALÓK ESE
2018. 10. 20. 13:00
Peremarton Sporttelep
2018. 10. 20. 13:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
CSOPAK SC
2018. 10. 28. 12:30
Csopak Spotrpálya
2018. 10. 28. 12:30
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 11. 04. 12:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 11. 04. 12:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
CSOPAK SC
2018. 11. 11. 11:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 11. 11:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSOPAK SC
2019. 03. 23. 13:00
Csopak Spotrpálya
2019. 03. 23. 13:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
UGOD SE
2019. 03. 31. 14:00
Ősi Petőfi SK
2019. 03. 31. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSOPAK SC
2019. 04. 07. 14:30
Csopak Spotrpálya
2019. 04. 07. 14:30
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
TÓTVÁZSONY SE
2019. 04. 14. 14:30
Csabrendek FC
2019. 04. 14. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
CSOPAK SC
2019. 04. 21. 15:00
Csopak Spotrpálya
2019. 04. 21. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 28. 15:00
Somlószőlős SE
2019. 04. 28. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
CSOPAK SC
2019. 05. 01. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 05. 01. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
CSOPAK SC
2019. 05. 05. 15:00
Csopak Spotrpálya
2019. 05. 05. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
SZENTANTALFA NVSE
2019. 05. 12. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 05. 12. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
CSOPAK SC
2019. 06. 01. 15:00
Csopak Spotrpálya
2019. 06. 01. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 05. 25. 10:00
Szigligeti sportpálya
2019. 05. 25. 10:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
CSOPAK SC
2019. 06. 02. 15:00
Csopak Spotrpálya
2019. 06. 02. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
PÉTI MTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom