Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi 19. forduló

2019.04.21 - 15:00

Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi

Játékvezető
KOZMA TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HOLCZBAUER FLÓRIÁN
PÉTI MTE
ÖSKÜ FC
90'
45'

Gólok

TÓTH ATTILA

14'

1 - 0

 

KUN DOMINIK

18'

2 - 0

 

TÓTH ATTILA

43'

3 - 0

 

KRESZ BENCE

64'

4 - 0

 

FAZEKAS LAJOS MÁTÉ

66'

5 - 0

 

DÁVID RICHÁRD

71'

6 - 0

 

SÁGI BARNABÁS

76'

7 - 0

 

 

7 - 1

77'

DÁNIEL MÓZES
KRESZ BENCE

83'

8 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 19 16 1 2 136 27 109 49 7.6
2 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 19 15 1 3 53 30 23 46 7.8
3 CSOPAK SC CSOPAK SC 19 15 0 4 100 31 69 45 8
4 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 19 13 0 6 90 42 48 39 7.7
5 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 19 12 0 7 68 57 11 36 7.6
6 PÉTI MTE  PÉTI MTE  19 11 1 7 77 55 22 34 7.3
7 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 19 9 0 10 74 61 13 27 7.7
8 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 19 8 1 10 51 53 -2 25 6.8
9 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 19 8 0 11 42 69 -27 24 8.2
10 ŐSI PSK ŐSI PSK 19 7 0 12 54 57 -3 21 7.1
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 19 6 1 12 35 64 -29 19 7.9
12 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 19 4 1 14 24 101 -77 13 6.6
13 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 19 4 0 15 26 62 -36 11 7.3 (-1 pont)
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 19 2 0 17 34 155 -121 6 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC UGOD SE 9 7 0 2 37 9 28 21 10 9 0 1 27 6 21 27 19 16 0 3 64 15 49 48
2 SOMLÓ SC CSOPAK SC 10 10 0 0 37 5 32 30 9 5 2 2 12 6 6 17 19 15 2 2 49 11 38 47
3 SOMLÓ SC PÉTI MTE 10 9 0 1 26 10 16 27 9 5 1 3 10 15 -5 16 19 14 1 4 36 25 11 43
4 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 9 7 0 2 21 7 14 21 10 6 1 3 23 14 9 19 19 13 1 5 44 21 23 40
5 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 10 7 2 1 18 7 11 23 9 4 1 4 10 8 2 13 19 11 3 5 28 15 13 36
6 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 10 7 1 2 21 12 9 22 9 3 1 5 10 17 -7 10 19 10 2 7 31 29 2 32
7 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 10 6 0 4 15 11 4 18 9 2 1 6 9 17 -8 7 19 8 1 10 24 28 -4 25
8 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 9 5 2 2 15 7 8 17 10 2 0 8 16 23 -7 6 19 7 2 10 31 30 1 23
9 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 9 3 1 5 10 12 -2 10 10 4 1 5 13 15 -2 13 19 7 2 10 23 27 -4 23
10 SOMLÓ SC ŐSI PSK 9 4 1 4 14 10 4 13 10 1 3 6 4 10 -6 6 19 5 4 10 18 20 -2 19
11 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 10 3 3 4 7 9 -2 12 9 1 1 7 9 25 -16 4 19 4 4 11 16 34 -18 16
12 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 10 4 1 5 7 16 -9 13 9 0 2 7 4 29 -25 2 19 4 3 12 11 45 -34 15
13 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 9 2 4 3 8 6 2 10 10 0 3 7 4 19 -15 2 19 2 7 10 12 25 -13 12
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 9 0 2 7 5 37 -32 2 10 0 0 10 7 37 -30 0 19 0 2 17 12 74 -62 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC UGOD SE 9 7 1 1 72 13 59 22 10 9 0 1 64 14 50 27 19 16 1 2 136 27 109 49
2 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 10 9 0 1 28 11 17 27 9 6 1 2 25 19 6 19 19 15 1 3 53 30 23 46
3 SOMLÓ SC CSOPAK SC 10 10 0 0 78 12 66 30 9 5 0 4 22 19 3 15 19 15 0 4 100 31 69 45
4 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 9 6 0 3 44 16 28 18 10 7 0 3 46 26 20 21 19 13 0 6 90 42 48 39
5 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 10 8 0 2 47 26 21 24 9 4 0 5 21 31 -10 12 19 12 0 7 68 57 11 36
6 SOMLÓ SC PÉTI MTE 10 8 1 1 57 20 37 25 9 3 0 6 20 35 -15 9 19 11 1 7 77 55 22 34
7 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 9 6 0 3 42 16 26 18 10 3 0 7 32 45 -13 9 19 9 0 10 74 61 13 27
8 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 9 4 0 5 26 23 3 12 10 4 1 5 25 30 -5 13 19 8 1 10 51 53 -2 25
9 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 10 7 0 3 33 24 9 21 9 1 0 8 9 45 -36 3 19 8 0 11 42 69 -27 24
10 SOMLÓ SC ŐSI PSK 9 4 0 5 33 30 3 12 10 3 0 7 21 27 -6 9 19 7 0 12 54 57 -3 21
11 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 10 4 1 5 19 20 -1 13 9 2 0 7 16 44 -28 6 19 6 1 12 35 64 -29 19
12 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 10 3 0 7 14 38 -24 9 9 1 1 7 10 63 -53 4 19 4 1 14 24 101 -77 13
13 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 9 3 0 6 15 21 -6 9 10 1 0 9 11 41 -30 2 19 4 0 15 26 62 -36 11
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 9 2 0 7 18 68 -50 6 10 0 0 10 16 87 -71 0 19 2 0 17 34 155 -121 6
 
B.TOMAJI SE BONVINO
1 - 3-1 - 82 - 03 - 41 - 60 - 92 - 04 - 30 - 3--0 - 2
CSABRENDEK FC
-1 - 4-2 - 1--1 - 30 - 47 - 21 - 21 - 22 - 00 - 3
CSOPAK SC
11 - 46 - 14 - 010 - 12 - 08 - 4--10 - 1-6 - 012 - 09 - 1
NEMESSZALÓK ESE
4 - 14 - 2-10 - 24 - 35 - 4-9 - 16 - 12 - 1-2 - 41 - 7
NEMESVÁMOSI LSE
4 - 14 - 0--3 - 11 - 32 - 54 - 25 - 4-5 - 14 - 21 - 5
ŐSI PSK
-5 - 02 - 42 - 0--1 - 42 - 617 - 02 - 32 - 0-0 - 13
ÖSKÜ FC
0 - 27 - 11 - 50 - 1-5 - 13 - 53 - 25 - 12 - 5---
PEREMARTON SC BERHIDA
8 - 1-5 - 08 - 41 - 23 - 22 - 310 - 0---7 - 20 - 2
PÉTI MTE
19 - 0-3 - 16 - 15 - 0-8 - 14 - 1-2 - 22 - 16 - 12 - 12
SOMLÓ SC
-3 - 1--4 - 11 - 3-1 - 152 - 34 - 71 - 91 - 131 - 16
SZENTANTALFA NVSE
-3 - 02 - 1-6 - 12 - 11 - 04 - 13 - 2-3 - 04 - 20 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
0 - 03 - 20 - 21 - 25 - 13 - 20 - 12 - 3-3 - 1-2 - 6-
TÓTVÁZSONY SE
6 - 15 - 13 - 21 - 3-1 - 41 - 0--10 - 31 - 214 - 0-
UGOD SE
11 - 0-2 - 38 - 2--3 - 38 - 0-20 - 05 - 010 - 35 - 2

Meccsek

PÉTI MTE

2018. 08. 12. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 08. 12. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
PÉTI MTE
2018. 08. 19. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 08. 19. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 08. 25. 15:00
Peremarton Sporttelep
2018. 08. 25. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
PÉTI MTE
2018. 09. 02. 14:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 02. 14:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 11. 23. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 11. 23. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
FÉLBESZAKADT
PÉTI MTE
2019. 03. 08. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 03. 08. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
PÉTI MTE
2018. 09. 16. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 16. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PÉTI MTE
2018. 09. 23. 14:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 14:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
UGOD SE
2018. 09. 30. 14:00
Ősi Petőfi SK
2018. 09. 30. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
PÉTI MTE
2018. 10. 07. 13:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 10. 07. 13:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 10. 14. 13:00
Csabrendek FC
2018. 10. 14. 13:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
PÉTI MTE
2018. 10. 21. 13:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 13:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 10. 28. 12:30
Somlószőlős SE
2018. 10. 28. 12:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
PÉTI MTE
2018. 11. 04. 12:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 11. 04. 12:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
CSOPAK SC
2018. 11. 11. 11:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 11:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 03. 24. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 03. 24. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
PÉTI MTE
2019. 03. 31. 14:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 03. 31. 14:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 06. 14:30
Szigligeti sportpálya
2019. 04. 06. 14:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
PÉTI MTE
2019. 04. 14. 14:30
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 14. 14:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 04. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ÖSKÜ FC
2019. 04. 28. 15:00
Ugod SE
2019. 04. 28. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 01. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ŐSI PSK
2019. 05. 05. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 05. 05. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
PÉTI MTE
2019. 05. 12. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 12. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
CSABRENDEK FC
2019. 05. 19. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 05. 19. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 26. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 26. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
SOMLÓ SC
2019. 06. 02. 15:00
Csopak Spotrpálya
2019. 06. 02. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
PÉTI MTE

ÖSKÜ FC

2018. 08. 12. 15:00
Csopak Spotrpálya
2018. 08. 12. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ÖSKÜ FC
2018. 08. 29. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 08. 29. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 08. 26. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 08. 26. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 02. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 02. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 08. 14:30
Szigligeti sportpálya
2018. 09. 08. 14:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
ÖSKÜ FC
2018. 09. 16. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 16. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PÉTI MTE
2018. 09. 22. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 09. 22. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 07. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 07. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2018. 10. 14. 13:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 10. 14. 13:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2018. 10. 28. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 28. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 04. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 04. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC
2018. 11. 11. 11:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 11. 11:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSOPAK SC
2019. 03. 24. 13:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 03. 24. 13:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
ÖSKÜ FC
2019. 03. 31. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 03. 31. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 04. 06. 14:30
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 06. 14:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ÖSKÜ FC
2019. 04. 14. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 14. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 04. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ÖSKÜ FC
2019. 04. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 05. 05. 15:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 05. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ÖSKÜ FC
2019. 05. 12. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 12. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TÓTVÁZSONY SE
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ÖSKÜ FC
2019. 05. 26. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 26. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 02. 15:00
Somlószőlős SE
2019. 06. 02. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
ÖSKÜ FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom