Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi 2. forduló

2018.08.19 - 15:00

Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi

Játékvezető
RÓZSA MILÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOZMA TAMÁS
PÉTI MTE
NEMESSZALÓK ESE
90'
45'

Gólok

GÁSPÁR CSANÁD

12'

1 - 0

 

JÓNÁS GÁBOR

13'

2 - 0

 

GÁSPÁR CSANÁD

15'

3 - 0

 

NAGY LÁSZLÓ KRISZTIÁN

23'

4 - 0

 

JÓNÁS GÁBOR

55'

5 - 0

 

 

5 - 1

74'

POLAUF GERGŐ
TÓTH ATTILA

90'

6 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSOPAK SC CSOPAK SC 2 2 0 0 11 6 5 6 8.5
2 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 2 2 0 0 6 1 5 6 8.5
3 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 2 2 0 0 8 4 4 6 10
4 ŐSI PSK ŐSI PSK 2 1 0 1 19 3 16 3 12.5
5 UGOD SE UGOD SE 2 1 0 1 18 4 14 3 7.5
6 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 2 1 0 1 14 2 12 3 10.5
7 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 2 1 0 1 10 2 8 3 7.5
8 PÉTI MTE  PÉTI MTE  2 1 0 1 8 4 4 3 6
9 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 2 1 0 1 9 7 2 3 10.5
10 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 2 1 0 1 2 4 -2 3 4
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 2 1 0 1 3 16 -13 3 5
12 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 2 0 0 2 6 13 -7 0 2
13 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 2 0 0 2 1 17 -16 0 8
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 2 0 0 2 1 33 -32 0 4.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC CSOPAK SC 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 8 2 6 6
2 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 0 5 6
3 SOMLÓ SC ŐSI PSK 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 5 0 5 4
4 SOMLÓ SC PÉTI MTE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 5 1 4 4
5 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 4 1 3 4
6 SOMLÓ SC UGOD SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 7 0 7 3 2 1 0 1 8 3 5 3
7 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 1 1 0 0 6 0 6 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 6 2 4 3
8 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 0 1 4 2 2 3
9 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 5 4 1 3 2 1 0 1 5 4 1 3
10 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
11 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 0 1 1 0 6 -6 1
12 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 0 0 2 1 8 -7 0
13 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 2 0 0 2 0 9 -9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 9 -9 0
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 1 0 0 1 0 7 -7 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 12 -12 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC CSOPAK SC 1 1 0 0 8 4 4 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 11 6 5 6
2 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 6 1 5 6
3 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 5 2 3 3 2 2 0 0 8 4 4 6
4 SOMLÓ SC ŐSI PSK 1 1 0 0 17 0 17 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 19 3 16 3
5 SOMLÓ SC UGOD SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 1 0 0 16 1 15 3 2 1 0 1 18 4 14 3
6 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 1 1 0 0 14 0 14 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 14 2 12 3
7 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 9 0 9 3 2 1 0 1 10 2 8 3
8 SOMLÓ SC PÉTI MTE 1 1 0 0 6 1 5 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 8 4 4 3
9 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 9 7 2 3 2 1 0 1 9 7 2 3
10 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 1 0 1 2 4 -2 3
11 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 0 14 -14 0 2 1 0 1 3 16 -13 3
12 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 0 1 4 8 -4 0 2 0 0 2 6 13 -7 0
13 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 2 0 0 2 1 17 -16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 17 -16 0
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 1 0 0 1 1 16 -15 0 1 0 0 1 0 17 -17 0 2 0 0 2 1 33 -32 0
 
B.TOMAJI SE BONVINO
--1 - 8---0 - 9------
CSABRENDEK FC
-----------2 - 0-
CSOPAK SC
-----8 - 4-------
NEMESSZALÓK ESE
-------------
NEMESVÁMOSI LSE
-4 - 0-----------
ŐSI PSK
--------17 - 0----
ÖSKÜ FC
---------2 - 5---
PEREMARTON SC BERHIDA
----1 - 2--------
PÉTI MTE
---6 - 1---------
SOMLÓ SC
------------1 - 16
SZENTANTALFA NVSE
--------3 - 2----
TALIÁNDÖRÖGD SE
-----3 - 2-------
TÓTVÁZSONY SE
-----------14 - 0-
UGOD SE
--2 - 3----------

Meccsek

PÉTI MTE

2018. 08. 12. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 08. 12. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
PÉTI MTE
2018. 08. 19. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 08. 19. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 08. 25. 15:00
Peremarton Sporttelep
2018. 08. 25. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
PÉTI MTE
2018. 09. 02. 14:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 02. 14:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 11. 23. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 11. 23. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
FÉLBESZAKADT
PÉTI MTE
2019. 03. 08. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 03. 08. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
PÉTI MTE
2018. 09. 16. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 16. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PÉTI MTE
2018. 09. 23. 14:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 14:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
UGOD SE
2018. 09. 30. 14:00
Ősi Petőfi SK
2018. 09. 30. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
PÉTI MTE
2018. 10. 07. 13:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 10. 07. 13:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 10. 14. 13:00
Csabrendek FC
2018. 10. 14. 13:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
PÉTI MTE
2018. 10. 21. 13:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 13:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 10. 28. 12:30
Somlószőlős SE
2018. 10. 28. 12:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
PÉTI MTE
2018. 11. 04. 12:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 11. 04. 12:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
CSOPAK SC
2018. 11. 11. 11:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 11:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 03. 24. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 03. 24. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
PÉTI MTE
2019. 03. 31. 14:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 03. 31. 14:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 06. 14:30
Szigligeti sportpálya
2019. 04. 06. 14:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
PÉTI MTE
2019. 04. 14. 14:30
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 14. 14:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 04. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ÖSKÜ FC
2019. 04. 28. 15:00
Ugod SE
2019. 04. 28. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 01. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ŐSI PSK
2019. 05. 05. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 05. 05. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
PÉTI MTE
2019. 05. 12. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 12. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
CSABRENDEK FC
2019. 05. 19. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 05. 19. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 26. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 26. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
SOMLÓ SC
2019. 06. 02. 15:00
Csopak Spotrpálya
2019. 06. 02. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
PÉTI MTE

NEMESSZALÓK ESE

2018. 08. 12. 15:00
Szigligeti sportpálya
2018. 08. 12. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
NEMESSZALÓK ESE
2018. 08. 19. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 08. 19. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 08. 26. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 08. 26. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 02. 14:30
Ugod SE
2018. 09. 02. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 09. 09. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 09. 09. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ŐSI PSK
2018. 09. 16. 14:30
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 09. 16. 14:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 09. 23. 14:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 09. 23. 14:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
CSABRENDEK FC
2018. 09. 30. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 30. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 10. 07. 13:30
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 10. 07. 13:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
SOMLÓ SC
2018. 10. 14. 13:00
Csopak Spotrpálya
2018. 10. 14. 13:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
NEMESSZALÓK ESE
2018. 10. 21. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 10. 21. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
SZENTANTALFA NVSE
2018. 10. 28. 12:30
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 10. 28. 12:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 11. 03. 12:00
Peremarton Sporttelep
2018. 11. 03. 12:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
NEMESSZALÓK ESE
2018. 11. 11. 11:30
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 11. 11. 11:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 03. 24. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 03. 24. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
PÉTI MTE
2019. 03. 31. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 03. 31. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 04. 07. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 04. 07. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
UGOD SE
2019. 04. 14. 14:30
Ősi Petőfi SK
2019. 04. 14. 14:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
NEMESSZALÓK ESE
2019. 04. 21. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 04. 21. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
TÓTVÁZSONY SE
2019. 04. 28. 15:00
Csabrendek FC
2019. 04. 28. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 05. 01. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 05. 01. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 08. 15:00
Somlószőlős SE
2019. 06. 08. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 05. 12. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 05. 12. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
CSOPAK SC
2019. 05. 19. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 05. 19. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
NEMESSZALÓK ESE
2019. 05. 25. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
NEMESSZALÓK ESE
2019. 06. 02. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 06. 02. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
PEREMARTON SC BERHIDA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom