Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi 2. forduló

2018.08.19 - 15:00

Tótvázsony, Tótvázsony Sportegyesület

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi

Játékvezető
PATAI BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÁL SÁNDOR
TÓTVÁZSONY SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
90'
45'

Gólok

KOVÁCS DÁNIEL

5'

1 - 0

 

KISS MARTIN LÁSZLÓ

15'

2 - 0

 

DÁVID TAMÁS

16'

3 - 0

 

DÁVID TAMÁS

18'

4 - 0

 

DOBOS DÁVID

20'

5 - 0

 

KISS MARTIN LÁSZLÓ

35'

6 - 0

 

KOVÁCS DÁNIEL

51'

7 - 0

 

DOBOS DÁVID

60'

8 - 0

 

SZABÓ MARTIN

68'

9 - 0

 

ZSÁKAI MÁRK

79'

10 - 0

 

SZABÓ MARTIN

81'

11 - 0

 

SZABÓ MARTIN

81'

12 - 0

 

DOBOS DÁVID

88'

13 - 0

 

KISS MARTIN LÁSZLÓ

89'

14 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSOPAK SC CSOPAK SC 2 2 0 0 11 6 5 6 8.5
2 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 2 2 0 0 6 1 5 6 8.5
3 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 2 2 0 0 8 4 4 6 10
4 ŐSI PSK ŐSI PSK 2 1 0 1 19 3 16 3 12.5
5 UGOD SE UGOD SE 2 1 0 1 18 4 14 3 7.5
6 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 2 1 0 1 14 2 12 3 10.5
7 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 2 1 0 1 10 2 8 3 7.5
8 PÉTI MTE  PÉTI MTE  2 1 0 1 8 4 4 3 6
9 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 2 1 0 1 9 7 2 3 10.5
10 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 2 1 0 1 2 4 -2 3 4
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 2 1 0 1 3 16 -13 3 5
12 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 2 0 0 2 6 13 -7 0 2
13 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 2 0 0 2 1 17 -16 0 8
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 2 0 0 2 1 33 -32 0 4.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC CSOPAK SC 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 8 2 6 6
2 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 0 5 6
3 SOMLÓ SC ŐSI PSK 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 5 0 5 4
4 SOMLÓ SC PÉTI MTE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 5 1 4 4
5 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 4 1 3 4
6 SOMLÓ SC UGOD SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 7 0 7 3 2 1 0 1 8 3 5 3
7 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 1 1 0 0 6 0 6 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 6 2 4 3
8 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 0 1 4 2 2 3
9 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 5 4 1 3 2 1 0 1 5 4 1 3
10 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
11 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 0 1 1 0 6 -6 1
12 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 0 0 2 1 8 -7 0
13 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 2 0 0 2 0 9 -9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 9 -9 0
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 1 0 0 1 0 7 -7 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 12 -12 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC CSOPAK SC 1 1 0 0 8 4 4 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 11 6 5 6
2 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 6 1 5 6
3 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 5 2 3 3 2 2 0 0 8 4 4 6
4 SOMLÓ SC ŐSI PSK 1 1 0 0 17 0 17 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 19 3 16 3
5 SOMLÓ SC UGOD SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 1 0 0 16 1 15 3 2 1 0 1 18 4 14 3
6 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 1 1 0 0 14 0 14 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 14 2 12 3
7 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 9 0 9 3 2 1 0 1 10 2 8 3
8 SOMLÓ SC PÉTI MTE 1 1 0 0 6 1 5 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 8 4 4 3
9 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 9 7 2 3 2 1 0 1 9 7 2 3
10 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 1 0 1 2 4 -2 3
11 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 0 14 -14 0 2 1 0 1 3 16 -13 3
12 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 0 1 4 8 -4 0 2 0 0 2 6 13 -7 0
13 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 2 0 0 2 1 17 -16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 17 -16 0
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 1 0 0 1 1 16 -15 0 1 0 0 1 0 17 -17 0 2 0 0 2 1 33 -32 0
 
B.TOMAJI SE BONVINO
--1 - 8---0 - 9------
CSABRENDEK FC
-----------2 - 0-
CSOPAK SC
-----8 - 4-------
NEMESSZALÓK ESE
-------------
NEMESVÁMOSI LSE
-4 - 0-----------
ŐSI PSK
--------17 - 0----
ÖSKÜ FC
---------2 - 5---
PEREMARTON SC BERHIDA
----1 - 2--------
PÉTI MTE
---6 - 1---------
SOMLÓ SC
------------1 - 16
SZENTANTALFA NVSE
--------3 - 2----
TALIÁNDÖRÖGD SE
-----3 - 2-------
TÓTVÁZSONY SE
-----------14 - 0-
UGOD SE
--2 - 3----------

Meccsek

TÓTVÁZSONY SE

2018. 08. 12. 15:00
Csabrendek FC
2018. 08. 12. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TÓTVÁZSONY SE
2018. 08. 19. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 08. 19. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 08. 26. 15:00
Somlószőlős SE
2018. 08. 26. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
TÓTVÁZSONY SE
2018. 09. 02. 14:30
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 09. 02. 14:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
CSOPAK SC
2018. 09. 09. 14:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 09. 09. 14:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 09. 16. 14:30
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 09. 16. 14:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 09. 22. 14:00
Peremarton Sporttelep
2018. 09. 22. 14:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
TÓTVÁZSONY SE
2018. 09. 30. 14:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 09. 30. 14:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 10. 07. 13:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 10. 07. 13:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 10. 14. 13:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 10. 14. 13:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 21. 13:00
Ugod SE
2018. 10. 21. 13:00
Ugod SE
UGOD SE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 10. 28. 12:30
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 10. 28. 12:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
ŐSI PSK
2018. 11. 03. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 11. 03. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 11. 11. 11:30
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 11. 11. 11:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
CSABRENDEK FC
2019. 03. 24. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 03. 24. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
TÓTVÁZSONY SE
2019. 03. 31. 14:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 03. 31. 14:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
SOMLÓ SC
2019. 04. 07. 14:30
Csopak Spotrpálya
2019. 04. 07. 14:30
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
TÓTVÁZSONY SE
2019. 04. 14. 14:30
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 04. 14. 14:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 04. 21. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 04. 21. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
TÓTVÁZSONY SE
2019. 04. 28. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 04. 28. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 05. 01. 15:00
Szigligeti sportpálya
2019. 05. 01. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
TÓTVÁZSONY SE
2019. 05. 05. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 05. 05. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
PÉTI MTE
2019. 05. 12. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 12. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TÓTVÁZSONY SE
2019. 05. 19. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 05. 19. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
UGOD SE
2019. 05. 26. 15:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 26. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TÓTVÁZSONY SE
2019. 06. 02. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 06. 02. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
NEMESVÁMOSI LSE

TALIÁNDÖRÖGD SE

2018. 08. 12. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 08. 12. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ŐSI PSK
2018. 08. 19. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 08. 19. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 08. 26. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 08. 26. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2018. 09. 02. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 02. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 09. 09. 14:30
Somlószőlős SE
2018. 09. 09. 14:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 09. 16. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 16. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSOPAK SC
2018. 09. 23. 14:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 09. 23. 14:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 09. 30. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 30. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 10. 06. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 06. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 10. 14. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 14. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 10. 21. 13:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 13:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 10. 28. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 28. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 04. 12:00
Ugod SE
2018. 11. 04. 12:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 11. 11. 11:30
Ősi Petőfi SK
2018. 11. 11. 11:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 03. 24. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 03. 24. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
TÓTVÁZSONY SE
2019. 03. 31. 14:00
Csabrendek FC
2019. 03. 31. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 07. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 14. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2019. 04. 14. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SOMLÓ SC
2019. 04. 21. 15:00
Csopak Spotrpálya
2019. 04. 21. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 28. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 04. 28. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 05. 01. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 05. 01. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 05. 04. 15:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 04. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 05. 12. 15:00
Szigligeti sportpálya
2019. 05. 12. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 05. 19. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 05. 19. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 26. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 26. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 02. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 06. 02. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple