Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi 20. forduló

2019.04.28 - 15:00

Ugod, Ugod SE

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi

Játékvezető
KOZMA TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HEGEDŰS IMRE
UGOD SE
PÉTI MTE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

12'

KRESZ BENCE
BANKÓ PATRIK MARTIN

16'

1 - 1

 

KISS BENCE

46'

2 - 1

 

KISS BENCE

47'

3 - 1

 

MOLNÁR GERGŐ

54'

4 - 1

 

KISS BENCE

56'

5 - 1

 

MOLNÁR GERGŐ

74'

6 - 1

 

KISS BENCE

76'

7 - 1

 

 

7 - 2

90'

HORVÁTH TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 20 17 1 2 143 29 114 52 7.5
2 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 20 15 2 3 54 31 23 47 8
3 CSOPAK SC CSOPAK SC 20 15 1 4 104 35 69 46 8.3
4 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 20 13 1 6 93 45 48 40 7.7
5 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 20 12 0 8 69 59 10 36 7.9
6 PÉTI MTE  PÉTI MTE  20 11 1 8 79 62 17 34 7
7 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 20 9 1 10 77 64 13 28 7.5
8 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 20 9 1 10 54 54 0 28 6.9
9 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 20 8 0 12 43 72 -29 24 8.2
10 ŐSI PSK ŐSI PSK 20 7 0 13 55 59 -4 21 7.3
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 20 6 2 12 36 65 -29 20 7.6
12 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 20 5 1 14 26 102 -76 16 6.8
13 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 20 5 0 15 28 63 -35 14 7.2 (-1 pont)
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 20 2 1 17 38 159 -121 7 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC UGOD SE 10 7 1 2 38 10 28 22 10 9 0 1 27 6 21 27 20 16 1 3 65 16 49 49
2 SOMLÓ SC CSOPAK SC 10 10 0 0 37 5 32 30 10 5 2 3 14 9 5 17 20 15 2 3 51 14 37 47
3 SOMLÓ SC PÉTI MTE 10 9 0 1 26 10 16 27 10 5 2 3 11 16 -5 17 20 14 2 4 37 26 11 44
4 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 9 7 0 2 21 7 14 21 11 6 1 4 23 16 7 19 20 13 1 6 44 23 21 40
5 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 10 7 2 1 18 7 11 23 10 4 2 4 10 8 2 14 20 11 4 5 28 15 13 37
6 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 10 7 1 2 21 12 9 22 10 3 1 6 10 18 -8 10 20 10 2 8 31 30 1 32
7 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 10 6 2 2 17 7 10 20 10 2 0 8 16 23 -7 6 20 8 2 10 33 30 3 26
8 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 10 4 1 5 13 12 1 13 10 4 1 5 13 15 -2 13 20 8 2 10 26 27 -1 26
9 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 10 6 0 4 15 11 4 18 10 2 1 7 9 20 -11 7 20 8 1 11 24 31 -7 25
10 SOMLÓ SC ŐSI PSK 10 4 1 5 15 12 3 13 10 1 3 6 4 10 -6 6 20 5 4 11 19 22 -3 19
11 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 10 4 1 5 7 16 -9 13 10 1 2 7 6 30 -24 5 20 5 3 12 13 46 -33 18
12 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 11 3 4 4 7 9 -2 13 9 1 1 7 9 25 -16 4 20 4 5 11 16 34 -18 17
13 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 10 3 4 3 9 6 3 13 10 0 3 7 4 19 -15 2 20 3 7 10 13 25 -12 15
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 10 1 2 7 8 39 -31 5 10 0 0 10 7 37 -30 0 20 1 2 17 15 76 -61 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC UGOD SE 10 8 1 1 79 15 64 25 10 9 0 1 64 14 50 27 20 17 1 2 143 29 114 52
2 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 10 9 0 1 28 11 17 27 10 6 2 2 26 20 6 20 20 15 2 3 54 31 23 47
3 SOMLÓ SC CSOPAK SC 10 10 0 0 78 12 66 30 10 5 1 4 26 23 3 16 20 15 1 4 104 35 69 46
4 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 9 6 0 3 44 16 28 18 11 7 1 3 49 29 20 22 20 13 1 6 93 45 48 40
5 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 10 8 0 2 47 26 21 24 10 4 0 6 22 33 -11 12 20 12 0 8 69 59 10 36
6 SOMLÓ SC PÉTI MTE 10 8 1 1 57 20 37 25 10 3 0 7 22 42 -20 9 20 11 1 8 79 62 17 34
7 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 10 6 1 3 45 19 26 19 10 3 0 7 32 45 -13 9 20 9 1 10 77 64 13 28
8 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 10 5 0 5 29 24 5 15 10 4 1 5 25 30 -5 13 20 9 1 10 54 54 0 28
9 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 10 7 0 3 33 24 9 21 10 1 0 9 10 48 -38 3 20 8 0 12 43 72 -29 24
10 SOMLÓ SC ŐSI PSK 10 4 0 6 34 32 2 12 10 3 0 7 21 27 -6 9 20 7 0 13 55 59 -4 21
11 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 11 4 2 5 20 21 -1 14 9 2 0 7 16 44 -28 6 20 6 2 12 36 65 -29 20
12 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 10 3 0 7 14 38 -24 9 10 2 1 7 12 64 -52 7 20 5 1 14 26 102 -76 16
13 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 10 4 0 6 17 22 -5 12 10 1 0 9 11 41 -30 2 20 5 0 15 28 63 -35 14
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 10 2 1 7 22 72 -50 7 10 0 0 10 16 87 -71 0 20 2 1 17 38 159 -121 7
 
B.TOMAJI SE BONVINO
1 - 3-1 - 82 - 03 - 41 - 60 - 92 - 04 - 30 - 3--0 - 2
CSABRENDEK FC
-1 - 42 - 12 - 1--1 - 30 - 47 - 21 - 21 - 22 - 00 - 3
CSOPAK SC
11 - 46 - 14 - 010 - 12 - 08 - 4--10 - 1-6 - 012 - 09 - 1
NEMESSZALÓK ESE
4 - 14 - 2-10 - 24 - 35 - 4-9 - 16 - 12 - 1-2 - 41 - 7
NEMESVÁMOSI LSE
4 - 14 - 0--3 - 11 - 32 - 54 - 25 - 4-5 - 14 - 21 - 5
ŐSI PSK
1 - 25 - 02 - 42 - 0--1 - 42 - 617 - 02 - 32 - 0-0 - 13
ÖSKÜ FC
0 - 27 - 11 - 50 - 13 - 15 - 13 - 53 - 25 - 12 - 5---
PEREMARTON SC BERHIDA
8 - 1-5 - 08 - 41 - 23 - 22 - 310 - 0---7 - 20 - 2
PÉTI MTE
19 - 0-3 - 16 - 15 - 0-8 - 14 - 1-2 - 22 - 16 - 12 - 12
SOMLÓ SC
-3 - 14 - 4-4 - 11 - 3-1 - 152 - 34 - 71 - 91 - 131 - 16
SZENTANTALFA NVSE
-3 - 02 - 1-6 - 12 - 11 - 04 - 13 - 2-3 - 04 - 20 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
0 - 03 - 20 - 21 - 25 - 13 - 20 - 12 - 3-3 - 11 - 12 - 6-
TÓTVÁZSONY SE
6 - 15 - 13 - 21 - 3-1 - 41 - 03 - 3-10 - 31 - 214 - 0-
UGOD SE
11 - 0-2 - 38 - 2--3 - 38 - 07 - 220 - 05 - 010 - 35 - 2

Meccsek

UGOD SE

2018. 08. 12. 15:00
Somlószőlős SE
2018. 08. 12. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
UGOD SE
2018. 08. 19. 15:00
Ugod SE
2018. 08. 19. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
CSOPAK SC
2018. 08. 26. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 08. 26. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
UGOD SE
2018. 09. 02. 14:30
Ugod SE
2018. 09. 02. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 09. 08. 14:30
Peremarton Sporttelep
2018. 09. 08. 14:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
UGOD SE
2018. 09. 16. 14:30
Ugod SE
2018. 09. 16. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 23. 14:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 14:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
UGOD SE
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 15. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 11. 15. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
UGOD SE
2018. 10. 14. 13:00
Ősi Petőfi SK
2018. 10. 14. 13:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
UGOD SE
2018. 10. 21. 13:00
Ugod SE
2018. 10. 21. 13:00
Ugod SE
UGOD SE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 10. 28. 12:30
Csabrendek FC
2018. 10. 28. 12:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2018. 11. 04. 12:00
Ugod SE
2018. 11. 04. 12:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 11. 11. 11:30
Ugod SE
2018. 11. 11. 11:30
Ugod SE
UGOD SE
SOMLÓ SC
2019. 03. 23. 13:00
Csopak Spotrpálya
2019. 03. 23. 13:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
UGOD SE
2019. 03. 31. 14:00
Ugod SE
2019. 03. 31. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 04. 07. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 04. 07. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
UGOD SE
2019. 04. 14. 14:30
Ugod SE
2019. 04. 14. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 20. 15:00
Szigligeti sportpálya
2019. 04. 20. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
UGOD SE
2019. 04. 28. 15:00
Ugod SE
2019. 04. 28. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 05. 05. 15:00
Ugod SE
2019. 05. 05. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 12. 15:00
Ugod SE
2019. 05. 12. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2019. 05. 19. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 05. 19. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
UGOD SE
2019. 05. 26. 15:00
Ugod SE
2019. 05. 26. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
CSABRENDEK FC
2019. 06. 02. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 06. 02. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE

PÉTI MTE

2018. 08. 12. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 08. 12. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
PÉTI MTE
2018. 08. 19. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 08. 19. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 08. 25. 15:00
Peremarton Sporttelep
2018. 08. 25. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
PÉTI MTE
2018. 09. 02. 14:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 02. 14:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 11. 23. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 11. 23. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
FÉLBESZAKADT
PÉTI MTE
2019. 03. 08. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 03. 08. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
PÉTI MTE
2018. 09. 16. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 16. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PÉTI MTE
2018. 09. 23. 14:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 14:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
UGOD SE
2018. 09. 30. 14:00
Ősi Petőfi SK
2018. 09. 30. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
PÉTI MTE
2018. 10. 07. 13:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 10. 07. 13:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 10. 14. 13:00
Csabrendek FC
2018. 10. 14. 13:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
PÉTI MTE
2018. 10. 21. 13:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 13:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 10. 28. 12:30
Somlószőlős SE
2018. 10. 28. 12:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
PÉTI MTE
2018. 11. 04. 12:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 11. 04. 12:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
CSOPAK SC
2018. 11. 11. 11:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 11:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 03. 24. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 03. 24. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
PÉTI MTE
2019. 03. 31. 14:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 03. 31. 14:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 06. 14:30
Szigligeti sportpálya
2019. 04. 06. 14:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
PÉTI MTE
2019. 04. 14. 14:30
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 14. 14:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 04. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ÖSKÜ FC
2019. 04. 28. 15:00
Ugod SE
2019. 04. 28. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 01. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ŐSI PSK
2019. 05. 05. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 05. 05. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
PÉTI MTE
2019. 05. 12. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 12. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
CSABRENDEK FC
2019. 05. 19. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 05. 19. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 26. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 26. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
SOMLÓ SC
2019. 06. 02. 15:00
Csopak Spotrpálya
2019. 06. 02. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
PÉTI MTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom