Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi 21. forduló

2019.05.01 - 15:00

Öskü, Palota-Vidék 2000 Öskü FC

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi

Játékvezető
GÖRÖG IMRE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PÁKH CSABA
ÖSKÜ FC
UGOD SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

21'

PILTER MÁRTON

 

0 - 2

33'

KISS BENCE

 

0 - 3

35'

KISS BENCE

 

0 - 4

36'

SZÉCSI SZABOLCS

 

0 - 5

43'

KISS BENCE

 

0 - 6

53'

KISS BENCE
MOLNÁR TIVADAR

66'

1 - 6

 

 

1 - 7

70'

KISS BENCE

 

1 - 8

83'

SZÉCSI SZABOLCS

 

1 - 9

84'

PÁLFI DOMINIK

 

1 - 10

88'

KISS BENCE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 21 18 1 2 153 30 123 55 7.5
2 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 21 16 2 3 61 31 30 50 8.2
3 CSOPAK SC CSOPAK SC 21 16 1 4 108 35 73 49 8.3
4 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 21 13 2 6 96 48 48 41 8
5 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 21 13 0 8 75 60 15 39 8
6 PÉTI MTE  PÉTI MTE  21 12 1 8 83 64 19 37 7.1
7 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 21 10 1 10 79 65 14 31 7.7
8 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 21 9 1 11 55 64 -9 28 6.6
9 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 21 8 0 13 43 76 -33 24 8
10 ŐSI PSK ŐSI PSK 21 7 0 14 57 63 -6 21 7.2
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 21 6 2 13 37 71 -34 20 7.5
12 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 21 5 1 15 27 104 -77 16 6.8
13 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 21 5 1 15 31 66 -35 15 7 (-1 pont)
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 21 2 1 18 38 166 -128 7 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC UGOD SE 10 7 1 2 38 10 28 22 11 10 0 1 32 6 26 30 21 17 1 3 70 16 54 52
2 SOMLÓ SC CSOPAK SC 10 10 0 0 37 5 32 30 11 6 2 3 15 9 6 20 21 16 2 3 52 14 38 50
3 SOMLÓ SC PÉTI MTE 11 9 0 2 27 12 15 27 10 5 2 3 11 16 -5 17 21 14 2 5 38 28 10 44
4 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 10 7 1 2 22 8 14 22 11 6 1 4 23 16 7 19 21 13 2 6 45 24 21 41
5 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 11 8 2 1 23 7 16 26 10 4 2 4 10 8 2 14 21 12 4 5 33 15 18 40
6 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 11 8 1 2 23 13 10 25 10 3 1 6 10 18 -8 10 21 11 2 8 33 31 2 35
7 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 10 6 2 2 17 7 10 20 11 2 1 8 17 24 -7 7 21 8 3 10 34 31 3 27
8 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 11 4 1 6 13 17 -4 13 10 4 1 5 13 15 -2 13 21 8 2 11 26 32 -6 26
9 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 11 6 0 5 15 12 3 18 10 2 1 7 9 20 -11 7 21 8 1 12 24 32 -8 25
10 SOMLÓ SC ŐSI PSK 10 4 1 5 15 12 3 13 11 2 3 6 6 11 -5 9 21 6 4 11 21 23 -2 22
11 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 11 4 2 5 8 17 -9 14 10 1 2 7 6 30 -24 5 21 5 4 12 14 47 -33 19
12 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 11 3 4 4 7 9 -2 13 10 1 1 8 10 27 -17 4 21 4 5 12 17 36 -19 17
13 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 10 3 4 3 9 6 3 13 11 0 4 7 5 20 -15 3 21 3 8 10 14 26 -12 16
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 10 1 2 7 8 39 -31 5 11 0 0 11 7 42 -35 0 21 1 2 18 15 81 -66 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC UGOD SE 10 8 1 1 79 15 64 25 11 10 0 1 74 15 59 30 21 18 1 2 153 30 123 55
2 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 11 10 0 1 35 11 24 30 10 6 2 2 26 20 6 20 21 16 2 3 61 31 30 50
3 SOMLÓ SC CSOPAK SC 10 10 0 0 78 12 66 30 11 6 1 4 30 23 7 19 21 16 1 4 108 35 73 49
4 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 10 6 1 3 47 19 28 19 11 7 1 3 49 29 20 22 21 13 2 6 96 48 48 41
5 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 11 9 0 2 53 27 26 27 10 4 0 6 22 33 -11 12 21 13 0 8 75 60 15 39
6 SOMLÓ SC PÉTI MTE 11 9 1 1 61 22 39 28 10 3 0 7 22 42 -20 9 21 12 1 8 83 64 19 37
7 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 10 6 1 3 45 19 26 19 11 4 0 7 34 46 -12 12 21 10 1 10 79 65 14 31
8 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 11 5 0 6 30 34 -4 15 10 4 1 5 25 30 -5 13 21 9 1 11 55 64 -9 28
9 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 11 7 0 4 33 28 5 21 10 1 0 9 10 48 -38 3 21 8 0 13 43 76 -33 24
10 SOMLÓ SC ŐSI PSK 10 4 0 6 34 32 2 12 11 3 0 8 23 31 -8 9 21 7 0 14 57 63 -6 21
11 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 11 4 2 5 20 21 -1 14 10 2 0 8 17 50 -33 6 21 6 2 13 37 71 -34 20
12 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 11 3 0 8 15 40 -25 9 10 2 1 7 12 64 -52 7 21 5 1 15 27 104 -77 16
13 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 10 4 0 6 17 22 -5 12 11 1 1 9 14 44 -30 3 21 5 1 15 31 66 -35 15
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 10 2 1 7 22 72 -50 7 11 0 0 11 16 94 -78 0 21 2 1 18 38 166 -128 7
 
B.TOMAJI SE BONVINO
1 - 3-1 - 82 - 03 - 41 - 60 - 92 - 04 - 30 - 3-1 - 20 - 2
CSABRENDEK FC
-1 - 42 - 12 - 1--1 - 30 - 47 - 21 - 21 - 22 - 00 - 3
CSOPAK SC
11 - 46 - 14 - 010 - 12 - 08 - 4--10 - 1-6 - 012 - 09 - 1
NEMESSZALÓK ESE
4 - 14 - 2-10 - 24 - 35 - 4-9 - 16 - 12 - 16 - 12 - 41 - 7
NEMESVÁMOSI LSE
4 - 14 - 00 - 4-3 - 11 - 32 - 54 - 25 - 4-5 - 14 - 21 - 5
ŐSI PSK
1 - 25 - 02 - 42 - 0--1 - 42 - 617 - 02 - 32 - 0-0 - 13
ÖSKÜ FC
0 - 27 - 11 - 50 - 13 - 15 - 13 - 53 - 25 - 12 - 5--1 - 10
PEREMARTON SC BERHIDA
8 - 13 - 35 - 08 - 41 - 23 - 22 - 310 - 0---7 - 20 - 2
PÉTI MTE
19 - 0-3 - 16 - 15 - 04 - 28 - 14 - 1-2 - 22 - 16 - 12 - 12
SOMLÓ SC
-3 - 14 - 4-4 - 11 - 3-1 - 152 - 34 - 71 - 91 - 131 - 16
SZENTANTALFA NVSE
-3 - 02 - 1-6 - 12 - 11 - 04 - 13 - 27 - 03 - 04 - 20 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
0 - 03 - 20 - 21 - 25 - 13 - 20 - 12 - 3-3 - 11 - 12 - 6-
TÓTVÁZSONY SE
6 - 15 - 13 - 21 - 3-1 - 41 - 03 - 3-10 - 31 - 214 - 0-
UGOD SE
11 - 0-2 - 38 - 2--3 - 38 - 07 - 220 - 05 - 010 - 35 - 2

Meccsek

ÖSKÜ FC

2018. 08. 12. 15:00
Csopak Spotrpálya
2018. 08. 12. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ÖSKÜ FC
2018. 08. 29. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 08. 29. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 08. 26. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 08. 26. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 02. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 02. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 08. 14:30
Szigligeti sportpálya
2018. 09. 08. 14:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
ÖSKÜ FC
2018. 09. 16. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 16. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PÉTI MTE
2018. 09. 22. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 09. 22. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 07. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 07. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2018. 10. 14. 13:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 10. 14. 13:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2018. 10. 28. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 28. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 04. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 04. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC
2018. 11. 11. 11:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 11. 11:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSOPAK SC
2019. 03. 24. 13:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 03. 24. 13:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
ÖSKÜ FC
2019. 03. 31. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 03. 31. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 04. 06. 14:30
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 06. 14:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ÖSKÜ FC
2019. 04. 14. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 14. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 04. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ÖSKÜ FC
2019. 04. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 05. 05. 15:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 05. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ÖSKÜ FC
2019. 05. 12. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 12. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TÓTVÁZSONY SE
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ÖSKÜ FC
2019. 05. 26. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 26. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 02. 15:00
Somlószőlős SE
2019. 06. 02. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
ÖSKÜ FC

UGOD SE

2018. 08. 12. 15:00
Somlószőlős SE
2018. 08. 12. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
UGOD SE
2018. 08. 19. 15:00
Ugod SE
2018. 08. 19. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
CSOPAK SC
2018. 08. 26. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 08. 26. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
UGOD SE
2018. 09. 02. 14:30
Ugod SE
2018. 09. 02. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 09. 08. 14:30
Peremarton Sporttelep
2018. 09. 08. 14:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
UGOD SE
2018. 09. 16. 14:30
Ugod SE
2018. 09. 16. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 23. 14:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 14:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
UGOD SE
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 15. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 11. 15. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
UGOD SE
2018. 10. 14. 13:00
Ősi Petőfi SK
2018. 10. 14. 13:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
UGOD SE
2018. 10. 21. 13:00
Ugod SE
2018. 10. 21. 13:00
Ugod SE
UGOD SE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 10. 28. 12:30
Csabrendek FC
2018. 10. 28. 12:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2018. 11. 04. 12:00
Ugod SE
2018. 11. 04. 12:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 11. 11. 11:30
Ugod SE
2018. 11. 11. 11:30
Ugod SE
UGOD SE
SOMLÓ SC
2019. 03. 23. 13:00
Csopak Spotrpálya
2019. 03. 23. 13:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
UGOD SE
2019. 03. 31. 14:00
Ugod SE
2019. 03. 31. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 04. 07. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 04. 07. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
UGOD SE
2019. 04. 14. 14:30
Ugod SE
2019. 04. 14. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 20. 15:00
Szigligeti sportpálya
2019. 04. 20. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
UGOD SE
2019. 04. 28. 15:00
Ugod SE
2019. 04. 28. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 05. 05. 15:00
Ugod SE
2019. 05. 05. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 12. 15:00
Ugod SE
2019. 05. 12. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2019. 05. 19. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 05. 19. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
UGOD SE
2019. 05. 26. 15:00
Ugod SE
2019. 05. 26. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
CSABRENDEK FC
2019. 06. 02. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 06. 02. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple