Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi 24. forduló

2019.05.19 - 15:00

Csabrendek, Csabrendek FC

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi

Játékvezető
SZEPESI MIHÁLY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH PATRIK
CSABRENDEK FC
ÖSKÜ FC
90'
45'

Gólok

PAP NORBERT

4'

1 - 0

 

DOBOS LÁSZLÓ

10'

2 - 0

 

BÓDAI PATRIK

25'

3 - 0

 

TANAI ZSOMBOR

37'

4 - 0

 

PAP NORBERT

44'

5 - 0

 

DOBOS LÁSZLÓ

45'

6 - 0

 

DOBOS LÁSZLÓ

56'

7 - 0

 

DOBOS LÁSZLÓ

67'

8 - 0

 

KOVÁCS KRISTÓF LÁSZLÓ

75'

9 - 0

 

 

9 - 1

86'

JANCSEK BÁLINT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 24 21 1 2 176 35 141 64 7.6
2 CSOPAK SC CSOPAK SC 24 19 1 4 124 37 87 58 7.9
3 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 24 17 2 5 66 39 27 53 7.9
4 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 24 15 2 7 108 54 54 47 8
5 PÉTI MTE  PÉTI MTE  24 14 1 9 99 77 22 43 7.7
6 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 24 14 0 10 81 69 12 42 7.7
7 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 24 11 1 12 97 81 16 34 7.4
8 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 24 10 1 13 62 82 -20 30 7 (-1 pont)
9 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 24 10 0 14 49 87 -38 30 7.5
10 ŐSI PSK ŐSI PSK 24 8 0 16 65 75 -10 24 7.1
11 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 24 7 1 16 44 110 -66 22 7.6
12 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 24 7 1 16 45 75 -30 21 7.3 (-1 pont)
13 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 24 6 2 16 39 92 -53 19 7.3 (-1 pont)
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 24 2 1 21 40 182 -142 7 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC UGOD SE 12 9 1 2 43 12 31 28 12 11 0 1 36 8 28 33 24 20 1 3 79 20 59 61
2 SOMLÓ SC CSOPAK SC 12 12 0 0 40 5 35 36 12 7 2 3 16 9 7 23 24 19 2 3 56 14 42 59
3 SOMLÓ SC PÉTI MTE 12 10 0 2 30 12 18 30 12 6 2 4 14 23 -9 20 24 16 2 6 44 35 9 50
4 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 12 9 1 2 29 9 20 28 12 6 1 5 23 18 5 19 24 15 2 7 52 27 25 47
5 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 12 9 2 1 25 7 18 29 12 4 2 6 10 10 0 14 24 13 4 7 35 17 18 43
6 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 12 8 1 3 23 14 9 25 12 4 1 7 14 20 -6 13 24 12 2 10 37 34 3 38
7 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 12 7 2 3 25 12 13 23 12 2 1 9 18 28 -10 7 24 9 3 12 43 40 3 30
8 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 12 7 0 5 16 12 4 21 12 2 2 8 11 23 -12 8 24 9 2 13 27 35 -8 29
9 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 12 5 1 6 17 18 -1 16 12 4 1 7 14 24 -10 12 24 9 2 13 31 42 -11 28
10 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 12 5 2 5 15 17 -2 17 12 3 2 7 11 31 -20 11 24 8 4 12 26 48 -22 28
11 SOMLÓ SC ŐSI PSK 12 5 2 5 19 14 5 17 12 2 3 7 7 14 -7 9 24 7 5 12 26 28 -2 26
12 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 12 4 4 4 16 8 8 16 12 0 4 8 5 23 -18 3 24 4 8 12 21 31 -10 19
13 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 12 3 4 5 8 11 -3 13 12 1 1 10 10 38 -28 3 24 4 5 15 18 49 -31 16
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 12 1 2 9 8 46 -38 5 12 0 0 12 8 45 -37 0 24 1 2 21 16 91 -75 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC UGOD SE 12 10 1 1 96 18 78 31 12 11 0 1 80 17 63 33 24 21 1 2 176 35 141 64
2 SOMLÓ SC CSOPAK SC 12 12 0 0 89 14 75 36 12 7 1 4 35 23 12 22 24 19 1 4 124 37 87 58
3 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 12 11 0 1 39 11 28 33 12 6 2 4 27 28 -1 20 24 17 2 5 66 39 27 53
4 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 12 8 1 3 58 21 37 25 12 7 1 4 50 33 17 22 24 15 2 7 108 54 54 47
5 SOMLÓ SC PÉTI MTE 12 10 1 1 67 22 45 31 12 4 0 8 32 55 -23 12 24 14 1 9 99 77 22 43
6 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 12 9 0 3 53 32 21 27 12 5 0 7 28 37 -9 15 24 14 0 10 81 69 12 42
7 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 12 7 1 4 59 30 29 22 12 4 0 8 38 51 -13 12 24 11 1 12 97 81 16 34
8 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 12 6 0 6 35 38 -3 18 12 4 1 7 27 44 -17 12 24 10 1 13 62 82 -20 30
9 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 12 8 0 4 34 28 6 24 12 2 0 10 15 59 -44 6 24 10 0 14 49 87 -38 30
10 SOMLÓ SC ŐSI PSK 12 5 0 7 40 37 3 15 12 3 0 9 25 38 -13 9 24 8 0 16 65 75 -10 24
11 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 12 4 0 8 25 41 -16 12 12 3 1 8 19 69 -50 10 24 7 1 16 44 110 -66 22
12 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 12 6 0 6 31 25 6 18 12 1 1 10 14 50 -36 3 24 7 1 16 45 75 -30 21
13 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 12 4 2 6 21 26 -5 14 12 2 0 10 18 66 -48 5 24 6 2 16 39 92 -53 19
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 12 2 1 9 22 83 -61 7 12 0 0 12 18 99 -81 0 24 2 1 21 40 182 -142 7
 
B.TOMAJI SE BONVINO
1 - 3-1 - 82 - 03 - 41 - 60 - 92 - 04 - 30 - 310 - 11 - 20 - 2
CSABRENDEK FC
5 - 21 - 42 - 12 - 1-9 - 11 - 30 - 47 - 21 - 21 - 22 - 00 - 3
CSOPAK SC
11 - 46 - 14 - 010 - 12 - 08 - 44 - 1-10 - 17 - 16 - 012 - 09 - 1
NEMESSZALÓK ESE
4 - 14 - 20 - 510 - 24 - 35 - 4-9 - 16 - 12 - 16 - 12 - 41 - 7
NEMESVÁMOSI LSE
4 - 14 - 00 - 4-3 - 11 - 32 - 54 - 25 - 41 - 05 - 14 - 21 - 5
ŐSI PSK
1 - 25 - 02 - 42 - 01 - 45 - 11 - 42 - 617 - 02 - 32 - 0-0 - 13
ÖSKÜ FC
0 - 27 - 11 - 50 - 13 - 15 - 13 - 53 - 25 - 12 - 5-5 - 41 - 10
PEREMARTON SC BERHIDA
8 - 13 - 35 - 08 - 41 - 23 - 22 - 310 - 05 - 2-6 - 07 - 20 - 2
PÉTI MTE
19 - 06 - 03 - 16 - 15 - 04 - 28 - 14 - 1-2 - 22 - 16 - 12 - 12
SOMLÓ SC
0 - 53 - 14 - 40 - 64 - 11 - 3-1 - 152 - 34 - 71 - 91 - 131 - 16
SZENTANTALFA NVSE
-3 - 02 - 14 - 06 - 12 - 11 - 04 - 13 - 27 - 03 - 04 - 20 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
0 - 03 - 20 - 21 - 25 - 13 - 20 - 12 - 31 - 53 - 11 - 12 - 6-
TÓTVÁZSONY SE
6 - 15 - 13 - 21 - 3-1 - 41 - 03 - 312 - 510 - 31 - 214 - 02 - 6
UGOD SE
11 - 0-2 - 38 - 210 - 17 - 23 - 38 - 07 - 220 - 05 - 010 - 35 - 2

Meccsek

CSABRENDEK FC

2018. 08. 12. 15:00
Csabrendek FC
2018. 08. 12. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TÓTVÁZSONY SE
2018. 08. 18. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
CSABRENDEK FC
2018. 08. 26. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 08. 26. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2018. 09. 02. 14:30
Csabrendek FC
2018. 09. 02. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
SOMLÓ SC
2018. 09. 09. 14:30
Csopak Spotrpálya
2018. 09. 09. 14:30
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
CSABRENDEK FC
2018. 09. 16. 14:30
Csabrendek FC
2018. 09. 16. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 09. 23. 14:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 09. 23. 14:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
CSABRENDEK FC
2018. 09. 30. 14:00
Csabrendek FC
2018. 09. 30. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 10. 06. 13:30
Szigligeti sportpálya
2018. 10. 06. 13:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
CSABRENDEK FC
2018. 10. 14. 13:00
Csabrendek FC
2018. 10. 14. 13:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
PÉTI MTE
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2018. 10. 28. 12:30
Csabrendek FC
2018. 10. 28. 12:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2018. 11. 04. 12:00
Ősi Petőfi SK
2018. 11. 04. 12:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSABRENDEK FC
2018. 11. 11. 11:30
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 11. 11. 11:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
CSABRENDEK FC
2019. 03. 24. 13:00
Csabrendek FC
2019. 03. 24. 13:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 03. 31. 14:00
Csabrendek FC
2019. 03. 31. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 07. 14:30
Somlószőlős SE
2019. 04. 07. 14:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
CSABRENDEK FC
2019. 04. 14. 14:30
Csabrendek FC
2019. 04. 14. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
CSOPAK SC
2019. 04. 21. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 04. 21. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
CSABRENDEK FC
2019. 04. 28. 15:00
Csabrendek FC
2019. 04. 28. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 05. 01. 15:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 01. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
CSABRENDEK FC
2019. 05. 05. 15:00
Csabrendek FC
2019. 05. 05. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 05. 12. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 12. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
CSABRENDEK FC
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ÖSKÜ FC
2019. 05. 26. 15:00
Ugod SE
2019. 05. 26. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
CSABRENDEK FC
2019. 06. 02. 15:00
Csabrendek FC
2019. 06. 02. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ŐSI PSK

ÖSKÜ FC

2018. 08. 12. 15:00
Csopak Spotrpálya
2018. 08. 12. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ÖSKÜ FC
2018. 08. 29. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 08. 29. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 08. 26. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 08. 26. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 02. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 02. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 08. 14:30
Szigligeti sportpálya
2018. 09. 08. 14:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
ÖSKÜ FC
2018. 09. 16. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 16. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PÉTI MTE
2018. 09. 22. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 09. 22. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 07. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 07. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2018. 10. 14. 13:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 10. 14. 13:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2018. 10. 28. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 28. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 04. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 04. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC
2018. 11. 11. 11:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 11. 11:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSOPAK SC
2019. 03. 24. 13:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 03. 24. 13:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
ÖSKÜ FC
2019. 03. 31. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 03. 31. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 04. 06. 14:30
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 06. 14:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ÖSKÜ FC
2019. 04. 14. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 14. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 04. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ÖSKÜ FC
2019. 04. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 05. 05. 15:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 05. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ÖSKÜ FC
2019. 05. 12. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 12. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TÓTVÁZSONY SE
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ÖSKÜ FC
2019. 05. 26. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 26. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 02. 15:00
Somlószőlős SE
2019. 06. 02. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
ÖSKÜ FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom