Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi 3. forduló

2018.08.26 - 15:00

Taliándörögd, Sportpálya Taliándörögd

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi

Játékvezető
PIHOKKER PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KARSAI ROLAND
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

30'

ARANY DÁNIEL
KOCSIS MILÁN

39'

1 - 1

 

KOCSIS MILÁN

42'

2 - 1

 

 

2 - 2

44'

BÓDAI PATRIK
VARGA ÁGOSTON

86'

3 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 3 3 0 0 10 2 8 9 9
2 CSOPAK SC CSOPAK SC 3 3 0 0 13 6 7 9 8.7
3 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 3 2 0 1 27 3 24 6 10.7
4 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 3 2 0 1 20 2 18 6 8.3
5 UGOD SE UGOD SE 3 2 0 1 21 4 17 6 7.7
6 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 3 2 0 1 14 11 3 6 12
7 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 3 2 0 1 8 7 1 6 9.3
8 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 3 2 0 1 6 18 -12 6 7.3
9 ŐSI PSK ŐSI PSK 3 1 0 2 19 5 14 3 8
10 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 3 1 0 2 4 7 -3 3 4
11 PÉTI MTE  PÉTI MTE  3 1 0 2 8 14 -6 3 5.7
12 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 3 0 0 3 10 18 -8 0 5
13 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 3 0 0 3 2 21 -19 0 3.7
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 3 0 0 3 2 46 -44 0 5.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC CSOPAK SC 2 2 0 0 7 1 6 6 1 1 0 0 3 1 2 3 3 3 0 0 10 2 8 9
2 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 2 2 0 0 4 0 4 6 1 1 0 0 2 0 2 3 3 3 0 0 6 0 6 9
3 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 1 1 0 0 6 0 6 3 2 1 0 1 8 3 5 3 3 2 0 1 14 3 11 6
4 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 2 1 0 1 6 2 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3 3 2 0 1 10 2 8 6
5 SOMLÓ SC UGOD SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 2 0 0 8 0 8 6 3 2 0 1 9 3 6 6
6 SOMLÓ SC ŐSI PSK 1 1 0 0 5 0 5 3 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 1 1 1 5 2 3 4
7 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 1 0 0 3 0 3 3 3 1 1 1 4 2 2 4
8 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 1 0 1 0 3 3 0 1 2 1 0 1 5 4 1 3 3 1 1 1 8 7 1 4
9 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 1 1 2 5 -3 1 3 1 1 1 4 5 -1 4
10 SOMLÓ SC PÉTI MTE 1 1 0 0 4 0 4 3 2 0 1 1 1 7 -6 1 3 1 1 1 5 7 -2 4
11 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 2 0 2 0 2 2 0 2 1 0 0 1 0 6 -6 0 3 0 2 1 2 8 -6 2
12 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 4 8 -4 1 3 0 1 2 4 11 -7 1
13 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 2 0 0 2 0 9 -9 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 0 3 0 10 -10 0
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 2 0 0 2 1 15 -14 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 0 0 3 1 20 -19 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 2 2 0 0 8 1 7 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 10 2 8 9
2 SOMLÓ SC CSOPAK SC 2 2 0 0 10 4 6 6 1 1 0 0 3 2 1 3 3 3 0 0 13 6 7 9
3 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 1 1 0 0 14 0 14 3 2 1 0 1 13 3 10 3 3 2 0 1 27 3 24 6
4 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 2 1 0 1 11 2 9 3 1 1 0 0 9 0 9 3 3 2 0 1 20 2 18 6
5 SOMLÓ SC UGOD SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 2 0 0 19 1 18 6 3 2 0 1 21 4 17 6
6 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 1 1 0 0 5 4 1 3 2 1 0 1 9 7 2 3 3 2 0 1 14 11 3 6
7 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 2 1 0 1 3 5 -2 3 1 1 0 0 5 2 3 3 3 2 0 1 8 7 1 6
8 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 2 2 0 0 6 4 2 6 1 0 0 1 0 14 -14 0 3 2 0 1 6 18 -12 6
9 SOMLÓ SC ŐSI PSK 1 1 0 0 17 0 17 3 2 0 0 2 2 5 -3 0 3 1 0 2 19 5 14 3
10 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 0 2 2 7 -5 0 3 1 0 2 4 7 -3 3
11 SOMLÓ SC PÉTI MTE 1 1 0 0 6 1 5 3 2 0 0 2 2 13 -11 0 3 1 0 2 8 14 -6 3
12 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 0 0 2 8 13 -5 0 3 0 0 3 10 18 -8 0
13 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 2 0 0 2 1 17 -16 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 0 0 3 2 21 -19 0
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 2 0 0 2 2 29 -27 0 1 0 0 1 0 17 -17 0 3 0 0 3 2 46 -44 0
 
B.TOMAJI SE BONVINO
--1 - 8---0 - 9------
CSABRENDEK FC
-----------2 - 0-
CSOPAK SC
----2 - 08 - 4-------
NEMESSZALÓK ESE
-----5 - 4-------
NEMESVÁMOSI LSE
4 - 14 - 0-----------
ŐSI PSK
--------17 - 0----
ÖSKÜ FC
---------2 - 5---
PEREMARTON SC BERHIDA
----1 - 2--10 - 0-----
PÉTI MTE
---6 - 1---------
SOMLÓ SC
-----------1 - 131 - 16
SZENTANTALFA NVSE
--------3 - 2---0 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
-3 - 2---3 - 2-------
TÓTVÁZSONY SE
-----------14 - 0-
UGOD SE
--2 - 3----------

Meccsek

TALIÁNDÖRÖGD SE

2018. 08. 12. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 08. 12. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ŐSI PSK
2018. 08. 19. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 08. 19. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 08. 26. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 08. 26. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2018. 09. 02. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 02. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 09. 09. 14:30
Somlószőlős SE
2018. 09. 09. 14:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 09. 16. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 16. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSOPAK SC
2018. 09. 23. 14:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 09. 23. 14:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 09. 30. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 30. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 10. 06. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 06. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 10. 14. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 14. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 10. 21. 13:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 13:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 10. 28. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 28. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 04. 12:00
Ugod SE
2018. 11. 04. 12:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 11. 11. 11:30
Ősi Petőfi SK
2018. 11. 11. 11:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 03. 24. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 03. 24. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
TÓTVÁZSONY SE
2019. 03. 31. 14:00
Csabrendek FC
2019. 03. 31. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 07. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 14. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2019. 04. 14. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SOMLÓ SC
2019. 04. 21. 15:00
Csopak Spotrpálya
2019. 04. 21. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 28. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 04. 28. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 05. 01. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 05. 01. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 05. 04. 15:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 04. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 05. 12. 15:00
Szigligeti sportpálya
2019. 05. 12. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 05. 19. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 05. 19. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 26. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 26. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 02. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 06. 02. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE

CSABRENDEK FC

2018. 08. 12. 15:00
Csabrendek FC
2018. 08. 12. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TÓTVÁZSONY SE
2018. 08. 18. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
CSABRENDEK FC
2018. 08. 26. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 08. 26. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2018. 09. 02. 14:30
Csabrendek FC
2018. 09. 02. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
SOMLÓ SC
2018. 09. 09. 14:30
Csopak Spotrpálya
2018. 09. 09. 14:30
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
CSABRENDEK FC
2018. 09. 16. 14:30
Csabrendek FC
2018. 09. 16. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 09. 23. 14:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 09. 23. 14:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
CSABRENDEK FC
2018. 09. 30. 14:00
Csabrendek FC
2018. 09. 30. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 10. 06. 13:30
Szigligeti sportpálya
2018. 10. 06. 13:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
CSABRENDEK FC
2018. 10. 14. 13:00
Csabrendek FC
2018. 10. 14. 13:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
PÉTI MTE
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2018. 10. 28. 12:30
Csabrendek FC
2018. 10. 28. 12:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2018. 11. 04. 12:00
Ősi Petőfi SK
2018. 11. 04. 12:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSABRENDEK FC
2018. 11. 11. 11:30
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 11. 11. 11:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
CSABRENDEK FC
2019. 03. 24. 13:00
Csabrendek FC
2019. 03. 24. 13:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 03. 31. 14:00
Csabrendek FC
2019. 03. 31. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 07. 14:30
Somlószőlős SE
2019. 04. 07. 14:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
CSABRENDEK FC
2019. 04. 14. 14:30
Csabrendek FC
2019. 04. 14. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
CSOPAK SC
2019. 04. 21. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 04. 21. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
CSABRENDEK FC
2019. 04. 28. 15:00
Csabrendek FC
2019. 04. 28. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 05. 01. 15:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 01. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
CSABRENDEK FC
2019. 05. 05. 15:00
Csabrendek FC
2019. 05. 05. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 05. 12. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 12. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
CSABRENDEK FC
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ÖSKÜ FC
2019. 05. 26. 15:00
Ugod SE
2019. 05. 26. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
CSABRENDEK FC
2019. 06. 02. 15:00
Csabrendek FC
2019. 06. 02. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ŐSI PSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple