Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi 4. forduló

2018.09.02 - 14:30

Ugod, Ugod SE

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi

Játékvezető
HEGEDŰS IMRE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LOVASI ISTVÁN
UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

8'

KOMJÁTI ISTVÁN
HERBER MÁRTON

9'

1 - 1

 

BANKÓ PATRIK MARTIN

13'

2 - 1

 

MOLNÁR GERGŐ

22'

3 - 1

 

BAJNER ATTILA

24'

4 - 1

 

POLGÁR BENCE

45'

5 - 1

 

GALLER ADRIÁN MÁRK

53'

6 - 1

 

 

6 - 2

57'

KISS BENCE
MOLNÁR GERGŐ

76'

7 - 2

 

DANI MÁTÉ

81'

8 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 4 3 0 1 30 5 25 9 8.5
2 UGOD SE UGOD SE 4 3 0 1 29 6 23 9 8.5
3 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 4 3 0 1 25 5 20 9 9.5
4 CSOPAK SC CSOPAK SC 4 3 0 1 15 9 6 9 6.5
5 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 4 3 0 1 11 7 4 9 8
6 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 4 3 0 1 11 9 2 9 8.3
7 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 4 3 0 1 11 19 -8 9 6.5
8 PÉTI MTE  PÉTI MTE  4 2 0 2 27 14 13 6 8
9 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 4 2 0 2 11 9 2 6 6.8
10 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 4 2 0 2 16 19 -3 6 8.8
11 ŐSI PSK ŐSI PSK 4 1 0 3 21 8 13 3 7.8
12 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 4 0 0 4 13 23 -10 0 5.8
13 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 4 0 0 4 2 40 -38 0 6.5
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 4 0 0 4 4 53 -49 0 5.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC CSOPAK SC 2 2 0 0 7 1 6 6 2 1 1 0 4 2 2 4 4 3 1 0 11 3 8 10
2 SOMLÓ SC UGOD SE 2 1 0 1 6 4 2 3 2 2 0 0 8 0 8 6 4 3 0 1 14 4 10 9
3 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 2 1 0 1 6 2 4 3 2 2 0 0 7 1 6 6 4 3 0 1 13 3 10 9
4 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 2 2 0 0 4 0 4 6 2 1 0 1 3 2 1 3 4 3 0 1 7 2 5 9
5 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 2 1 1 0 7 1 6 4 2 1 0 1 8 3 5 3 4 2 1 1 15 4 11 7
6 SOMLÓ SC PÉTI MTE 2 2 0 0 10 0 10 6 2 0 1 1 1 7 -6 1 4 2 1 1 11 7 4 7
7 SOMLÓ SC ŐSI PSK 2 2 0 0 6 0 6 6 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 2 1 1 6 2 4 7
8 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 2 2 0 0 6 0 6 6 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 2 1 1 8 5 3 7
9 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 3 1 2 0 4 3 1 5 1 0 0 1 0 6 -6 0 4 1 2 1 4 9 -5 5
10 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 1 0 1 3 1 2 3 4 1 1 2 4 3 1 4
11 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 1 0 1 0 3 3 0 1 3 1 0 2 6 9 -3 3 4 1 1 2 9 12 -3 4
12 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 2 0 0 2 1 6 -5 0 2 0 1 1 4 8 -4 1 4 0 1 3 5 14 -9 1
13 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 2 0 0 2 0 9 -9 0 2 0 0 2 0 7 -7 0 4 0 0 4 0 16 -16 0
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 2 0 0 2 1 15 -14 0 2 0 0 2 0 9 -9 0 4 0 0 4 1 24 -23 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 2 2 0 0 17 2 15 6 2 1 0 1 13 3 10 3 4 3 0 1 30 5 25 9
2 SOMLÓ SC UGOD SE 2 1 0 1 10 5 5 3 2 2 0 0 19 1 18 6 4 3 0 1 29 6 23 9
3 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 2 1 0 1 11 2 9 3 2 2 0 0 14 3 11 6 4 3 0 1 25 5 20 9
4 SOMLÓ SC CSOPAK SC 2 2 0 0 10 4 6 6 2 1 0 1 5 5 0 3 4 3 0 1 15 9 6 9
5 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 2 2 0 0 8 1 7 6 2 1 0 1 3 6 -3 3 4 3 0 1 11 7 4 9
6 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 2 1 0 1 3 5 -2 3 2 2 0 0 8 4 4 6 4 3 0 1 11 9 2 9
7 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 3 3 0 0 11 5 6 9 1 0 0 1 0 14 -14 0 4 3 0 1 11 19 -8 9
8 SOMLÓ SC PÉTI MTE 2 2 0 0 25 1 24 6 2 0 0 2 2 13 -11 0 4 2 0 2 27 14 13 6
9 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 2 2 0 0 9 2 7 6 2 0 0 2 2 7 -5 0 4 2 0 2 11 9 2 6
10 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 1 1 0 0 5 4 1 3 3 1 0 2 11 15 -4 3 4 2 0 2 16 19 -3 6
11 SOMLÓ SC ŐSI PSK 2 1 0 1 19 3 16 3 2 0 0 2 2 5 -3 0 4 1 0 3 21 8 13 3
12 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 2 0 0 2 5 10 -5 0 2 0 0 2 8 13 -5 0 4 0 0 4 13 23 -10 0
13 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 2 0 0 2 1 17 -16 0 2 0 0 2 1 23 -22 0 4 0 0 4 2 40 -38 0
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 2 0 0 2 2 29 -27 0 2 0 0 2 2 24 -22 0 4 0 0 4 4 53 -49 0
 
B.TOMAJI SE BONVINO
--1 - 8---0 - 9------
CSABRENDEK FC
--------7 - 2--2 - 0-
CSOPAK SC
----2 - 08 - 4-------
NEMESSZALÓK ESE
-----5 - 4-------
NEMESVÁMOSI LSE
4 - 14 - 0-----------
ŐSI PSK
--------17 - 02 - 3---
ÖSKÜ FC
------3 - 5--2 - 5---
PEREMARTON SC BERHIDA
----1 - 2--10 - 0-----
PÉTI MTE
19 - 0--6 - 1---------
SOMLÓ SC
-----------1 - 131 - 16
SZENTANTALFA NVSE
--------3 - 2---0 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
-3 - 2--5 - 13 - 2-------
TÓTVÁZSONY SE
--3 - 2--------14 - 0-
UGOD SE
--2 - 38 - 2---------

Meccsek

UGOD SE

2018. 08. 12. 15:00
Somlószőlős SE
2018. 08. 12. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
UGOD SE
2018. 08. 19. 15:00
Ugod SE
2018. 08. 19. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
CSOPAK SC
2018. 08. 26. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 08. 26. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
UGOD SE
2018. 09. 02. 14:30
Ugod SE
2018. 09. 02. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 09. 08. 14:30
Peremarton Sporttelep
2018. 09. 08. 14:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
UGOD SE
2018. 09. 16. 14:30
Ugod SE
2018. 09. 16. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 23. 14:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 14:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
UGOD SE
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 15. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 11. 15. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
UGOD SE
2018. 10. 14. 13:00
Ősi Petőfi SK
2018. 10. 14. 13:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
UGOD SE
2018. 10. 21. 13:00
Ugod SE
2018. 10. 21. 13:00
Ugod SE
UGOD SE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 10. 28. 12:30
Csabrendek FC
2018. 10. 28. 12:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2018. 11. 04. 12:00
Ugod SE
2018. 11. 04. 12:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 11. 11. 11:30
Ugod SE
2018. 11. 11. 11:30
Ugod SE
UGOD SE
SOMLÓ SC
2019. 03. 23. 13:00
Csopak Spotrpálya
2019. 03. 23. 13:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
UGOD SE
2019. 03. 31. 14:00
Ugod SE
2019. 03. 31. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 04. 07. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 04. 07. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
UGOD SE
2019. 04. 14. 14:30
Ugod SE
2019. 04. 14. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 20. 15:00
Szigligeti sportpálya
2019. 04. 20. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
UGOD SE
2019. 04. 28. 15:00
Ugod SE
2019. 04. 28. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 05. 05. 15:00
Ugod SE
2019. 05. 05. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 12. 15:00
Ugod SE
2019. 05. 12. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2019. 05. 19. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 05. 19. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
UGOD SE
2019. 05. 26. 15:00
Ugod SE
2019. 05. 26. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
CSABRENDEK FC
2019. 06. 02. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 06. 02. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE

NEMESSZALÓK ESE

2018. 08. 12. 15:00
Szigligeti sportpálya
2018. 08. 12. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
NEMESSZALÓK ESE
2018. 08. 19. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 08. 19. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 08. 26. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 08. 26. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 02. 14:30
Ugod SE
2018. 09. 02. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 09. 09. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 09. 09. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ŐSI PSK
2018. 09. 16. 14:30
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 09. 16. 14:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 09. 23. 14:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 09. 23. 14:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
CSABRENDEK FC
2018. 09. 30. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 30. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 10. 07. 13:30
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 10. 07. 13:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
SOMLÓ SC
2018. 10. 14. 13:00
Csopak Spotrpálya
2018. 10. 14. 13:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
NEMESSZALÓK ESE
2018. 10. 21. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 10. 21. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
SZENTANTALFA NVSE
2018. 10. 28. 12:30
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 10. 28. 12:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 11. 03. 12:00
Peremarton Sporttelep
2018. 11. 03. 12:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
NEMESSZALÓK ESE
2018. 11. 11. 11:30
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 11. 11. 11:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 03. 24. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 03. 24. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
PÉTI MTE
2019. 03. 31. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 03. 31. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 04. 07. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 04. 07. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
UGOD SE
2019. 04. 14. 14:30
Ősi Petőfi SK
2019. 04. 14. 14:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
NEMESSZALÓK ESE
2019. 04. 21. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 04. 21. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
TÓTVÁZSONY SE
2019. 04. 28. 15:00
Csabrendek FC
2019. 04. 28. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 05. 01. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 05. 01. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 08. 15:00
Somlószőlős SE
2019. 06. 08. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 05. 12. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 05. 12. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
CSOPAK SC
2019. 05. 19. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 05. 19. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
NEMESSZALÓK ESE
2019. 05. 25. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
NEMESSZALÓK ESE
2019. 06. 02. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 06. 02. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
PEREMARTON SC BERHIDA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom