Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi 5. forduló

2018.09.08 - 14:30

Szigliget, Szigligeti sportpálya (Id. Káli Lajos Labdarúgó Pálya)

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi

Játékvezető
FEKETE LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOCSIS ATTILA
B.TOMAJI SE BONVINO
ÖSKÜ FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

6'

GÁSPÁR KORNÉL

 

0 - 2

21'

BEYREISS DÁVID

 

0 - 3

34'

MOLNÁR TIVADAR

 

0 - 4

48'

MOLNÁR TIVADAR

 

0 - 5

66'

JANCSEK BÁLINT
FARKAS DÁNIEL

70'

1 - 5

 

 

1 - 6

83'

JANCSEK BÁLINT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 5 4 0 1 31 6 25 12 7
2 CSOPAK SC CSOPAK SC 5 4 0 1 21 10 11 12 8
3 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 5 4 0 1 15 9 6 12 8.8
4 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 5 4 0 1 15 11 4 12 7.8
5 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 5 4 0 1 20 20 0 12 8.8
6 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 5 3 0 2 32 9 23 9 7
7 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 5 3 0 2 25 7 18 9 7.6
8 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 5 3 0 2 20 22 -2 9 9.2
9 PÉTI MTE  PÉTI MTE  5 2 0 3 29 18 11 6 7
10 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 5 2 0 3 12 15 -3 6 6
11 ŐSI PSK ŐSI PSK 5 1 0 4 24 12 12 3 6.6
12 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 5 1 0 4 19 24 -5 3 6.8
13 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 5 0 0 5 3 46 -43 0 7.8
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 5 0 0 5 5 62 -57 0 6.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC CSOPAK SC 3 3 0 0 8 1 7 9 2 1 1 0 4 2 2 4 5 4 1 0 12 3 9 13
2 SOMLÓ SC UGOD SE 2 1 0 1 6 4 2 3 3 3 0 0 10 0 10 9 5 4 0 1 16 4 12 12
3 SOMLÓ SC PÉTI MTE 2 2 0 0 10 0 10 6 3 1 1 1 2 7 -5 4 5 3 1 1 12 7 5 10
4 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 3 1 0 2 6 4 2 3 2 2 0 0 7 1 6 6 5 3 0 2 13 5 8 9
5 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 3 2 0 1 4 1 3 6 2 1 0 1 3 2 1 3 5 3 0 2 7 3 4 9
6 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 3 1 2 0 4 3 1 5 2 1 0 1 6 7 -1 3 5 2 2 1 10 10 0 8
7 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 2 1 1 0 7 1 6 4 3 1 0 2 10 6 4 3 5 2 1 2 17 7 10 7
8 SOMLÓ SC ŐSI PSK 2 2 0 0 6 0 6 6 3 0 1 2 0 3 -3 1 5 2 1 2 6 3 3 7
9 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 2 2 0 0 6 0 6 6 3 0 1 2 2 6 -4 1 5 2 1 2 8 6 2 7
10 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 3 1 1 1 4 4 0 4 2 1 0 1 3 1 2 3 5 2 1 2 7 5 2 7
11 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 2 1 1 0 4 3 1 4 3 1 0 2 6 9 -3 3 5 2 1 2 10 12 -2 7
12 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 2 0 0 2 1 6 -5 0 3 1 1 1 7 8 -1 4 5 1 1 3 8 14 -6 4
13 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 3 0 0 3 0 12 -12 0 2 0 0 2 0 7 -7 0 5 0 0 5 0 19 -19 0
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 3 0 0 3 2 21 -19 0 2 0 0 2 0 9 -9 0 5 0 0 5 2 30 -28 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC UGOD SE 2 1 0 1 10 5 5 3 3 3 0 0 21 1 20 9 5 4 0 1 31 6 25 12
2 SOMLÓ SC CSOPAK SC 3 3 0 0 16 5 11 9 2 1 0 1 5 5 0 3 5 4 0 1 21 10 11 12
3 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 3 3 0 0 12 3 9 9 2 1 0 1 3 6 -3 3 5 4 0 1 15 9 6 12
4 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 3 2 0 1 7 7 0 6 2 2 0 0 8 4 4 6 5 4 0 1 15 11 4 12
5 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 3 3 0 0 11 5 6 9 2 1 0 1 9 15 -6 3 5 4 0 1 20 20 0 12
6 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 2 2 0 0 17 2 15 6 3 1 0 2 15 7 8 3 5 3 0 2 32 9 23 9
7 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 3 1 0 2 11 4 7 3 2 2 0 0 14 3 11 6 5 3 0 2 25 7 18 9
8 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 2 2 0 0 9 7 2 6 3 1 0 2 11 15 -4 3 5 3 0 2 20 22 -2 9
9 SOMLÓ SC PÉTI MTE 2 2 0 0 25 1 24 6 3 0 0 3 4 17 -13 0 5 2 0 3 29 18 11 6
10 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 2 2 0 0 9 2 7 6 3 0 0 3 3 13 -10 0 5 2 0 3 12 15 -3 6
11 SOMLÓ SC ŐSI PSK 2 1 0 1 19 3 16 3 3 0 0 3 5 9 -4 0 5 1 0 4 24 12 12 3
12 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 2 0 0 2 5 10 -5 0 3 1 0 2 14 14 0 3 5 1 0 4 19 24 -5 3
13 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 3 0 0 3 2 23 -21 0 2 0 0 2 1 23 -22 0 5 0 0 5 3 46 -43 0
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 3 0 0 3 3 38 -35 0 2 0 0 2 2 24 -22 0 5 0 0 5 5 62 -57 0
 
B.TOMAJI SE BONVINO
--1 - 8--1 - 60 - 9------
CSABRENDEK FC
--------7 - 2--2 - 0-
CSOPAK SC
-6 - 1--2 - 08 - 4-------
NEMESSZALÓK ESE
----4 - 35 - 4-------
NEMESVÁMOSI LSE
4 - 14 - 0-----4 - 2-----
ŐSI PSK
--------17 - 02 - 3---
ÖSKÜ FC
------3 - 5--2 - 5---
PEREMARTON SC BERHIDA
----1 - 2--10 - 0----0 - 2
PÉTI MTE
19 - 0--6 - 1---------
SOMLÓ SC
----------1 - 91 - 131 - 16
SZENTANTALFA NVSE
--------3 - 2--4 - 20 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
-3 - 2--5 - 13 - 2-------
TÓTVÁZSONY SE
--3 - 2--------14 - 0-
UGOD SE
--2 - 38 - 2---------

Meccsek

B.TOMAJI SE BONVINO

2018. 08. 12. 15:00
Szigligeti sportpálya
2018. 08. 12. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
NEMESSZALÓK ESE
2018. 08. 18. 15:00
Szigligeti sportpálya
2018. 08. 18. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 08. 25. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 02. 14:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 02. 14:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 08. 14:30
Szigligeti sportpálya
2018. 09. 08. 14:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
ÖSKÜ FC
2018. 09. 16. 14:30
Ugod SE
2018. 09. 16. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 22. 14:00
Szigligeti sportpálya
2018. 09. 22. 14:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
ŐSI PSK
2018. 09. 30. 14:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 09. 30. 14:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 10. 06. 13:30
Szigligeti sportpálya
2018. 10. 06. 13:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
CSABRENDEK FC
2018. 10. 14. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 14. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 10. 21. 13:00
Szigligeti sportpálya
2018. 10. 21. 13:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
SOMLÓ SC
2018. 10. 28. 12:30
Csopak Spotrpálya
2018. 10. 28. 12:30
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 11. 03. 12:00
Szigligeti sportpálya
2018. 11. 03. 12:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
SZENTANTALFA NVSE
2018. 11. 11. 11:30
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 11. 11. 11:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 03. 23. 13:00
Peremarton Sporttelep
2019. 03. 23. 13:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 03. 30. 14:00
Szigligeti sportpálya
2019. 03. 30. 14:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 04. 06. 14:30
Szigligeti sportpálya
2019. 04. 06. 14:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
PÉTI MTE
2019. 04. 14. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 14. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 04. 20. 15:00
Szigligeti sportpálya
2019. 04. 20. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
UGOD SE
2019. 04. 28. 15:00
Ősi Petőfi SK
2019. 04. 28. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 05. 01. 15:00
Szigligeti sportpálya
2019. 05. 01. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
TÓTVÁZSONY SE
2019. 05. 05. 15:00
Csabrendek FC
2019. 05. 05. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 05. 12. 15:00
Szigligeti sportpálya
2019. 05. 12. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 05. 19. 15:00
Somlószőlős SE
2019. 05. 19. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 05. 25. 10:00
Szigligeti sportpálya
2019. 05. 25. 10:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
CSOPAK SC
2019. 06. 02. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 06. 02. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
B.TOMAJI SE BONVINO

ÖSKÜ FC

2018. 08. 12. 15:00
Csopak Spotrpálya
2018. 08. 12. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ÖSKÜ FC
2018. 08. 29. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 08. 29. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 08. 26. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 08. 26. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 02. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 02. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 08. 14:30
Szigligeti sportpálya
2018. 09. 08. 14:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
ÖSKÜ FC
2018. 09. 16. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 16. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PÉTI MTE
2018. 09. 22. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 09. 22. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 07. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 07. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2018. 10. 14. 13:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 10. 14. 13:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2018. 10. 28. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 28. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 04. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 04. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC
2018. 11. 11. 11:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 11. 11:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSOPAK SC
2019. 03. 24. 13:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 03. 24. 13:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
ÖSKÜ FC
2019. 03. 31. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 03. 31. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 04. 06. 14:30
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 06. 14:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ÖSKÜ FC
2019. 04. 14. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 14. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 04. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ÖSKÜ FC
2019. 04. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 05. 05. 15:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 05. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ÖSKÜ FC
2019. 05. 12. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 12. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TÓTVÁZSONY SE
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ÖSKÜ FC
2019. 05. 26. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 26. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 02. 15:00
Somlószőlős SE
2019. 06. 02. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
ÖSKÜ FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom