Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi 7. forduló

2018.09.23 - 14:00

Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi

Játékvezető
SZABÓ MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RÓZSA MILÁN
PÉTI MTE
UGOD SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

1'

MOLNÁR GERGŐ

 

0 - 2

6'

SZÉCSI SZABOLCS

 

0 - 3

11'

BAJNER ATTILA

 

0 - 4

20'

SZÉCSI SZABOLCS

 

0 - 5

27'

SZÉCSI SZABOLCS
BOLLÓK DORIÁN

33'

1 - 5

 

 

1 - 6

36'

MOLNÁR GERGŐ

 

1 - 7

43'

BAJNER ATTILA

 

1 - 8

51'

BANKÓ PATRIK MARTIN

 

1 - 9

59'

BAJNER ATTILA
MOLNÁR KRISZTIÁN ISTVÁN

67'

2 - 9

 

 

2 - 10

71'

MOLNÁR GERGŐ

 

2 - 11

83'

MOLNÁR GERGŐ

 

2 - 12

85'

BAJNER ATTILA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 7 6 0 1 54 8 46 18 7.4
2 CSOPAK SC CSOPAK SC 7 6 0 1 33 11 22 18 8.6
3 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 7 6 0 1 20 12 8 18 8.3
4 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 7 5 0 2 36 10 26 15 8.4
5 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 7 5 0 2 27 25 2 15 9.3
6 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 7 4 0 3 17 16 1 12 10
7 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 7 4 0 3 20 25 -5 12 7.7
8 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 7 3 0 4 35 19 16 9 6.6
9 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 7 3 0 4 25 27 -2 9 6.4
10 ŐSI PSK ŐSI PSK 7 2 0 5 29 19 10 6 6.9
11 PÉTI MTE  PÉTI MTE  7 2 0 5 33 33 0 6 6
12 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 7 2 0 5 15 21 -6 6 6.3
13 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 7 1 0 6 10 73 -63 3 6.6
14 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 7 0 0 7 6 61 -55 0 6.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 B.TOMAJI SE BONVINO CSOPAK SC 4 4 0 0 10 2 8 12 3 2 1 0 5 2 3 7 7 6 1 0 15 4 11 19
2 B.TOMAJI SE BONVINO UGOD SE 3 2 0 1 11 4 7 6 4 4 0 0 17 1 16 12 7 6 0 1 28 5 23 18
3 B.TOMAJI SE BONVINO PEREMARTON SC BERHIDA 4 2 0 2 7 4 3 6 3 3 0 0 9 2 7 9 7 5 0 2 16 6 10 15
4 B.TOMAJI SE BONVINO NEMESSZALÓK ESE 3 2 1 0 6 3 3 7 4 2 0 2 8 9 -1 6 7 4 1 2 14 12 2 13
5 B.TOMAJI SE BONVINO PÉTI MTE 3 2 0 1 11 7 4 6 4 2 1 1 4 8 -4 7 7 4 1 2 15 15 0 13
6 B.TOMAJI SE BONVINO NEMESVÁMOSI LSE 4 2 0 2 4 3 1 6 3 2 0 1 4 2 2 6 7 4 0 3 8 5 3 12
7 B.TOMAJI SE BONVINO SZENTANTALFA NVSE 4 2 1 1 7 4 3 7 3 1 1 1 4 2 2 4 7 3 2 2 11 6 5 11
8 B.TOMAJI SE BONVINO ŐSI PSK 3 2 0 1 7 2 5 6 4 0 2 2 1 4 -3 2 7 2 2 3 8 6 2 8
9 B.TOMAJI SE BONVINO CSABRENDEK FC 3 2 1 0 7 1 6 7 4 0 1 3 2 8 -6 1 7 2 2 3 9 9 0 8
10 B.TOMAJI SE BONVINO TALIÁNDÖRÖGD SE 4 1 2 1 4 4 0 5 3 1 0 2 6 10 -4 3 7 2 2 3 10 14 -4 8
11 B.TOMAJI SE BONVINO TÓTVÁZSONY SE 3 1 1 1 7 3 4 4 4 1 0 3 10 7 3 3 7 2 1 4 17 10 7 7
12 B.TOMAJI SE BONVINO ÖSKÜ FC 3 0 0 3 2 8 -6 0 4 2 1 1 9 8 1 7 7 2 1 4 11 16 -5 7
13 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 4 0 1 3 1 13 -12 1 3 0 0 3 0 12 -12 0 7 0 1 6 1 25 -24 1
14 B.TOMAJI SE BONVINO SOMLÓ SC 4 0 0 4 2 22 -20 0 3 0 0 3 1 11 -10 0 7 0 0 7 3 33 -30 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 B.TOMAJI SE BONVINO UGOD SE 3 2 0 1 21 5 16 6 4 4 0 0 33 3 30 12 7 6 0 1 54 8 46 18
2 B.TOMAJI SE BONVINO CSOPAK SC 4 4 0 0 26 6 20 12 3 2 0 1 7 5 2 6 7 6 0 1 33 11 22 18
3 B.TOMAJI SE BONVINO SZENTANTALFA NVSE 4 3 0 1 10 7 3 9 3 3 0 0 10 5 5 9 7 6 0 1 20 12 8 18
4 B.TOMAJI SE BONVINO PEREMARTON SC BERHIDA 4 2 0 2 18 6 12 6 3 3 0 0 18 4 14 9 7 5 0 2 36 10 26 15
5 B.TOMAJI SE BONVINO NEMESSZALÓK ESE 3 3 0 0 13 9 4 9 4 2 0 2 14 16 -2 6 7 5 0 2 27 25 2 15
6 B.TOMAJI SE BONVINO NEMESVÁMOSI LSE 4 3 0 1 13 6 7 9 3 1 0 2 4 10 -6 3 7 4 0 3 17 16 1 12
7 B.TOMAJI SE BONVINO TALIÁNDÖRÖGD SE 4 3 0 1 11 7 4 9 3 1 0 2 9 18 -9 3 7 4 0 3 20 25 -5 12
8 B.TOMAJI SE BONVINO TÓTVÁZSONY SE 3 2 0 1 18 5 13 6 4 1 0 3 17 14 3 3 7 3 0 4 35 19 16 9
9 B.TOMAJI SE BONVINO ÖSKÜ FC 3 1 0 2 8 12 -4 3 4 2 0 2 17 15 2 6 7 3 0 4 25 27 -2 9
10 B.TOMAJI SE BONVINO ŐSI PSK 3 1 0 2 20 7 13 3 4 1 0 3 9 12 -3 3 7 2 0 5 29 19 10 6
11 B.TOMAJI SE BONVINO PÉTI MTE 3 2 0 1 27 13 14 6 4 0 0 4 6 20 -14 0 7 2 0 5 33 33 0 6
12 B.TOMAJI SE BONVINO CSABRENDEK FC 3 2 0 1 10 4 6 6 4 0 0 4 5 17 -12 0 7 2 0 5 15 21 -6 6
13 B.TOMAJI SE BONVINO SOMLÓ SC 4 1 0 3 7 39 -32 3 3 0 0 3 3 34 -31 0 7 1 0 6 10 73 -63 3
14 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 4 0 0 4 5 27 -22 0 3 0 0 3 1 34 -33 0 7 0 0 7 6 61 -55 0
 
B.TOMAJI SE BONVINO
--1 - 8-3 - 41 - 60 - 9------
CSABRENDEK FC
--------7 - 21 - 2-2 - 0-
CSOPAK SC
-6 - 1--2 - 08 - 4--10 - 1----
NEMESSZALÓK ESE
-4 - 2--4 - 35 - 4-------
NEMESVÁMOSI LSE
4 - 14 - 0---1 - 3-4 - 2-----
ŐSI PSK
------1 - 4-17 - 02 - 3---
ÖSKÜ FC
------3 - 53 - 2-2 - 5---
PEREMARTON SC BERHIDA
----1 - 2--10 - 0---7 - 20 - 2
PÉTI MTE
19 - 0--6 - 1--------2 - 12
SOMLÓ SC
----4 - 1-----1 - 91 - 131 - 16
SZENTANTALFA NVSE
--------3 - 2-3 - 04 - 20 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
-3 - 20 - 2-5 - 13 - 2-------
TÓTVÁZSONY SE
--3 - 21 - 3-------14 - 0-
UGOD SE
11 - 0-2 - 38 - 2---------

Meccsek

PÉTI MTE

2018. 08. 12. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 08. 12. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
PÉTI MTE
2018. 08. 19. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 08. 19. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 08. 25. 15:00
Peremarton Sporttelep
2018. 08. 25. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
PÉTI MTE
2018. 09. 02. 14:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 02. 14:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 11. 23. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 11. 23. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
FÉLBESZAKADT
PÉTI MTE
2019. 03. 08. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 03. 08. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
PÉTI MTE
2018. 09. 16. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 16. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PÉTI MTE
2018. 09. 23. 14:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 14:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
UGOD SE
2018. 09. 30. 14:00
Ősi Petőfi SK
2018. 09. 30. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
PÉTI MTE
2018. 10. 07. 13:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 10. 07. 13:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 10. 14. 13:00
Csabrendek FC
2018. 10. 14. 13:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
PÉTI MTE
2018. 10. 21. 13:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 13:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 10. 28. 12:30
Somlószőlős SE
2018. 10. 28. 12:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
PÉTI MTE
2018. 11. 04. 12:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 11. 04. 12:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
CSOPAK SC
2018. 11. 11. 11:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 11:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 03. 24. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 03. 24. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
PÉTI MTE
2019. 03. 31. 14:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 03. 31. 14:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 06. 14:30
Szigligeti sportpálya
2019. 04. 06. 14:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
PÉTI MTE
2019. 04. 14. 14:30
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 14. 14:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 04. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ÖSKÜ FC
2019. 04. 28. 15:00
Ugod SE
2019. 04. 28. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 01. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ŐSI PSK
2019. 05. 05. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 05. 05. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
PÉTI MTE
2019. 05. 12. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 12. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
CSABRENDEK FC
2019. 05. 19. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 05. 19. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 26. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 26. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
SOMLÓ SC
2019. 06. 02. 15:00
Csopak Spotrpálya
2019. 06. 02. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
PÉTI MTE

UGOD SE

2018. 08. 12. 15:00
Somlószőlős SE
2018. 08. 12. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
UGOD SE
2018. 08. 19. 15:00
Ugod SE
2018. 08. 19. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
CSOPAK SC
2018. 08. 26. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 08. 26. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
UGOD SE
2018. 09. 02. 14:30
Ugod SE
2018. 09. 02. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 09. 08. 14:30
Peremarton Sporttelep
2018. 09. 08. 14:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
UGOD SE
2018. 09. 16. 14:30
Ugod SE
2018. 09. 16. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 23. 14:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 14:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
UGOD SE
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 15. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 11. 15. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
UGOD SE
2018. 10. 14. 13:00
Ősi Petőfi SK
2018. 10. 14. 13:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
UGOD SE
2018. 10. 21. 13:00
Ugod SE
2018. 10. 21. 13:00
Ugod SE
UGOD SE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 10. 28. 12:30
Csabrendek FC
2018. 10. 28. 12:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2018. 11. 04. 12:00
Ugod SE
2018. 11. 04. 12:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 11. 11. 11:30
Ugod SE
2018. 11. 11. 11:30
Ugod SE
UGOD SE
SOMLÓ SC
2019. 03. 23. 13:00
Csopak Spotrpálya
2019. 03. 23. 13:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
UGOD SE
2019. 03. 31. 14:00
Ugod SE
2019. 03. 31. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 04. 07. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 04. 07. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
UGOD SE
2019. 04. 14. 14:30
Ugod SE
2019. 04. 14. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 20. 15:00
Szigligeti sportpálya
2019. 04. 20. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
UGOD SE
2019. 04. 28. 15:00
Ugod SE
2019. 04. 28. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 05. 05. 15:00
Ugod SE
2019. 05. 05. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 12. 15:00
Ugod SE
2019. 05. 12. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2019. 05. 19. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 05. 19. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
UGOD SE
2019. 05. 26. 15:00
Ugod SE
2019. 05. 26. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
CSABRENDEK FC
2019. 06. 02. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 06. 02. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom