Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi 8. forduló

2018.09.30 - 14:00

Ugod, Ugod SE

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi

Játékvezető
KOZMA TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NOBIK ISTVÁN
UGOD SE
ÖSKÜ FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

5'

REGENYE TAMÁS

 

0 - 2

12'

BÓDIS BÁLINT

 

0 - 3

50'

JANCSEK BÁLINT
SZÉCSI SZABOLCS

80'

1 - 3

 

CSEH LÓRÁNT

85'

2 - 3

 

BANKÓ PATRIK MARTIN

88'

3 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSOPAK SC CSOPAK SC 8 7 0 1 43 12 31 21 8.6
2 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 8 7 0 1 27 16 11 21 8.9
3 UGOD SE UGOD SE 8 6 1 1 57 11 46 19 7.3
4 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 8 6 0 2 39 11 28 18 9.1
5 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 8 6 0 2 29 26 3 18 9
6 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 8 4 0 4 41 20 21 12 7.3
7 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 8 4 0 4 21 27 -6 12 7.3
8 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 8 4 0 4 18 26 -8 12 8.8
9 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 8 3 1 4 28 30 -2 10 5.9
10 PÉTI MTE  PÉTI MTE  8 3 0 5 39 35 4 9 7
11 ŐSI PSK ŐSI PSK 8 2 0 6 31 25 6 6 7
12 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 8 2 0 6 16 24 -8 6 5.8
13 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 8 1 0 7 14 80 -66 3 6.3
14 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 8 0 0 8 7 67 -60 0 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 B.TOMAJI SE BONVINO CSOPAK SC 5 5 0 0 15 3 12 15 3 2 1 0 5 2 3 7 8 7 1 0 20 5 15 22
2 B.TOMAJI SE BONVINO UGOD SE 4 2 0 2 11 6 5 6 4 4 0 0 17 1 16 12 8 6 0 2 28 7 21 18
3 B.TOMAJI SE BONVINO PEREMARTON SC BERHIDA 4 2 0 2 7 4 3 6 4 3 1 0 9 2 7 10 8 5 1 2 16 6 10 16
4 B.TOMAJI SE BONVINO PÉTI MTE 3 2 0 1 11 7 4 6 5 3 1 1 8 10 -2 10 8 5 1 2 19 17 2 16
5 B.TOMAJI SE BONVINO SZENTANTALFA NVSE 4 2 1 1 7 4 3 7 4 2 1 1 7 3 4 7 8 4 2 2 14 7 7 14
6 B.TOMAJI SE BONVINO NEMESSZALÓK ESE 3 2 1 0 6 3 3 7 5 2 0 3 8 10 -2 6 8 4 1 3 14 13 1 13
7 B.TOMAJI SE BONVINO NEMESVÁMOSI LSE 4 2 0 2 4 3 1 6 4 2 0 2 5 7 -2 6 8 4 0 4 9 10 -1 12
8 B.TOMAJI SE BONVINO TALIÁNDÖRÖGD SE 5 2 2 1 5 4 1 8 3 1 0 2 6 10 -4 3 8 3 2 3 11 14 -3 11
9 B.TOMAJI SE BONVINO TÓTVÁZSONY SE 4 2 1 1 9 3 6 7 4 1 0 3 10 7 3 3 8 3 1 4 19 10 9 10
10 B.TOMAJI SE BONVINO ÖSKÜ FC 3 0 0 3 2 8 -6 0 5 3 1 1 11 8 3 10 8 3 1 4 13 16 -3 10
11 B.TOMAJI SE BONVINO CSABRENDEK FC 4 2 2 0 7 1 6 8 4 0 1 3 2 8 -6 1 8 2 3 3 9 9 0 9
12 B.TOMAJI SE BONVINO ŐSI PSK 4 2 0 2 9 6 3 6 4 0 2 2 1 4 -3 2 8 2 2 4 10 10 0 8
13 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 4 0 1 3 1 13 -12 1 4 0 0 4 0 14 -14 0 8 0 1 7 1 27 -26 1
14 B.TOMAJI SE BONVINO SOMLÓ SC 5 0 0 5 3 25 -22 0 3 0 0 3 1 11 -10 0 8 0 0 8 4 36 -32 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 B.TOMAJI SE BONVINO CSOPAK SC 5 5 0 0 36 7 29 15 3 2 0 1 7 5 2 6 8 7 0 1 43 12 31 21
2 B.TOMAJI SE BONVINO SZENTANTALFA NVSE 4 3 0 1 10 7 3 9 4 4 0 0 17 9 8 12 8 7 0 1 27 16 11 21
3 B.TOMAJI SE BONVINO UGOD SE 4 2 1 1 24 8 16 7 4 4 0 0 33 3 30 12 8 6 1 1 57 11 46 19
4 B.TOMAJI SE BONVINO PEREMARTON SC BERHIDA 4 2 0 2 18 6 12 6 4 4 0 0 21 5 16 12 8 6 0 2 39 11 28 18
5 B.TOMAJI SE BONVINO NEMESSZALÓK ESE 3 3 0 0 13 9 4 9 5 3 0 2 16 17 -1 9 8 6 0 2 29 26 3 18
6 B.TOMAJI SE BONVINO TÓTVÁZSONY SE 4 3 0 1 24 6 18 9 4 1 0 3 17 14 3 3 8 4 0 4 41 20 21 12
7 B.TOMAJI SE BONVINO TALIÁNDÖRÖGD SE 5 3 0 2 12 9 3 9 3 1 0 2 9 18 -9 3 8 4 0 4 21 27 -6 12
8 B.TOMAJI SE BONVINO NEMESVÁMOSI LSE 4 3 0 1 13 6 7 9 4 1 0 3 5 20 -15 3 8 4 0 4 18 26 -8 12
9 B.TOMAJI SE BONVINO ÖSKÜ FC 3 1 0 2 8 12 -4 3 5 2 1 2 20 18 2 7 8 3 1 4 28 30 -2 10
10 B.TOMAJI SE BONVINO PÉTI MTE 3 2 0 1 27 13 14 6 5 1 0 4 12 22 -10 3 8 3 0 5 39 35 4 9
11 B.TOMAJI SE BONVINO ŐSI PSK 4 1 0 3 22 13 9 3 4 1 0 3 9 12 -3 3 8 2 0 6 31 25 6 6
12 B.TOMAJI SE BONVINO CSABRENDEK FC 4 2 0 2 11 7 4 6 4 0 0 4 5 17 -12 0 8 2 0 6 16 24 -8 6
13 B.TOMAJI SE BONVINO SOMLÓ SC 5 1 0 4 11 46 -35 3 3 0 0 3 3 34 -31 0 8 1 0 7 14 80 -66 3
14 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 4 0 0 4 5 27 -22 0 4 0 0 4 2 40 -38 0 8 0 0 8 7 67 -60 0
 
B.TOMAJI SE BONVINO
--1 - 8-3 - 41 - 60 - 9------
CSABRENDEK FC
------1 - 3-7 - 21 - 2-2 - 0-
CSOPAK SC
-6 - 1-10 - 12 - 08 - 4--10 - 1----
NEMESSZALÓK ESE
-4 - 2--4 - 35 - 4-------
NEMESVÁMOSI LSE
4 - 14 - 0---1 - 3-4 - 2-----
ŐSI PSK
------1 - 42 - 617 - 02 - 3---
ÖSKÜ FC
------3 - 53 - 2-2 - 5---
PEREMARTON SC BERHIDA
----1 - 2--10 - 0---7 - 20 - 2
PÉTI MTE
19 - 0--6 - 1--------2 - 12
SOMLÓ SC
----4 - 1----4 - 71 - 91 - 131 - 16
SZENTANTALFA NVSE
--------3 - 2-3 - 04 - 20 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
-3 - 20 - 21 - 25 - 13 - 2-------
TÓTVÁZSONY SE
6 - 1-3 - 21 - 3-------14 - 0-
UGOD SE
11 - 0-2 - 38 - 2--3 - 3------

Meccsek

UGOD SE

2018. 08. 12. 15:00
Somlószőlős SE
2018. 08. 12. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
UGOD SE
2018. 08. 19. 15:00
Ugod SE
2018. 08. 19. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
CSOPAK SC
2018. 08. 26. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 08. 26. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
UGOD SE
2018. 09. 02. 14:30
Ugod SE
2018. 09. 02. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 09. 08. 14:30
Peremarton Sporttelep
2018. 09. 08. 14:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
UGOD SE
2018. 09. 16. 14:30
Ugod SE
2018. 09. 16. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 23. 14:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 14:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
UGOD SE
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 15. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 11. 15. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
UGOD SE
2018. 10. 14. 13:00
Ősi Petőfi SK
2018. 10. 14. 13:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
UGOD SE
2018. 10. 21. 13:00
Ugod SE
2018. 10. 21. 13:00
Ugod SE
UGOD SE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 10. 28. 12:30
Csabrendek FC
2018. 10. 28. 12:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2018. 11. 04. 12:00
Ugod SE
2018. 11. 04. 12:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 11. 11. 11:30
Ugod SE
2018. 11. 11. 11:30
Ugod SE
UGOD SE
SOMLÓ SC
2019. 03. 23. 13:00
Csopak Spotrpálya
2019. 03. 23. 13:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
UGOD SE
2019. 03. 31. 14:00
Ugod SE
2019. 03. 31. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 04. 07. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 04. 07. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
UGOD SE
2019. 04. 14. 14:30
Ugod SE
2019. 04. 14. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 20. 15:00
Szigligeti sportpálya
2019. 04. 20. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
UGOD SE
2019. 04. 28. 15:00
Ugod SE
2019. 04. 28. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 05. 05. 15:00
Ugod SE
2019. 05. 05. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 12. 15:00
Ugod SE
2019. 05. 12. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2019. 05. 19. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 05. 19. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
UGOD SE
2019. 05. 26. 15:00
Ugod SE
2019. 05. 26. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
CSABRENDEK FC
2019. 06. 02. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 06. 02. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE

ÖSKÜ FC

2018. 08. 12. 15:00
Csopak Spotrpálya
2018. 08. 12. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ÖSKÜ FC
2018. 08. 29. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 08. 29. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 08. 26. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 08. 26. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 02. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 02. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 08. 14:30
Szigligeti sportpálya
2018. 09. 08. 14:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
ÖSKÜ FC
2018. 09. 16. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 16. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PÉTI MTE
2018. 09. 22. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 09. 22. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 07. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 07. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2018. 10. 14. 13:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 10. 14. 13:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2018. 10. 28. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 28. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 04. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 04. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC
2018. 11. 11. 11:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 11. 11:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSOPAK SC
2019. 03. 24. 13:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 03. 24. 13:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
ÖSKÜ FC
2019. 03. 31. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 03. 31. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 04. 06. 14:30
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 06. 14:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ÖSKÜ FC
2019. 04. 14. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 14. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 04. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ÖSKÜ FC
2019. 04. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 05. 05. 15:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 05. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ÖSKÜ FC
2019. 05. 12. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 12. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TÓTVÁZSONY SE
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ÖSKÜ FC
2019. 05. 26. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 26. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 02. 15:00
Somlószőlős SE
2019. 06. 02. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
ÖSKÜ FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom