Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi 9. forduló

2018.10.07 - 13:30

Öskü, Palota-Vidék 2000 Öskü FC

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi

Játékvezető
HEGEDŰS IMRE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RÓZSA MILÁN
ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
90'
45'

Gólok

REGENYE TAMÁS

28'

1 - 0

 

REGENYE TAMÁS

37'

2 - 0

 

 

2 - 1

42'

NYEVRIKEL SZABOLCS
MOLNÁR TIVADAR

60'

3 - 1

 

VÁCZY KRISTÓF TAMÁS

65'

4 - 1

 

KISS RAJMOND

86'

5 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 9 8 0 1 29 17 12 24 7.9
2 UGOD SE UGOD SE 9 7 1 1 62 12 50 22 7.1
3 CSOPAK SC CSOPAK SC 9 7 0 2 44 14 30 21 7.9
4 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 9 7 0 2 42 13 29 21 8.8
5 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 9 7 0 2 35 27 8 21 9.1
6 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 9 4 1 4 33 31 2 13 6.6
7 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 9 4 0 5 42 26 16 12 7.6
8 PÉTI MTE  PÉTI MTE  9 4 0 5 45 36 9 12 6.8
9 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 9 4 0 5 23 30 -7 12 7.3
10 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 9 4 0 5 19 31 -12 12 7.8
11 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 9 3 0 6 19 25 -6 9 7.3
12 ŐSI PSK ŐSI PSK 9 2 0 7 32 30 2 6 7
13 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 9 1 0 8 15 86 -71 3 6.7
14 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 9 0 0 9 8 70 -62 0 7.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 B.TOMAJI SE BONVINO CSOPAK SC 5 5 0 0 15 3 12 15 4 2 2 0 6 3 3 8 9 7 2 0 21 6 15 23
2 B.TOMAJI SE BONVINO UGOD SE 4 2 0 2 11 6 5 6 5 5 0 0 20 2 18 15 9 7 0 2 31 8 23 21
3 B.TOMAJI SE BONVINO PEREMARTON SC BERHIDA 4 2 0 2 7 4 3 6 5 4 1 0 10 2 8 13 9 6 1 2 17 6 11 19
4 B.TOMAJI SE BONVINO PÉTI MTE 4 3 0 1 14 8 6 9 5 3 1 1 8 10 -2 10 9 6 1 2 22 18 4 19
5 B.TOMAJI SE BONVINO NEMESSZALÓK ESE 4 3 1 0 9 4 5 10 5 2 0 3 8 10 -2 6 9 5 1 3 17 14 3 16
6 B.TOMAJI SE BONVINO SZENTANTALFA NVSE 5 2 2 1 8 5 3 8 4 2 1 1 7 3 4 7 9 4 3 2 15 8 7 15
7 B.TOMAJI SE BONVINO ÖSKÜ FC 4 1 0 3 4 9 -5 3 5 3 1 1 11 8 3 10 9 4 1 4 15 17 -2 13
8 B.TOMAJI SE BONVINO NEMESVÁMOSI LSE 5 2 0 3 5 6 -1 6 4 2 0 2 5 7 -2 6 9 4 0 5 10 13 -3 12
9 B.TOMAJI SE BONVINO TALIÁNDÖRÖGD SE 6 2 2 2 5 5 0 8 3 1 0 2 6 10 -4 3 9 3 2 4 11 15 -4 11
10 B.TOMAJI SE BONVINO TÓTVÁZSONY SE 4 2 1 1 9 3 6 7 5 1 0 4 11 10 1 3 9 3 1 5 20 13 7 10
11 B.TOMAJI SE BONVINO CSABRENDEK FC 4 2 2 0 7 1 6 8 5 0 1 4 2 9 -7 1 9 2 3 4 9 10 -1 9
12 B.TOMAJI SE BONVINO ŐSI PSK 4 2 0 2 9 6 3 6 5 0 2 3 2 6 -4 2 9 2 2 5 11 12 -1 8
13 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 5 1 1 3 2 13 -11 4 4 0 0 4 0 14 -14 0 9 1 1 7 2 27 -25 4
14 B.TOMAJI SE BONVINO SOMLÓ SC 5 0 0 5 3 25 -22 0 4 0 0 4 2 14 -12 0 9 0 0 9 5 39 -34 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 B.TOMAJI SE BONVINO SZENTANTALFA NVSE 5 4 0 1 12 8 4 12 4 4 0 0 17 9 8 12 9 8 0 1 29 17 12 24
2 B.TOMAJI SE BONVINO UGOD SE 4 2 1 1 24 8 16 7 5 5 0 0 38 4 34 15 9 7 1 1 62 12 50 22
3 B.TOMAJI SE BONVINO CSOPAK SC 5 5 0 0 36 7 29 15 4 2 0 2 8 7 1 6 9 7 0 2 44 14 30 21
4 B.TOMAJI SE BONVINO PEREMARTON SC BERHIDA 4 2 0 2 18 6 12 6 5 5 0 0 24 7 17 15 9 7 0 2 42 13 29 21
5 B.TOMAJI SE BONVINO NEMESSZALÓK ESE 4 4 0 0 19 10 9 12 5 3 0 2 16 17 -1 9 9 7 0 2 35 27 8 21
6 B.TOMAJI SE BONVINO ÖSKÜ FC 4 2 0 2 13 13 0 6 5 2 1 2 20 18 2 7 9 4 1 4 33 31 2 13
7 B.TOMAJI SE BONVINO TÓTVÁZSONY SE 4 3 0 1 24 6 18 9 5 1 0 4 18 20 -2 3 9 4 0 5 42 26 16 12
8 B.TOMAJI SE BONVINO PÉTI MTE 4 3 0 1 33 14 19 9 5 1 0 4 12 22 -10 3 9 4 0 5 45 36 9 12
9 B.TOMAJI SE BONVINO TALIÁNDÖRÖGD SE 6 3 0 3 14 12 2 9 3 1 0 2 9 18 -9 3 9 4 0 5 23 30 -7 12
10 B.TOMAJI SE BONVINO NEMESVÁMOSI LSE 5 3 0 2 14 11 3 9 4 1 0 3 5 20 -15 3 9 4 0 5 19 31 -12 12
11 B.TOMAJI SE BONVINO CSABRENDEK FC 4 2 0 2 11 7 4 6 5 1 0 4 8 18 -10 3 9 3 0 6 19 25 -6 9
12 B.TOMAJI SE BONVINO ŐSI PSK 4 1 0 3 22 13 9 3 5 1 0 4 10 17 -7 3 9 2 0 7 32 30 2 6
13 B.TOMAJI SE BONVINO SOMLÓ SC 5 1 0 4 11 46 -35 3 4 0 0 4 4 40 -36 0 9 1 0 8 15 86 -71 3
14 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 5 0 0 5 6 30 -24 0 4 0 0 4 2 40 -38 0 9 0 0 9 8 70 -62 0
 
B.TOMAJI SE BONVINO
1 - 3-1 - 8-3 - 41 - 60 - 9------
CSABRENDEK FC
------1 - 3-7 - 21 - 2-2 - 0-
CSOPAK SC
-6 - 1-10 - 12 - 08 - 4--10 - 1----
NEMESSZALÓK ESE
-4 - 2--4 - 35 - 4--6 - 1----
NEMESVÁMOSI LSE
4 - 14 - 0---1 - 3-4 - 2----1 - 5
ŐSI PSK
------1 - 42 - 617 - 02 - 3---
ÖSKÜ FC
-----5 - 13 - 53 - 2-2 - 5---
PEREMARTON SC BERHIDA
----1 - 2--10 - 0---7 - 20 - 2
PÉTI MTE
19 - 0--6 - 1-------6 - 12 - 12
SOMLÓ SC
----4 - 1----4 - 71 - 91 - 131 - 16
SZENTANTALFA NVSE
--2 - 1-----3 - 2-3 - 04 - 20 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
-3 - 20 - 21 - 25 - 13 - 2-2 - 3-----
TÓTVÁZSONY SE
6 - 1-3 - 21 - 3-------14 - 0-
UGOD SE
11 - 0-2 - 38 - 2--3 - 3------

Meccsek

ÖSKÜ FC

2018. 08. 12. 15:00
Csopak Spotrpálya
2018. 08. 12. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ÖSKÜ FC
2018. 08. 29. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 08. 29. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 08. 26. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 08. 26. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 02. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 02. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 08. 14:30
Szigligeti sportpálya
2018. 09. 08. 14:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
ÖSKÜ FC
2018. 09. 16. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 16. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PÉTI MTE
2018. 09. 22. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 09. 22. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 07. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 07. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2018. 10. 14. 13:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 10. 14. 13:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2018. 10. 28. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 28. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 04. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 04. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC
2018. 11. 11. 11:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 11. 11:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSOPAK SC
2019. 03. 24. 13:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 03. 24. 13:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
ÖSKÜ FC
2019. 03. 31. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 03. 31. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 04. 06. 14:30
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 06. 14:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ÖSKÜ FC
2019. 04. 14. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 14. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 04. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ÖSKÜ FC
2019. 04. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 05. 05. 15:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 05. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ÖSKÜ FC
2019. 05. 12. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 12. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TÓTVÁZSONY SE
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ÖSKÜ FC
2019. 05. 26. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 26. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 02. 15:00
Somlószőlős SE
2019. 06. 02. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
ÖSKÜ FC

ŐSI PSK

2018. 08. 12. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 08. 12. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ŐSI PSK
2018. 08. 18. 15:00
Ősi Petőfi SK
2018. 08. 18. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
SOMLÓ SC
2018. 08. 26. 15:00
Csopak Spotrpálya
2018. 08. 26. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ŐSI PSK
2018. 09. 02. 14:30
Ősi Petőfi SK
2018. 09. 02. 14:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
SZENTANTALFA NVSE
2018. 09. 09. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 09. 09. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ŐSI PSK
2018. 09. 16. 14:30
Ősi Petőfi SK
2018. 09. 16. 14:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 22. 14:00
Szigligeti sportpálya
2018. 09. 22. 14:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
ŐSI PSK
2018. 09. 30. 14:00
Ősi Petőfi SK
2018. 09. 30. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
PÉTI MTE
2018. 10. 07. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 07. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2018. 10. 14. 13:00
Ősi Petőfi SK
2018. 10. 14. 13:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
UGOD SE
2018. 10. 20. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 10. 20. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
ŐSI PSK
2018. 10. 28. 12:30
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 10. 28. 12:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
ŐSI PSK
2018. 11. 04. 12:00
Ősi Petőfi SK
2018. 11. 04. 12:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSABRENDEK FC
2018. 11. 11. 11:30
Ősi Petőfi SK
2018. 11. 11. 11:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 03. 24. 13:00
Somlószőlős SE
2019. 03. 24. 13:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
ŐSI PSK
2019. 03. 31. 14:00
Ősi Petőfi SK
2019. 03. 31. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSOPAK SC
2019. 04. 07. 14:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 04. 07. 14:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
ŐSI PSK
2019. 04. 14. 14:30
Ősi Petőfi SK
2019. 04. 14. 14:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
NEMESSZALÓK ESE
2019. 04. 20. 15:00
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 20. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ŐSI PSK
2019. 04. 28. 15:00
Ősi Petőfi SK
2019. 04. 28. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 05. 01. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ŐSI PSK
2019. 05. 05. 15:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 05. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ÖSKÜ FC
2019. 05. 12. 15:00
Ugod SE
2019. 05. 12. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2019. 05. 19. 15:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 19. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 26. 15:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 26. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TÓTVÁZSONY SE
2019. 06. 02. 15:00
Csabrendek FC
2019. 06. 02. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ŐSI PSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom