Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi 9. forduló

2018.10.06 - 13:30

Szigliget, Szigligeti sportpálya (Id. Káli Lajos Labdarúgó Pálya)

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi

Játékvezető
KEREKES DÁNIEL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÁL SÁNDOR, GÖRÖG IMRE
B.TOMAJI SE BONVINO
CSABRENDEK FC
90'
45'

Gólok

GYIMESI ANDRÁS

30'

1 - 0

 

 

1 - 1

68'

PARTI PÉTER

 

1 - 2

72'

PARTI PÉTER

 

1 - 3

76'

PAP NORBERT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 9 8 0 1 29 17 12 24 7.9
2 UGOD SE UGOD SE 9 7 1 1 62 12 50 22 7.1
3 CSOPAK SC CSOPAK SC 9 7 0 2 44 14 30 21 7.9
4 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 9 7 0 2 42 13 29 21 8.8
5 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 9 7 0 2 35 27 8 21 9.1
6 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 9 4 1 4 33 31 2 13 6.6
7 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 9 4 0 5 42 26 16 12 7.6
8 PÉTI MTE  PÉTI MTE  9 4 0 5 45 36 9 12 6.8
9 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 9 4 0 5 23 30 -7 12 7.3
10 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 9 4 0 5 19 31 -12 12 7.8
11 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 9 3 0 6 19 25 -6 9 7.3
12 ŐSI PSK ŐSI PSK 9 2 0 7 32 30 2 6 7
13 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 9 1 0 8 15 86 -71 3 6.7
14 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 9 0 0 9 8 70 -62 0 7.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 B.TOMAJI SE BONVINO CSOPAK SC 5 5 0 0 15 3 12 15 4 2 2 0 6 3 3 8 9 7 2 0 21 6 15 23
2 B.TOMAJI SE BONVINO UGOD SE 4 2 0 2 11 6 5 6 5 5 0 0 20 2 18 15 9 7 0 2 31 8 23 21
3 B.TOMAJI SE BONVINO PEREMARTON SC BERHIDA 4 2 0 2 7 4 3 6 5 4 1 0 10 2 8 13 9 6 1 2 17 6 11 19
4 B.TOMAJI SE BONVINO PÉTI MTE 4 3 0 1 14 8 6 9 5 3 1 1 8 10 -2 10 9 6 1 2 22 18 4 19
5 B.TOMAJI SE BONVINO NEMESSZALÓK ESE 4 3 1 0 9 4 5 10 5 2 0 3 8 10 -2 6 9 5 1 3 17 14 3 16
6 B.TOMAJI SE BONVINO SZENTANTALFA NVSE 5 2 2 1 8 5 3 8 4 2 1 1 7 3 4 7 9 4 3 2 15 8 7 15
7 B.TOMAJI SE BONVINO ÖSKÜ FC 4 1 0 3 4 9 -5 3 5 3 1 1 11 8 3 10 9 4 1 4 15 17 -2 13
8 B.TOMAJI SE BONVINO NEMESVÁMOSI LSE 5 2 0 3 5 6 -1 6 4 2 0 2 5 7 -2 6 9 4 0 5 10 13 -3 12
9 B.TOMAJI SE BONVINO TALIÁNDÖRÖGD SE 6 2 2 2 5 5 0 8 3 1 0 2 6 10 -4 3 9 3 2 4 11 15 -4 11
10 B.TOMAJI SE BONVINO TÓTVÁZSONY SE 4 2 1 1 9 3 6 7 5 1 0 4 11 10 1 3 9 3 1 5 20 13 7 10
11 B.TOMAJI SE BONVINO CSABRENDEK FC 4 2 2 0 7 1 6 8 5 0 1 4 2 9 -7 1 9 2 3 4 9 10 -1 9
12 B.TOMAJI SE BONVINO ŐSI PSK 4 2 0 2 9 6 3 6 5 0 2 3 2 6 -4 2 9 2 2 5 11 12 -1 8
13 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 5 1 1 3 2 13 -11 4 4 0 0 4 0 14 -14 0 9 1 1 7 2 27 -25 4
14 B.TOMAJI SE BONVINO SOMLÓ SC 5 0 0 5 3 25 -22 0 4 0 0 4 2 14 -12 0 9 0 0 9 5 39 -34 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 B.TOMAJI SE BONVINO SZENTANTALFA NVSE 5 4 0 1 12 8 4 12 4 4 0 0 17 9 8 12 9 8 0 1 29 17 12 24
2 B.TOMAJI SE BONVINO UGOD SE 4 2 1 1 24 8 16 7 5 5 0 0 38 4 34 15 9 7 1 1 62 12 50 22
3 B.TOMAJI SE BONVINO CSOPAK SC 5 5 0 0 36 7 29 15 4 2 0 2 8 7 1 6 9 7 0 2 44 14 30 21
4 B.TOMAJI SE BONVINO PEREMARTON SC BERHIDA 4 2 0 2 18 6 12 6 5 5 0 0 24 7 17 15 9 7 0 2 42 13 29 21
5 B.TOMAJI SE BONVINO NEMESSZALÓK ESE 4 4 0 0 19 10 9 12 5 3 0 2 16 17 -1 9 9 7 0 2 35 27 8 21
6 B.TOMAJI SE BONVINO ÖSKÜ FC 4 2 0 2 13 13 0 6 5 2 1 2 20 18 2 7 9 4 1 4 33 31 2 13
7 B.TOMAJI SE BONVINO TÓTVÁZSONY SE 4 3 0 1 24 6 18 9 5 1 0 4 18 20 -2 3 9 4 0 5 42 26 16 12
8 B.TOMAJI SE BONVINO PÉTI MTE 4 3 0 1 33 14 19 9 5 1 0 4 12 22 -10 3 9 4 0 5 45 36 9 12
9 B.TOMAJI SE BONVINO TALIÁNDÖRÖGD SE 6 3 0 3 14 12 2 9 3 1 0 2 9 18 -9 3 9 4 0 5 23 30 -7 12
10 B.TOMAJI SE BONVINO NEMESVÁMOSI LSE 5 3 0 2 14 11 3 9 4 1 0 3 5 20 -15 3 9 4 0 5 19 31 -12 12
11 B.TOMAJI SE BONVINO CSABRENDEK FC 4 2 0 2 11 7 4 6 5 1 0 4 8 18 -10 3 9 3 0 6 19 25 -6 9
12 B.TOMAJI SE BONVINO ŐSI PSK 4 1 0 3 22 13 9 3 5 1 0 4 10 17 -7 3 9 2 0 7 32 30 2 6
13 B.TOMAJI SE BONVINO SOMLÓ SC 5 1 0 4 11 46 -35 3 4 0 0 4 4 40 -36 0 9 1 0 8 15 86 -71 3
14 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 5 0 0 5 6 30 -24 0 4 0 0 4 2 40 -38 0 9 0 0 9 8 70 -62 0
 
B.TOMAJI SE BONVINO
1 - 3-1 - 8-3 - 41 - 60 - 9------
CSABRENDEK FC
------1 - 3-7 - 21 - 2-2 - 0-
CSOPAK SC
-6 - 1-10 - 12 - 08 - 4--10 - 1----
NEMESSZALÓK ESE
-4 - 2--4 - 35 - 4--6 - 1----
NEMESVÁMOSI LSE
4 - 14 - 0---1 - 3-4 - 2----1 - 5
ŐSI PSK
------1 - 42 - 617 - 02 - 3---
ÖSKÜ FC
-----5 - 13 - 53 - 2-2 - 5---
PEREMARTON SC BERHIDA
----1 - 2--10 - 0---7 - 20 - 2
PÉTI MTE
19 - 0--6 - 1-------6 - 12 - 12
SOMLÓ SC
----4 - 1----4 - 71 - 91 - 131 - 16
SZENTANTALFA NVSE
--2 - 1-----3 - 2-3 - 04 - 20 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
-3 - 20 - 21 - 25 - 13 - 2-2 - 3-----
TÓTVÁZSONY SE
6 - 1-3 - 21 - 3-------14 - 0-
UGOD SE
11 - 0-2 - 38 - 2--3 - 3------

Meccsek

B.TOMAJI SE BONVINO

2018. 08. 12. 15:00
Szigligeti sportpálya
2018. 08. 12. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
NEMESSZALÓK ESE
2018. 08. 18. 15:00
Szigligeti sportpálya
2018. 08. 18. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 08. 25. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 02. 14:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 02. 14:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 08. 14:30
Szigligeti sportpálya
2018. 09. 08. 14:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
ÖSKÜ FC
2018. 09. 16. 14:30
Ugod SE
2018. 09. 16. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 22. 14:00
Szigligeti sportpálya
2018. 09. 22. 14:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
ŐSI PSK
2018. 09. 30. 14:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 09. 30. 14:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 10. 06. 13:30
Szigligeti sportpálya
2018. 10. 06. 13:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
CSABRENDEK FC
2018. 10. 14. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 14. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 10. 21. 13:00
Szigligeti sportpálya
2018. 10. 21. 13:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
SOMLÓ SC
2018. 10. 28. 12:30
Csopak Spotrpálya
2018. 10. 28. 12:30
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 11. 03. 12:00
Szigligeti sportpálya
2018. 11. 03. 12:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
SZENTANTALFA NVSE
2018. 11. 11. 11:30
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 11. 11. 11:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 03. 23. 13:00
Peremarton Sporttelep
2019. 03. 23. 13:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 03. 30. 14:00
Szigligeti sportpálya
2019. 03. 30. 14:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 04. 06. 14:30
Szigligeti sportpálya
2019. 04. 06. 14:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
PÉTI MTE
2019. 04. 14. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 14. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 04. 20. 15:00
Szigligeti sportpálya
2019. 04. 20. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
UGOD SE
2019. 04. 28. 15:00
Ősi Petőfi SK
2019. 04. 28. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 05. 01. 15:00
Szigligeti sportpálya
2019. 05. 01. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
TÓTVÁZSONY SE
2019. 05. 05. 15:00
Csabrendek FC
2019. 05. 05. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 05. 12. 15:00
Szigligeti sportpálya
2019. 05. 12. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 05. 19. 15:00
Somlószőlős SE
2019. 05. 19. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 05. 25. 10:00
Szigligeti sportpálya
2019. 05. 25. 10:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
CSOPAK SC
2019. 06. 02. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 06. 02. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
B.TOMAJI SE BONVINO

CSABRENDEK FC

2018. 08. 12. 15:00
Csabrendek FC
2018. 08. 12. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TÓTVÁZSONY SE
2018. 08. 18. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
CSABRENDEK FC
2018. 08. 26. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 08. 26. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2018. 09. 02. 14:30
Csabrendek FC
2018. 09. 02. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
SOMLÓ SC
2018. 09. 09. 14:30
Csopak Spotrpálya
2018. 09. 09. 14:30
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
CSABRENDEK FC
2018. 09. 16. 14:30
Csabrendek FC
2018. 09. 16. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 09. 23. 14:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 09. 23. 14:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
CSABRENDEK FC
2018. 09. 30. 14:00
Csabrendek FC
2018. 09. 30. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 10. 06. 13:30
Szigligeti sportpálya
2018. 10. 06. 13:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
CSABRENDEK FC
2018. 10. 14. 13:00
Csabrendek FC
2018. 10. 14. 13:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
PÉTI MTE
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2018. 10. 28. 12:30
Csabrendek FC
2018. 10. 28. 12:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2018. 11. 04. 12:00
Ősi Petőfi SK
2018. 11. 04. 12:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSABRENDEK FC
2018. 11. 11. 11:30
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 11. 11. 11:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
CSABRENDEK FC
2019. 03. 24. 13:00
Csabrendek FC
2019. 03. 24. 13:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 03. 31. 14:00
Csabrendek FC
2019. 03. 31. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 07. 14:30
Somlószőlős SE
2019. 04. 07. 14:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
CSABRENDEK FC
2019. 04. 14. 14:30
Csabrendek FC
2019. 04. 14. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
CSOPAK SC
2019. 04. 21. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 04. 21. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
CSABRENDEK FC
2019. 04. 28. 15:00
Csabrendek FC
2019. 04. 28. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 05. 01. 15:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 01. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
CSABRENDEK FC
2019. 05. 05. 15:00
Csabrendek FC
2019. 05. 05. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 05. 12. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 12. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
CSABRENDEK FC
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ÖSKÜ FC
2019. 05. 26. 15:00
Ugod SE
2019. 05. 26. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
CSABRENDEK FC
2019. 06. 02. 15:00
Csabrendek FC
2019. 06. 02. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ŐSI PSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom