Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NK ÉPÍTŐ Megyei II.o. ffi felnőtt 3. forduló

2018.09.02 - 17:00

Kétújfalu (Kétújfalui Labdarúgó pálya)

Baranya

NK ÉPÍTŐ Megyei II.o. ffi felnőtt

Játékvezető
ALBERT GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LÁSZLÓ JÓZSEF, MEZŐFÖLDI ZOLTÁN
KÉTÚJFALUI SE
SOMBEREK SK
90'
45'

Gólok

CZAKÓ GÁBOR

7'

1 - 0

 

VARGA ZOLTÁN

56'

2 - 0

 

VARGA ZOLTÁN

61'

3 - 0

 

 

3 - 1

71'

PÉTER JÓZSEF

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KÉTÚJFALUI SE KÉTÚJFALUI SE 3 3 0 0 10 5 5 9 8
2 HIMESHÁZA KSE HIMESHÁZA KSE 3 3 0 0 11 7 4 9 9.7
3 PALOTABOZSOK SE PALOTABOZSOK SE 3 3 0 0 6 3 3 9 9.3
4 K.ÓCSÁRD SE K.ÓCSÁRD SE 3 2 1 0 8 2 6 7 9
5 Közműépker LÁNYCSÓKI SE Közműépker LÁNYCSÓKI SE 3 2 0 1 14 5 9 6 10
6 NAGYKOZÁR KSE NAGYKOZÁR KSE 3 2 0 1 9 7 2 6 7.7
7 MAGYARBÓLYI LE MAGYARBÓLYI LE 3 1 1 1 4 2 2 4 7.3
8 Csofém DIANA SE Nagyárpád Csofém DIANA SE Nagyárpád 3 1 0 2 13 10 3 3 6.7
9 VÉMÉND KSE VÉMÉND KSE 2 1 0 1 6 6 0 3 8
10 BICSÉRD KSE BICSÉRD KSE 3 1 0 2 9 10 -1 3 7.3
11 SOMBEREK SK SOMBEREK SK 3 1 0 2 7 10 -3 3 7
12 TÖTTÖS SE TÖTTÖS SE 2 0 0 2 2 4 -2 0 3.5
13 HOSSZÚHETÉNYI SE HOSSZÚHETÉNYI SE 2 0 0 2 5 8 -3 0 5.5
14 BOGÁD SE BOGÁD SE 3 0 0 3 7 11 -4 0 8.7
15 DRÁVASZABOLCSI DFC DRÁVASZABOLCSI DFC 3 0 0 3 2 23 -21 0 6.7
16 MOZSGÓ SE (Kizárva) MOZSGÓ SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MOZSGÓ SE (Kizárva) Közműépker LÁNYCSÓKI SE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 2 0 0 3 1 2 6 3 2 1 0 4 2 2 7
2 MOZSGÓ SE (Kizárva) NAGYKOZÁR KSE 2 1 1 0 3 2 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 4 2 2 7
3 MOZSGÓ SE (Kizárva) KÉTÚJFALUI SE 2 2 0 0 2 0 2 6 1 0 1 0 1 1 0 1 3 2 1 0 3 1 2 7
4 MOZSGÓ SE (Kizárva) K.ÓCSÁRD SE 2 1 1 0 4 1 3 4 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 2 0 4 1 3 5
5 MOZSGÓ SE (Kizárva) PALOTABOZSOK SE 2 0 2 0 3 3 0 2 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 2 0 4 3 1 5
6 MOZSGÓ SE (Kizárva) BICSÉRD KSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 1 0 5 3 2 4 3 1 1 1 5 4 1 4
7 MOZSGÓ SE (Kizárva) Csofém DIANA SE Nagyárpád 1 1 0 0 6 0 6 3 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 1 0 2 6 4 2 3
8 MOZSGÓ SE (Kizárva) SOMBEREK SK 1 1 0 0 3 1 2 3 2 0 0 2 2 4 -2 0 3 1 0 2 5 5 0 3
9 MOZSGÓ SE (Kizárva) HIMESHÁZA KSE 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2 3 0 3 0 4 4 0 3
10 MOZSGÓ SE (Kizárva) MAGYARBÓLYI LE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2 3 0 3 0 1 1 0 3
11 MOZSGÓ SE (Kizárva) HOSSZÚHETÉNYI SE 2 0 2 0 3 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 3 3 0 2
12 MOZSGÓ SE (Kizárva) VÉMÉND KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 3 3 0 2 2 0 2 0 3 3 0 2
13 MOZSGÓ SE (Kizárva) TÖTTÖS SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
14 MOZSGÓ SE (Kizárva) DRÁVASZABOLCSI DFC 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 0 1 0 6 -6 0 3 0 1 2 0 7 -7 1
15 MOZSGÓ SE (Kizárva) BOGÁD SE 2 0 0 2 2 5 -3 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 0 0 3 3 8 -5 0
16 MOZSGÓ SE (Kizárva) MOZSGÓ SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MOZSGÓ SE (Kizárva) KÉTÚJFALUI SE 2 2 0 0 6 2 4 6 1 1 0 0 4 3 1 3 3 3 0 0 10 5 5 9
2 MOZSGÓ SE (Kizárva) HIMESHÁZA KSE 1 1 0 0 4 3 1 3 2 2 0 0 7 4 3 6 3 3 0 0 11 7 4 9
3 MOZSGÓ SE (Kizárva) PALOTABOZSOK SE 2 2 0 0 5 3 2 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 6 3 3 9
4 MOZSGÓ SE (Kizárva) K.ÓCSÁRD SE 2 2 0 0 8 2 6 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 8 2 6 7
5 MOZSGÓ SE (Kizárva) Közműépker LÁNYCSÓKI SE 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 2 0 0 11 1 10 6 3 2 0 1 14 5 9 6
6 MOZSGÓ SE (Kizárva) NAGYKOZÁR KSE 2 1 0 1 6 5 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3 3 2 0 1 9 7 2 6
7 MOZSGÓ SE (Kizárva) MAGYARBÓLYI LE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 4 2 2 3 3 1 1 1 4 2 2 4
8 MOZSGÓ SE (Kizárva) Csofém DIANA SE Nagyárpád 1 1 0 0 12 2 10 3 2 0 0 2 1 8 -7 0 3 1 0 2 13 10 3 3
9 MOZSGÓ SE (Kizárva) VÉMÉND KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 6 6 0 3 2 1 0 1 6 6 0 3
10 MOZSGÓ SE (Kizárva) BICSÉRD KSE 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 7 7 0 3 3 1 0 2 9 10 -1 3
11 MOZSGÓ SE (Kizárva) SOMBEREK SK 1 1 0 0 4 3 1 3 2 0 0 2 3 7 -4 0 3 1 0 2 7 10 -3 3
12 MOZSGÓ SE (Kizárva) TÖTTÖS SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 2 4 -2 0
13 MOZSGÓ SE (Kizárva) HOSSZÚHETÉNYI SE 2 0 0 2 5 8 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 5 8 -3 0
14 MOZSGÓ SE (Kizárva) BOGÁD SE 2 0 0 2 4 7 -3 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 3 0 0 3 7 11 -4 0
15 MOZSGÓ SE (Kizárva) DRÁVASZABOLCSI DFC 2 0 0 2 0 11 -11 0 1 0 0 1 2 12 -10 0 3 0 0 3 2 23 -21 0
16 MOZSGÓ SE (Kizárva) MOZSGÓ SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BICSÉRD KSE
----------2 - 3----
BOGÁD SE
3 - 4------1 - 3-------
Csofém DIANA SE Nagyárpád
--12 - 2------------
DRÁVASZABOLCSI DFC
-------0 - 80 - 3------
HIMESHÁZA KSE
4 - 3--------------
HOSSZÚHETÉNYI SE
----2 - 4---------3 - 4
K.ÓCSÁRD SE
--5 - 0----------3 - 2-
KÉTÚJFALUI SE
--3 - 1---------3 - 1--
Közműépker LÁNYCSÓKI SE
-------3 - 4-------
MAGYARBÓLYI LE
------0 - 0--------
MOZSGÓ SE
---------------
NAGYKOZÁR KSE
----2 - 3-------4 - 2--
PALOTABOZSOK SE
---------2 - 1----3 - 2
SOMBEREK SK
-4 - 3-------------
TÖTTÖS SE
------------0 - 1--
VÉMÉND KSE
---------------

Meccsek

KÉTÚJFALUI SE

2018. 09. 19. 17:00
Kétújfalu
2018. 09. 19. 17:00
Kétújfalu
KÉTÚJFALUI SE
Csofém DIANA SE Nagyárpád
2018. 08. 25. 17:30
Lánycsók
2018. 08. 25. 17:30
Lánycsók
Közműépker LÁNYCSÓKI SE
KÉTÚJFALUI SE
2018. 09. 02. 17:00
Kétújfalu
2018. 09. 02. 17:00
Kétújfalu
KÉTÚJFALUI SE
SOMBEREK SK
2018. 09. 08. 16:30
Bicsérd
2018. 09. 08. 16:30
Bicsérd
BICSÉRD KSE
KÉTÚJFALUI SE
2018. 09. 16. 16:00
Kétújfalu
2018. 09. 16. 16:00
Kétújfalu
KÉTÚJFALUI SE
HIMESHÁZA KSE
2018. 09. 23. 16:00
Nagykozár KSE Labdarúgó Pálya
2018. 09. 23. 16:00
Nagykozár KSE Labdarúgó Pálya
NAGYKOZÁR KSE
KÉTÚJFALUI SE
2018. 09. 30. 15:00
Kétújfalu
2018. 09. 30. 15:00
Kétújfalu
KÉTÚJFALUI SE
BOGÁD SE
2018. 10. 07. 15:00
Kétújfalu
2018. 10. 07. 15:00
Kétújfalu
KÉTÚJFALUI SE
HOSSZÚHETÉNYI SE
2018. 10. 14. 14:30
Drávaszabolcsi Dózsa FC
2018. 10. 14. 14:30
Drávaszabolcsi Dózsa FC
DRÁVASZABOLCSI DFC
KÉTÚJFALUI SE
2018. 10. 21. 14:30
Ócsárd
2018. 10. 21. 14:30
Ócsárd
K.ÓCSÁRD SE
KÉTÚJFALUI SE
2018. 10. 27. 13:30
Palotabozsok
2018. 10. 27. 13:30
Palotabozsok
PALOTABOZSOK SE
KÉTÚJFALUI SE
2018. 11. 11. 13:30
Véménd
2018. 11. 11. 13:30
Véménd
VÉMÉND KSE
KÉTÚJFALUI SE
2018. 11. 18. 13:00
Töttös
2018. 11. 18. 13:00
Töttös
TÖTTÖS SE
KÉTÚJFALUI SE
2018. 11. 25. 13:00
Magyarbóly
2018. 11. 25. 13:00
Magyarbóly
MAGYARBÓLYI LE
KÉTÚJFALUI SE
2019. 05. 01. 17:00
Nagyárpádi SK
2019. 05. 01. 17:00
Nagyárpádi SK
Csofém DIANA SE Nagyárpád
KÉTÚJFALUI SE
2019. 03. 03. 14:30
Kétújfalu
2019. 03. 03. 14:30
Kétújfalu
KÉTÚJFALUI SE
Közműépker LÁNYCSÓKI SE
2019. 03. 10. 14:30
Somberek
2019. 03. 10. 14:30
Somberek
SOMBEREK SK
KÉTÚJFALUI SE
2019. 03. 17. 15:00
Kétújfalu
2019. 03. 17. 15:00
Kétújfalu
KÉTÚJFALUI SE
BICSÉRD KSE
2019. 03. 24. 15:00
Himesháza
2019. 03. 24. 15:00
Himesháza
HIMESHÁZA KSE
KÉTÚJFALUI SE
2019. 03. 31. 15:30
Kétújfalu
2019. 03. 31. 15:30
Kétújfalu
KÉTÚJFALUI SE
NAGYKOZÁR KSE
2019. 04. 06. 15:30
Bogád
2019. 04. 06. 15:30
Bogád
BOGÁD SE
KÉTÚJFALUI SE
2019. 04. 13. 16:00
Hosszúhetény SE
2019. 04. 13. 16:00
Hosszúhetény SE
HOSSZÚHETÉNYI SE
KÉTÚJFALUI SE
2019. 04. 21. 16:30
Kétújfalu
2019. 04. 21. 16:30
Kétújfalu
KÉTÚJFALUI SE
DRÁVASZABOLCSI DFC
2019. 04. 28. 17:00
Kétújfalu
2019. 04. 28. 17:00
Kétújfalu
KÉTÚJFALUI SE
K.ÓCSÁRD SE
2019. 05. 05. 17:00
Kétújfalu
2019. 05. 05. 17:00
Kétújfalu
KÉTÚJFALUI SE
PALOTABOZSOK SE
2019. 05. 19. 17:30
Kétújfalu
2019. 05. 19. 17:30
Kétújfalu
KÉTÚJFALUI SE
VÉMÉND KSE
2019. 05. 26. 16:30
Kétújfalu
2019. 05. 26. 16:30
Kétújfalu
KÉTÚJFALUI SE
TÖTTÖS SE
2019. 06. 02. 17:30
Kétújfalu
2019. 06. 02. 17:30
Kétújfalu
KÉTÚJFALUI SE
MAGYARBÓLYI LE

SOMBEREK SK

2018. 08. 18. 17:30
Nagykozár KSE Labdarúgó Pálya
2018. 08. 18. 17:30
Nagykozár KSE Labdarúgó Pálya
NAGYKOZÁR KSE
SOMBEREK SK
2018. 09. 12. 17:00
Somberek
2018. 09. 12. 17:00
Somberek
SOMBEREK SK
BOGÁD SE
2018. 09. 02. 17:00
Kétújfalu
2018. 09. 02. 17:00
Kétújfalu
KÉTÚJFALUI SE
SOMBEREK SK
2018. 09. 09. 16:30
Somberek
2018. 09. 09. 16:30
Somberek
SOMBEREK SK
DRÁVASZABOLCSI DFC
2018. 09. 16. 16:00
Ócsárd
2018. 09. 16. 16:00
Ócsárd
K.ÓCSÁRD SE
SOMBEREK SK
2018. 09. 22. 16:00
Somberek
2018. 09. 22. 16:00
Somberek
SOMBEREK SK
PALOTABOZSOK SE
2018. 10. 07. 15:00
Somberek
2018. 10. 07. 15:00
Somberek
SOMBEREK SK
VÉMÉND KSE
2018. 10. 14. 14:30
Töttös
2018. 10. 14. 14:30
Töttös
TÖTTÖS SE
SOMBEREK SK
2018. 10. 21. 14:30
Somberek
2018. 10. 21. 14:30
Somberek
SOMBEREK SK
MAGYARBÓLYI LE
2018. 10. 27. 13:30
Nagyárpádi SK
2018. 10. 27. 13:30
Nagyárpádi SK
Csofém DIANA SE Nagyárpád
SOMBEREK SK
2018. 11. 04. 13:30
Somberek
2018. 11. 04. 13:30
Somberek
SOMBEREK SK
Közműépker LÁNYCSÓKI SE
2018. 11. 11. 13:30
Hosszúhetény SE
2018. 11. 11. 13:30
Hosszúhetény SE
HOSSZÚHETÉNYI SE
SOMBEREK SK
2018. 11. 17. 13:00
Bicsérd
2018. 11. 17. 13:00
Bicsérd
BICSÉRD KSE
SOMBEREK SK
2018. 11. 25. 13:00
Somberek
2018. 11. 25. 13:00
Somberek
SOMBEREK SK
HIMESHÁZA KSE
2019. 05. 01. 17:00
Somberek
2019. 05. 01. 17:00
Somberek
SOMBEREK SK
NAGYKOZÁR KSE
2019. 03. 02. 14:00
KOZÁRMISLENYI STADION
2019. 03. 02. 14:00
KOZÁRMISLENYI STADION
BOGÁD SE
SOMBEREK SK
2019. 03. 10. 14:30
Somberek
2019. 03. 10. 14:30
Somberek
SOMBEREK SK
KÉTÚJFALUI SE
2019. 03. 17. 15:00
Drávaszabolcsi Dózsa FC
2019. 03. 17. 15:00
Drávaszabolcsi Dózsa FC
DRÁVASZABOLCSI DFC
SOMBEREK SK
2019. 03. 24. 15:00
Somberek
2019. 03. 24. 15:00
Somberek
SOMBEREK SK
K.ÓCSÁRD SE
2019. 03. 31. 15:30
Palotabozsok
2019. 03. 31. 15:30
Palotabozsok
PALOTABOZSOK SE
SOMBEREK SK
2019. 04. 14. 16:00
Véménd
2019. 04. 14. 16:00
Véménd
VÉMÉND KSE
SOMBEREK SK
2019. 04. 21. 16:30
Somberek
2019. 04. 21. 16:30
Somberek
SOMBEREK SK
TÖTTÖS SE
2019. 04. 28. 17:00
Magyarbóly
2019. 04. 28. 17:00
Magyarbóly
MAGYARBÓLYI LE
SOMBEREK SK
2019. 05. 05. 17:00
Somberek
2019. 05. 05. 17:00
Somberek
SOMBEREK SK
Csofém DIANA SE Nagyárpád
2019. 05. 11. 17:30
Lánycsók
2019. 05. 11. 17:30
Lánycsók
Közműépker LÁNYCSÓKI SE
SOMBEREK SK
2019. 05. 19. 17:30
Somberek
2019. 05. 19. 17:30
Somberek
SOMBEREK SK
HOSSZÚHETÉNYI SE
2019. 05. 26. 17:30
Somberek
2019. 05. 26. 17:30
Somberek
SOMBEREK SK
BICSÉRD KSE
2019. 06. 02. 17:30
Himesháza
2019. 06. 02. 17:30
Himesháza
HIMESHÁZA KSE
SOMBEREK SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom