Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

FÜRGE NYUSZI FOCIVILÁG Megyei III. o. férfi felnőtt Tamási csoport 2. forduló

2018.09.02 - 17:00

Görcsönydoboka (Görcsönydoboka Labdarúgó pálya)

Baranya

FÜRGE NYUSZI FOCIVILÁG Megyei III. o. férfi felnőtt Tamási csoport

Játékvezető
KOVÁCS ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KRASZNAI JENŐ, KOLDA LEVENTE BENCE
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
BORJÁDI SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

17'

VASS MARCELL
BURAI BÁLINT

21'

1 - 1

 

SCHULTEISZ DÁNIEL

30'

2 - 1

 

BURAI BÁLINT

60'

3 - 1

 

 

3 - 2

67'

TILL BENJAMIN
VÖRÖS ROLAND

73'

4 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BABARCI SE BABARCI SE 2 2 0 0 18 2 16 6 12
2 BEREMEND SPORT KFT BEREMEND SPORT KFT 2 2 0 0 9 3 6 6 8.5
3 DUNASZEKCSŐ SE DUNASZEKCSŐ SE 2 1 1 0 4 2 2 4 11.5
4 BORJÁDI SE BORJÁDI SE 2 1 0 1 9 5 4 3 7.5
5 GÖRCSÖNYDOBOKA SC GÖRCSÖNYDOBOKA SC 2 1 0 1 7 6 1 3 3
6 EGERÁG SE EGERÁG SE 1 1 0 0 2 1 1 3 13
7 KÖLKEDI SE KÖLKEDI SE 1 1 0 0 2 1 1 3 8
8 SZALÁNTA HUNYADI SE SZALÁNTA HUNYADI SE 2 1 0 1 3 3 0 3 8
9 ORFŰ KSE ORFŰ KSE 2 0 1 1 2 3 -1 1 9
10 SZAJKI SE SZAJKI SE 2 0 1 1 2 8 -6 1 6.5
11 HIDAS ESE HIDAS ESE 2 0 1 1 2 11 -9 1 2
12 SÁTORHELYI SE SÁTORHELYI SE 2 0 0 2 1 8 -7 0 2.5
13 ÚJPETRE KSE ÚJPETRE KSE 2 0 0 2 2 10 -8 0 3.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJPETRE KSE BABARCI SE 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 8 0 8 6
2 ÚJPETRE KSE BEREMEND SPORT KFT 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 1 4 6
3 ÚJPETRE KSE SZALÁNTA HUNYADI SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
4 ÚJPETRE KSE BORJÁDI SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 4 2 2 3
5 ÚJPETRE KSE GÖRCSÖNYDOBOKA SC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 3 4 -1 3
6 ÚJPETRE KSE SÁTORHELYI SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 2 -1 3
7 ÚJPETRE KSE ORFŰ KSE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
8 ÚJPETRE KSE EGERÁG SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 ÚJPETRE KSE DUNASZEKCSŐ SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
10 ÚJPETRE KSE ÚJPETRE KSE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 4 -3 1
11 ÚJPETRE KSE SZAJKI SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 0 3 -3 1
12 ÚJPETRE KSE HIDAS ESE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 1 1 1 6 -5 1
13 ÚJPETRE KSE KÖLKEDI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJPETRE KSE BABARCI SE 1 1 0 0 10 1 9 3 1 1 0 0 8 1 7 3 2 2 0 0 18 2 16 6
2 ÚJPETRE KSE BEREMEND SPORT KFT 1 1 0 0 4 3 1 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 9 3 6 6
3 ÚJPETRE KSE DUNASZEKCSŐ SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 4 2 2 4
4 ÚJPETRE KSE BORJÁDI SE 1 1 0 0 7 1 6 3 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 1 0 1 9 5 4 3
5 ÚJPETRE KSE GÖRCSÖNYDOBOKA SC 1 1 0 0 4 2 2 3 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 1 0 1 7 6 1 3
6 ÚJPETRE KSE EGERÁG SE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
7 ÚJPETRE KSE KÖLKEDI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
8 ÚJPETRE KSE SZALÁNTA HUNYADI SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 3 3 0 3
9 ÚJPETRE KSE ORFŰ KSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
10 ÚJPETRE KSE SZAJKI SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 7 -6 0 2 0 1 1 2 8 -6 1
11 ÚJPETRE KSE HIDAS ESE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 10 -9 0 2 0 1 1 2 11 -9 1
12 ÚJPETRE KSE SÁTORHELYI SE 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 8 -7 0
13 ÚJPETRE KSE ÚJPETRE KSE 1 0 0 1 1 8 -7 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 10 -8 0
 
BABARCI SE
-----10 - 1-------
BEREMEND SPORT KFT
----4 - 3--------
BORJÁDI SE
----------7 - 1--
DUNASZEKCSŐ SE
---------3 - 1---
EGERÁG SE
------------2 - 1
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
--4 - 2----------
HIDAS ESE
---1 - 1---------
KÖLKEDI SE
-------------
MÁROKI SE
-------------
ORFŰ KSE
-----------1 - 2-
SÁTORHELYI SE
-0 - 5-----------
SZAJKI SE
---------1 - 1---
SZALÁNTA HUNYADI SE
-------1 - 2-----
ÚJPETRE KSE
1 - 8------------

Meccsek

GÖRCSÖNYDOBOKA SC

2018. 08. 26. 17:30
Beremend
2018. 08. 26. 17:30
Beremend
BEREMEND SPORT KFT
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
2018. 09. 02. 17:00
Görcsönydoboka
2018. 09. 02. 17:00
Görcsönydoboka
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
BORJÁDI SE
2018. 09. 09. 16:30
Orfű KSE
2018. 09. 09. 16:30
Orfű KSE
ORFŰ KSE
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
2018. 09. 16. 16:00
Görcsönydoboka
2018. 09. 16. 16:00
Görcsönydoboka
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
KÖLKEDI SE
2018. 09. 23. 16:00
Egerág Se
2018. 09. 23. 16:00
Egerág Se
EGERÁG SE
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
2018. 09. 30. 15:00
Babarci SE
2018. 09. 30. 15:00
Babarci SE
BABARCI SE
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
2018. 10. 07. 15:00
Dunaszekcső
2018. 10. 07. 15:00
Dunaszekcső
DUNASZEKCSŐ SE
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
2018. 10. 14. 14:30
Görcsönydoboka
2018. 10. 14. 14:30
Görcsönydoboka
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
HIDAS ESE
2018. 10. 21. 14:30
Újpetre KSE
2018. 10. 21. 14:30
Újpetre KSE
ÚJPETRE KSE
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
2018. 11. 04. 13:30
Szalánta
2018. 11. 04. 13:30
Szalánta
SZALÁNTA HUNYADI SE
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
2018. 11. 11. 13:30
Görcsönydoboka
2018. 11. 11. 13:30
Görcsönydoboka
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
SZAJKI SE
2018. 11. 18. 13:00
Sátorhely
2018. 11. 18. 13:00
Sátorhely
SÁTORHELYI SE
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
2019. 03. 02. 10:00
Görcsönydoboka
2019. 03. 02. 10:00
Görcsönydoboka
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
BEREMEND SPORT KFT
2019. 03. 09. 14:30
Borjád
2019. 03. 09. 14:30
Borjád
BORJÁDI SE
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
2019. 03. 17. 15:00
Görcsönydoboka
2019. 03. 17. 15:00
Görcsönydoboka
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
ORFŰ KSE
2019. 03. 24. 15:00
Kölked
2019. 03. 24. 15:00
Kölked
KÖLKEDI SE
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
2019. 03. 31. 15:30
Görcsönydoboka
2019. 03. 31. 15:30
Görcsönydoboka
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
EGERÁG SE
2019. 04. 07. 15:30
Görcsönydoboka
2019. 04. 07. 15:30
Görcsönydoboka
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
BABARCI SE
2019. 04. 14. 16:00
Görcsönydoboka
2019. 04. 14. 16:00
Görcsönydoboka
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
DUNASZEKCSŐ SE
2019. 04. 21. 16:30
Hidas SE
2019. 04. 21. 16:30
Hidas SE
HIDAS ESE
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
2019. 04. 28. 17:00
Görcsönydoboka
2019. 04. 28. 17:00
Görcsönydoboka
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
ÚJPETRE KSE
2019. 05. 12.
Görcsönydoboka
2019. 05. 12.
Görcsönydoboka
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
SZALÁNTA HUNYADI SE
2019. 05. 19. 17:30
Szajk
2019. 05. 19. 17:30
Szajk
SZAJKI SE
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
2019. 05. 26. 17:30
Görcsönydoboka
2019. 05. 26. 17:30
Görcsönydoboka
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
SÁTORHELYI SE

BORJÁDI SE

2018. 08. 25. 17:30
Borjád
2018. 08. 25. 17:30
Borjád
BORJÁDI SE
SZAJKI SE
2018. 09. 02. 17:00
Görcsönydoboka
2018. 09. 02. 17:00
Görcsönydoboka
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
BORJÁDI SE
2018. 09. 08. 16:30
Borjád
2018. 09. 08. 16:30
Borjád
BORJÁDI SE
BEREMEND SPORT KFT
2018. 09. 15. 16:00
Borjád
2018. 09. 15. 16:00
Borjád
BORJÁDI SE
SÁTORHELYI SE
2018. 09. 23. 16:00
Orfű KSE
2018. 09. 23. 16:00
Orfű KSE
ORFŰ KSE
BORJÁDI SE
2018. 09. 29. 15:00
Borjád
2018. 09. 29. 15:00
Borjád
BORJÁDI SE
KÖLKEDI SE
2018. 10. 07. 15:00
Egerág Se
2018. 10. 07. 15:00
Egerág Se
EGERÁG SE
BORJÁDI SE
2018. 10. 14. 14:30
Borjád
2018. 10. 14. 14:30
Borjád
BORJÁDI SE
BABARCI SE
2018. 10. 21. 14:30
Dunaszekcső
2018. 10. 21. 14:30
Dunaszekcső
DUNASZEKCSŐ SE
BORJÁDI SE
2018. 10. 27. 13:30
Borjád
2018. 10. 27. 13:30
Borjád
BORJÁDI SE
HIDAS ESE
2018. 11. 04. 13:30
Újpetre KSE
2018. 11. 04. 13:30
Újpetre KSE
ÚJPETRE KSE
BORJÁDI SE
2018. 11. 18. 13:00
Szalánta
2018. 11. 18. 13:00
Szalánta
SZALÁNTA HUNYADI SE
BORJÁDI SE
2019. 03. 03. 14:30
Szajk
2019. 03. 03. 14:30
Szajk
SZAJKI SE
BORJÁDI SE
2019. 03. 09. 14:30
Borjád
2019. 03. 09. 14:30
Borjád
BORJÁDI SE
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
2019. 03. 16. 15:00
Beremend
2019. 03. 16. 15:00
Beremend
BEREMEND SPORT KFT
BORJÁDI SE
2019. 03. 24. 15:00
Sátorhely
2019. 03. 24. 15:00
Sátorhely
SÁTORHELYI SE
BORJÁDI SE
2019. 03. 30. 15:30
Borjád
2019. 03. 30. 15:30
Borjád
BORJÁDI SE
ORFŰ KSE
2019. 04. 07. 15:30
Kölked
2019. 04. 07. 15:30
Kölked
KÖLKEDI SE
BORJÁDI SE
2019. 04. 13. 16:00
Borjád
2019. 04. 13. 16:00
Borjád
BORJÁDI SE
EGERÁG SE
2019. 04. 20. 16:30
Babarci SE
2019. 04. 20. 16:30
Babarci SE
BABARCI SE
BORJÁDI SE
2019. 04. 27. 17:00
Borjád
2019. 04. 27. 17:00
Borjád
BORJÁDI SE
DUNASZEKCSŐ SE
2019. 05. 04. 17:00
Hidas SE
2019. 05. 04. 17:00
Hidas SE
HIDAS ESE
BORJÁDI SE
2019. 05. 11. 17:30
Borjád
2019. 05. 11. 17:30
Borjád
BORJÁDI SE
ÚJPETRE KSE
2019. 05. 26. 17:30
Borjád
2019. 05. 26. 17:30
Borjád
BORJÁDI SE
SZALÁNTA HUNYADI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom