Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

FÜRGE NYUSZI FOCIVILÁG Megyei III. o. férfi felnőtt Tamási csoport 4. forduló

2018.09.16 - 16:00

Szajk, Szajk (Szajk Labdarúgó pálya)

Baranya

FÜRGE NYUSZI FOCIVILÁG Megyei III. o. férfi felnőtt Tamási csoport

Játékvezető
ÖMBÖLI ÁKOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOLDA LEVENTE BENCE, DULI DÁNIEL
SZAJKI SE
EGERÁG SE
94'
47'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BEREMEND SPORT KFT BEREMEND SPORT KFT 4 4 0 0 19 3 16 12 8.3
2 BABARCI SE BABARCI SE 3 3 0 0 22 2 20 9 10.7
3 KÖLKEDI SE KÖLKEDI SE 3 3 0 0 9 2 7 9 9
4 DUNASZEKCSŐ SE DUNASZEKCSŐ SE 3 2 1 0 10 3 7 7 10
5 EGERÁG SE EGERÁG SE 3 2 1 0 6 2 4 7 11.3
6 GÖRCSÖNYDOBOKA SC GÖRCSÖNYDOBOKA SC 4 2 0 2 13 14 -1 6 5.8
7 BORJÁDI SE BORJÁDI SE 4 1 1 2 11 11 0 4 6.5
8 SÁTORHELYI SE SÁTORHELYI SE 4 1 1 2 6 11 -5 4 5.3
9 HIDAS ESE HIDAS ESE 4 1 1 2 7 15 -8 4 6.8
10 SZALÁNTA HUNYADI SE SZALÁNTA HUNYADI SE 4 1 0 3 4 11 -7 3 5.5
11 SZAJKI SE SZAJKI SE 4 0 2 2 2 10 -8 2 6.8
12 ORFŰ KSE ORFŰ KSE 4 0 1 3 5 14 -9 1 7
13 ÚJPETRE KSE ÚJPETRE KSE 4 0 0 4 4 20 -16 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJPETRE KSE BEREMEND SPORT KFT 2 1 1 0 3 1 2 4 2 2 0 0 4 0 4 6 4 3 1 0 7 1 6 10
2 ÚJPETRE KSE BABARCI SE 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 6 0 6 6 3 3 0 0 11 0 11 9
3 ÚJPETRE KSE SÁTORHELYI SE 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 2 0 0 3 0 3 6 4 2 1 1 4 3 1 7
4 ÚJPETRE KSE KÖLKEDI SE 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 3 1 2 3 3 2 0 1 5 1 4 6
5 ÚJPETRE KSE ORFŰ KSE 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 2 0 0 0 0 2 4 1 3 0 3 2 1 6
6 ÚJPETRE KSE SZALÁNTA HUNYADI SE 2 1 0 1 1 3 -2 3 2 0 2 0 1 1 0 2 4 1 2 1 2 4 -2 5
7 ÚJPETRE KSE HIDAS ESE 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 3 7 -4 4 4 1 2 1 4 8 -4 5
8 ÚJPETRE KSE DUNASZEKCSŐ SE 2 1 0 1 3 2 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 4 3 1 4
9 ÚJPETRE KSE BORJÁDI SE 3 1 0 2 3 4 -1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 1 0 3 4 6 -2 3
10 ÚJPETRE KSE GÖRCSÖNYDOBOKA SC 2 1 0 1 2 4 -2 3 2 0 0 2 2 5 -3 0 4 1 0 3 4 9 -5 3
11 ÚJPETRE KSE EGERÁG SE 2 0 2 0 1 1 0 2 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 3 0 1 1 0 3
12 ÚJPETRE KSE SZAJKI SE 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 0 2 0 5 -5 0 4 0 2 2 0 5 -5 2
13 ÚJPETRE KSE ÚJPETRE KSE 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 0 1 1 2 4 -2 1 4 0 1 3 3 9 -6 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJPETRE KSE BEREMEND SPORT KFT 2 2 0 0 10 3 7 6 2 2 0 0 9 0 9 6 4 4 0 0 19 3 16 12
2 ÚJPETRE KSE BABARCI SE 1 1 0 0 10 1 9 3 2 2 0 0 12 1 11 6 3 3 0 0 22 2 20 9
3 ÚJPETRE KSE KÖLKEDI SE 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 7 2 5 6 3 3 0 0 9 2 7 9
4 ÚJPETRE KSE DUNASZEKCSŐ SE 2 2 0 0 9 2 7 6 1 0 1 0 1 1 0 1 3 2 1 0 10 3 7 7
5 ÚJPETRE KSE EGERÁG SE 2 2 0 0 6 2 4 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 6 2 4 7
6 ÚJPETRE KSE GÖRCSÖNYDOBOKA SC 2 1 0 1 5 7 -2 3 2 1 0 1 8 7 1 3 4 2 0 2 13 14 -1 6
7 ÚJPETRE KSE BORJÁDI SE 3 1 1 1 9 7 2 4 1 0 0 1 2 4 -2 0 4 1 1 2 11 11 0 4
8 ÚJPETRE KSE SÁTORHELYI SE 2 1 0 1 3 6 -3 3 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 1 1 2 6 11 -5 4
9 ÚJPETRE KSE HIDAS ESE 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 0 2 6 14 -8 3 4 1 1 2 7 15 -8 4
10 ÚJPETRE KSE SZALÁNTA HUNYADI SE 2 0 0 2 1 6 -5 0 2 1 0 1 3 5 -2 3 4 1 0 3 4 11 -7 3
11 ÚJPETRE KSE SZAJKI SE 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 0 2 1 9 -8 0 4 0 2 2 2 10 -8 2
12 ÚJPETRE KSE ORFŰ KSE 2 0 0 2 4 7 -3 0 2 0 1 1 1 7 -6 1 4 0 1 3 5 14 -9 1
13 ÚJPETRE KSE ÚJPETRE KSE 2 0 0 2 2 12 -10 0 2 0 0 2 2 8 -6 0 4 0 0 4 4 20 -16 0
 
BABARCI SE
-----10 - 1-------
BEREMEND SPORT KFT
----4 - 3---6 - 0----
BORJÁDI SE
-0 - 4-------2 - 27 - 1--
DUNASZEKCSŐ SE
---------3 - 1--6 - 1
EGERÁG SE
-----------4 - 12 - 1
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
--4 - 2---1 - 5------
HIDAS ESE
---1 - 1---------
KÖLKEDI SE
----------2 - 0--
MÁROKI SE
-------------
ORFŰ KSE
-----3 - 5-----1 - 2-
SÁTORHELYI SE
-0 - 5----3 - 1------
SZAJKI SE
----0 - 0----1 - 1---
SZALÁNTA HUNYADI SE
0 - 4------1 - 2-----
ÚJPETRE KSE
1 - 8-----1 - 4------

Meccsek

SZAJKI SE

2018. 08. 25. 17:30
Borjád
2018. 08. 25. 17:30
Borjád
BORJÁDI SE
SZAJKI SE
2018. 09. 02. 17:00
Szajk
2018. 09. 02. 17:00
Szajk
SZAJKI SE
ORFŰ KSE
2018. 09. 09. 16:30
Kölked
2018. 09. 09. 16:30
Kölked
KÖLKEDI SE
SZAJKI SE
2018. 09. 16. 16:00
Szajk
2018. 09. 16. 16:00
Szajk
SZAJKI SE
EGERÁG SE
2018. 09. 23. 16:00
Babarci SE
2018. 09. 23. 16:00
Babarci SE
BABARCI SE
SZAJKI SE
2018. 09. 30. 15:00
Szajk
2018. 09. 30. 15:00
Szajk
SZAJKI SE
DUNASZEKCSŐ SE
2018. 10. 06. 15:00
Hidas SE
2018. 10. 06. 15:00
Hidas SE
HIDAS ESE
SZAJKI SE
2018. 10. 14. 14:30
Szajk
2018. 10. 14. 14:30
Szajk
SZAJKI SE
ÚJPETRE KSE
2018. 10. 28. 13:30
Szajk
2018. 10. 28. 13:30
Szajk
SZAJKI SE
SZALÁNTA HUNYADI SE
2018. 11. 04. 13:30
Sátorhely
2018. 11. 04. 13:30
Sátorhely
SÁTORHELYI SE
SZAJKI SE
2018. 11. 11. 13:30
Görcsönydoboka
2018. 11. 11. 13:30
Görcsönydoboka
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
SZAJKI SE
2018. 11. 18. 14:00
Szajk
2018. 11. 18. 14:00
Szajk
SZAJKI SE
BEREMEND SPORT KFT
2019. 03. 03. 14:30
Szajk
2019. 03. 03. 14:30
Szajk
SZAJKI SE
BORJÁDI SE
2019. 03. 10. 14:30
Orfű KSE
2019. 03. 10. 14:30
Orfű KSE
ORFŰ KSE
SZAJKI SE
2019. 03. 17. 15:00
Szajk
2019. 03. 17. 15:00
Szajk
SZAJKI SE
KÖLKEDI SE
2019. 03. 24. 15:00
Egerág Se
2019. 03. 24. 15:00
Egerág Se
EGERÁG SE
SZAJKI SE
2019. 03. 31. 15:30
Szajk
2019. 03. 31. 15:30
Szajk
SZAJKI SE
BABARCI SE
2019. 04. 07. 15:30
Dunaszekcső
2019. 04. 07. 15:30
Dunaszekcső
DUNASZEKCSŐ SE
SZAJKI SE
2019. 04. 14. 16:00
Szajk
2019. 04. 14. 16:00
Szajk
SZAJKI SE
HIDAS ESE
2019. 04. 21. 16:30
Újpetre KSE
2019. 04. 21. 16:30
Újpetre KSE
ÚJPETRE KSE
SZAJKI SE
2019. 05. 05. 17:00
Szalánta
2019. 05. 05. 17:00
Szalánta
SZALÁNTA HUNYADI SE
SZAJKI SE
2019. 05. 12. 17:30
Szajk
2019. 05. 12. 17:30
Szajk
SZAJKI SE
SÁTORHELYI SE
2019. 05. 19. 17:30
Szajk
2019. 05. 19. 17:30
Szajk
SZAJKI SE
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
2019. 05. 26. 17:30
Beremend
2019. 05. 26. 17:30
Beremend
BEREMEND SPORT KFT
SZAJKI SE

EGERÁG SE

2018. 08. 26. 17:30
Egerág Se
2018. 08. 26. 17:30
Egerág Se
EGERÁG SE
ÚJPETRE KSE
2018. 11. 25. 13:00
Egerág Se
2018. 11. 25. 13:00
Egerág Se
EGERÁG SE
SZALÁNTA HUNYADI SE
2018. 09. 16. 16:00
Szajk
2018. 09. 16. 16:00
Szajk
SZAJKI SE
EGERÁG SE
2018. 09. 23. 16:00
Egerág Se
2018. 09. 23. 16:00
Egerág Se
EGERÁG SE
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
2018. 09. 29. 15:00
Beremend
2018. 09. 29. 15:00
Beremend
BEREMEND SPORT KFT
EGERÁG SE
2018. 10. 07. 15:00
Egerág Se
2018. 10. 07. 15:00
Egerág Se
EGERÁG SE
BORJÁDI SE
2018. 10. 14. 14:30
Orfű KSE
2018. 10. 14. 14:30
Orfű KSE
ORFŰ KSE
EGERÁG SE
2018. 10. 21. 14:30
Egerág Se
2018. 10. 21. 14:30
Egerág Se
EGERÁG SE
KÖLKEDI SE
2018. 10. 28. 13:30
Egerág Se
2018. 10. 28. 13:30
Egerág Se
EGERÁG SE
SÁTORHELYI SE
2018. 11. 04. 13:30
Babarci SE
2018. 11. 04. 13:30
Babarci SE
BABARCI SE
EGERÁG SE
2018. 11. 11. 13:30
Egerág Se
2018. 11. 11. 13:30
Egerág Se
EGERÁG SE
DUNASZEKCSŐ SE
2018. 11. 17. 13:00
Hidas SE
2018. 11. 17. 13:00
Hidas SE
HIDAS ESE
EGERÁG SE
2019. 03. 03. 14:30
Újpetre KSE
2019. 03. 03. 14:30
Újpetre KSE
ÚJPETRE KSE
EGERÁG SE
2019. 03. 17. 15:00
Szalánta
2019. 03. 17. 15:00
Szalánta
SZALÁNTA HUNYADI SE
EGERÁG SE
2019. 03. 24. 15:00
Egerág Se
2019. 03. 24. 15:00
Egerág Se
EGERÁG SE
SZAJKI SE
2019. 03. 31. 15:30
Görcsönydoboka
2019. 03. 31. 15:30
Görcsönydoboka
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
EGERÁG SE
2019. 04. 07. 15:30
Egerág Se
2019. 04. 07. 15:30
Egerág Se
EGERÁG SE
BEREMEND SPORT KFT
2019. 04. 13. 16:00
Borjád
2019. 04. 13. 16:00
Borjád
BORJÁDI SE
EGERÁG SE
2019. 04. 21. 16:30
Egerág Se
2019. 04. 21. 16:30
Egerág Se
EGERÁG SE
ORFŰ KSE
2019. 04. 28. 17:00
Kölked
2019. 04. 28. 17:00
Kölked
KÖLKEDI SE
EGERÁG SE
2019. 05. 05. 17:00
Sátorhely
2019. 05. 05. 17:00
Sátorhely
SÁTORHELYI SE
EGERÁG SE
2019. 05. 12. 17:30
Egerág Se
2019. 05. 12. 17:30
Egerág Se
EGERÁG SE
BABARCI SE
2019. 05. 19. 17:30
Dunaszekcső
2019. 05. 19. 17:30
Dunaszekcső
DUNASZEKCSŐ SE
EGERÁG SE
2019. 05. 26. 17:30
Egerág Se
2019. 05. 26. 17:30
Egerág Se
EGERÁG SE
HIDAS ESE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom