Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

GRAVÍRTECHNIKA Megyei IV. o. Férfi felnőtt 4. forduló

2018.09.23 - 16:00

Nagydobszai (Nagydobszai Labdarúgó pálya)

Baranya

GRAVÍRTECHNIKA Megyei IV. o. Férfi felnőtt

Játékvezető
ALBERT GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS ISTVÁN, KOVÁCS DÁVID KORNÉL
NAGYDOBSZA SE
PATAPOKLOSI SE
90'
45'

Gólok

HORVÁTH JÓZSEF ATTILA

22'

1 - 0

 

 

1 - 1

26'

NAGY KÁROLY

 

1 - 2

30'

BOGDÁN PÉTER

 

1 - 3

55'

NAGY-HORVÁTH NORBERT

 

1 - 4

68'

ORSÓS MIHÁLY
SZABÓ BÁLINT

83'

2 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYÓD SK GYÓD SK 4 3 1 0 11 3 8 10 6.8
2 SZENTLÁSZLÓ SE SZENTLÁSZLÓ SE 3 3 0 0 12 3 9 9 8
3 HETVEHELY KSE HETVEHELY KSE 4 2 1 1 17 5 12 7 5.5
4 BÁTA KSE BÁTA KSE 4 2 1 1 14 7 7 7 6.8
5 PATAPOKLOSI SE PATAPOKLOSI SE 4 2 0 2 9 14 -5 6 6.8
6 SZABADSZENTKIRÁLY SE SZABADSZENTKIRÁLY SE 4 1 2 1 9 10 -1 5 6.5
7 LIPPÓ KSE LIPPÓ KSE 3 1 1 1 6 8 -2 4 6
8 SZENTEGÁT SE SZENTEGÁT SE 3 1 1 1 5 7 -2 4 6.3
9 BAKSA SE BAKSA SE 4 0 2 2 3 13 -10 2 3.3
10 MAJSI TÁNCSICS SE MAJSI TÁNCSICS SE 4 0 1 3 2 11 -9 1 4.5
11 NAGYDOBSZA SE NAGYDOBSZA SE 3 0 0 3 4 11 -7 0 5
12 ABALIGET SE (Kizárva) ABALIGET SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABALIGET SE (Kizárva) HETVEHELY KSE 2 2 0 0 7 0 7 6 2 1 1 0 2 1 1 4 4 3 1 0 9 1 8 10
2 ABALIGET SE (Kizárva) GYÓD SK 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 2 0 0 6 0 6 6 4 2 1 1 6 1 5 7
3 ABALIGET SE (Kizárva) SZENTLÁSZLÓ SE 2 2 0 0 3 1 2 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 3 1 2 7
4 ABALIGET SE (Kizárva) SZABADSZENTKIRÁLY SE 2 2 0 0 2 0 2 6 2 0 1 1 0 3 -3 1 4 2 1 1 2 3 -1 7
5 ABALIGET SE (Kizárva) BÁTA KSE 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 0 2 2 2 0 3 4 2 0 2 4 2 2 6
6 ABALIGET SE (Kizárva) PATAPOKLOSI SE 2 1 0 1 2 5 -3 3 2 1 0 1 2 4 -2 3 4 2 0 2 4 9 -5 6
7 ABALIGET SE (Kizárva) BAKSA SE 2 0 2 0 0 0 0 2 2 1 0 1 1 2 -1 3 4 1 2 1 1 2 -1 5
8 ABALIGET SE (Kizárva) LIPPÓ KSE 2 1 1 0 3 0 3 4 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 1 1 1 3 4 -1 4
9 ABALIGET SE (Kizárva) SZENTEGÁT SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 2 1 3 3 1 0 2 4 4 0 3
10 ABALIGET SE (Kizárva) MAJSI TÁNCSICS SE 2 0 0 2 0 4 -4 0 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 1 3 0 5 -5 1
11 ABALIGET SE (Kizárva) NAGYDOBSZA SE 2 0 0 2 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 0 3 2 6 -4 0
12 ABALIGET SE (Kizárva) ABALIGET SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABALIGET SE (Kizárva) GYÓD SK 2 1 1 0 3 2 1 4 2 2 0 0 8 1 7 6 4 3 1 0 11 3 8 10
2 ABALIGET SE (Kizárva) SZENTLÁSZLÓ SE 2 2 0 0 9 3 6 6 1 1 0 0 3 0 3 3 3 3 0 0 12 3 9 9
3 ABALIGET SE (Kizárva) HETVEHELY KSE 2 2 0 0 14 1 13 6 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 2 1 1 17 5 12 7
4 ABALIGET SE (Kizárva) BÁTA KSE 1 1 0 0 8 1 7 3 3 1 1 1 6 6 0 4 4 2 1 1 14 7 7 7
5 ABALIGET SE (Kizárva) PATAPOKLOSI SE 2 1 0 1 5 6 -1 3 2 1 0 1 4 8 -4 3 4 2 0 2 9 14 -5 6
6 ABALIGET SE (Kizárva) SZABADSZENTKIRÁLY SE 2 1 1 0 7 3 4 4 2 0 1 1 2 7 -5 1 4 1 2 1 9 10 -1 5
7 ABALIGET SE (Kizárva) LIPPÓ KSE 2 1 1 0 6 0 6 4 1 0 0 1 0 8 -8 0 3 1 1 1 6 8 -2 4
8 ABALIGET SE (Kizárva) SZENTEGÁT SE 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 0 1 3 5 -2 3 3 1 1 1 5 7 -2 4
9 ABALIGET SE (Kizárva) BAKSA SE 2 0 1 1 1 4 -3 1 2 0 1 1 2 9 -7 1 4 0 2 2 3 13 -10 2
10 ABALIGET SE (Kizárva) MAJSI TÁNCSICS SE 2 0 0 2 1 6 -5 0 2 0 1 1 1 5 -4 1 4 0 1 3 2 11 -9 1
11 ABALIGET SE (Kizárva) NAGYDOBSZA SE 2 0 0 2 2 6 -4 0 1 0 0 1 2 5 -3 0 3 0 0 3 4 11 -7 0
12 ABALIGET SE (Kizárva) ABALIGET SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ABALIGET SE
------------
BAKSA SE
---------1 - 1-0 - 3
BÁTA KSE
-8 - 1----------
GYÓD SK
-1 - 1-2 - 1--------
HETVEHELY KSE
----8 - 0----6 - 1--
LIPPÓ KSE
-----0 - 0--6 - 0---
MAJSI TÁNCSICS SE
--0 - 31 - 3--------
MOZSGÓ SE II.
------------
NAGYDOBSZA SE
--------2 - 4-0 - 2-
PATAPOKLOSI SE
---0 - 5------5 - 1-
SZABADSZENTKIRÁLY SE
--2 - 2---5 - 1-----
SZENTEGÁT SE
----2 - 2-------
SZENTLÁSZLÓ SE
--4 - 1-----5 - 2---

Meccsek

NAGYDOBSZA SE

2018. 09. 02. 17:00
Nagydobszai
2018. 09. 02. 17:00
Nagydobszai
NAGYDOBSZA SE
SZENTEGÁT SE
2018. 09. 09. 16:30
Szentlászló
2018. 09. 09. 16:30
Szentlászló
SZENTLÁSZLÓ SE
NAGYDOBSZA SE
2018. 09. 23. 16:00
Nagydobszai
2018. 09. 23. 16:00
Nagydobszai
NAGYDOBSZA SE
PATAPOKLOSI SE
2018. 09. 30. 15:00
Hetvehely KSE
2018. 09. 30. 15:00
Hetvehely KSE
HETVEHELY KSE
NAGYDOBSZA SE
2018. 10. 07. 15:00
Nagydobszai
2018. 10. 07. 15:00
Nagydobszai
NAGYDOBSZA SE
MAJSI TÁNCSICS SE
2018. 10. 14. 14:30
Baksa
2018. 10. 14. 14:30
Baksa
BAKSA SE
NAGYDOBSZA SE
2018. 10. 21. 14:30
Nagydobszai
2018. 10. 21. 14:30
Nagydobszai
NAGYDOBSZA SE
BÁTA KSE
2018. 10. 28. 13:30
Szabadszentkirály
2018. 10. 28. 13:30
Szabadszentkirály
SZABADSZENTKIRÁLY SE
NAGYDOBSZA SE
2018. 11. 04. 13:30
Nagydobszai
2018. 11. 04. 13:30
Nagydobszai
NAGYDOBSZA SE
GYÓD SK
2018. 11. 11. 13:30
Lippó
2018. 11. 11. 13:30
Lippó
LIPPÓ KSE
NAGYDOBSZA SE
2019. 03. 09. 14:30
Szentegát
2019. 03. 09. 14:30
Szentegát
SZENTEGÁT SE
NAGYDOBSZA SE
2019. 03. 17. 15:00
Nagydobszai
2019. 03. 17. 15:00
Nagydobszai
NAGYDOBSZA SE
SZENTLÁSZLÓ SE
2019. 03. 31. 15:30
Patapoklosi
2019. 03. 31. 15:30
Patapoklosi
PATAPOKLOSI SE
NAGYDOBSZA SE
2019. 04. 07. 16:00
Nagydobszai
2019. 04. 07. 16:00
Nagydobszai
NAGYDOBSZA SE
HETVEHELY KSE
2019. 04. 14. 16:00
Majs
2019. 04. 14. 16:00
Majs
MAJSI TÁNCSICS SE
NAGYDOBSZA SE
2019. 04. 21. 16:30
Nagydobszai
2019. 04. 21. 16:30
Nagydobszai
NAGYDOBSZA SE
BAKSA SE
2019. 04. 28. 17:00
Báta KSE Labdarúgó pálya
2019. 04. 28. 17:00
Báta KSE Labdarúgó pálya
BÁTA KSE
NAGYDOBSZA SE
2019. 05. 05. 17:00
Nagydobszai
2019. 05. 05. 17:00
Nagydobszai
NAGYDOBSZA SE
SZABADSZENTKIRÁLY SE
2019. 05. 12. 17:30
Gyód
2019. 05. 12. 17:30
Gyód
GYÓD SK
NAGYDOBSZA SE
2019. 05. 19. 17:30
Nagydobszai
2019. 05. 19. 17:30
Nagydobszai
NAGYDOBSZA SE
LIPPÓ KSE

PATAPOKLOSI SE

2018. 09. 02. 17:00
Patapoklosi
2018. 09. 02. 17:00
Patapoklosi
PATAPOKLOSI SE
GYÓD SK
2018. 09. 08. 16:30
Lippó
2018. 09. 08. 16:30
Lippó
LIPPÓ KSE
PATAPOKLOSI SE
2018. 09. 16. 16:00
Patapoklosi
2018. 09. 16. 16:00
Patapoklosi
PATAPOKLOSI SE
SZENTEGÁT SE
2018. 09. 23. 16:00
Nagydobszai
2018. 09. 23. 16:00
Nagydobszai
NAGYDOBSZA SE
PATAPOKLOSI SE
2018. 10. 07. 15:00
Patapoklosi
2018. 10. 07. 15:00
Patapoklosi
PATAPOKLOSI SE
SZENTLÁSZLÓ SE
2018. 10. 14. 14:30
Hetvehely KSE
2018. 10. 14. 14:30
Hetvehely KSE
HETVEHELY KSE
PATAPOKLOSI SE
2018. 10. 21. 14:30
Patapoklosi
2018. 10. 21. 14:30
Patapoklosi
PATAPOKLOSI SE
MAJSI TÁNCSICS SE
2018. 10. 28. 13:30
Baksa
2018. 10. 28. 13:30
Baksa
BAKSA SE
PATAPOKLOSI SE
2018. 11. 04. 13:30
Patapoklosi
2018. 11. 04. 13:30
Patapoklosi
PATAPOKLOSI SE
BÁTA KSE
2018. 11. 18. 13:30
Szabadszentkirály
2018. 11. 18. 13:30
Szabadszentkirály
SZABADSZENTKIRÁLY SE
PATAPOKLOSI SE
2019. 03. 10. 14:30
Gyód
2019. 03. 10. 14:30
Gyód
GYÓD SK
PATAPOKLOSI SE
2019. 03. 17. 15:00
Patapoklosi
2019. 03. 17. 15:00
Patapoklosi
PATAPOKLOSI SE
LIPPÓ KSE
2019. 03. 23. 15:00
Szentegát
2019. 03. 23. 15:00
Szentegát
SZENTEGÁT SE
PATAPOKLOSI SE
2019. 03. 31. 15:30
Patapoklosi
2019. 03. 31. 15:30
Patapoklosi
PATAPOKLOSI SE
NAGYDOBSZA SE
2019. 04. 14. 16:00
Szentlászló
2019. 04. 14. 16:00
Szentlászló
SZENTLÁSZLÓ SE
PATAPOKLOSI SE
2019. 04. 21. 16:30
Patapoklosi
2019. 04. 21. 16:30
Patapoklosi
PATAPOKLOSI SE
HETVEHELY KSE
2019. 04. 28. 17:00
Majs
2019. 04. 28. 17:00
Majs
MAJSI TÁNCSICS SE
PATAPOKLOSI SE
2019. 05. 05. 17:00
Patapoklosi
2019. 05. 05. 17:00
Patapoklosi
PATAPOKLOSI SE
BAKSA SE
2019. 05. 12.
Báta KSE Labdarúgó pálya
2019. 05. 12.
Báta KSE Labdarúgó pálya
BÁTA KSE
PATAPOKLOSI SE
2019. 05. 19. 17:30
Patapoklosi
2019. 05. 19. 17:30
Patapoklosi
PATAPOKLOSI SE
SZABADSZENTKIRÁLY SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom