Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei U14 Zalaegerszegi csoport 9. forduló

2018.11.08 - 17:00

Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum (Ifi Centrum)

Zala

Megyei U14 Zalaegerszegi csoport

Játékvezető
DÖMÖTÖR PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PÁTERDOMB LSC
ZUSC I.
60'
30'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 POLICE - OLA LSK POLICE - OLA LSK 9 8 1 0 60 9 51 25 6
2 ZUSC I. ZUSC I. 8 6 1 1 36 7 29 19 5.6
3 TÜRJE SE TÜRJE SE 9 6 1 2 50 26 24 19 5.8
4 TECHNOROLL TESKÁND KSE TECHNOROLL TESKÁND KSE 9 6 1 2 40 32 8 19 5.7
5 ZALAWARE BOTFA ZALAWARE BOTFA 9 3 3 3 14 16 -2 12 5.6
6 ZUSC II. ZUSC II. 8 2 2 4 13 17 -4 8 5
7 Z.BECSALI-TUNGSRAM LSE Z.BECSALI-TUNGSRAM LSE 9 1 2 6 13 35 -22 5 5.3
8 HELSA ANDRÁSHIDA TE HELSA ANDRÁSHIDA TE 7 1 1 5 10 33 -23 4 5.1
9 PÁTERDOMB LSC PÁTERDOMB LSC 7 1 1 5 9 34 -25 4 4.6
10 CSÁCS-SE CSÁCS-SE 9 1 1 7 10 46 -36 4 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSÁCS-SE POLICE - OLA LSK 5 5 0 0 13 1 12 15 4 3 0 1 18 2 16 9 9 8 0 1 31 3 28 24
2 CSÁCS-SE TÜRJE SE 5 4 1 0 13 3 10 13 4 2 1 1 4 4 0 7 9 6 2 1 17 7 10 20
3 CSÁCS-SE ZUSC I. 3 3 0 0 11 1 10 9 5 2 2 1 5 2 3 8 8 5 2 1 16 3 13 17
4 CSÁCS-SE ZUSC II. 4 1 2 1 1 2 -1 5 4 2 1 1 5 2 3 7 8 3 3 2 6 4 2 12
5 CSÁCS-SE ZALAWARE BOTFA 5 1 3 1 3 3 0 6 4 1 2 1 4 3 1 5 9 2 5 2 7 6 1 11
6 CSÁCS-SE TECHNOROLL TESKÁND KSE 5 1 3 1 8 7 1 6 4 1 1 2 4 7 -3 4 9 2 4 3 12 14 -2 10
7 CSÁCS-SE CSÁCS-SE 3 1 1 1 2 12 -10 4 6 1 2 3 6 14 -8 5 9 2 3 4 8 26 -18 9
8 CSÁCS-SE Z.BECSALI-TUNGSRAM LSE 5 1 2 2 4 4 0 5 4 0 1 3 2 11 -9 1 9 1 3 5 6 15 -9 6
9 CSÁCS-SE HELSA ANDRÁSHIDA TE 3 0 0 3 0 9 -9 0 4 0 3 1 2 5 -3 3 7 0 3 4 2 14 -12 3
10 CSÁCS-SE PÁTERDOMB LSC 4 0 1 3 1 8 -7 1 3 0 0 3 0 6 -6 0 7 0 1 6 1 14 -13 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSÁCS-SE POLICE - OLA LSK 5 5 0 0 27 5 22 15 4 3 1 0 33 4 29 10 9 8 1 0 60 9 51 25
2 CSÁCS-SE ZUSC I. 3 3 0 0 22 1 21 9 5 3 1 1 14 6 8 10 8 6 1 1 36 7 29 19
3 CSÁCS-SE TÜRJE SE 5 3 1 1 31 14 17 10 4 3 0 1 19 12 7 9 9 6 1 2 50 26 24 19
4 CSÁCS-SE TECHNOROLL TESKÁND KSE 5 3 1 1 22 15 7 10 4 3 0 1 18 17 1 9 9 6 1 2 40 32 8 19
5 CSÁCS-SE ZALAWARE BOTFA 5 2 1 2 6 11 -5 7 4 1 2 1 8 5 3 5 9 3 3 3 14 16 -2 12
6 CSÁCS-SE ZUSC II. 4 0 2 2 2 10 -8 2 4 2 0 2 11 7 4 6 8 2 2 4 13 17 -4 8
7 CSÁCS-SE Z.BECSALI-TUNGSRAM LSE 5 1 1 3 11 15 -4 4 4 0 1 3 2 20 -18 1 9 1 2 6 13 35 -22 5
8 CSÁCS-SE HELSA ANDRÁSHIDA TE 3 0 0 3 3 18 -15 0 4 1 1 2 7 15 -8 4 7 1 1 5 10 33 -23 4
9 CSÁCS-SE PÁTERDOMB LSC 4 1 1 2 5 17 -12 4 3 0 0 3 4 17 -13 0 7 1 1 5 9 34 -25 4
10 CSÁCS-SE CSÁCS-SE 3 1 0 2 3 17 -14 3 6 0 1 5 7 29 -22 1 9 1 1 7 10 46 -36 4
 
CSÁCS-SE
0 - 1-2 - 16-----1 - 0
HELSA ANDRÁSHIDA TE
--0 - 7-2 - 5---1 - 6
PÁTERDOMB LSC
3 - 2--1 - 8-1 - 1-0 - 6-
POLICE - OLA LSK
--7 - 1-9 - 34 - 04 - 13 - 0-
TECHNOROLL TESKÁND KSE
6 - 211 - 3-0 - 8--1 - 1-4 - 1
TÜRJE SE
5 - 0-8 - 2-6 - 89 - 1-3 - 3-
Z.BECSALI-TUNGSRAM LSE
7 - 13 - 3--0 - 1-0 - 6-1 - 4
ZALAWARE BOTFA
2 - 21 - 02 - 1--1 - 4-0 - 4-
ZUSC I.
6 - 0---10 - 1-6 - 0--
ZUSC II.
---2 - 2-0 - 7-0 - 00 - 1

Meccsek

PÁTERDOMB LSC

2018. 11. 15. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2018. 11. 15. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZUSC II.
INFO
PÁTERDOMB LSC
2018. 09. 17. 16:30
Matáv Sportpálya
2018. 09. 17. 16:30
Matáv Sportpálya
PÁTERDOMB LSC
Z.BECSALI-TUNGSRAM LSE
2018. 09. 26. 17:00
BM Sportpálya
2018. 09. 26. 17:00
BM Sportpálya
POLICE - OLA LSK
PÁTERDOMB LSC
2018. 10. 03. 17:00
Matáv Sportpálya
2018. 10. 03. 17:00
Matáv Sportpálya
PÁTERDOMB LSC
TECHNOROLL TESKÁND KSE
2018. 10. 10. 16:00
Türjei Sportpálya
2018. 10. 10. 16:00
Türjei Sportpálya
TÜRJE SE
PÁTERDOMB LSC
2018. 10. 17. 15:00
Matáv Sportpálya
2018. 10. 17. 15:00
Matáv Sportpálya
PÁTERDOMB LSC
CSÁCS-SE
2018. 10. 24. 16:00
Botfai Sportpálya
2018. 10. 24. 16:00
Botfai Sportpálya
ZALAWARE BOTFA
PÁTERDOMB LSC
2018. 10. 31. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 10. 31. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
HELSA ANDRÁSHIDA TE
INFO
PÁTERDOMB LSC
2018. 11. 08. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2018. 11. 08. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
PÁTERDOMB LSC
ZUSC I.
2018. 11. 08. 17:00
Matáv Sportpálya
2018. 11. 08. 17:00
Matáv Sportpálya
PÁTERDOMB LSC
11. 08. 17:00
ZUSC II.
2019. 04. 10. 15:00
Tungsram Szabadidő Központ Sportpálya
2019. 04. 10. 15:00
Tungsram Szabadidő Központ Sportpálya
Z.BECSALI-TUNGSRAM LSE
04. 10. 15:00
PÁTERDOMB LSC
2019. 04. 17. 15:00
Matáv Sportpálya
2019. 04. 17. 15:00
Matáv Sportpálya
PÁTERDOMB LSC
04. 17. 15:00
POLICE - OLA LSK
2019. 04. 24. 15:00
Teskándi Sportpálya
2019. 04. 24. 15:00
Teskándi Sportpálya
TECHNOROLL TESKÁND KSE
04. 24. 15:00
PÁTERDOMB LSC
2019. 05. 01. 15:00
Matáv Sportpálya
2019. 05. 01. 15:00
Matáv Sportpálya
PÁTERDOMB LSC
05. 01. 15:00
TÜRJE SE
2019. 05. 08. 15:00
Nemesapáti Sportpálya
2019. 05. 08. 15:00
Nemesapáti Sportpálya
CSÁCS-SE
05. 08. 15:00
PÁTERDOMB LSC
2019. 05. 15. 15:00
Matáv Sportpálya
2019. 05. 15. 15:00
Matáv Sportpálya
PÁTERDOMB LSC
05. 15. 15:00
ZALAWARE BOTFA
2019. 05. 22. 15:00
Matáv Sportpálya
2019. 05. 22. 15:00
Matáv Sportpálya
PÁTERDOMB LSC
05. 22. 15:00
HELSA ANDRÁSHIDA TE
2019. 05. 29. 15:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 05. 29. 15:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZUSC I.
05. 29. 15:00
PÁTERDOMB LSC

ZUSC I.

2018. 11. 15. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2018. 11. 15. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZUSC I.
INFO
HELSA ANDRÁSHIDA TE
2018. 09. 20. 17:00
Botfai Sportpálya
2018. 09. 20. 17:00
Botfai Sportpálya
ZALAWARE BOTFA
ZUSC I.
2018. 09. 25. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2018. 09. 25. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZUSC II.
ZUSC I.
2018. 10. 03. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2018. 10. 03. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZUSC I.
Z.BECSALI-TUNGSRAM LSE
2018. 10. 10. 17:00
BM Sportpálya
2018. 10. 10. 17:00
BM Sportpálya
POLICE - OLA LSK
ZUSC I.
2018. 10. 16. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2018. 10. 16. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZUSC I.
TECHNOROLL TESKÁND KSE
2018. 10. 25. 17:00
Türjei Sportpálya
2018. 10. 25. 17:00
Türjei Sportpálya
TÜRJE SE
ZUSC I.
2018. 11. 06. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2018. 11. 06. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZUSC I.
CSÁCS-SE
2018. 11. 08. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2018. 11. 08. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
PÁTERDOMB LSC
ZUSC I.
2019. 04. 03. 15:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 04. 03. 15:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
HELSA ANDRÁSHIDA TE
04. 03. 15:00
ZUSC I.
2019. 04. 10. 15:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 04. 10. 15:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZUSC I.
04. 10. 15:00
ZALAWARE BOTFA
2019. 04. 17. 15:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 04. 17. 15:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZUSC I.
04. 17. 15:00
ZUSC II.
2019. 04. 24. 15:00
Tungsram Szabadidő Központ Sportpálya
2019. 04. 24. 15:00
Tungsram Szabadidő Központ Sportpálya
Z.BECSALI-TUNGSRAM LSE
04. 24. 15:00
ZUSC I.
2019. 05. 01. 15:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 05. 01. 15:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZUSC I.
05. 01. 15:00
POLICE - OLA LSK
2019. 05. 08. 15:00
Teskándi Sportpálya
2019. 05. 08. 15:00
Teskándi Sportpálya
TECHNOROLL TESKÁND KSE
05. 08. 15:00
ZUSC I.
2019. 05. 15. 15:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 05. 15. 15:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZUSC I.
05. 15. 15:00
TÜRJE SE
2019. 05. 22. 15:00
Nemesapáti Sportpálya
2019. 05. 22. 15:00
Nemesapáti Sportpálya
CSÁCS-SE
05. 22. 15:00
ZUSC I.
2019. 05. 29. 15:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 05. 29. 15:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZUSC I.
05. 29. 15:00
PÁTERDOMB LSC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol