Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei U14 Zalaegerszegi csoport 9. forduló

2018.11.08 - 17:00

Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum (Ifi Centrum)

Zala

Megyei U14 Zalaegerszegi csoport

Játékvezető
BÜKI TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSÁCS-SE
ZUSC II.
60'
30'

Gólok

HORVÁTH DOMINIK

8'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 POLICE - OLA LSK POLICE - OLA LSK 9 8 1 0 60 9 51 25 6
2 ZUSC I. ZUSC I. 8 6 1 1 36 7 29 19 5.6
3 TÜRJE SE TÜRJE SE 9 6 1 2 50 26 24 19 5.8
4 TECHNOROLL TESKÁND KSE TECHNOROLL TESKÁND KSE 9 6 1 2 40 32 8 19 5.7
5 ZALAWARE BOTFA ZALAWARE BOTFA 9 3 3 3 14 16 -2 12 5.6
6 ZUSC II. ZUSC II. 8 2 2 4 13 17 -4 8 5
7 Z.BECSALI-TUNGSRAM LSE Z.BECSALI-TUNGSRAM LSE 9 1 2 6 13 35 -22 5 5.3
8 HELSA ANDRÁSHIDA TE HELSA ANDRÁSHIDA TE 7 1 1 5 10 33 -23 4 5.1
9 PÁTERDOMB LSC PÁTERDOMB LSC 7 1 1 5 9 34 -25 4 4.6
10 CSÁCS-SE CSÁCS-SE 9 1 1 7 10 46 -36 4 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSÁCS-SE POLICE - OLA LSK 5 5 0 0 13 1 12 15 4 3 0 1 18 2 16 9 9 8 0 1 31 3 28 24
2 CSÁCS-SE TÜRJE SE 5 4 1 0 13 3 10 13 4 2 1 1 4 4 0 7 9 6 2 1 17 7 10 20
3 CSÁCS-SE ZUSC I. 3 3 0 0 11 1 10 9 5 2 2 1 5 2 3 8 8 5 2 1 16 3 13 17
4 CSÁCS-SE ZUSC II. 4 1 2 1 1 2 -1 5 4 2 1 1 5 2 3 7 8 3 3 2 6 4 2 12
5 CSÁCS-SE ZALAWARE BOTFA 5 1 3 1 3 3 0 6 4 1 2 1 4 3 1 5 9 2 5 2 7 6 1 11
6 CSÁCS-SE TECHNOROLL TESKÁND KSE 5 1 3 1 8 7 1 6 4 1 1 2 4 7 -3 4 9 2 4 3 12 14 -2 10
7 CSÁCS-SE CSÁCS-SE 3 1 1 1 2 12 -10 4 6 1 2 3 6 14 -8 5 9 2 3 4 8 26 -18 9
8 CSÁCS-SE Z.BECSALI-TUNGSRAM LSE 5 1 2 2 4 4 0 5 4 0 1 3 2 11 -9 1 9 1 3 5 6 15 -9 6
9 CSÁCS-SE HELSA ANDRÁSHIDA TE 3 0 0 3 0 9 -9 0 4 0 3 1 2 5 -3 3 7 0 3 4 2 14 -12 3
10 CSÁCS-SE PÁTERDOMB LSC 4 0 1 3 1 8 -7 1 3 0 0 3 0 6 -6 0 7 0 1 6 1 14 -13 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSÁCS-SE POLICE - OLA LSK 5 5 0 0 27 5 22 15 4 3 1 0 33 4 29 10 9 8 1 0 60 9 51 25
2 CSÁCS-SE ZUSC I. 3 3 0 0 22 1 21 9 5 3 1 1 14 6 8 10 8 6 1 1 36 7 29 19
3 CSÁCS-SE TÜRJE SE 5 3 1 1 31 14 17 10 4 3 0 1 19 12 7 9 9 6 1 2 50 26 24 19
4 CSÁCS-SE TECHNOROLL TESKÁND KSE 5 3 1 1 22 15 7 10 4 3 0 1 18 17 1 9 9 6 1 2 40 32 8 19
5 CSÁCS-SE ZALAWARE BOTFA 5 2 1 2 6 11 -5 7 4 1 2 1 8 5 3 5 9 3 3 3 14 16 -2 12
6 CSÁCS-SE ZUSC II. 4 0 2 2 2 10 -8 2 4 2 0 2 11 7 4 6 8 2 2 4 13 17 -4 8
7 CSÁCS-SE Z.BECSALI-TUNGSRAM LSE 5 1 1 3 11 15 -4 4 4 0 1 3 2 20 -18 1 9 1 2 6 13 35 -22 5
8 CSÁCS-SE HELSA ANDRÁSHIDA TE 3 0 0 3 3 18 -15 0 4 1 1 2 7 15 -8 4 7 1 1 5 10 33 -23 4
9 CSÁCS-SE PÁTERDOMB LSC 4 1 1 2 5 17 -12 4 3 0 0 3 4 17 -13 0 7 1 1 5 9 34 -25 4
10 CSÁCS-SE CSÁCS-SE 3 1 0 2 3 17 -14 3 6 0 1 5 7 29 -22 1 9 1 1 7 10 46 -36 4
 
CSÁCS-SE
0 - 1-2 - 16-----1 - 0
HELSA ANDRÁSHIDA TE
--0 - 7-2 - 5---1 - 6
PÁTERDOMB LSC
3 - 2--1 - 8-1 - 1-0 - 6-
POLICE - OLA LSK
--7 - 1-9 - 34 - 04 - 13 - 0-
TECHNOROLL TESKÁND KSE
6 - 211 - 3-0 - 8--1 - 1-4 - 1
TÜRJE SE
5 - 0-8 - 2-6 - 89 - 1-3 - 3-
Z.BECSALI-TUNGSRAM LSE
7 - 13 - 3--0 - 1-0 - 6-1 - 4
ZALAWARE BOTFA
2 - 21 - 02 - 1--1 - 4-0 - 4-
ZUSC I.
6 - 0---10 - 1-6 - 0--
ZUSC II.
---2 - 2-0 - 7-0 - 00 - 1

Meccsek

CSÁCS-SE

2018. 09. 12. 16:00
Tungsram Szabadidő Központ Sportpálya
2018. 09. 12. 16:00
Tungsram Szabadidő Központ Sportpálya
Z.BECSALI-TUNGSRAM LSE
CSÁCS-SE
2018. 09. 22. 10:00
BM Sportpálya
2018. 09. 22. 10:00
BM Sportpálya
CSÁCS-SE
POLICE - OLA LSK
2018. 09. 28. 17:00
Teskándi Sportpálya
2018. 09. 28. 17:00
Teskándi Sportpálya
TECHNOROLL TESKÁND KSE
CSÁCS-SE
2018. 10. 03. 15:00
Türjei Sportpálya
2018. 10. 03. 15:00
Türjei Sportpálya
TÜRJE SE
CSÁCS-SE
2018. 10. 10. 17:00
Botfai Sportpálya
2018. 10. 10. 17:00
Botfai Sportpálya
ZALAWARE BOTFA
CSÁCS-SE
2018. 10. 17. 15:00
Matáv Sportpálya
2018. 10. 17. 15:00
Matáv Sportpálya
PÁTERDOMB LSC
CSÁCS-SE
2018. 10. 24. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 10. 24. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
CSÁCS-SE
HELSA ANDRÁSHIDA TE
2018. 11. 06. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2018. 11. 06. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZUSC I.
CSÁCS-SE
2018. 11. 08. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2018. 11. 08. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
CSÁCS-SE
ZUSC II.
2019. 04. 03. 15:00
Nemesapáti Sportpálya
2019. 04. 03. 15:00
Nemesapáti Sportpálya
CSÁCS-SE
04. 03. 15:00
Z.BECSALI-TUNGSRAM LSE
2019. 04. 10. 15:00
BM Sportpálya
2019. 04. 10. 15:00
BM Sportpálya
POLICE - OLA LSK
04. 10. 15:00
CSÁCS-SE
2019. 04. 17. 15:00
Nemesapáti Sportpálya
2019. 04. 17. 15:00
Nemesapáti Sportpálya
CSÁCS-SE
04. 17. 15:00
TECHNOROLL TESKÁND KSE
2019. 04. 24. 15:00
Nemesapáti Sportpálya
2019. 04. 24. 15:00
Nemesapáti Sportpálya
CSÁCS-SE
04. 24. 15:00
TÜRJE SE
2019. 05. 01. 15:00
Nemesapáti Sportpálya
2019. 05. 01. 15:00
Nemesapáti Sportpálya
CSÁCS-SE
05. 01. 15:00
ZALAWARE BOTFA
2019. 05. 08. 15:00
Nemesapáti Sportpálya
2019. 05. 08. 15:00
Nemesapáti Sportpálya
CSÁCS-SE
05. 08. 15:00
PÁTERDOMB LSC
2019. 05. 15. 15:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 05. 15. 15:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
HELSA ANDRÁSHIDA TE
05. 15. 15:00
CSÁCS-SE
2019. 05. 22. 15:00
Nemesapáti Sportpálya
2019. 05. 22. 15:00
Nemesapáti Sportpálya
CSÁCS-SE
05. 22. 15:00
ZUSC I.
2019. 05. 29. 15:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 05. 29. 15:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZUSC II.
05. 29. 15:00
CSÁCS-SE

ZUSC II.

2018. 11. 15. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2018. 11. 15. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZUSC II.
INFO
PÁTERDOMB LSC
2018. 09. 20. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2018. 09. 20. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
HELSA ANDRÁSHIDA TE
ZUSC II.
2018. 09. 25. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2018. 09. 25. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZUSC II.
ZUSC I.
2018. 10. 02. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2018. 10. 02. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZUSC II.
ZALAWARE BOTFA
2018. 10. 11. 17:00
Tungsram Szabadidő Központ Sportpálya
2018. 10. 11. 17:00
Tungsram Szabadidő Központ Sportpálya
Z.BECSALI-TUNGSRAM LSE
ZUSC II.
2018. 10. 16. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2018. 10. 16. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZUSC II.
POLICE - OLA LSK
2018. 10. 25. 17:00
Teskándi Sportpálya
2018. 10. 25. 17:00
Teskándi Sportpálya
TECHNOROLL TESKÁND KSE
ZUSC II.
2018. 10. 30. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2018. 10. 30. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZUSC II.
TÜRJE SE
2018. 11. 08. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2018. 11. 08. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
CSÁCS-SE
ZUSC II.
2018. 11. 08. 17:00
Matáv Sportpálya
2018. 11. 08. 17:00
Matáv Sportpálya
PÁTERDOMB LSC
11. 08. 17:00
ZUSC II.
2019. 04. 10. 15:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 04. 10. 15:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZUSC II.
04. 10. 15:00
HELSA ANDRÁSHIDA TE
2019. 04. 17. 15:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 04. 17. 15:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZUSC I.
04. 17. 15:00
ZUSC II.
2019. 04. 24. 15:00
Botfai Sportpálya
2019. 04. 24. 15:00
Botfai Sportpálya
ZALAWARE BOTFA
04. 24. 15:00
ZUSC II.
2019. 05. 01. 15:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 05. 01. 15:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZUSC II.
05. 01. 15:00
Z.BECSALI-TUNGSRAM LSE
2019. 05. 08. 15:00
BM Sportpálya
2019. 05. 08. 15:00
BM Sportpálya
POLICE - OLA LSK
05. 08. 15:00
ZUSC II.
2019. 05. 15. 15:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 05. 15. 15:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZUSC II.
05. 15. 15:00
TECHNOROLL TESKÁND KSE
2019. 05. 22. 15:00
Türjei Sportpálya
2019. 05. 22. 15:00
Türjei Sportpálya
TÜRJE SE
05. 22. 15:00
ZUSC II.
2019. 05. 29. 15:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 05. 29. 15:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZUSC II.
05. 29. 15:00
CSÁCS-SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol