Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

B.A.Z. Megyei II. Észak U-19 7. forduló

2018.09.23 - 14:00

Varbó, Varbói Sportpálya

Borsod-Abaúj-Zemplén

B.A.Z. Megyei II. Észak U-19

Játékvezető
SZOBOCZKI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PAPIK GÁBOR
Varbó
Tiszalúc
90'
45'

Gólok

DANÓ ZOLTÁN

30'

1 - 0

 

 

1 - 1

35'

GLONCZI RICHÁRD

 

1 - 2

40'

GLONCZI RICHÁRD
KELEMEN KRISZTIÁN TIBOR

41'

2 - 2

 

 

2 - 3

70'

GLONCZI RICHÁRD

 

2 - 4

85'

GLONCZI RICHÁRD

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Rudabánya Rudabánya 7 5 1 1 38 14 24 16 8.7
2 Szendrő Szendrő 6 5 0 1 46 13 33 15 9.7
3 Szirmabesenyő Szirmabesenyő 7 4 2 1 22 11 11 14 7.3
4 MVSC-Miskolc MVSC-Miskolc 5 4 1 0 39 5 34 13 9.2
5 Sajószentpéter SZSE Sajószentpéter SZSE 6 4 0 2 36 14 22 12 7.7
6 Bódvaszilas Bódvaszilas 6 3 2 1 29 16 13 11 6.5
7 Alsóvadász Alsóvadász 6 3 2 1 20 12 8 11 7.5
8 Tiszalúc Tiszalúc 6 2 3 1 13 9 4 9 8.3
9 Sajóvámos Sajóvámos 7 2 0 5 20 25 -5 6 6.7
10 Varbó Varbó 6 1 1 4 20 21 -1 4 7.8
11 Aszaló Aszaló 6 1 1 4 13 22 -9 4 6
12 Dédestapolcsány Dédestapolcsány 6 1 1 4 9 22 -13 4 6.7
13 Mályinka Mályinka 6 1 0 5 7 44 -37 3 7
14 Sajósenye Sajósenye 6 0 0 6 1 85 -84 -1 5.2 (-1 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Sajósenye Szirmabesenyő 4 4 0 0 8 1 7 12 3 1 2 0 5 3 2 5 7 5 2 0 13 4 9 17
2 Sajósenye Szendrő 2 2 0 0 3 0 3 6 4 3 0 1 15 6 9 9 6 5 0 1 18 6 12 15
3 Sajósenye Rudabánya 4 3 0 1 10 2 8 9 3 2 0 1 6 4 2 6 7 5 0 2 16 6 10 15
4 Sajósenye Bódvaszilas 4 3 1 0 12 1 11 10 2 1 0 1 1 4 -3 3 6 4 1 1 13 5 8 13
5 Sajósenye MVSC-Miskolc 1 1 0 0 5 1 4 3 4 2 1 1 14 3 11 7 5 3 1 1 19 4 15 10
6 Sajósenye Alsóvadász 3 3 0 0 10 0 10 9 3 0 1 2 1 4 -3 1 6 3 1 2 11 4 7 10
7 Sajósenye Sajószentpéter SZSE 4 2 0 2 8 6 2 6 2 1 0 1 5 4 1 3 6 3 0 3 13 10 3 9
8 Sajósenye Varbó 4 1 2 1 6 5 1 5 2 1 0 1 6 1 5 3 6 2 2 2 12 6 6 8
9 Sajósenye Tiszalúc 3 1 2 0 5 1 4 5 3 0 2 1 2 5 -3 2 6 1 4 1 7 6 1 7
10 Sajósenye Sajóvámos 0 0 0 0 0 0 0 0 7 2 0 5 7 12 -5 6 7 2 0 5 7 12 -5 6
11 Sajósenye Aszaló 4 0 1 3 4 8 -4 1 2 1 1 0 3 2 1 4 6 1 2 3 7 10 -3 5
12 Sajósenye Dédestapolcsány 3 0 1 2 1 5 -4 1 3 1 0 2 2 7 -5 3 6 1 1 4 3 12 -9 4
13 Sajósenye Mályinka 3 1 0 2 3 6 -3 3 3 0 0 3 0 13 -13 0 6 1 0 5 3 19 -16 3
14 Sajósenye Sajósenye 4 0 0 4 0 31 -31 0 2 0 0 2 0 7 -7 -1 6 0 0 6 0 38 -38 -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Sajósenye Rudabánya 4 3 1 0 29 5 24 10 3 2 0 1 9 9 0 6 7 5 1 1 38 14 24 16
2 Sajósenye Szendrő 2 2 0 0 13 0 13 6 4 3 0 1 33 13 20 9 6 5 0 1 46 13 33 15
3 Sajósenye Szirmabesenyő 4 2 1 1 14 7 7 7 3 2 1 0 8 4 4 7 7 4 2 1 22 11 11 14
4 Sajósenye MVSC-Miskolc 1 1 0 0 10 1 9 3 4 3 1 0 29 4 25 10 5 4 1 0 39 5 34 13
5 Sajósenye Sajószentpéter SZSE 4 2 0 2 21 9 12 6 2 2 0 0 15 5 10 6 6 4 0 2 36 14 22 12
6 Sajósenye Bódvaszilas 4 2 1 1 21 9 12 7 2 1 1 0 8 7 1 4 6 3 2 1 29 16 13 11
7 Sajósenye Alsóvadász 3 3 0 0 16 2 14 9 3 0 2 1 4 10 -6 2 6 3 2 1 20 12 8 11
8 Sajósenye Tiszalúc 3 1 2 0 8 3 5 5 3 1 1 1 5 6 -1 4 6 2 3 1 13 9 4 9
9 Sajósenye Sajóvámos 0 0 0 0 0 0 0 0 7 2 0 5 20 25 -5 6 7 2 0 5 20 25 -5 6
10 Sajósenye Varbó 4 0 1 3 8 13 -5 1 2 1 0 1 12 8 4 3 6 1 1 4 20 21 -1 4
11 Sajósenye Aszaló 4 0 0 4 6 17 -11 0 2 1 1 0 7 5 2 4 6 1 1 4 13 22 -9 4
12 Sajósenye Dédestapolcsány 3 0 1 2 4 13 -9 1 3 1 0 2 5 9 -4 3 6 1 1 4 9 22 -13 4
13 Sajósenye Mályinka 3 1 0 2 5 14 -9 3 3 0 0 3 2 30 -28 0 6 1 0 5 7 44 -37 3
14 Sajósenye Sajósenye 4 0 0 4 1 64 -63 0 2 0 0 2 0 21 -21 -1 6 0 0 6 1 85 -84 -1
 
Alsóvadász
----8 - 1----5 - 1--3 - 0-
Alsózsolca
--------------
Aszaló
------1 - 2--0 - 41 - 54 - 6--
Bódvaszilas
----9 - 0---5 - 76 - 1--1 - 1-
Dédestapolcsány
-----2 - 6----2 - 70 - 0--
Mályinka
--3 - 5-2 - 1---0 - 8-----
MVSC-Miskolc
----------10 - 1---
Rudabánya
---3 - 3-13 - 1-8 - 0-5 - 1----
Sajósenye
------0 - 20--0 - 120 - 20--1 - 12
Sajószentpéter SZSE
-------4 - 613 - 04 - 1-0 - 2--
Sajóvámos
--------------
Szendrő
6 - 0------------7 - 0
Szirmabesenyő
1 - 1--4 - 5---4 - 1--5 - 0---
Tiszalúc
--2 - 2-6 - 1-0 - 0-------
Varbó
3 - 3---1 - 3-2 - 3------2 - 4

Meccsek

Varbó

2018. 08. 12. 15:00
Varbói Sportpálya
2018. 08. 12. 15:00
Varbói Sportpálya
Varbó
Alsóvadász
2018. 08. 19. 15:00
Varbói Sportpálya
2018. 08. 19. 15:00
Varbói Sportpálya
Varbó
Dédestapolcsány
2018. 09. 02. 14:30
Varbói Sportpálya
2018. 09. 02. 14:30
Varbói Sportpálya
Varbó
MVSC-Miskolc
2018. 09. 09. 14:30
Sajósenye Sportpálya
2018. 09. 09. 14:30
Sajósenye Sportpálya
Sajósenye
Varbó
2018. 09. 15. 14:30
Szendrő Sportpálya
2018. 09. 15. 14:30
Szendrő Sportpálya
Szendrő
Varbó
2018. 09. 23. 14:00
Varbói Sportpálya
2018. 09. 23. 14:00
Varbói Sportpálya
Varbó
Tiszalúc
2018. 10. 07. 13:00
Varbói Sportpálya
2018. 10. 07. 13:00
Varbói Sportpálya
Varbó
Mályinka
2018. 10. 14. 13:00
Szirmabesenyői sportpálya
2018. 10. 14. 13:00
Szirmabesenyői sportpálya
Szirmabesenyő
Varbó
2018. 10. 21. 12:30
Varbói Sportpálya
2018. 10. 21. 12:30
Varbói Sportpálya
Varbó
Sajóvámos
2018. 10. 27. 12:30
Rudabánya Sporttelep
2018. 10. 27. 12:30
Rudabánya Sporttelep
Rudabánya
Varbó
2018. 11. 04. 11:00
Varbói Sportpálya
2018. 11. 04. 11:00
Varbói Sportpálya
Varbó
Sajószentpéter SZSE
2018. 11. 11. 11:00
Bódvaszilas Sportpálya
2018. 11. 11. 11:00
Bódvaszilas Sportpálya
Bódvaszilas
Varbó
2018. 11. 18. 11:00
Varbói Sportpálya
2018. 11. 18. 11:00
Varbói Sportpálya
Varbó
Aszaló
2018. 11. 25. 11:00
Alsóvadász Sportpálya
2018. 11. 25. 11:00
Alsóvadász Sportpálya
Alsóvadász
Varbó
2019. 03. 02. 12:30
Dédestapolcsányi Sportpálya
2019. 03. 02. 12:30
Dédestapolcsányi Sportpálya
Dédestapolcsány
03. 02. 12:30
Varbó
2019. 03. 16. 13:00
MISKOLCI VASUTAS SPORT CLUB
2019. 03. 16. 13:00
MISKOLCI VASUTAS SPORT CLUB
MVSC-Miskolc
03. 16. 13:00
Varbó
2019. 03. 24. 13:00
Varbói Sportpálya
2019. 03. 24. 13:00
Varbói Sportpálya
Varbó
03. 24. 13:00
Sajósenye
2019. 03. 31. 14:00
Varbói Sportpálya
2019. 03. 31. 14:00
Varbói Sportpálya
Varbó
03. 31. 14:00
Szendrő
2019. 04. 07. 14:30
Tiszalúc Sportpálya
2019. 04. 07. 14:30
Tiszalúc Sportpálya
Tiszalúc
04. 07. 14:30
Varbó
2019. 04. 20. 15:00
Mályinka Sportpálya
2019. 04. 20. 15:00
Mályinka Sportpálya
Mályinka
04. 20. 15:00
Varbó
2019. 04. 28. 15:00
Varbói Sportpálya
2019. 04. 28. 15:00
Varbói Sportpálya
Varbó
04. 28. 15:00
Szirmabesenyő
2019. 05. 05. 15:00
Sajóvámos Sportpálya
2019. 05. 05. 15:00
Sajóvámos Sportpálya
Sajóvámos
05. 05. 15:00
Varbó
2019. 05. 12. 15:00
Varbói Sportpálya
2019. 05. 12. 15:00
Varbói Sportpálya
Varbó
05. 12. 15:00
Rudabánya
2019. 05. 18. 15:00
Sajószentpéter Városi Sport Egyesület
2019. 05. 18. 15:00
Sajószentpéter Városi Sport Egyesület
Sajószentpéter SZSE
05. 18. 15:00
Varbó
2019. 05. 26. 15:00
Varbói Sportpálya
2019. 05. 26. 15:00
Varbói Sportpálya
Varbó
05. 26. 15:00
Bódvaszilas
2019. 06. 02. 15:00
Aszalói Sportpálya
2019. 06. 02. 15:00
Aszalói Sportpálya
Aszaló
06. 02. 15:00
Varbó

Tiszalúc

2018. 08. 11. 15:00
Bódvaszilas Sportpálya
2018. 08. 11. 15:00
Bódvaszilas Sportpálya
Bódvaszilas
Tiszalúc
2018. 08. 19. 15:00
Tiszalúc Sportpálya
2018. 08. 19. 15:00
Tiszalúc Sportpálya
Tiszalúc
Aszaló
2018. 08. 26. 15:00
Alsóvadász Sportpálya
2018. 08. 26. 15:00
Alsóvadász Sportpálya
Alsóvadász
Tiszalúc
2018. 09. 02. 14:30
Tiszalúc Sportpálya
2018. 09. 02. 14:30
Tiszalúc Sportpálya
Tiszalúc
Dédestapolcsány
2018. 09. 16. 14:30
Tiszalúc Sportpálya
2018. 09. 16. 14:30
Tiszalúc Sportpálya
Tiszalúc
MVSC-Miskolc
2018. 09. 23. 14:00
Varbói Sportpálya
2018. 09. 23. 14:00
Varbói Sportpálya
Varbó
Tiszalúc
2018. 09. 30. 14:00
Tiszalúc Sportpálya
2018. 09. 30. 14:00
Tiszalúc Sportpálya
Tiszalúc
Szendrő
2018. 10. 06. 13:00
Sajósenye Sportpálya
2018. 10. 06. 13:00
Sajósenye Sportpálya
Sajósenye
Tiszalúc
2018. 10. 21.
Tiszalúc Sportpálya
2018. 10. 21.
Tiszalúc Sportpálya
Tiszalúc
Mályinka
2018. 10. 27. 12:30
Szirmabesenyői sportpálya
2018. 10. 27. 12:30
Szirmabesenyői sportpálya
Szirmabesenyő
Tiszalúc
2018. 11. 04. 11:00
Tiszalúc Sportpálya
2018. 11. 04. 11:00
Tiszalúc Sportpálya
Tiszalúc
Sajóvámos
2018. 11. 11. 11:00
Rudabánya Sporttelep
2018. 11. 11. 11:00
Rudabánya Sporttelep
Rudabánya
Tiszalúc
2018. 11. 18. 11:00
Tiszalúc Sportpálya
2018. 11. 18. 11:00
Tiszalúc Sportpálya
Tiszalúc
Sajószentpéter SZSE
2018. 11. 25. 11:00
Tiszalúc Sportpálya
2018. 11. 25. 11:00
Tiszalúc Sportpálya
Tiszalúc
Bódvaszilas
2019. 03. 02. 12:30
Aszalói Sportpálya
2019. 03. 02. 12:30
Aszalói Sportpálya
Aszaló
03. 02. 12:30
Tiszalúc
2019. 03. 10. 12:30
Tiszalúc Sportpálya
2019. 03. 10. 12:30
Tiszalúc Sportpálya
Tiszalúc
03. 10. 12:30
Alsóvadász
2019. 03. 16. 13:00
Dédestapolcsányi Sportpálya
2019. 03. 16. 13:00
Dédestapolcsányi Sportpálya
Dédestapolcsány
03. 16. 13:00
Tiszalúc
2019. 03. 30. 13:00
MISKOLCI VASUTAS SPORT CLUB
2019. 03. 30. 13:00
MISKOLCI VASUTAS SPORT CLUB
MVSC-Miskolc
03. 30. 13:00
Tiszalúc
2019. 04. 07. 14:30
Tiszalúc Sportpálya
2019. 04. 07. 14:30
Tiszalúc Sportpálya
Tiszalúc
04. 07. 14:30
Varbó
2019. 04. 13. 14:30
Szendrő Sportpálya
2019. 04. 13. 14:30
Szendrő Sportpálya
Szendrő
04. 13. 14:30
Tiszalúc
2019. 04. 21. 15:00
Tiszalúc Sportpálya
2019. 04. 21. 15:00
Tiszalúc Sportpálya
Tiszalúc
04. 21. 15:00
Sajósenye
2019. 05. 04. 15:00
Mályinka Sportpálya
2019. 05. 04. 15:00
Mályinka Sportpálya
Mályinka
05. 04. 15:00
Tiszalúc
2019. 05. 12. 15:00
Tiszalúc Sportpálya
2019. 05. 12. 15:00
Tiszalúc Sportpálya
Tiszalúc
05. 12. 15:00
Szirmabesenyő
2019. 05. 19. 15:00
Sajóvámos Sportpálya
2019. 05. 19. 15:00
Sajóvámos Sportpálya
Sajóvámos
05. 19. 15:00
Tiszalúc
2019. 05. 26. 15:00
Tiszalúc Sportpálya
2019. 05. 26. 15:00
Tiszalúc Sportpálya
Tiszalúc
05. 26. 15:00
Rudabánya
2019. 06. 02. 15:00
Sajószentpéter Városi Sport Egyesület
2019. 06. 02. 15:00
Sajószentpéter Városi Sport Egyesület
Sajószentpéter SZSE
06. 02. 15:00
Tiszalúc
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol