Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

B.A.Z. megyei III. Észak-Borsod 5. forduló

2018.09.23 - 16:00

Hódoscsépány, Hódoscsépány Sportpálya

Borsod-Abaúj-Zemplén

B.A.Z. megyei III. Észak-Borsod

Játékvezető
KOVÁCS CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MEZŐ IMRE, VIGH TÜNDE
Hódoscsépány
Nagybarcai SBE
90'
45'

Gólok

DÓSA CSABA

53'

1 - 0

 

KOCSIS ANDRÁS

65'

2 - 0

 

KOCSIS ANDRÁS

72'

3 - 0

 

KOCSIS ANDRÁS

92'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Trizsi SC Trizsi SC 4 4 0 0 22 1 21 12 6.8
2 Borsodszentgyörgy Borsodszentgyörgy 5 3 1 1 21 9 12 10 9
3 Jákfalva Jákfalva 4 3 0 1 10 5 5 9 5.8
4 Hódoscsépány Hódoscsépány 4 3 0 1 8 4 4 9 9
5 Martonyi Martonyi 4 3 0 1 12 12 0 9 6.8
6 Felsőtelekes Felsőtelekes 5 2 1 2 10 11 -1 7 6.8
7 Kurityán Kurityán 5 2 0 3 7 10 -3 6 5.8
8 Szuhogy Szuhogy 5 2 0 3 7 11 -4 6 6.8
9 Alsószuha Alsószuha 5 2 0 3 12 18 -6 6 7
10 Nagybarcai SBE Nagybarcai SBE 5 1 1 3 5 10 -5 4 7.2
11 Izsófalva Izsófalva 5 1 0 4 9 23 -14 3 6.8
12 Sajókaza Sajókaza 5 1 2 2 9 11 -2 1 9.2 (-4 pont)
13 Hangony Hangony 4 0 1 3 8 15 -7 0 5.8 (-1 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Hangony Borsodszentgyörgy 3 2 1 0 6 1 5 7 2 1 1 0 1 0 1 4 5 3 2 0 7 1 6 11
2 Hangony Trizsi SC 2 2 0 0 4 0 4 6 2 1 1 0 2 1 1 4 4 3 1 0 6 1 5 10
3 Hangony Felsőtelekes 3 3 0 0 6 1 5 9 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 3 1 1 6 3 3 10
4 Hangony Hódoscsépány 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 1 0 1 0 1 4 4 2 2 0 3 1 2 8
5 Hangony Jákfalva 2 1 1 0 4 1 3 4 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 1 1 5 2 3 7
6 Hangony Szuhogy 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 1 1 1 1 0 4 5 2 1 2 2 2 0 7
7 Hangony Alsószuha 2 1 0 1 2 1 1 3 3 1 1 1 4 6 -2 4 5 2 1 2 6 7 -1 7
8 Hangony Kurityán 2 1 0 1 2 1 1 3 3 1 0 2 1 3 -2 3 5 2 0 3 3 4 -1 6
9 Hangony Nagybarcai SBE 2 1 0 1 2 1 1 3 3 0 2 1 0 2 -2 2 5 1 2 2 2 3 -1 5
10 Hangony Martonyi 2 0 2 0 0 0 0 2 2 1 0 1 2 5 -3 3 4 1 2 1 2 5 -3 5
11 Hangony Sajókaza 3 1 2 0 3 1 2 1 2 0 0 2 0 3 -3 0 5 1 2 2 3 4 -1 1
12 Hangony Hangony 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 0 0 2 2 5 -3 -1 4 0 1 3 3 7 -4 0
13 Hangony Izsófalva 3 0 0 3 2 5 -3 0 2 0 0 2 1 6 -5 0 5 0 0 5 3 11 -8 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Hangony Trizsi SC 2 2 0 0 11 0 11 6 2 2 0 0 11 1 10 6 4 4 0 0 22 1 21 12
2 Hangony Borsodszentgyörgy 3 2 0 1 16 5 11 6 2 1 1 0 5 4 1 4 5 3 1 1 21 9 12 10
3 Hangony Jákfalva 2 1 0 1 6 4 2 3 2 2 0 0 4 1 3 6 4 3 0 1 10 5 5 9
4 Hangony Hódoscsépány 2 2 0 0 7 1 6 6 2 1 0 1 1 3 -2 3 4 3 0 1 8 4 4 9
5 Hangony Martonyi 2 2 0 0 8 1 7 6 2 1 0 1 4 11 -7 3 4 3 0 1 12 12 0 9
6 Hangony Felsőtelekes 3 2 0 1 9 5 4 6 2 0 1 1 1 6 -5 1 5 2 1 2 10 11 -1 7
7 Hangony Kurityán 2 1 0 1 3 2 1 3 3 1 0 2 4 8 -4 3 5 2 0 3 7 10 -3 6
8 Hangony Szuhogy 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 0 2 5 9 -4 3 5 2 0 3 7 11 -4 6
9 Hangony Alsószuha 2 1 0 1 7 5 2 3 3 1 0 2 5 13 -8 3 5 2 0 3 12 18 -6 6
10 Hangony Nagybarcai SBE 2 1 0 1 5 3 2 3 3 0 1 2 0 7 -7 1 5 1 1 3 5 10 -5 4
11 Hangony Izsófalva 3 1 0 2 5 12 -7 3 2 0 0 2 4 11 -7 0 5 1 0 4 9 23 -14 3
12 Hangony Sajókaza 3 1 2 0 7 3 4 1 2 0 0 2 2 8 -6 0 5 1 2 2 9 11 -2 1
13 Hangony Hangony 2 0 1 1 5 6 -1 1 2 0 0 2 3 9 -6 -1 4 0 1 3 8 15 -7 0
 
Alsószuha
------1 - 4--6 - 1---
Borsodszentgyörgy
5 - 1------9 - 1--2 - 3--
Felsőtelekes
----7 - 31 - 21 - 0------
Hangony
-3 - 3-----2 - 3-----
Hódoscsépány
---3 - 1----4 - 0----
Izsófalva
3 - 4---------2 - 10 - 7-
Jákfalva
5 - 0----------1 - 4-
Kurityán
------0 - 2-3 - 0----
Martonyi
----3 - 0-----5 - 1--
Nagybarcai SBE
-1 - 2---4 - 1-------
Sajókaza
--1 - 16 - 2-----0 - 0---
Szuhogy
----0 - 1-----2 - 1--
Trizsi SC
--5 - 0----6 - 0-----
Zádorfalva KSE
-------------

Meccsek

Hódoscsépány

2018. 09. 02. 16:30
Martonyi Sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Martonyi Sportpálya
Martonyi
Hódoscsépány
2018. 09. 09. 16:30
Hódoscsépány Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Hódoscsépány Sportpálya
Hódoscsépány
Hangony
2018. 09. 15. 16:30
SZUHOGY SPORTPÁLYA
2018. 09. 15. 16:30
SZUHOGY SPORTPÁLYA
Szuhogy
Hódoscsépány
2018. 09. 23. 16:00
Hódoscsépány Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Hódoscsépány Sportpálya
Hódoscsépány
Nagybarcai SBE
2018. 09. 30. 16:00
ALSÓSZUHAI SPORTPÁLYA
2018. 09. 30. 16:00
ALSÓSZUHAI SPORTPÁLYA
Alsószuha
Hódoscsépány
2018. 10. 07. 15:00
Hódoscsépány Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Hódoscsépány Sportpálya
Hódoscsépány
Felsőtelekes
2018. 10. 14. 15:00
Trizs Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Trizs Sportpálya
Trizsi SC
Hódoscsépány
2018. 10. 21. 14:30
Hódoscsépány Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Hódoscsépány Sportpálya
Hódoscsépány
Jákfalva
2018. 10. 28. 13:30
Kurityán Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Kurityán Sporttelep
Kurityán
Hódoscsépány
2018. 11. 04. 13:00
Hódoscsépány Sportpálya
2018. 11. 04. 13:00
Hódoscsépány Sportpálya
Hódoscsépány
Izsófalva
2018. 11. 11. 13:00
Sajókazai Sajóparti Sportpálya
2018. 11. 11. 13:00
Sajókazai Sajóparti Sportpálya
Sajókaza
Hódoscsépány
2018. 11. 18. 13:00
Hódoscsépány Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Hódoscsépány Sportpálya
Hódoscsépány
Borsodszentgyörgy
2019. 03. 10. 14:30
Hódoscsépány Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Hódoscsépány Sportpálya
Hódoscsépány
03. 10. 14:30
Martonyi
2019. 03. 17. 15:00
Hangony Sportegyesület
2019. 03. 17. 15:00
Hangony Sportegyesület
Hangony
03. 17. 15:00
Hódoscsépány
2019. 03. 24. 15:00
Hódoscsépány Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Hódoscsépány Sportpálya
Hódoscsépány
03. 24. 15:00
Szuhogy
2019. 03. 31. 15:00
Nagybarca Községi SE
2019. 03. 31. 15:00
Nagybarca Községi SE
Nagybarcai SBE
03. 31. 15:00
Hódoscsépány
2019. 04. 07. 16:30
Hódoscsépány Sportpálya
2019. 04. 07. 16:30
Hódoscsépány Sportpálya
Hódoscsépány
04. 07. 16:30
Alsószuha
2019. 04. 13. 16:30
Felsőtelekes Sportpálya
2019. 04. 13. 16:30
Felsőtelekes Sportpálya
Felsőtelekes
04. 13. 16:30
Hódoscsépány
2019. 04. 21. 17:00
Hódoscsépány Sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Hódoscsépány Sportpálya
Hódoscsépány
04. 21. 17:00
Trizsi SC
2019. 04. 28. 17:00
JÁKFALVA BIKARÉT SPORTPÁLYA
2019. 04. 28. 17:00
JÁKFALVA BIKARÉT SPORTPÁLYA
Jákfalva
04. 28. 17:00
Hódoscsépány
2019. 05. 05. 17:00
Hódoscsépány Sportpálya
2019. 05. 05. 17:00
Hódoscsépány Sportpálya
Hódoscsépány
05. 05. 17:00
Kurityán
2019. 05. 11. 17:00
Izsófalva Sportpálya
2019. 05. 11. 17:00
Izsófalva Sportpálya
Izsófalva
05. 11. 17:00
Hódoscsépány
2019. 05. 19. 17:00
Hódoscsépány Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Hódoscsépány Sportpálya
Hódoscsépány
05. 19. 17:00
Sajókaza
2019. 05. 25. 17:00
Borsodszentgyörgy Sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Borsodszentgyörgy Sportpálya
Borsodszentgyörgy
05. 25. 17:00
Hódoscsépány

Nagybarcai SBE

2018. 08. 26. 17:00
Kurityán Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Kurityán Sporttelep
Kurityán
Nagybarcai SBE
2018. 09. 02. 16:30
Nagybarca Községi SE
2018. 09. 02. 16:30
Nagybarca Községi SE
Nagybarcai SBE
Izsófalva
2018. 09. 08. 16:30
Sajókazai Sajóparti Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Sajókazai Sajóparti Sportpálya
Sajókaza
Nagybarcai SBE
2018. 09. 16. 16:30
Nagybarca Községi SE
2018. 09. 16. 16:30
Nagybarca Községi SE
Nagybarcai SBE
Borsodszentgyörgy
2018. 09. 23. 16:00
Hódoscsépány Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Hódoscsépány Sportpálya
Hódoscsépány
Nagybarcai SBE
2018. 09. 30. 16:00
Nagybarca Községi SE
2018. 09. 30. 16:00
Nagybarca Községi SE
Nagybarcai SBE
Martonyi
2018. 10. 07. 15:00
Hangony Sportegyesület
2018. 10. 07. 15:00
Hangony Sportegyesület
Hangony
Nagybarcai SBE
2018. 10. 14. 15:00
Nagybarca Községi SE
2018. 10. 14. 15:00
Nagybarca Községi SE
Nagybarcai SBE
Szuhogy
2018. 10. 28. 13:30
ALSÓSZUHAI SPORTPÁLYA
2018. 10. 28. 13:30
ALSÓSZUHAI SPORTPÁLYA
Alsószuha
Nagybarcai SBE
2018. 11. 04. 13:00
Nagybarca Községi SE
2018. 11. 04. 13:00
Nagybarca Községi SE
Nagybarcai SBE
Felsőtelekes
2018. 11. 10. 13:00
Trizs Sportpálya
2018. 11. 10. 13:00
Trizs Sportpálya
Trizsi SC
Nagybarcai SBE
2018. 11. 18. 13:00
Nagybarca Községi SE
2018. 11. 18. 13:00
Nagybarca Községi SE
Nagybarcai SBE
Jákfalva
2019. 03. 03. 14:30
Nagybarca Községi SE
2019. 03. 03. 14:30
Nagybarca Községi SE
Nagybarcai SBE
03. 03. 14:30
Kurityán
2019. 03. 09. 14:30
Izsófalva Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Izsófalva Sportpálya
Izsófalva
03. 09. 14:30
Nagybarcai SBE
2019. 03. 17. 15:00
Nagybarca Községi SE
2019. 03. 17. 15:00
Nagybarca Községi SE
Nagybarcai SBE
03. 17. 15:00
Sajókaza
2019. 03. 23. 15:00
Borsodszentgyörgy Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Borsodszentgyörgy Sportpálya
Borsodszentgyörgy
03. 23. 15:00
Nagybarcai SBE
2019. 03. 31. 15:00
Nagybarca Községi SE
2019. 03. 31. 15:00
Nagybarca Községi SE
Nagybarcai SBE
03. 31. 15:00
Hódoscsépány
2019. 04. 07. 16:30
Martonyi Sportpálya
2019. 04. 07. 16:30
Martonyi Sportpálya
Martonyi
04. 07. 16:30
Nagybarcai SBE
2019. 04. 14. 16:30
Nagybarca Községi SE
2019. 04. 14. 16:30
Nagybarca Községi SE
Nagybarcai SBE
04. 14. 16:30
Hangony
2019. 04. 20. 17:00
SZUHOGY SPORTPÁLYA
2019. 04. 20. 17:00
SZUHOGY SPORTPÁLYA
Szuhogy
04. 20. 17:00
Nagybarcai SBE
2019. 05. 05. 17:00
Nagybarca Községi SE
2019. 05. 05. 17:00
Nagybarca Községi SE
Nagybarcai SBE
05. 05. 17:00
Alsószuha
2019. 05. 11. 17:00
Felsőtelekes Sportpálya
2019. 05. 11. 17:00
Felsőtelekes Sportpálya
Felsőtelekes
05. 11. 17:00
Nagybarcai SBE
2019. 05. 19. 17:00
Nagybarca Községi SE
2019. 05. 19. 17:00
Nagybarca Községi SE
Nagybarcai SBE
05. 19. 17:00
Trizsi SC
2019. 05. 26. 17:00
JÁKFALVA BIKARÉT SPORTPÁLYA
2019. 05. 26. 17:00
JÁKFALVA BIKARÉT SPORTPÁLYA
Jákfalva
05. 26. 17:00
Nagybarcai SBE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol