Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 16. forduló

2019.02.23 - 14:00

Budapest, Ikarus BSE

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
PRÁTH DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NYEKITA BENJAMIN, CZÁR KRISZTIÁN
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ASR GÁZGYÁR
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

78'

STEURER ROLAND

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 REAC REAC 16 11 4 1 41 4 37 37 9.2
2 UNIONE FC UNIONE FC 16 11 3 2 35 19 16 36 8.9
3 KELEN SC KELEN SC 16 11 2 3 47 11 36 35 8.9
4 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 16 9 7 0 46 12 34 34 8.7
5 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 16 9 3 4 31 17 14 30 9
6 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 16 9 2 5 37 20 17 29 8.8
7 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 16 6 6 4 28 30 -2 24 8.3
8 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 16 7 2 7 24 25 -1 23 8.1
9 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  16 6 5 5 23 31 -8 23 8.9
10 BMTE II. BMTE II. 16 6 1 9 26 37 -11 19 8.1
11 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 16 5 2 9 23 33 -10 17 8.2
12 CSEP-GÓL FC SE CSEP-GÓL FC SE 16 4 3 9 14 28 -14 15 7.8
13 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 16 3 4 9 12 31 -19 13 8
14 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 16 2 5 9 21 29 -8 11 8.6
15 RAFC RAFC 16 3 1 12 12 43 -31 10 8.4
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 16 0 2 14 10 60 -50 2 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 9 6 2 1 14 2 12 20 7 5 0 2 9 4 5 15 16 11 2 3 23 6 17 35
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 8 5 3 0 11 1 10 18 8 4 3 1 8 2 6 15 16 9 6 1 19 3 16 33
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 8 5 0 3 10 4 6 15 8 3 4 1 7 6 1 13 16 8 4 4 17 10 7 28
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 8 2 5 1 9 7 2 11 8 5 2 1 9 3 6 17 16 7 7 2 18 10 8 28
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 8 4 3 1 12 2 10 15 8 3 3 2 6 6 0 12 16 7 6 3 18 8 10 27
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 9 6 2 1 14 4 10 20 7 1 3 3 3 8 -5 6 16 7 5 4 17 12 5 26
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 8 3 2 3 6 5 1 11 8 4 2 2 10 5 5 14 16 7 4 5 16 10 6 25
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 7 1 2 4 4 7 -3 5 9 6 1 2 7 7 0 19 16 7 3 6 11 14 -3 24
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 9 3 0 6 7 10 -3 9 7 4 1 2 6 7 -1 13 16 7 1 8 13 17 -4 22
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 8 3 3 2 8 6 2 12 8 2 2 4 7 10 -3 8 16 5 5 6 15 16 -1 20
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 7 2 3 2 2 3 -1 9 9 2 4 3 4 5 -1 10 16 4 7 5 6 8 -2 19
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 7 2 1 4 6 8 -2 7 9 3 2 4 3 6 -3 11 16 5 3 8 9 14 -5 18
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 8 1 4 3 7 6 1 7 8 2 2 4 9 10 -1 8 16 3 6 7 16 16 0 15
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 7 2 2 3 4 4 0 8 9 0 4 5 1 14 -13 4 16 2 6 8 5 18 -13 12
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 8 0 4 4 0 6 -6 4 8 1 2 5 3 12 -9 5 16 1 6 9 3 18 -15 9
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 9 1 1 7 2 19 -17 4 7 0 2 5 2 11 -9 2 16 1 3 12 4 30 -26 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 8 7 1 0 25 1 24 22 8 4 3 1 16 3 13 15 16 11 4 1 41 4 37 37
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 8 6 1 1 19 10 9 19 8 5 2 1 16 9 7 17 16 11 3 2 35 19 16 36
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 9 6 2 1 27 4 23 20 7 5 0 2 20 7 13 15 16 11 2 3 47 11 36 35
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 8 6 2 0 29 3 26 20 8 3 5 0 17 9 8 14 16 9 7 0 46 12 34 34
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 8 5 1 2 19 8 11 16 8 4 2 2 12 9 3 14 16 9 3 4 31 17 14 30
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 8 4 1 3 13 9 4 13 8 5 1 2 24 11 13 16 16 9 2 5 37 20 17 29
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 8 4 3 1 19 15 4 15 8 2 3 3 9 15 -6 9 16 6 6 4 28 30 -2 24
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 7 3 1 3 11 12 -1 10 9 4 1 4 13 13 0 13 16 7 2 7 24 25 -1 23
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 9 5 3 1 18 12 6 18 7 1 2 4 5 19 -14 5 16 6 5 5 23 31 -8 23
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 9 3 0 6 15 20 -5 9 7 3 1 3 11 17 -6 10 16 6 1 9 26 37 -11 19
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 7 2 1 4 12 15 -3 7 9 3 1 5 11 18 -7 10 16 5 2 9 23 33 -10 17
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 7 3 2 2 6 11 -5 11 9 1 1 7 8 17 -9 4 16 4 3 9 14 28 -14 15
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 8 1 3 4 4 13 -9 6 8 2 1 5 8 18 -10 7 16 3 4 9 12 31 -19 13
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 8 1 4 3 12 13 -1 7 8 1 1 6 9 16 -7 4 16 2 5 9 21 29 -8 11
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 7 3 0 4 8 12 -4 9 9 0 1 8 4 31 -27 1 16 3 1 12 12 43 -31 10
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 9 0 1 8 4 31 -27 1 7 0 1 6 6 29 -23 1 16 0 2 14 10 60 -50 2
 
1908 SZAC BUDAPEST
3 - 21 - 1---0 - 02 - 1-5 - 11 - 6-4 - 13 - 3--
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
--0 - 1-2 - 1---6 - 20 - 41 - 1--1 - 32 - 3
ASR GÁZGYÁR
-3 - 0---0 - 22 - 0-5 - 00 - 22 - 15 - 12 - 2--
BMTE II.
2 - 3-1 - 32 - 00 - 2-2 - 52 - 0--1 - 3--0 - 45 - 0
CSEP-GÓL FC SE
0 - 03 - 21 - 0-0 - 42 - 0---0 - 0--0 - 5--
FŐV. VÍZMŰVEK SK
3 - 00 - 30 - 1--3 - 10 - 2-3 - 02 - 0--2 - 2--
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
-0 - 00 - 12 - 2----1 - 00 - 40 - 31 - 10 - 2--
KELEN SC
-7 - 0-7 - 12 - 0-5 - 13 - 0-0 - 0--1 - 10 - 12 - 0
PESTSZENTIMREI SK
1 - 10 - 21 - 1-2 - 22 - 21 - 3-4 - 0---1 - 2--
RAFC
---0 - 32 - 1--1 - 31 - 0-1 - 23 - 1-0 - 2-
REAC
---2 - 04 - 1---2 - 00 - 03 - 04 - 0-4 - 06 - 0
TESTVÉRISÉG SE
0 - 2---1 - 01 - 3-0 - 24 - 2----2 - 23 - 1
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
-0 - 1-0 - 41 - 32 - 6-0 - 70 - 4--0 - 3-0 - 21 - 1
ÚJPEST FC. II.
4 - 02 - 1-6 - 0-----3 - 00 - 04 - 08 - 02 - 2-
UNIONE FC
4 - 2-2 - 3-1 - 03 - 25 - 1-3 - 2--1 - 0--0 - 0
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
1 - 1-3 - 2-2 - 11 - 42 - 0-1 - 14 - 1--4 - 20 - 0-

Meccsek

IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.

2018. 08. 18. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 08. 18. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 08. 25. 17:30
Ikarus BSE
2018. 08. 25. 17:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
BMTE II.
2018. 09. 01. 16:30
Kelen SC
2018. 09. 01. 16:30
Kelen SC
KELEN SC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 10. 03. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 03. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 09. 15. 10:00
Ikarus BSE
2018. 09. 15. 10:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ÚJPEST FC. II.
2018. 09. 22. 11:00
Goldball Park
2018. 09. 22. 11:00
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 09. 30. 16:00
Ikarus BSE
2018. 09. 30. 16:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 10. 06. 15:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 10. 14. 16:00
Ikarus BSE
2018. 10. 14. 16:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
REAC
2018. 10. 20. 14:30
Csep-Gól FC
2018. 10. 20. 14:30
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC SE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 10. 27. 15:00
Ikarus BSE
2018. 10. 27. 15:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
RAFC
2018. 11. 03. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 03. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 11. 11. 14:00
Ikarus BSE
2018. 11. 11. 14:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 11. 17. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 11. 24. 14:00
Ikarus BSE
2018. 11. 24. 14:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
TESTVÉRISÉG SE
2019. 02. 23. 14:00
Ikarus BSE
2019. 02. 23. 14:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ASR GÁZGYÁR
2019. 03. 02. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 02. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2019. 03. 09. 11:00
Ikarus BSE
2019. 03. 09. 11:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
KELEN SC
2019. 03. 13. 19:30
Ikarus BSE
2019. 03. 13. 19:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
UNIONE FC
2019. 03. 23. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 03. 23. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2019. 03. 30. 14:00
Ikarus BSE
2019. 03. 30. 14:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 04. 06. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 04. 06. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2019. 04. 14. 16:30
Ikarus BSE
2019. 04. 14. 16:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
PESTSZENTIMREI SK
2019. 04. 19. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 04. 19. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2019. 04. 27. 11:00
Ikarus BSE
2019. 04. 27. 11:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
CSEP-GÓL FC SE
2019. 05. 04. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2019. 05. 12. 16:30
Ikarus BSE
2019. 05. 12. 16:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 05. 17. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 17. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2019. 05. 25. 17:00
Ikarus BSE
2019. 05. 25. 17:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 06. 01. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.

ASR GÁZGYÁR

2018. 08. 18. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 08. 18. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 08. 24. 19:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 24. 19:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ASR GÁZGYÁR
2018. 09. 01. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 01. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
ÚJPEST FC. II.
2018. 09. 07. 20:30
Goldball Park
2018. 09. 07. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
ASR GÁZGYÁR
2018. 09. 15. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 15. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 09. 22. 16:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ASR GÁZGYÁR
2018. 09. 29. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 29. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
REAC
2018. 10. 06. 15:00
Csep-Gól FC
2018. 10. 06. 15:00
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC SE
ASR GÁZGYÁR
2018. 10. 14. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 14. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
RAFC
2018. 10. 20. 14:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 10. 20. 14:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
ASR GÁZGYÁR
2018. 10. 27. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 27. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 11. 02. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 11. 02. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
ASR GÁZGYÁR
2018. 11. 11. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 11. 11. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
TESTVÉRISÉG SE
2018. 11. 17. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 11. 17. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
KELEN SC
2018. 11. 24. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 24. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ASR GÁZGYÁR
2019. 02. 23. 14:00
Ikarus BSE
2019. 02. 23. 14:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ASR GÁZGYÁR
2019. 05. 07. 17:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 07. 17:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
UNIONE FC
2019. 03. 09. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 03. 09. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
ASR GÁZGYÁR
2019. 03. 14. 20:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 14. 20:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
ASR GÁZGYÁR
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 03. 23. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 23. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ASR GÁZGYÁR
2019. 03. 30. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 03. 30. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
PESTSZENTIMREI SK
2019. 04. 05. 18:30
Budai II. László Stadion
2019. 04. 05. 18:30
Budai II. László Stadion
REAC
ASR GÁZGYÁR
2019. 04. 13. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 04. 13. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
CSEP-GÓL FC SE
2019. 04. 19. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 04. 19. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
ASR GÁZGYÁR
2019. 04. 27. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 04. 27. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 05. 03. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 03. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
ASR GÁZGYÁR
2019. 05. 11. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 11. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 05. 18. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
ASR GÁZGYÁR
2019. 05. 25. 17:00
Kelen SC
2019. 05. 25. 17:00
Kelen SC
KELEN SC
ASR GÁZGYÁR
2019. 06. 01. 14:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 06. 01. 14:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
BMTE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple