Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 18. forduló

2019.03.09 - 11:00

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
SZANYI ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SUDICKY BÁLINT, LOVÁSZ LÁSZLÓ
UNIONE FC
BMTE II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

3'

FERNANDEZ DE AVILA
SZABÓ TIBOR

31'

1 - 1

 

LETTRICH DÁNIEL

59'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UNIONE FC UNIONE FC 18 13 3 2 39 21 18 42 8.9
2 KELEN SC KELEN SC 18 13 2 3 54 11 43 41 9.5
3 REAC REAC 18 12 5 1 45 4 41 41 9.2
4 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 18 11 7 0 55 13 42 40 8.6
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 18 10 3 5 38 20 18 33 8.7
6 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 18 9 3 6 33 21 12 30 8.3
7 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 18 6 7 5 30 35 -5 25 8.4
8 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  18 6 7 5 25 33 -8 25 8.9
9 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 18 7 3 8 25 33 -8 24 7.8
10 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 18 6 2 10 28 37 -9 20 8.6
11 BMTE II. BMTE II. 18 6 2 10 28 40 -12 20 7.9
12 CSEP-GÓL FC SE CSEP-GÓL FC SE 18 5 3 10 16 32 -16 18 8
13 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 18 3 5 10 26 30 -4 14 8.8
14 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 18 3 5 10 13 36 -23 14 7.8
15 RAFC RAFC 18 3 1 14 13 49 -36 10 8.3
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 18 1 2 15 13 66 -53 5 8.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 9 6 2 1 14 2 12 20 9 7 0 2 11 4 7 21 18 13 2 3 25 6 19 41
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 9 5 4 0 11 1 10 19 9 4 4 1 8 2 6 16 18 9 8 1 19 3 16 35
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 9 2 6 1 10 8 2 12 9 6 2 1 10 3 7 20 18 8 8 2 20 11 9 32
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 9 4 4 1 13 3 10 16 9 4 3 2 9 6 3 15 18 8 7 3 22 9 13 31
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 10 6 3 1 14 4 10 21 8 2 3 3 4 8 -4 9 18 8 6 4 18 12 6 30
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 9 5 0 4 10 5 5 15 9 3 5 1 8 7 1 14 18 8 5 5 18 12 6 29
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 9 3 3 3 6 5 1 12 9 4 3 2 10 5 5 15 18 7 6 5 16 10 6 27
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 8 1 2 5 4 10 -6 5 10 6 2 2 7 7 0 20 18 7 4 7 11 17 -6 25
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 10 3 1 6 7 10 -3 10 8 4 2 2 7 8 -1 14 18 7 3 8 14 18 -4 24
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 9 3 3 3 3 4 -1 12 9 2 4 3 4 5 -1 10 18 5 7 6 7 9 -2 22
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 9 3 3 3 8 7 1 12 9 2 3 4 8 11 -3 9 18 5 6 7 16 18 -2 21
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 9 2 2 5 7 10 -3 8 9 3 2 4 3 6 -3 11 18 5 4 9 10 16 -6 19
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 9 2 4 3 8 6 2 10 9 2 3 4 9 10 -1 9 18 4 7 7 17 16 1 19
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 8 2 3 3 4 4 0 9 10 0 4 6 1 15 -14 4 18 2 7 9 5 19 -14 13
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 9 0 4 5 0 7 -7 4 9 1 3 5 3 12 -9 6 18 1 7 10 3 19 -16 10
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 9 1 1 7 2 19 -17 4 9 1 2 6 3 12 -9 5 18 2 3 13 5 31 -26 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 9 7 1 1 21 11 10 22 9 6 2 1 18 10 8 20 18 13 3 2 39 21 18 42
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 9 6 2 1 27 4 23 20 9 7 0 2 27 7 20 21 18 13 2 3 54 11 43 41
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 9 7 2 0 25 1 24 23 9 5 3 1 20 3 17 18 18 12 5 1 45 4 41 41
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 9 7 2 0 31 4 27 23 9 4 5 0 24 9 15 17 18 11 7 0 55 13 42 40
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 9 5 1 3 14 9 5 16 9 5 2 2 24 11 13 17 18 10 3 5 38 20 18 33
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 9 5 1 3 20 10 10 16 9 4 2 3 13 11 2 14 18 9 3 6 33 21 12 30
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 9 4 4 1 20 16 4 16 9 2 3 4 10 19 -9 9 18 6 7 5 30 35 -5 25
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 10 5 4 1 19 13 6 19 8 1 3 4 6 20 -14 6 18 6 7 5 25 33 -8 25
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 8 3 1 4 11 19 -8 10 10 4 2 4 14 14 0 14 18 7 3 8 25 33 -8 24
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 9 3 1 5 17 19 -2 10 9 3 1 5 11 18 -7 10 18 6 2 10 28 37 -9 20
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 10 3 1 6 16 21 -5 10 8 3 1 4 12 19 -7 10 18 6 2 10 28 40 -12 20
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 9 4 2 3 8 15 -7 14 9 1 1 7 8 17 -9 4 18 5 3 10 16 32 -16 18
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 9 2 4 3 17 13 4 10 9 1 1 7 9 17 -8 4 18 3 5 10 26 30 -4 14
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 9 1 3 5 4 17 -13 6 9 2 2 5 9 19 -10 8 18 3 5 10 13 36 -23 14
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 8 3 0 5 8 16 -8 9 10 0 1 9 5 33 -28 1 18 3 1 14 13 49 -36 10
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 9 0 1 8 4 31 -27 1 9 1 1 7 9 35 -26 4 18 1 2 15 13 66 -53 5
 
1908 SZAC BUDAPEST
3 - 21 - 1---0 - 02 - 1-5 - 11 - 6-4 - 13 - 3-1 - 1
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
4 - 1-0 - 1-2 - 1---6 - 20 - 41 - 11 - 3-1 - 32 - 3
ASR GÁZGYÁR
-3 - 0---0 - 22 - 0-5 - 00 - 22 - 15 - 12 - 21 - 2-
BMTE II.
2 - 3-1 - 32 - 00 - 21 - 12 - 52 - 0--1 - 3--0 - 45 - 0
CSEP-GÓL FC SE
0 - 03 - 21 - 0-0 - 42 - 00 - 3-2 - 10 - 0--0 - 5--
FŐV. VÍZMŰVEK SK
3 - 00 - 30 - 1--3 - 10 - 21 - 03 - 02 - 0--2 - 2--
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
-0 - 00 - 12 - 2--0 - 4-1 - 00 - 40 - 31 - 10 - 2--
KELEN SC
-7 - 0-7 - 12 - 0-5 - 13 - 0-0 - 0--1 - 10 - 12 - 0
PESTSZENTIMREI SK
1 - 10 - 21 - 1-2 - 22 - 21 - 3-4 - 0--5 - 01 - 2--
RAFC
---0 - 32 - 1--1 - 31 - 00 - 41 - 23 - 1-0 - 2-
REAC
---2 - 04 - 10 - 0--2 - 00 - 03 - 04 - 0-4 - 06 - 0
TESTVÉRISÉG SE
0 - 2---1 - 01 - 3-0 - 24 - 2---0 - 72 - 23 - 1
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
-0 - 1-0 - 41 - 32 - 6-0 - 70 - 4--0 - 3-0 - 21 - 1
ÚJPEST FC. II.
4 - 02 - 12 - 16 - 0-----3 - 00 - 04 - 08 - 02 - 2-
UNIONE FC
4 - 2-2 - 32 - 11 - 03 - 25 - 1-3 - 2--1 - 0--0 - 0
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
1 - 1-3 - 2-2 - 11 - 42 - 0-1 - 14 - 1-1 - 14 - 20 - 0-

Meccsek

UNIONE FC

2018. 08. 17. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 08. 17. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
UNIONE FC
2018. 08. 24. 19:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 24. 19:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ASR GÁZGYÁR
2018. 09. 01. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 01. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
UNIONE FC
2018. 10. 03. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 03. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 09. 15. 16:30
Kelen SC
2018. 09. 15. 16:30
Kelen SC
KELEN SC
UNIONE FC
2018. 09. 22. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 09. 22. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
UNIONE FC
2018. 09. 28. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 28. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 10. 06. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 06. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
UNIONE FC
2018. 10. 13. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 13. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 10. 19. 19:30
Budai II. László Stadion
2018. 10. 19. 19:30
Budai II. László Stadion
REAC
UNIONE FC
2018. 10. 27. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 27. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
CSEP-GÓL FC SE
2018. 10. 31. 19:30
Ikarus BSE
2018. 10. 31. 19:30
Ikarus BSE
RAFC
UNIONE FC
2018. 11. 10. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 10. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 11. 16. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 16. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
UNIONE FC
2018. 11. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 02. 23. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 23. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 05. 07. 17:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 07. 17:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
UNIONE FC
2019. 03. 09. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 09. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
BMTE II.
2019. 03. 13. 19:30
Ikarus BSE
2019. 03. 13. 19:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
UNIONE FC
2019. 03. 23. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 23. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
KELEN SC
2019. 03. 30. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 30. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ÚJPEST FC. II.
2019. 04. 05. 20:30
Goldball Park
2019. 04. 05. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
UNIONE FC
2019. 04. 13. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 13. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2019. 04. 18. 17:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 04. 18. 17:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
UNIONE FC
2019. 04. 27. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 27. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
REAC
2019. 05. 04. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
UNIONE FC
2019. 05. 10. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 10. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
RAFC
2019. 05. 18. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 18. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
UNIONE FC
2019. 05. 25. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 25. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 06. 01. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
UNIONE FC

BMTE II.

2018. 08. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
KELEN SC
2018. 08. 25. 17:30
Ikarus BSE
2018. 08. 25. 17:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
BMTE II.
2018. 09. 01. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 01. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
UNIONE FC
2018. 09. 08. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 09. 08. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
BMTE II.
2018. 09. 15. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 15. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 09. 22. 16:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BMTE II.
2018. 09. 29. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 29. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
PESTSZENTIMREI SK
2018. 10. 06. 16:00
Budai II. László Stadion
2018. 10. 06. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
BMTE II.
2018. 10. 13. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 13. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
CSEP-GÓL FC SE
2018. 10. 20. 17:00
Ikarus BSE
2018. 10. 20. 17:00
Ikarus BSE
RAFC
BMTE II.
2018. 10. 27. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 10. 31. 19:45
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 31. 19:45
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
BMTE II.
2018. 11. 10. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 10. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 11. 17. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 17. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
TESTVÉRISÉG SE
2018. 11. 24. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 24. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ASR GÁZGYÁR
2019. 02. 24. 14:00
Kelen SC
2019. 02. 24. 14:00
Kelen SC
KELEN SC
BMTE II.
2019. 03. 02. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 02. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2019. 03. 09. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 09. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
BMTE II.
2019. 03. 16. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ÚJPEST FC. II.
2019. 03. 22. 20:30
Goldball Park
2019. 03. 22. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
BMTE II.
2019. 03. 30. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2019. 04. 06. 15:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 04. 06. 15:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
BMTE II.
2019. 04. 13. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 13. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
REAC
2019. 04. 17. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 04. 17. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
BMTE II.
2019. 04. 27. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 27. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
RAFC
2019. 05. 04. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 04. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
BMTE II.
2019. 05. 11. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 11. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 05. 18. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BMTE II.
2019. 05. 25. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
BMTE II.
2019. 06. 01. 14:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 06. 01. 14:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
BMTE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple