Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 19. forduló

2019.03.16 - 15:00

Budapest, Kelen SC Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
AGÓCS RÓBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSETE CSONGOR, CZEGLÉDI BARNA
KELEN SC
RAFC
90'
45'

Gólok

BALOGH BENCE BÉLA

27'

1 - 0

 

BALOGH BENCE BÉLA

31'

2 - 0

 

BALOGH BENCE BÉLA

44'

3 - 0

 

BALOGH BENCE BÉLA

51'

4 - 0

 

KUN BÁLINT

65'

5 - 0

 

TÍMÁRI NORMAN

86'

6 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UNIONE FC UNIONE FC 19 14 3 2 41 21 20 45 9.1
2 KELEN SC KELEN SC 19 14 2 3 60 11 49 44 9.8
3 REAC REAC 19 13 5 1 52 4 48 44 9.5
4 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 19 12 7 0 62 13 49 43 8.7
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 19 10 4 5 38 20 18 34 8.9
6 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 19 9 4 6 34 22 12 31 8.3
7 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 19 8 3 8 29 33 -4 27 8
8 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  19 6 8 5 26 34 -8 26 8.7
9 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 19 6 7 6 31 37 -6 25 8.5
10 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 19 6 2 11 28 41 -13 20 8.6
11 BMTE II. BMTE II. 19 6 2 11 28 47 -19 20 7.7
12 CSEP-GÓL FC SE CSEP-GÓL FC SE 19 5 4 10 16 32 -16 19 7.8
13 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 19 4 5 10 28 31 -3 17 8.8
14 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 19 3 5 11 13 38 -25 14 7.5
15 RAFC RAFC 19 3 1 15 13 55 -42 10 7.9
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 19 1 2 16 13 73 -60 5 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 10 7 2 1 17 2 15 23 9 7 0 2 11 4 7 21 19 14 2 3 28 6 22 44
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 9 5 4 0 11 1 10 19 10 5 4 1 9 2 7 19 19 10 8 1 20 3 17 38
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 9 2 6 1 10 8 2 12 10 7 2 1 12 3 9 23 19 9 8 2 22 11 11 35
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 9 4 4 1 13 3 10 16 10 5 3 2 11 6 5 18 19 9 7 3 24 9 15 34
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 10 6 3 1 14 4 10 21 9 2 4 3 4 8 -4 10 19 8 7 4 18 12 6 31
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 10 5 1 4 10 5 5 16 9 3 5 1 8 7 1 14 19 8 6 5 18 12 6 30
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 9 2 2 5 6 10 -4 8 10 6 2 2 7 7 0 20 19 8 4 7 13 17 -4 28
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 10 3 4 3 6 5 1 13 9 4 3 2 10 5 5 15 19 7 7 5 16 10 6 28
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 11 3 1 7 7 12 -5 10 8 4 2 2 7 8 -1 14 19 7 3 9 14 20 -6 24
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 9 3 3 3 3 4 -1 12 10 2 5 3 4 5 -1 11 19 5 8 6 7 9 -2 23
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 9 2 4 3 8 6 2 10 10 3 3 4 10 10 0 12 19 5 7 7 18 16 2 22
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 10 3 3 4 8 8 0 12 9 2 3 4 8 11 -3 9 19 5 6 8 16 19 -3 21
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 9 2 2 5 7 10 -3 8 10 3 2 5 3 8 -5 11 19 5 4 10 10 18 -8 19
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 8 2 3 3 4 4 0 9 11 0 4 7 1 18 -17 4 19 2 7 10 5 22 -17 13
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 10 0 4 6 0 9 -9 4 9 1 3 5 3 12 -9 6 19 1 7 11 3 21 -18 10
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 10 1 1 8 2 20 -18 4 9 1 2 6 3 12 -9 5 19 2 3 14 5 32 -27 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 9 7 1 1 21 11 10 22 10 7 2 1 20 10 10 23 19 14 3 2 41 21 20 45
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 10 7 2 1 33 4 29 23 9 7 0 2 27 7 20 21 19 14 2 3 60 11 49 44
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 9 7 2 0 25 1 24 23 10 6 3 1 27 3 24 21 19 13 5 1 52 4 48 44
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 9 7 2 0 31 4 27 23 10 5 5 0 31 9 22 20 19 12 7 0 62 13 49 43
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 10 5 2 3 14 9 5 17 9 5 2 2 24 11 13 17 19 10 4 5 38 20 18 34
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 10 5 2 3 21 11 10 17 9 4 2 3 13 11 2 14 19 9 4 6 34 22 12 31
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 9 4 1 4 15 19 -4 13 10 4 2 4 14 14 0 14 19 8 3 8 29 33 -4 27
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 10 5 4 1 19 13 6 19 9 1 4 4 7 21 -14 7 19 6 8 5 26 34 -8 26
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 10 4 4 2 21 18 3 16 9 2 3 4 10 19 -9 9 19 6 7 6 31 37 -6 25
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 9 3 1 5 17 19 -2 10 10 3 1 6 11 22 -11 10 19 6 2 11 28 41 -13 20
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 11 3 1 7 16 28 -12 10 8 3 1 4 12 19 -7 10 19 6 2 11 28 47 -19 20
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 9 4 2 3 8 15 -7 14 10 1 2 7 8 17 -9 5 19 5 4 10 16 32 -16 19
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 9 2 4 3 17 13 4 10 10 2 1 7 11 18 -7 7 19 4 5 10 28 31 -3 17
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 10 1 3 6 4 19 -15 6 9 2 2 5 9 19 -10 8 19 3 5 11 13 38 -25 14
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 8 3 0 5 8 16 -8 9 11 0 1 10 5 39 -34 1 19 3 1 15 13 55 -42 10
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 10 0 1 9 4 38 -34 1 9 1 1 7 9 35 -26 4 19 1 2 16 13 73 -60 5
 
1908 SZAC BUDAPEST
3 - 21 - 1---0 - 02 - 11 - 25 - 11 - 6-4 - 13 - 3-1 - 1
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
4 - 1-0 - 1-2 - 1---6 - 20 - 41 - 11 - 3-1 - 32 - 3
ASR GÁZGYÁR
-3 - 0---0 - 22 - 0-5 - 00 - 22 - 15 - 12 - 21 - 21 - 1
BMTE II.
2 - 3-1 - 32 - 00 - 21 - 12 - 52 - 0--1 - 3-0 - 70 - 45 - 0
CSEP-GÓL FC SE
0 - 03 - 21 - 0-0 - 42 - 00 - 3-2 - 10 - 0--0 - 5--
FŐV. VÍZMŰVEK SK
3 - 00 - 30 - 1-0 - 03 - 10 - 21 - 03 - 02 - 0--2 - 2--
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
-0 - 00 - 12 - 2--0 - 4-1 - 00 - 40 - 31 - 10 - 20 - 2-
KELEN SC
-7 - 0-7 - 12 - 0-5 - 13 - 06 - 00 - 0--1 - 10 - 12 - 0
PESTSZENTIMREI SK
1 - 10 - 21 - 1-2 - 22 - 21 - 3-4 - 0--5 - 01 - 2--
RAFC
---0 - 32 - 1--1 - 31 - 00 - 41 - 23 - 1-0 - 2-
REAC
---2 - 04 - 10 - 0--2 - 00 - 03 - 04 - 0-4 - 06 - 0
TESTVÉRISÉG SE
0 - 24 - 0--1 - 01 - 3-0 - 24 - 2---0 - 72 - 23 - 1
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
-0 - 1-0 - 41 - 32 - 6-0 - 70 - 4-0 - 70 - 3-0 - 21 - 1
ÚJPEST FC. II.
4 - 02 - 12 - 16 - 0-----3 - 00 - 04 - 08 - 02 - 2-
UNIONE FC
4 - 2-2 - 32 - 11 - 03 - 25 - 1-3 - 2--1 - 0--0 - 0
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
1 - 1-3 - 2-2 - 11 - 42 - 0-1 - 14 - 1-1 - 14 - 20 - 0-

Meccsek

KELEN SC

2018. 08. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
KELEN SC
2018. 08. 25. 17:30
Kelen SC Sporttelep
2018. 08. 25. 17:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
CSEP-GÓL FC SE
2018. 09. 01. 16:30
Kelen SC Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 09. 08. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
KELEN SC
2018. 09. 15. 16:30
Kelen SC Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
UNIONE FC
2018. 09. 25. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 25. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
KELEN SC
2018. 09. 29. 16:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ÚJPEST FC. II.
2018. 10. 05. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 05. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
KELEN SC
2018. 10. 14. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 10. 20. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
KELEN SC
2018. 10. 27. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 10. 27. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 11. 03. 13:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
KELEN SC
2018. 11. 11. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 11. 11. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 11. 17. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 11. 17. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
KELEN SC
2018. 11. 24. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 11. 24. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
REAC
2019. 02. 24. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
BMTE II.
2019. 03. 02. 14:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 03. 02. 14:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
KELEN SC
2019. 03. 09. 11:00
Ikarus BSE
2019. 03. 09. 11:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
KELEN SC
2019. 03. 16. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
RAFC
2019. 03. 23. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 23. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
KELEN SC
2019. 03. 30. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 03. 30. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 04. 06. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 04. 06. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
KELEN SC
2019. 05. 08. 16:30
Kelen SC Sporttelep
2019. 05. 08. 16:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 04. 19. 20:30
Goldball Park
2019. 04. 19. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
KELEN SC
2019. 04. 27. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 05. 05. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
KELEN SC
2019. 05. 11. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 05. 18. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
KELEN SC
2019. 05. 25. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ASR GÁZGYÁR
2019. 05. 31. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 05. 31. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
KELEN SC

RAFC

2018. 08. 17. 17:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 08. 17. 17:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 08. 25. 19:00
Budai II. László Stadion
2018. 08. 25. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
RAFC
2018. 09. 01. 13:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 09. 01. 13:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
CSEP-GÓL FC SE
2018. 09. 08. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
KELEN SC
2018. 09. 15. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 15. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
RAFC
2018. 09. 22. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 09. 29. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
RAFC
2018. 10. 06. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
TESTVÉRISÉG SE
2018. 10. 14. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 14. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
RAFC
2018. 10. 20. 17:00
Ikarus BSE
2018. 10. 20. 17:00
Ikarus BSE
RAFC
BMTE II.
2018. 10. 27. 15:00
Ikarus BSE
2018. 10. 27. 15:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
RAFC
2018. 10. 31. 19:30
Ikarus BSE
2018. 10. 31. 19:30
Ikarus BSE
RAFC
UNIONE FC
2018. 11. 10. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 11. 10. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
RAFC
2018. 11. 16. 20:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 11. 16. 20:00
Kelen SC Sporttelep
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
RAFC
2018. 11. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
RAFC
2019. 02. 23. 15:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 02. 23. 15:00
Vilmos Endre Sportcentrum
PESTSZENTIMREI SK
RAFC
2019. 03. 02. 15:00
Ikarus BSE
2019. 03. 02. 15:00
Ikarus BSE
RAFC
REAC
2019. 03. 09. 14:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
RAFC
2019. 03. 16. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
RAFC
2019. 03. 23. 15:00
Ikarus BSE
2019. 03. 23. 15:00
Ikarus BSE
RAFC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 03. 29. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 29. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
RAFC
2019. 04. 06. 15:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 04. 06. 15:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 04. 13. 17:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2019. 04. 13. 17:00
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
RAFC
2019. 04. 19. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 04. 19. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
ASR GÁZGYÁR
2019. 04. 27. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 27. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
RAFC
2019. 05. 04. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2019. 05. 10. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 10. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
RAFC
2019. 05. 18. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
ÚJPEST FC. II.
2019. 05. 25. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 06. 01. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple