Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ II. osztály 6. forduló

2018.09.23 - 16:00

Budapest, Kelen SC

Budapest

BLSZ II. osztály

Játékvezető
KOVÁCS MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IVACS VINCE, SUDICKY BÁLINT
KELEN SC II.
RTK-VASLÓ
90'
45'

Gólok

TÓTH DÁNIEL

39'

1 - 0

 

KÁLNOKY BÁLINT

48'

2 - 0

 

GRÉCZY MÁRTON

53'

3 - 0

 

TÓTH BERTALAN

67'

4 - 0

 

GRÉCZY MÁRTON

87'

5 - 0

 

 

5 - 1

89'

DR. SZABADKAI DÁNIEL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 6 5 1 0 22 5 17 16 10.2
2 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 6 5 0 1 12 6 6 15 8.2
3 PÉNZÜGYŐR SE II. PÉNZÜGYŐR SE II. 6 4 1 1 21 7 14 13 8.3
4 MLTC MLTC 6 4 0 2 11 9 2 12 9.2
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ II. THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 5 3 2 0 12 8 4 11 8.8
6 PESTSZENTIMREI SK II. PESTSZENTIMREI SK II. 6 3 2 1 14 12 2 11 9
7 TF SE TF SE 5 2 2 1 7 9 -2 8 8.7
8 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 5 2 1 2 7 5 2 7 7.8
9 MŰEGYETEMI FC MŰEGYETEMI FC 6 2 1 3 10 10 0 7 8.7
10 II. KER. UFC II. KER. UFC 6 1 2 3 8 15 -7 5 6.5
11 KELEN SC II. KELEN SC II. 5 1 1 3 6 11 -5 4 9.8
12 Szent Pál Akadémia - HSE Szent Pál Akadémia - HSE 6 1 0 5 12 18 -6 3 6.8
13 MUN SE MUN SE 5 1 0 4 5 13 -8 3 8
14 TÖRÖKBÁLINTI FC TÖRÖKBÁLINTI FC 6 0 2 4 7 14 -7 2 6.7
15 KISE KISE 5 0 1 4 4 16 -12 1 8.2
16 RTK-VASLÓ (Kizárva) RTK-VASLÓ (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 10.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RTK-VASLÓ (Kizárva) HIDEGKÚTI SC 3 2 1 0 2 0 2 7 3 2 1 0 3 1 2 7 6 4 2 0 5 1 4 14
2 RTK-VASLÓ (Kizárva) PÉNZÜGYŐR SE II. 2 1 1 0 2 1 1 4 4 3 0 1 7 3 4 9 6 4 1 1 9 4 5 13
3 RTK-VASLÓ (Kizárva) MLTC 3 3 0 0 5 0 5 9 3 1 1 1 1 1 0 4 6 4 1 1 6 1 5 13
4 RTK-VASLÓ (Kizárva) BVSC-ZUGLÓ 4 1 2 1 7 3 4 5 2 1 1 0 5 0 5 4 6 2 3 1 12 3 9 9
5 RTK-VASLÓ (Kizárva) THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 3 2 0 1 5 2 3 6 2 0 2 0 0 0 0 2 5 2 2 1 5 2 3 8
6 RTK-VASLÓ (Kizárva) MŰEGYETEMI FC 4 0 2 2 1 3 -2 2 2 2 0 0 3 0 3 6 6 2 2 2 4 3 1 8
7 RTK-VASLÓ (Kizárva) KÖZTERÜLET SK 3 1 1 1 1 1 0 4 2 1 0 1 3 2 1 3 5 2 1 2 4 3 1 7
8 RTK-VASLÓ (Kizárva) PESTSZENTIMREI SK II. 3 1 1 1 3 2 1 4 3 0 3 0 2 2 0 3 6 1 4 1 5 4 1 7
9 RTK-VASLÓ (Kizárva) TF SE 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 1 1 1 1 0 4 5 1 3 1 2 2 0 6
10 RTK-VASLÓ (Kizárva) KELEN SC II. 3 0 2 1 1 6 -5 2 2 1 1 0 1 0 1 4 5 1 3 1 2 6 -4 6
11 RTK-VASLÓ (Kizárva) II. KER. UFC 2 1 1 0 2 1 1 4 4 0 2 2 0 7 -7 2 6 1 3 2 2 8 -6 6
12 RTK-VASLÓ (Kizárva) Szent Pál Akadémia - HSE 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 1 0 3 3 6 -3 3 6 1 1 4 5 9 -4 4
13 RTK-VASLÓ (Kizárva) TÖRÖKBÁLINTI FC 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 3 1 4 5 -1 3 6 0 4 2 5 8 -3 4
14 RTK-VASLÓ (Kizárva) KISE 3 0 1 2 1 5 -4 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 0 2 3 2 8 -6 2
15 RTK-VASLÓ (Kizárva) MUN SE 3 0 1 2 0 4 -4 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 0 2 3 1 7 -6 2
16 RTK-VASLÓ (Kizárva) RTK-VASLÓ (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RTK-VASLÓ (Kizárva) BVSC-ZUGLÓ 4 3 1 0 14 5 9 10 2 2 0 0 8 0 8 6 6 5 1 0 22 5 17 16
2 RTK-VASLÓ (Kizárva) HIDEGKÚTI SC 3 3 0 0 6 3 3 9 3 2 0 1 6 3 3 6 6 5 0 1 12 6 6 15
3 RTK-VASLÓ (Kizárva) PÉNZÜGYŐR SE II. 2 2 0 0 7 1 6 6 4 2 1 1 14 6 8 7 6 4 1 1 21 7 14 13
4 RTK-VASLÓ (Kizárva) MLTC 3 3 0 0 6 3 3 9 3 1 0 2 5 6 -1 3 6 4 0 2 11 9 2 12
5 RTK-VASLÓ (Kizárva) THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 3 2 1 0 10 7 3 7 2 1 1 0 2 1 1 4 5 3 2 0 12 8 4 11
6 RTK-VASLÓ (Kizárva) PESTSZENTIMREI SK II. 3 1 1 1 6 7 -1 4 3 2 1 0 8 5 3 7 6 3 2 1 14 12 2 11
7 RTK-VASLÓ (Kizárva) TF SE 2 1 1 0 4 3 1 4 3 1 1 1 3 6 -3 4 5 2 2 1 7 9 -2 8
8 RTK-VASLÓ (Kizárva) KÖZTERÜLET SK 3 1 1 1 3 3 0 4 2 1 0 1 4 2 2 3 5 2 1 2 7 5 2 7
9 RTK-VASLÓ (Kizárva) MŰEGYETEMI FC 4 1 0 3 5 8 -3 3 2 1 1 0 5 2 3 4 6 2 1 3 10 10 0 7
10 RTK-VASLÓ (Kizárva) II. KER. UFC 2 1 1 0 5 4 1 4 4 0 1 3 3 11 -8 1 6 1 2 3 8 15 -7 5
11 RTK-VASLÓ (Kizárva) KELEN SC II. 3 0 1 2 2 10 -8 1 2 1 0 1 4 1 3 3 5 1 1 3 6 11 -5 4
12 RTK-VASLÓ (Kizárva) Szent Pál Akadémia - HSE 2 1 0 1 4 5 -1 3 4 0 0 4 8 13 -5 0 6 1 0 5 12 18 -6 3
13 RTK-VASLÓ (Kizárva) MUN SE 3 1 0 2 2 5 -3 3 2 0 0 2 3 8 -5 0 5 1 0 4 5 13 -8 3
14 RTK-VASLÓ (Kizárva) TÖRÖKBÁLINTI FC 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 0 1 3 6 10 -4 1 6 0 2 4 7 14 -7 2
15 RTK-VASLÓ (Kizárva) KISE 3 0 0 3 2 13 -11 0 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 0 1 4 4 16 -12 1
16 RTK-VASLÓ (Kizárva) RTK-VASLÓ (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BVSC-Zugló
------------------------------
BVSC-ZUGLÓ
---7 - 1------------------5 - 3----0 - 0-2 - 1
HIDEGKÚTI SC
---1 - 0-------3 - 2-----------------2 - 1
www.hidegkuti-sc.hu
------------------------------
II. KER. UFC
-------------------3 - 3--2 - 1-------
www.keruletufc.hu
------------------------------
Kelen SC II.
------------------------------
KELEN SC II.
-0 - 7-----1 - 1-------------------1 - 2--
KISE
---------------1 - 4-0 - 6-1 - 3----------
KÖZTERÜLET SK
-----------------1 - 1-1 - 2--1 - 0-------
Közterület SK.
------------------------------
MLTC
------------------------------
MLTC
----3 - 2---2 - 11 - 0--------------------
MUN SE
------------------------------
MUN SE
-------1 - 0----1 - 2----0 - 3------------
www.eeda.hu
------------------------------
MŰEGYETEMI FC
-0 - 1-----0 - 4------4 - 1---------1 - 2-----
www.penzugyorse.hu
------------------------------
PÉNZÜGYŐR SE II.
--3 - 1---------------------4 - 0-----
www.psk.hu
------------------------------
PESTSZENTIMREI SK II.
--0 - 2-------------------5 - 4-1 - 1-----
www.rakosmentitk.hu
------------------------------
RTK-VASLÓ
------------------------------
Szent Pál Akadémia - HSE
--0 - 3--------------------------4 - 2
Szent Pál Akadémia - HSE
------------------------------
TF SE
------------2 - 1----------------2 - 2
TFSE
------------------------------
THSE-Szabadkikötő II.
------------------------------
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
--------------4 - 2-1 - 1-5 - 4-----------
www.tfc.gportal.hu
------------------------------
TÖRÖKBÁLINTI FC
----0 - 0----1 - 4--------------------

Meccsek

KELEN SC II.

2018. 08. 17. 17:30
Kelen SC
2018. 08. 17. 17:30
Kelen SC
KELEN SC II.
KISE
2018. 08. 26. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 26. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
KELEN SC II.
2018. 09. 02. 16:30
Kelen SC
2018. 09. 02. 16:30
Kelen SC
KELEN SC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2018. 09. 09. 16:30
Kelen SC
2018. 09. 09. 16:30
Kelen SC
KELEN SC II.
BVSC-ZUGLÓ
2018. 09. 15. 16:00
Goldball Park
2018. 09. 15. 16:00
Goldball Park
MŰEGYETEMI FC
KELEN SC II.
2018. 09. 23. 16:00
Kelen SC
2018. 09. 23. 16:00
Kelen SC
KELEN SC II.
RTK-VASLÓ
2018. 09. 30. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 09. 30. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
KELEN SC II.
2018. 10. 07. 15:00
Kelen SC
2018. 10. 07. 15:00
Kelen SC
KELEN SC II.
MLTC
2018. 10. 14. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 10. 14. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
KELEN SC II.
2018. 10. 19. 19:30
Kelen SC
2018. 10. 19. 19:30
Kelen SC
KELEN SC II.
TÖRÖKBÁLINTI FC
2018. 10. 27. 11:00
Ikarus BSE
2018. 10. 27. 11:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
KELEN SC II.
2018. 11. 04. 17:00
Kelen SC
2018. 11. 04. 17:00
Kelen SC
KELEN SC II.
II. KER. UFC
2018. 11. 09. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 09. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
KELEN SC II.
2018. 11. 18. 17:00
Kelen SC
2018. 11. 18. 17:00
Kelen SC
KELEN SC II.
KÖZTERÜLET SK
2018. 11. 24. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 24. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
KELEN SC II.
2019. 02. 24. 10:00
Ikarus BSE
2019. 02. 24. 10:00
Ikarus BSE
KISE
KELEN SC II.
2019. 03. 02. 18:00
Kelen SC
2019. 03. 02. 18:00
Kelen SC
KELEN SC II.
MUN SE
2019. 03. 09. 14:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 03. 09. 14:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
KELEN SC II.
2019. 03. 14. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 03. 14. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
KELEN SC II.
2019. 03. 23. 18:00
Kelen SC
2019. 03. 23. 18:00
Kelen SC
KELEN SC II.
MŰEGYETEMI FC
2019. 03. 30. 14:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 03. 30. 14:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
KELEN SC II.
2019. 04. 04. 19:45
Kelen SC
2019. 04. 04. 19:45
Kelen SC
KELEN SC II.
PÉNZÜGYŐR SE II.
2019. 04. 14. 16:00
Mátyásföldi LTC
2019. 04. 14. 16:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
KELEN SC II.
2019. 04. 18. 19:45
Kelen SC
2019. 04. 18. 19:45
Kelen SC
KELEN SC II.
PESTSZENTIMREI SK II.
2019. 04. 28. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
TÖRÖKBÁLINTI FC
KELEN SC II.
2019. 05. 04. 17:00
Kelen SC
2019. 05. 04. 17:00
Kelen SC
KELEN SC II.
Szent Pál Akadémia - HSE
2019. 05. 11. 14:00
Elektromos SE
2019. 05. 11. 14:00
Elektromos SE
II. KER. UFC
KELEN SC II.
2019. 05. 17. 19:45
Kelen SC
2019. 05. 17. 19:45
Kelen SC
KELEN SC II.
HIDEGKÚTI SC
2019. 05. 26. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 05. 26. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
KELEN SC II.
2019. 05. 31. 19:45
Kelen SC
2019. 05. 31. 19:45
Kelen SC
KELEN SC II.
TF SE

RTK-VASLÓ

2018. 09. 12. 19:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 12. 19:30
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
RTK-VASLÓ
2018. 09. 01. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
KISE
2018. 09. 09. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 09. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
RTK-VASLÓ
2018. 09. 15. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2018. 09. 23. 16:00
Kelen SC
2018. 09. 23. 16:00
Kelen SC
KELEN SC II.
RTK-VASLÓ
2018. 09. 29. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
MŰEGYETEMI FC
2018. 10. 06. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
BVSC-ZUGLÓ
2018. 10. 14. 15:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 10. 14. 15:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
RTK-VASLÓ
2018. 10. 20. 14:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
MLTC
2018. 10. 26. 23:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 10. 26. 23:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
RTK-VASLÓ
2018. 11. 03. 13:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
TÖRÖKBÁLINTI FC
2018. 11. 11. 15:00
Ikarus BSE
2018. 11. 11. 15:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
RTK-VASLÓ
2018. 11. 17. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
II. KER. UFC
2018. 11. 25. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 25. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
RTK-VASLÓ
2019. 02. 24. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 02. 24. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
RTK-VASLÓ
2019. 03. 02. 12:30
Grund 1986 FC
2019. 03. 02. 12:30
Grund 1986 FC
RTK-VASLÓ
TF SE
2019. 03. 09. 10:00
Merkapt Maraton SE
2019. 03. 09. 10:00
Merkapt Maraton SE
KISE
RTK-VASLÓ
2019. 03. 16. 14:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 03. 16. 14:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
MUN SE
2019. 03. 24. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
RTK-VASLÓ
2019. 03. 30. 14:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 03. 30. 14:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
KELEN SC II.
2019. 04. 06. 16:00
Goldball Park
2019. 04. 06. 16:00
Goldball Park
MŰEGYETEMI FC
RTK-VASLÓ
2019. 04. 14. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 04. 14. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
RTK-VASLÓ
2019. 04. 20. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 04. 20. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
PÉNZÜGYŐR SE II.
2019. 04. 27. 16:00
Mátyásföldi LTC
2019. 04. 27. 16:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
RTK-VASLÓ
2019. 05. 04. 15:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 05. 04. 15:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
PESTSZENTIMREI SK II.
2019. 05. 11. 14:30
Törökbálinti Sporttelep
2019. 05. 11. 14:30
Törökbálinti Sporttelep
TÖRÖKBÁLINTI FC
RTK-VASLÓ
2019. 05. 18. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 05. 18. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
Szent Pál Akadémia - HSE
2019. 05. 25.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 25.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC
05. 25.
RTK-VASLÓ
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom