Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ II. osztály 6. forduló

2018.09.23 - 17:00

Budapest, Budafoki MTE Sporttelep

Budapest

BLSZ II. osztály

Játékvezető
FEKETE LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KRIX DÁVID, DÓSA-RÁCZ KITTI
MUN SE
MLTC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

16'

ZUBONYAI VIKTOR
KOZMA ZOLTÁN CSABA

58'

1 - 1

 

 

1 - 2

65'

SZÉPE NORBERT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 6 5 1 0 22 5 17 16 10.3
2 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 6 5 0 1 12 6 6 15 9.2
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ II. THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 6 4 2 0 16 9 7 14 8.2
4 PÉNZÜGYŐR SE II. PÉNZÜGYŐR SE II. 6 4 1 1 21 7 14 13 7.8
5 MLTC MLTC 6 4 0 2 11 9 2 12 9.3
6 PESTSZENTIMREI SK II. PESTSZENTIMREI SK II. 6 3 2 1 14 12 2 11 9.7
7 TF SE TF SE 6 3 2 1 10 10 0 11 8.8
8 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 6 3 1 2 11 7 4 10 9.5
9 MŰEGYETEMI FC MŰEGYETEMI FC 6 2 1 3 10 10 0 7 8
10 KELEN SC II. KELEN SC II. 6 2 1 3 11 12 -1 7 9
11 MUN SE MUN SE 6 2 0 4 10 14 -4 6 7.5
12 II. KER. UFC II. KER. UFC 6 1 2 3 8 15 -7 5 7
13 Szent Pál Akadémia - HSE Szent Pál Akadémia - HSE 6 1 0 5 12 18 -6 3 7.3
14 RTK-VASLÓ RTK-VASLÓ 6 1 0 5 9 21 -12 3 9.2
15 TÖRÖKBÁLINTI FC TÖRÖKBÁLINTI FC 6 0 2 4 7 14 -7 2 7.2
16 KISE KISE 6 0 1 5 4 19 -15 1 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISE HIDEGKÚTI SC 3 2 1 0 2 0 2 7 3 2 1 0 3 1 2 7 6 4 2 0 5 1 4 14
2 KISE PÉNZÜGYŐR SE II. 2 1 1 0 2 1 1 4 4 3 0 1 7 3 4 9 6 4 1 1 9 4 5 13
3 KISE MLTC 3 3 0 0 5 0 5 9 3 1 1 1 1 1 0 4 6 4 1 1 6 1 5 13
4 KISE THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 3 2 0 1 5 2 3 6 3 1 2 0 1 0 1 5 6 3 2 1 6 2 4 11
5 KISE KÖZTERÜLET SK 3 1 1 1 1 1 0 4 3 2 0 1 5 2 3 6 6 3 1 2 6 3 3 10
6 KISE BVSC-ZUGLÓ 4 1 2 1 7 3 4 5 2 1 1 0 5 0 5 4 6 2 3 1 12 3 9 9
7 KISE TF SE 3 1 2 0 4 2 2 5 3 1 1 1 1 1 0 4 6 2 3 1 5 3 2 9
8 KISE KELEN SC II. 4 1 2 1 2 6 -4 5 2 1 1 0 1 0 1 4 6 2 3 1 3 6 -3 9
9 KISE MŰEGYETEMI FC 4 0 2 2 1 3 -2 2 2 2 0 0 3 0 3 6 6 2 2 2 4 3 1 8
10 KISE PESTSZENTIMREI SK II. 3 1 1 1 3 2 1 4 3 0 3 0 2 2 0 3 6 1 4 1 5 4 1 7
11 KISE II. KER. UFC 2 1 1 0 2 1 1 4 4 0 2 2 0 7 -7 2 6 1 3 2 2 8 -6 6
12 KISE Szent Pál Akadémia - HSE 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 1 0 3 3 6 -3 3 6 1 1 4 5 9 -4 4
13 KISE RTK-VASLÓ 3 1 0 2 2 3 -1 3 3 0 1 2 2 5 -3 1 6 1 1 4 4 8 -4 4
14 KISE TÖRÖKBÁLINTI FC 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 3 1 4 5 -1 3 6 0 4 2 5 8 -3 4
15 KISE MUN SE 4 0 2 2 1 5 -4 2 2 0 1 1 1 3 -2 1 6 0 3 3 2 8 -6 3
16 KISE KISE 3 0 1 2 1 5 -4 1 3 0 1 2 1 5 -4 1 6 0 2 4 2 10 -8 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISE BVSC-ZUGLÓ 4 3 1 0 14 5 9 10 2 2 0 0 8 0 8 6 6 5 1 0 22 5 17 16
2 KISE HIDEGKÚTI SC 3 3 0 0 6 3 3 9 3 2 0 1 6 3 3 6 6 5 0 1 12 6 6 15
3 KISE THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 3 2 1 0 10 7 3 7 3 2 1 0 6 2 4 7 6 4 2 0 16 9 7 14
4 KISE PÉNZÜGYŐR SE II. 2 2 0 0 7 1 6 6 4 2 1 1 14 6 8 7 6 4 1 1 21 7 14 13
5 KISE MLTC 3 3 0 0 6 3 3 9 3 1 0 2 5 6 -1 3 6 4 0 2 11 9 2 12
6 KISE PESTSZENTIMREI SK II. 3 1 1 1 6 7 -1 4 3 2 1 0 8 5 3 7 6 3 2 1 14 12 2 11
7 KISE TF SE 3 2 1 0 7 4 3 7 3 1 1 1 3 6 -3 4 6 3 2 1 10 10 0 11
8 KISE KÖZTERÜLET SK 3 1 1 1 3 3 0 4 3 2 0 1 8 4 4 6 6 3 1 2 11 7 4 10
9 KISE MŰEGYETEMI FC 4 1 0 3 5 8 -3 3 2 1 1 0 5 2 3 4 6 2 1 3 10 10 0 7
10 KISE KELEN SC II. 4 1 1 2 7 11 -4 4 2 1 0 1 4 1 3 3 6 2 1 3 11 12 -1 7
11 KISE MUN SE 4 2 0 2 7 6 1 6 2 0 0 2 3 8 -5 0 6 2 0 4 10 14 -4 6
12 KISE II. KER. UFC 2 1 1 0 5 4 1 4 4 0 1 3 3 11 -8 1 6 1 2 3 8 15 -7 5
13 KISE Szent Pál Akadémia - HSE 2 1 0 1 4 5 -1 3 4 0 0 4 8 13 -5 0 6 1 0 5 12 18 -6 3
14 KISE RTK-VASLÓ 3 1 0 2 6 8 -2 3 3 0 0 3 3 13 -10 0 6 1 0 5 9 21 -12 3
15 KISE TÖRÖKBÁLINTI FC 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 0 1 3 6 10 -4 1 6 0 2 4 7 14 -7 2
16 KISE KISE 3 0 0 3 2 13 -11 0 3 0 1 2 2 6 -4 1 6 0 1 5 4 19 -15 1
 
BVSC-Zugló
------------------------------
BVSC-ZUGLÓ
---7 - 1------------------5 - 3----0 - 0-2 - 1
HIDEGKÚTI SC
---1 - 0-------3 - 2-----------------2 - 1
www.hidegkuti-sc.hu
------------------------------
II. KER. UFC
-------------------3 - 3--2 - 1-------
www.keruletufc.hu
------------------------------
Kelen SC II.
------------------------------
KELEN SC II.
-0 - 7-----1 - 1-------------5 - 1-----1 - 2--
KISE
---------------1 - 4-0 - 6-1 - 3----------
KÖZTERÜLET SK
-----------------1 - 1-1 - 2--1 - 0-------
Közterület SK.
------------------------------
MLTC
------------------------------
MLTC
----3 - 2---2 - 11 - 0--------------------
MUN SE
------------------------------
MUN SE
-------1 - 0----1 - 2----0 - 3---5 - 1--------
www.eeda.hu
------------------------------
MŰEGYETEMI FC
-0 - 1-----0 - 4------4 - 1---------1 - 2-----
www.penzugyorse.hu
------------------------------
PÉNZÜGYŐR SE II.
--3 - 1---------------------4 - 0-----
www.psk.hu
------------------------------
PESTSZENTIMREI SK II.
--0 - 2-------------------5 - 4-1 - 1-----
www.rakosmentitk.hu
------------------------------
RTK-VASLÓ
--------3 - 02 - 4-----------------1 - 4--
Szent Pál Akadémia - HSE
--0 - 3--------------------------4 - 2
Szent Pál Akadémia - HSE
------------------------------
TF SE
------------2 - 1---------3 - 1------2 - 2
TFSE
------------------------------
THSE-Szabadkikötő II.
------------------------------
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
--------------4 - 2-1 - 1-5 - 4-----------
www.tfc.gportal.hu
------------------------------
TÖRÖKBÁLINTI FC
----0 - 0----1 - 4--------------------

Meccsek

MUN SE

2018. 08. 19. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
MUN SE
2018. 08. 26. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 26. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
KELEN SC II.
2018. 09. 01. 16:00
Goldball Park
2018. 09. 01. 16:00
Goldball Park
MŰEGYETEMI FC
MUN SE
2018. 09. 09. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 09. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
RTK-VASLÓ
2018. 09. 15. 18:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 09. 15. 18:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
FÉLBESZAKADT
MUN SE
2018. 10. 24. 19:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 24. 19:30
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
PÉNZÜGYŐR SE II.
2018. 09. 23. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
MLTC
2018. 09. 29. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 09. 29. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
MUN SE
2018. 10. 07. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 07. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
TÖRÖKBÁLINTI FC
2018. 10. 14. 15:00
Ikarus BSE
2018. 10. 14. 15:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
MUN SE
2018. 10. 21. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
II. KER. UFC
2018. 10. 28. 13:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 28. 13:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
MUN SE
2018. 11. 04. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 04. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
KÖZTERÜLET SK
2018. 11. 10. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 10. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
MUN SE
2018. 11. 18. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 18. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
KISE
2018. 11. 25. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 25. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
BVSC-ZUGLÓ
2019. 02. 24. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 02. 24. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
02. 24. 19:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2019. 03. 02. 18:00
Kelen SC
2019. 03. 02. 18:00
Kelen SC
KELEN SC II.
03. 02. 18:00
MUN SE
2019. 03. 10. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 10. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
03. 10. 17:00
MŰEGYETEMI FC
2019. 03. 16. 14:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 03. 16. 14:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
03. 16. 14:00
MUN SE
2019. 03. 24. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 24. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
03. 24. 19:00
MUN SE
2019. 03. 31. 15:00
Mátyásföldi LTC
2019. 03. 31. 15:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
03. 31. 15:00
MUN SE
2019. 04. 07. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 07. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
04. 07. 13:00
PESTSZENTIMREI SK II.
2019. 04. 14. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 04. 14. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
TÖRÖKBÁLINTI FC
04. 14. 17:00
MUN SE
2019. 04. 20. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 20. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
04. 20. 15:00
Szent Pál Akadémia - HSE
2019. 04. 27. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 27. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC
04. 27. 17:00
MUN SE
2019. 05. 05. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
05. 05. 17:00
HIDEGKÚTI SC
2019. 05. 12. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 05. 12. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
05. 12. 11:00
MUN SE
2019. 05. 19. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
05. 19. 17:00
TF SE
2019. 05. 25. 10:00
Merkapt Maraton SE
2019. 05. 25. 10:00
Merkapt Maraton SE
KISE
05. 25. 10:00
MUN SE
2019. 05. 31. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 05. 31. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
05. 31. 19:00
MUN SE

MLTC

2018. 08. 17. 17:30
Mátyásföldi LTC
2018. 08. 17. 17:30
Mátyásföldi LTC
MLTC
II. KER. UFC
2018. 08. 26. 17:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 08. 26. 17:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
MLTC
2018. 09. 01. 16:30
Mátyásföldi LTC
2018. 09. 01. 16:30
Mátyásföldi LTC
MLTC
KÖZTERÜLET SK
2018. 09. 08. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 08. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
MLTC
2018. 09. 15. 11:00
Mátyásföldi LTC
2018. 09. 15. 11:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
KISE
2018. 09. 23. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
MLTC
2018. 09. 29. 11:00
Mátyásföldi LTC
2018. 09. 29. 11:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2018. 10. 07. 15:00
Kelen SC
2018. 10. 07. 15:00
Kelen SC
KELEN SC II.
MLTC
2018. 10. 14. 11:00
Mátyásföldi LTC
2018. 10. 14. 11:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
MŰEGYETEMI FC
2018. 10. 20. 14:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
MLTC
2018. 10. 27. 11:00
Mátyásföldi LTC
2018. 10. 27. 11:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
PÉNZÜGYŐR SE II.
2018. 11. 03. 11:00
Mátyásföldi LTC
2018. 11. 03. 11:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
BVSC-ZUGLÓ
2018. 11. 11. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 11. 11. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
MLTC
2018. 11. 17. 11:00
Mátyásföldi LTC
2018. 11. 17. 11:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
TÖRÖKBÁLINTI FC
2018. 11. 24. 11:00
Ikarus BSE
2018. 11. 24. 11:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
MLTC
2019. 02. 24. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 02. 24. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC
02. 24. 13:00
MLTC
2019. 03. 02. 17:30
Ikarus BSE
2019. 03. 02. 17:30
Ikarus BSE
MLTC
03. 02. 17:30
HIDEGKÚTI SC
2019. 03. 10. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 03. 10. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
03. 10. 11:00
MLTC
2019. 03. 16. 18:00
Ikarus BSE
2019. 03. 16. 18:00
Ikarus BSE
MLTC
03. 16. 18:00
TF SE
2019. 03. 23. 10:00
Merkapt Maraton SE
2019. 03. 23. 10:00
Merkapt Maraton SE
KISE
03. 23. 10:00
MLTC
2019. 03. 31. 15:00
Mátyásföldi LTC
2019. 03. 31. 15:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
03. 31. 15:00
MUN SE
2019. 04. 06. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
04. 06. 16:00
MLTC
2019. 04. 14. 16:00
Mátyásföldi LTC
2019. 04. 14. 16:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
04. 14. 16:00
KELEN SC II.
2019. 04. 20. 16:00
Goldball Park
2019. 04. 20. 16:00
Goldball Park
MŰEGYETEMI FC
04. 20. 16:00
MLTC
2019. 04. 27. 16:00
Mátyásföldi LTC
2019. 04. 27. 16:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
04. 27. 16:00
RTK-VASLÓ
2019. 05. 05. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 05. 05. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
05. 05. 19:00
MLTC
2019. 05. 10. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 05. 10. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
05. 10. 19:00
MLTC
2019. 05. 18. 17:00
Mátyásföldi LTC
2019. 05. 18. 17:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
05. 18. 17:00
PESTSZENTIMREI SK II.
2019. 05. 26. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
TÖRÖKBÁLINTI FC
05. 26. 17:00
MLTC
2019. 06. 01. 17:00
Mátyásföldi LTC
2019. 06. 01. 17:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
06. 01. 17:00
Szent Pál Akadémia - HSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol