Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ II. osztály 6. forduló

2018.09.23 - 11:00

Budapest, Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep

Budapest

BLSZ II. osztály

Játékvezető
DOBÓ GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MILAVECZ PÉTER, NYEKITA BRÚNÓ LÁSZLÓ
KÖZTERÜLET SK
Szent Pál Akadémia - HSE
90'
45'

Gólok

GYŐRI BARNABÁS

28'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 6 5 1 0 22 5 17 16 10.2
2 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 6 5 0 1 12 6 6 15 8.2
3 PÉNZÜGYŐR SE II. PÉNZÜGYŐR SE II. 6 4 1 1 21 7 14 13 8.3
4 MLTC MLTC 6 4 0 2 11 9 2 12 9.2
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ II. THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 5 3 2 0 12 8 4 11 8.8
6 PESTSZENTIMREI SK II. PESTSZENTIMREI SK II. 6 3 2 1 14 12 2 11 9
7 TF SE TF SE 5 2 2 1 7 9 -2 8 8.7
8 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 5 2 1 2 7 5 2 7 7.8
9 MŰEGYETEMI FC MŰEGYETEMI FC 6 2 1 3 10 10 0 7 8.7
10 II. KER. UFC II. KER. UFC 6 1 2 3 8 15 -7 5 6.5
11 KELEN SC II. KELEN SC II. 5 1 1 3 6 11 -5 4 9.8
12 Szent Pál Akadémia - HSE Szent Pál Akadémia - HSE 6 1 0 5 12 18 -6 3 6.8
13 MUN SE MUN SE 5 1 0 4 5 13 -8 3 8
14 TÖRÖKBÁLINTI FC TÖRÖKBÁLINTI FC 6 0 2 4 7 14 -7 2 6.7
15 KISE KISE 5 0 1 4 4 16 -12 1 8.2
16 RTK-VASLÓ (Kizárva) RTK-VASLÓ (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 10.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RTK-VASLÓ (Kizárva) HIDEGKÚTI SC 3 2 1 0 2 0 2 7 3 2 1 0 3 1 2 7 6 4 2 0 5 1 4 14
2 RTK-VASLÓ (Kizárva) PÉNZÜGYŐR SE II. 2 1 1 0 2 1 1 4 4 3 0 1 7 3 4 9 6 4 1 1 9 4 5 13
3 RTK-VASLÓ (Kizárva) MLTC 3 3 0 0 5 0 5 9 3 1 1 1 1 1 0 4 6 4 1 1 6 1 5 13
4 RTK-VASLÓ (Kizárva) BVSC-ZUGLÓ 4 1 2 1 7 3 4 5 2 1 1 0 5 0 5 4 6 2 3 1 12 3 9 9
5 RTK-VASLÓ (Kizárva) THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 3 2 0 1 5 2 3 6 2 0 2 0 0 0 0 2 5 2 2 1 5 2 3 8
6 RTK-VASLÓ (Kizárva) MŰEGYETEMI FC 4 0 2 2 1 3 -2 2 2 2 0 0 3 0 3 6 6 2 2 2 4 3 1 8
7 RTK-VASLÓ (Kizárva) KÖZTERÜLET SK 3 1 1 1 1 1 0 4 2 1 0 1 3 2 1 3 5 2 1 2 4 3 1 7
8 RTK-VASLÓ (Kizárva) PESTSZENTIMREI SK II. 3 1 1 1 3 2 1 4 3 0 3 0 2 2 0 3 6 1 4 1 5 4 1 7
9 RTK-VASLÓ (Kizárva) TF SE 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 1 1 1 1 0 4 5 1 3 1 2 2 0 6
10 RTK-VASLÓ (Kizárva) KELEN SC II. 3 0 2 1 1 6 -5 2 2 1 1 0 1 0 1 4 5 1 3 1 2 6 -4 6
11 RTK-VASLÓ (Kizárva) II. KER. UFC 2 1 1 0 2 1 1 4 4 0 2 2 0 7 -7 2 6 1 3 2 2 8 -6 6
12 RTK-VASLÓ (Kizárva) Szent Pál Akadémia - HSE 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 1 0 3 3 6 -3 3 6 1 1 4 5 9 -4 4
13 RTK-VASLÓ (Kizárva) TÖRÖKBÁLINTI FC 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 3 1 4 5 -1 3 6 0 4 2 5 8 -3 4
14 RTK-VASLÓ (Kizárva) KISE 3 0 1 2 1 5 -4 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 0 2 3 2 8 -6 2
15 RTK-VASLÓ (Kizárva) MUN SE 3 0 1 2 0 4 -4 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 0 2 3 1 7 -6 2
16 RTK-VASLÓ (Kizárva) RTK-VASLÓ (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RTK-VASLÓ (Kizárva) BVSC-ZUGLÓ 4 3 1 0 14 5 9 10 2 2 0 0 8 0 8 6 6 5 1 0 22 5 17 16
2 RTK-VASLÓ (Kizárva) HIDEGKÚTI SC 3 3 0 0 6 3 3 9 3 2 0 1 6 3 3 6 6 5 0 1 12 6 6 15
3 RTK-VASLÓ (Kizárva) PÉNZÜGYŐR SE II. 2 2 0 0 7 1 6 6 4 2 1 1 14 6 8 7 6 4 1 1 21 7 14 13
4 RTK-VASLÓ (Kizárva) MLTC 3 3 0 0 6 3 3 9 3 1 0 2 5 6 -1 3 6 4 0 2 11 9 2 12
5 RTK-VASLÓ (Kizárva) THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 3 2 1 0 10 7 3 7 2 1 1 0 2 1 1 4 5 3 2 0 12 8 4 11
6 RTK-VASLÓ (Kizárva) PESTSZENTIMREI SK II. 3 1 1 1 6 7 -1 4 3 2 1 0 8 5 3 7 6 3 2 1 14 12 2 11
7 RTK-VASLÓ (Kizárva) TF SE 2 1 1 0 4 3 1 4 3 1 1 1 3 6 -3 4 5 2 2 1 7 9 -2 8
8 RTK-VASLÓ (Kizárva) KÖZTERÜLET SK 3 1 1 1 3 3 0 4 2 1 0 1 4 2 2 3 5 2 1 2 7 5 2 7
9 RTK-VASLÓ (Kizárva) MŰEGYETEMI FC 4 1 0 3 5 8 -3 3 2 1 1 0 5 2 3 4 6 2 1 3 10 10 0 7
10 RTK-VASLÓ (Kizárva) II. KER. UFC 2 1 1 0 5 4 1 4 4 0 1 3 3 11 -8 1 6 1 2 3 8 15 -7 5
11 RTK-VASLÓ (Kizárva) KELEN SC II. 3 0 1 2 2 10 -8 1 2 1 0 1 4 1 3 3 5 1 1 3 6 11 -5 4
12 RTK-VASLÓ (Kizárva) Szent Pál Akadémia - HSE 2 1 0 1 4 5 -1 3 4 0 0 4 8 13 -5 0 6 1 0 5 12 18 -6 3
13 RTK-VASLÓ (Kizárva) MUN SE 3 1 0 2 2 5 -3 3 2 0 0 2 3 8 -5 0 5 1 0 4 5 13 -8 3
14 RTK-VASLÓ (Kizárva) TÖRÖKBÁLINTI FC 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 0 1 3 6 10 -4 1 6 0 2 4 7 14 -7 2
15 RTK-VASLÓ (Kizárva) KISE 3 0 0 3 2 13 -11 0 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 0 1 4 4 16 -12 1
16 RTK-VASLÓ (Kizárva) RTK-VASLÓ (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BVSC-Zugló
------------------------------
BVSC-ZUGLÓ
---7 - 1------------------5 - 3----0 - 0-2 - 1
HIDEGKÚTI SC
---1 - 0-------3 - 2-----------------2 - 1
www.hidegkuti-sc.hu
------------------------------
II. KER. UFC
-------------------3 - 3--2 - 1-------
www.keruletufc.hu
------------------------------
Kelen SC II.
------------------------------
KELEN SC II.
-0 - 7-----1 - 1-------------------1 - 2--
KISE
---------------1 - 4-0 - 6-1 - 3----------
KÖZTERÜLET SK
-----------------1 - 1-1 - 2--1 - 0-------
Közterület SK.
------------------------------
MLTC
------------------------------
MLTC
----3 - 2---2 - 11 - 0--------------------
MUN SE
------------------------------
MUN SE
-------1 - 0----1 - 2----0 - 3------------
www.eeda.hu
------------------------------
MŰEGYETEMI FC
-0 - 1-----0 - 4------4 - 1---------1 - 2-----
www.penzugyorse.hu
------------------------------
PÉNZÜGYŐR SE II.
--3 - 1---------------------4 - 0-----
www.psk.hu
------------------------------
PESTSZENTIMREI SK II.
--0 - 2-------------------5 - 4-1 - 1-----
www.rakosmentitk.hu
------------------------------
RTK-VASLÓ
------------------------------
Szent Pál Akadémia - HSE
--0 - 3--------------------------4 - 2
Szent Pál Akadémia - HSE
------------------------------
TF SE
------------2 - 1----------------2 - 2
TFSE
------------------------------
THSE-Szabadkikötő II.
------------------------------
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
--------------4 - 2-1 - 1-5 - 4-----------
www.tfc.gportal.hu
------------------------------
TÖRÖKBÁLINTI FC
----0 - 0----1 - 4--------------------

Meccsek

KÖZTERÜLET SK

2018. 08. 26. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 08. 26. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
PÉNZÜGYŐR SE II.
2018. 09. 01. 16:30
Mátyásföldi LTC
2018. 09. 01. 16:30
Mátyásföldi LTC
MLTC
KÖZTERÜLET SK
2018. 09. 09. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 09. 09. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
PESTSZENTIMREI SK II.
2018. 09. 15. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 09. 15. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
TÖRÖKBÁLINTI FC
KÖZTERÜLET SK
2018. 09. 23. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 09. 23. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
Szent Pál Akadémia - HSE
2018. 09. 29. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 29. 14:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
KÖZTERÜLET SK
2018. 10. 07. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 07. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
HIDEGKÚTI SC
2018. 10. 12. 20:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 10. 12. 20:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
KÖZTERÜLET SK
2018. 10. 20. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 20. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
KÖZTERÜLET SK
2018. 10. 28. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 28. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
KISE
2018. 11. 04. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 04. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
KÖZTERÜLET SK
2018. 11. 11. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 11. 11. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2018. 11. 18. 17:00
Kelen SC
2018. 11. 18. 17:00
Kelen SC
KELEN SC II.
KÖZTERÜLET SK
2018. 11. 25. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 11. 25. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
MŰEGYETEMI FC
2019. 02. 24. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 02. 24. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
RTK-VASLÓ
2019. 03. 02. 14:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 02. 14:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
KÖZTERÜLET SK
2019. 03. 10. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 03. 10. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
MLTC
2019. 03. 17. 18:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 03. 17. 18:00
Vilmos Endre Sportcentrum
PESTSZENTIMREI SK II.
KÖZTERÜLET SK
2019. 03. 24. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 03. 24. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
TÖRÖKBÁLINTI FC
2019. 03. 31. 13:00
Ikarus BSE
2019. 03. 31. 13:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
KÖZTERÜLET SK
2019. 04. 07. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 04. 07. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
II. KER. UFC
2019. 04. 13. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 13. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
KÖZTERÜLET SK
2019. 04. 21. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 04. 21. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
BVSC-ZUGLÓ
2019. 04. 28. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 04. 28. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
TF SE
2019. 05. 04. 17:00
Merkapt Maraton SE
2019. 05. 04. 17:00
Merkapt Maraton SE
KISE
KÖZTERÜLET SK
2019. 05. 12. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 05. 12. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
MUN SE
2019. 05. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
KÖZTERÜLET SK
2019. 05. 26. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 05. 26. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
KELEN SC II.
2019. 06. 01. 16:00
Goldball Park
2019. 06. 01. 16:00
Goldball Park
MŰEGYETEMI FC
KÖZTERÜLET SK

Szent Pál Akadémia - HSE

2018. 08. 18. 10:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 08. 18. 10:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
Szent Pál Akadémia - HSE
2018. 08. 25. 11:00
Ikarus BSE
2018. 08. 25. 11:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
TÖRÖKBÁLINTI FC
2018. 08. 31. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 08. 31. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
Szent Pál Akadémia - HSE
2018. 09. 09. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 09. 14:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
Szent Pál Akadémia - HSE
2018. 09. 15. 11:00
Ikarus BSE
2018. 09. 15. 11:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
HIDEGKÚTI SC
2018. 09. 23. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 09. 23. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
Szent Pál Akadémia - HSE
2018. 09. 30. 11:00
Ikarus BSE
2018. 09. 30. 11:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
TF SE
2018. 10. 06. 10:00
Merkapt Maraton SE
2018. 10. 06. 10:00
Merkapt Maraton SE
KISE
Szent Pál Akadémia - HSE
2018. 10. 14. 15:00
Ikarus BSE
2018. 10. 14. 15:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
MUN SE
2018. 10. 20. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
Szent Pál Akadémia - HSE
2018. 10. 27. 11:00
Ikarus BSE
2018. 10. 27. 11:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
KELEN SC II.
2018. 11. 03. 16:00
Goldball Park
2018. 11. 03. 16:00
Goldball Park
MŰEGYETEMI FC
Szent Pál Akadémia - HSE
2018. 11. 11. 15:00
Ikarus BSE
2018. 11. 11. 15:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
RTK-VASLÓ
2018. 11. 18. 18:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 11. 18. 18:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
Szent Pál Akadémia - HSE
2018. 11. 24. 11:00
Ikarus BSE
2018. 11. 24. 11:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
MLTC
2019. 02. 23. 11:00
Ikarus BSE
2019. 02. 23. 11:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
PESTSZENTIMREI SK II.
2019. 03. 02. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 03. 02. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
TÖRÖKBÁLINTI FC
Szent Pál Akadémia - HSE
2019. 03. 09. 11:00
Ikarus BSE
2019. 03. 09. 11:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
BVSC-ZUGLÓ
2019. 03. 16. 11:30
Ikarus BSE
2019. 03. 16. 11:30
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
II. KER. UFC
2019. 03. 26. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 26. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
Szent Pál Akadémia - HSE
2019. 03. 31. 13:00
Ikarus BSE
2019. 03. 31. 13:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
KÖZTERÜLET SK
2019. 04. 06. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 06. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
Szent Pál Akadémia - HSE
2019. 04. 14. 11:00
Ikarus BSE
2019. 04. 14. 11:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
KISE
2019. 04. 20. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 20. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
Szent Pál Akadémia - HSE
2019. 04. 28. 13:00
Ikarus BSE
2019. 04. 28. 13:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2019. 05. 04. 17:00
Kelen SC
2019. 05. 04. 17:00
Kelen SC
KELEN SC II.
Szent Pál Akadémia - HSE
2019. 05. 12. 11:00
Ikarus BSE
2019. 05. 12. 11:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
MŰEGYETEMI FC
2019. 05. 18. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 05. 18. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
Szent Pál Akadémia - HSE
2019. 05. 26. 15:00
Ikarus BSE
2019. 05. 26. 15:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
PÉNZÜGYŐR SE II.
2019. 06. 01. 17:00
Mátyásföldi LTC
2019. 06. 01. 17:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
Szent Pál Akadémia - HSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom