Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ SERDÜLŐ U-15 II. OSZT. KÖZ. B. 5. forduló

2018.09.23 - 09:00

Budapest, Rákosmente sport létesítmény (RKSK)

Budapest

MLSZ SERDÜLŐ U-15 II. OSZT. KÖZ. B.

Játékvezető
BARTOS ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY JÓZSEF, KALOCSAI JÓZSEF
RÁKOSMENTI KSK
REAC SI SE
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

5'

KINCSES LÁSZLÓ

 

0 - 2

9'

KISS KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÚJBUDA FC KFT ÚJBUDA FC KFT 5 4 1 0 31 5 26 13 9.6
2 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 5 4 0 1 31 11 20 12 10
3 DOROGI FC DOROGI FC 5 3 2 0 22 4 18 11 10.2
4 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 5 3 2 0 17 5 12 11 10
5 CSEPEL FC SE CSEPEL FC SE 5 3 1 1 18 8 10 10 9.4
6 GRUND FC GRUND FC 5 3 0 2 14 14 0 9 7.4
7 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 5 2 2 1 11 8 3 8 7.4
8 KISE KISE 5 2 1 2 27 8 19 7 8.4
9 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 5 2 1 2 27 12 15 7 7.4
10 CsHC 94 SE CsHC 94 SE 5 2 1 2 11 17 -6 7 8
11 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 5 2 0 3 15 18 -3 6 8.2
12 REAC SI SE REAC SI SE 5 1 2 2 5 9 -4 5 7.8
13 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 5 1 1 3 8 9 -1 4 9.4
14 ESMTK ESMTK 5 1 0 4 14 21 -7 3 8.8
15 II. KER. UFC II. KER. UFC 5 0 0 5 4 29 -25 0 7.2
16 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 5 0 0 5 3 80 -77 0 6.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKV ELŐRE SC CSEPEL FC SE 2 2 0 0 5 0 5 6 3 2 1 0 4 2 2 7 5 4 1 0 9 2 7 13
2 BKV ELŐRE SC PÉNZÜGYŐR SE 2 2 0 0 14 0 14 6 3 2 0 1 5 3 2 6 5 4 0 1 19 3 16 12
3 BKV ELŐRE SC DOROGI FC 3 2 0 1 3 1 2 6 2 2 0 0 7 0 7 6 5 4 0 1 10 1 9 12
4 BKV ELŐRE SC ÚJBUDA FC KFT 2 2 0 0 13 0 13 6 3 1 2 0 2 1 1 5 5 3 2 0 15 1 14 11
5 BKV ELŐRE SC FC ESZTERGOM 3 1 1 1 3 3 0 4 2 2 0 0 10 0 10 6 5 3 1 1 13 3 10 10
6 BKV ELŐRE SC KOMÁROM VSE 3 3 0 0 4 0 4 9 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 3 1 1 5 2 3 10
7 BKV ELŐRE SC BVSC-ZUGLÓ 3 0 2 1 2 4 -2 2 2 2 0 0 3 1 2 6 5 2 2 1 5 5 0 8
8 BKV ELŐRE SC GRUND FC 3 1 1 1 6 4 2 4 2 1 0 1 3 4 -1 3 5 2 1 2 9 8 1 7
9 BKV ELŐRE SC DUNAHARASZTI MTK 2 1 0 1 2 4 -2 3 3 1 1 1 4 5 -1 4 5 2 1 2 6 9 -3 7
10 BKV ELŐRE SC REAC SI SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 4 2 1 1 4 4 0 7 5 2 1 2 4 7 -3 7
11 BKV ELŐRE SC KISE 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 2 0 1 8 1 7 6 5 2 0 3 8 5 3 6
12 BKV ELŐRE SC CsHC 94 SE 4 1 1 2 5 5 0 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 5 1 1 3 5 6 -1 4
13 BKV ELŐRE SC RÁKOSMENTI KSK 3 0 1 2 0 3 -3 1 2 1 0 1 3 1 2 3 5 1 1 3 3 4 -1 4
14 BKV ELŐRE SC ESMTK 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 1 0 2 7 7 0 3 5 1 0 4 8 12 -4 3
15 BKV ELŐRE SC II. KER. UFC 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 0 0 3 0 5 -5 0 5 0 0 5 1 10 -9 0
16 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 3 0 0 3 0 20 -20 0 2 0 0 2 0 22 -22 0 5 0 0 5 0 42 -42 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKV ELŐRE SC ÚJBUDA FC KFT 2 2 0 0 25 1 24 6 3 2 1 0 6 4 2 7 5 4 1 0 31 5 26 13
2 BKV ELŐRE SC PÉNZÜGYŐR SE 2 2 0 0 21 1 20 6 3 2 0 1 10 10 0 6 5 4 0 1 31 11 20 12
3 BKV ELŐRE SC DOROGI FC 3 1 2 0 10 2 8 5 2 2 0 0 12 2 10 6 5 3 2 0 22 4 18 11
4 BKV ELŐRE SC KOMÁROM VSE 3 3 0 0 14 2 12 9 2 0 2 0 3 3 0 2 5 3 2 0 17 5 12 11
5 BKV ELŐRE SC CSEPEL FC SE 2 2 0 0 10 1 9 6 3 1 1 1 8 7 1 4 5 3 1 1 18 8 10 10
6 BKV ELŐRE SC GRUND FC 3 2 0 1 10 6 4 6 2 1 0 1 4 8 -4 3 5 3 0 2 14 14 0 9
7 BKV ELŐRE SC BVSC-ZUGLÓ 3 0 2 1 3 7 -4 2 2 2 0 0 8 1 7 6 5 2 2 1 11 8 3 8
8 BKV ELŐRE SC KISE 2 0 0 2 0 7 -7 0 3 2 1 0 27 1 26 7 5 2 1 2 27 8 19 7
9 BKV ELŐRE SC FC ESZTERGOM 3 0 1 2 6 9 -3 1 2 2 0 0 21 3 18 6 5 2 1 2 27 12 15 7
10 BKV ELŐRE SC CsHC 94 SE 4 2 1 1 10 12 -2 7 1 0 0 1 1 5 -4 0 5 2 1 2 11 17 -6 7
11 BKV ELŐRE SC DUNAHARASZTI MTK 2 1 0 1 7 8 -1 3 3 1 0 2 8 10 -2 3 5 2 0 3 15 18 -3 6
12 BKV ELŐRE SC REAC SI SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 4 1 2 1 4 5 -1 5 5 1 2 2 5 9 -4 5
13 BKV ELŐRE SC RÁKOSMENTI KSK 3 0 1 2 1 6 -5 1 2 1 0 1 7 3 4 3 5 1 1 3 8 9 -1 4
14 BKV ELŐRE SC ESMTK 2 0 0 2 2 9 -7 0 3 1 0 2 12 12 0 3 5 1 0 4 14 21 -7 3
15 BKV ELŐRE SC II. KER. UFC 2 0 0 2 3 11 -8 0 3 0 0 3 1 18 -17 0 5 0 0 5 4 29 -25 0
16 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 3 0 0 3 3 46 -43 0 2 0 0 2 0 34 -34 0 5 0 0 5 3 80 -77 0
 
BKV ELŐRE SC
-----1 - 92 - 17--0 - 20-----
BVSC-ZUGLÓ
-----------2 - 6-0 - 01 - 1
CSEPEL FC SE
-------8 - 0----2 - 1--
CsHC 94 SE
--4 - 2--4 - 2---0 - 6---2 - 2-
DOROGI FC
--1 - 1-----8 - 01 - 1-----
DUNAHARASZTI MTK
----1 - 8---6 - 0------
ESMTK
-1 - 5----1 - 4--------
FC ESZTERGOM
----------2 - 22 - 4--2 - 3
GRUND FC
-----6 - 4-------3 - 01 - 2
II. KER. UFC
--2 - 5---------1 - 6--
KISE
-0 - 3------0 - 4------
KOMÁROM VSE
-----4 - 1---4 - 1-6 - 0---
PÉNZÜGYŐR SE
14 - 0-----7 - 1--------
RÁKOSMENTI KSK
-----0 - 3-----1 - 1-0 - 2-
REAC SI SE
----1 - 4----------
ÚJBUDA FC KFT
20 - 0--5 - 1-----------

Meccsek

RÁKOSMENTI KSK

2018. 08. 26. 09:00
Rákosmenti KSK Sporttelep
2018. 08. 26. 09:00
Rákosmenti KSK Sporttelep
RÁKOSMENTI KSK
KOMÁROM VSE
2018. 09. 01. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 01. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
RÁKOSMENTI KSK
2018. 09. 08. 09:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 09. 08. 09:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 15. 10:00
Csepel Stadion
2018. 09. 15. 10:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC SE
RÁKOSMENTI KSK
2018. 09. 23. 09:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 09. 23. 09:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
REAC SI SE
2018. 09. 29. 09:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2018. 09. 29. 09:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
RÁKOSMENTI KSK
2018. 10. 07. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 10. 07. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
ÚJBUDA FC KFT
2018. 10. 14. 12:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2018. 10. 14. 12:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK
RÁKOSMENTI KSK
2018. 10. 21. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 10. 21. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 27. 14:00
Futball Club Esztergom
2018. 10. 27. 14:00
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
RÁKOSMENTI KSK
2018. 11. 02. 15:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 11. 02. 15:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
BKV ELŐRE SC
2018. 11. 08. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 11. 08. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
RÁKOSMENTI KSK
2018. 11. 18. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 11. 18. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
CsHC 94 SE
2018. 11. 27. 15:00
Grund 1986 FC
2018. 11. 27. 15:00
Grund 1986 FC
GRUND FC
RÁKOSMENTI KSK
2018. 12. 02. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 12. 02. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
DOROGI FC
2019. 03. 02. 10:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep
2019. 03. 02. 10:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep
KOMÁROM VSE
RÁKOSMENTI KSK
2019. 03. 09. 09:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 03. 09. 09:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
II. KER. UFC
2019. 03. 17. 11:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 03. 17. 11:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
RÁKOSMENTI KSK
2019. 03. 24. 09:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 03. 24. 09:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
CSEPEL FC SE
2019. 03. 30. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 03. 30. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SI SE
RÁKOSMENTI KSK
2019. 04. 06. 14:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 04. 06. 14:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
KISE
2019. 04. 02. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 04. 02. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC KFT
RÁKOSMENTI KSK
2019. 04. 17. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 04. 17. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
ESMTK
2019. 04. 27. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 04. 27. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
RÁKOSMENTI KSK
2019. 05. 05. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 05. 05. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
FC ESZTERGOM
2019. 05. 15. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 05. 15. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
RÁKOSMENTI KSK
2019. 05. 19. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 05. 19. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
BVSC-ZUGLÓ
2019. 05. 25. 10:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 05. 25. 10:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CsHC 94 SE
RÁKOSMENTI KSK
2019. 06. 01. 14:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 06. 01. 14:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
GRUND FC
2019. 05. 23. 12:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum
2019. 05. 23. 12:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum
DOROGI FC
RÁKOSMENTI KSK

REAC SI SE

2018. 09. 12. 18:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 09. 12. 18:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
REAC SI SE
2018. 08. 30. 17:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 08. 30. 17:30
Csepel Hungary Club '94 SE
CsHC 94 SE
REAC SI SE
2018. 09. 08. 13:00
Grund 1986 FC
2018. 09. 08. 13:00
Grund 1986 FC
GRUND FC
REAC SI SE
2018. 09. 15. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 15. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SI SE
DOROGI FC
2018. 09. 23. 09:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 09. 23. 09:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
REAC SI SE
2018. 09. 29. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 29. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SI SE
II. KER. UFC
2018. 10. 07. 12:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2018. 10. 07. 12:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
REAC SI SE
2018. 10. 14. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 10. 14. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SI SE
CSEPEL FC SE
2018. 10. 20. 10:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep
2018. 10. 20. 10:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep
KOMÁROM VSE
REAC SI SE
2018. 10. 27. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2018. 10. 27. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
REAC SI SE
2018. 11. 03. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 11. 03. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SI SE
ÚJBUDA FC KFT
2018. 11. 11. 12:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2018. 11. 11. 12:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK
REAC SI SE
2018. 11. 17. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 11. 17. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SI SE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 24. 10:00
Futball Club Esztergom
2018. 11. 24. 10:00
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
REAC SI SE
2018. 12. 02. 12:00
Budai II. László Stadion
2018. 12. 02. 12:00
Budai II. László Stadion
REAC SI SE
BKV ELŐRE SC
2019. 03. 02. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 03. 02. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SI SE
BVSC-ZUGLÓ
2019. 03. 10. 10:00
Budai II. László Stadion
2019. 03. 10. 10:00
Budai II. László Stadion
REAC SI SE
CsHC 94 SE
2019. 03. 16. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 03. 16. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SI SE
GRUND FC
2019. 03. 23. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum
2019. 03. 23. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum
DOROGI FC
REAC SI SE
2019. 03. 30. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 03. 30. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SI SE
RÁKOSMENTI KSK
2019. 04. 07. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 07. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC
REAC SI SE
2019. 04. 13. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 13. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SI SE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 04. 18. 14:30
Csepel Stadion
2019. 04. 18. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC SE
REAC SI SE
2019. 04. 27. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 27. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SI SE
KOMÁROM VSE
2019. 05. 04. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 05. 04. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SI SE
KISE
2019. 05. 11. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 11. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC KFT
REAC SI SE
2019. 05. 18. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 05. 18. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SI SE
ESMTK
2019. 05. 25. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 05. 25. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
REAC SI SE
2019. 06. 01. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 06. 01. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SI SE
FC ESZTERGOM
2019. 05. 22. 17:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 22. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
REAC SI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom