Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ SERDÜLŐ U-15 II. OSZT. KÖZ. B. 5. forduló

2018.09.23 - 15:00

Budapest, BVSC-Zugló (Szőnyi u.) (BVSC-Zugló Szőnyi u.)

Budapest

MLSZ SERDÜLŐ U-15 II. OSZT. KÖZ. B.

Játékvezető
SELMECZI BÁNK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SÖRÖS ATTILA, SZUHODOVSZKI ISTVÁN
BVSC-ZUGLÓ
PÉNZÜGYŐR SE
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

8'

KÓKAI BENCE KRISTÓF

 

0 - 2

10'

LÉVAI DÁNIEL MÁRK

 

0 - 3

12'

BETESCHEK KRISZTIÁN
DALA NOEL

21'

1 - 3

 

JÓNÁS MÁRK

42'

2 - 3

 

 

2 - 4

57'

MAJERCSIK BENCE

 

2 - 5

63'

BETESCHEK KRISZTIÁN

 

2 - 6

80'

LABANCZ ZSOLT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÚJBUDA FC KFT ÚJBUDA FC KFT 5 4 1 0 31 5 26 13 9.6
2 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 5 4 0 1 31 11 20 12 10
3 DOROGI FC DOROGI FC 5 3 2 0 22 4 18 11 10.2
4 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 5 3 2 0 17 5 12 11 10
5 CSEPEL FC SE CSEPEL FC SE 5 3 1 1 18 8 10 10 9.4
6 GRUND FC GRUND FC 5 3 0 2 14 14 0 9 7.4
7 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 5 2 2 1 11 8 3 8 7.4
8 KISE KISE 5 2 1 2 27 8 19 7 8.4
9 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 5 2 1 2 27 12 15 7 7.4
10 CsHC 94 SE CsHC 94 SE 5 2 1 2 11 17 -6 7 8
11 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 5 2 0 3 15 18 -3 6 8.2
12 REAC SI SE REAC SI SE 5 1 2 2 5 9 -4 5 7.8
13 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 5 1 1 3 8 9 -1 4 9.4
14 ESMTK ESMTK 5 1 0 4 14 21 -7 3 8.8
15 II. KER. UFC II. KER. UFC 5 0 0 5 4 29 -25 0 7.2
16 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 5 0 0 5 3 80 -77 0 6.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKV ELŐRE SC CSEPEL FC SE 2 2 0 0 5 0 5 6 3 2 1 0 4 2 2 7 5 4 1 0 9 2 7 13
2 BKV ELŐRE SC PÉNZÜGYŐR SE 2 2 0 0 14 0 14 6 3 2 0 1 5 3 2 6 5 4 0 1 19 3 16 12
3 BKV ELŐRE SC DOROGI FC 3 2 0 1 3 1 2 6 2 2 0 0 7 0 7 6 5 4 0 1 10 1 9 12
4 BKV ELŐRE SC ÚJBUDA FC KFT 2 2 0 0 13 0 13 6 3 1 2 0 2 1 1 5 5 3 2 0 15 1 14 11
5 BKV ELŐRE SC FC ESZTERGOM 3 1 1 1 3 3 0 4 2 2 0 0 10 0 10 6 5 3 1 1 13 3 10 10
6 BKV ELŐRE SC KOMÁROM VSE 3 3 0 0 4 0 4 9 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 3 1 1 5 2 3 10
7 BKV ELŐRE SC BVSC-ZUGLÓ 3 0 2 1 2 4 -2 2 2 2 0 0 3 1 2 6 5 2 2 1 5 5 0 8
8 BKV ELŐRE SC GRUND FC 3 1 1 1 6 4 2 4 2 1 0 1 3 4 -1 3 5 2 1 2 9 8 1 7
9 BKV ELŐRE SC DUNAHARASZTI MTK 2 1 0 1 2 4 -2 3 3 1 1 1 4 5 -1 4 5 2 1 2 6 9 -3 7
10 BKV ELŐRE SC REAC SI SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 4 2 1 1 4 4 0 7 5 2 1 2 4 7 -3 7
11 BKV ELŐRE SC KISE 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 2 0 1 8 1 7 6 5 2 0 3 8 5 3 6
12 BKV ELŐRE SC CsHC 94 SE 4 1 1 2 5 5 0 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 5 1 1 3 5 6 -1 4
13 BKV ELŐRE SC RÁKOSMENTI KSK 3 0 1 2 0 3 -3 1 2 1 0 1 3 1 2 3 5 1 1 3 3 4 -1 4
14 BKV ELŐRE SC ESMTK 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 1 0 2 7 7 0 3 5 1 0 4 8 12 -4 3
15 BKV ELŐRE SC II. KER. UFC 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 0 0 3 0 5 -5 0 5 0 0 5 1 10 -9 0
16 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 3 0 0 3 0 20 -20 0 2 0 0 2 0 22 -22 0 5 0 0 5 0 42 -42 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKV ELŐRE SC ÚJBUDA FC KFT 2 2 0 0 25 1 24 6 3 2 1 0 6 4 2 7 5 4 1 0 31 5 26 13
2 BKV ELŐRE SC PÉNZÜGYŐR SE 2 2 0 0 21 1 20 6 3 2 0 1 10 10 0 6 5 4 0 1 31 11 20 12
3 BKV ELŐRE SC DOROGI FC 3 1 2 0 10 2 8 5 2 2 0 0 12 2 10 6 5 3 2 0 22 4 18 11
4 BKV ELŐRE SC KOMÁROM VSE 3 3 0 0 14 2 12 9 2 0 2 0 3 3 0 2 5 3 2 0 17 5 12 11
5 BKV ELŐRE SC CSEPEL FC SE 2 2 0 0 10 1 9 6 3 1 1 1 8 7 1 4 5 3 1 1 18 8 10 10
6 BKV ELŐRE SC GRUND FC 3 2 0 1 10 6 4 6 2 1 0 1 4 8 -4 3 5 3 0 2 14 14 0 9
7 BKV ELŐRE SC BVSC-ZUGLÓ 3 0 2 1 3 7 -4 2 2 2 0 0 8 1 7 6 5 2 2 1 11 8 3 8
8 BKV ELŐRE SC KISE 2 0 0 2 0 7 -7 0 3 2 1 0 27 1 26 7 5 2 1 2 27 8 19 7
9 BKV ELŐRE SC FC ESZTERGOM 3 0 1 2 6 9 -3 1 2 2 0 0 21 3 18 6 5 2 1 2 27 12 15 7
10 BKV ELŐRE SC CsHC 94 SE 4 2 1 1 10 12 -2 7 1 0 0 1 1 5 -4 0 5 2 1 2 11 17 -6 7
11 BKV ELŐRE SC DUNAHARASZTI MTK 2 1 0 1 7 8 -1 3 3 1 0 2 8 10 -2 3 5 2 0 3 15 18 -3 6
12 BKV ELŐRE SC REAC SI SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 4 1 2 1 4 5 -1 5 5 1 2 2 5 9 -4 5
13 BKV ELŐRE SC RÁKOSMENTI KSK 3 0 1 2 1 6 -5 1 2 1 0 1 7 3 4 3 5 1 1 3 8 9 -1 4
14 BKV ELŐRE SC ESMTK 2 0 0 2 2 9 -7 0 3 1 0 2 12 12 0 3 5 1 0 4 14 21 -7 3
15 BKV ELŐRE SC II. KER. UFC 2 0 0 2 3 11 -8 0 3 0 0 3 1 18 -17 0 5 0 0 5 4 29 -25 0
16 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 3 0 0 3 3 46 -43 0 2 0 0 2 0 34 -34 0 5 0 0 5 3 80 -77 0
 
BKV ELŐRE SC
-----1 - 92 - 17--0 - 20-----
BVSC-ZUGLÓ
-----------2 - 6-0 - 01 - 1
CSEPEL FC SE
-------8 - 0----2 - 1--
CsHC 94 SE
--4 - 2--4 - 2---0 - 6---2 - 2-
DOROGI FC
--1 - 1-----8 - 01 - 1-----
DUNAHARASZTI MTK
----1 - 8---6 - 0------
ESMTK
-1 - 5----1 - 4--------
FC ESZTERGOM
----------2 - 22 - 4--2 - 3
GRUND FC
-----6 - 4-------3 - 01 - 2
II. KER. UFC
--2 - 5---------1 - 6--
KISE
-0 - 3------0 - 4------
KOMÁROM VSE
-----4 - 1---4 - 1-6 - 0---
PÉNZÜGYŐR SE
14 - 0-----7 - 1--------
RÁKOSMENTI KSK
-----0 - 3-----1 - 1-0 - 2-
REAC SI SE
----1 - 4----------
ÚJBUDA FC KFT
20 - 0--5 - 1-----------

Meccsek

BVSC-ZUGLÓ

2018. 09. 12. 18:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 09. 12. 18:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
REAC SI SE
2018. 09. 19. 17:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2018. 09. 19. 17:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
BVSC-ZUGLÓ
2018. 09. 09. 10:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 09. 09. 10:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
ÚJBUDA FC KFT
2018. 09. 15. 12:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2018. 09. 15. 12:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK
BVSC-ZUGLÓ
2018. 09. 23. 15:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 09. 23. 15:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 29. 18:00
Futball Club Esztergom
2018. 09. 29. 18:00
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
BVSC-ZUGLÓ
2018. 10. 07. 12:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 10. 07. 12:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
BKV ELŐRE SC
2018. 10. 13. 18:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 10. 13. 18:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
KOMÁROM VSE
2018. 10. 17. 16:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 10. 17. 16:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CsHC 94 SE
BVSC-ZUGLÓ
2018. 10. 27. 13:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 10. 27. 13:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
GRUND FC
2018. 11. 03. 16:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum
2018. 11. 03. 16:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum
DOROGI FC
BVSC-ZUGLÓ
2018. 11. 08. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 11. 08. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
RÁKOSMENTI KSK
2018. 11. 17. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 17. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
BVSC-ZUGLÓ
2018. 11. 25. 12:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 11. 25. 12:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
DUNAHARASZTI MTK
2018. 12. 06. 14:00
Csepel Stadion
2018. 12. 06. 14:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC SE
BVSC-ZUGLÓ
2019. 03. 02. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 03. 02. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SI SE
03. 02. 10:00
BVSC-ZUGLÓ
2019. 03. 09. 19:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 09. 19:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BVSC-ZUGLÓ
03. 09. 19:00
KISE
2019. 03. 16. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 16. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC KFT
03. 16. 13:00
BVSC-ZUGLÓ
2019. 03. 23. 19:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 23. 19:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BVSC-ZUGLÓ
03. 23. 19:00
ESMTK
2019. 03. 30. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 30. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
03. 30. 10:00
BVSC-ZUGLÓ
2019. 04. 07. 12:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 04. 07. 12:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
04. 07. 12:00
FC ESZTERGOM
2019. 04. 14. 12:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 14. 12:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
04. 14. 12:00
BVSC-ZUGLÓ
2019. 04. 20. 10:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep
2019. 04. 20. 10:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep
KOMÁROM VSE
04. 20. 10:00
BVSC-ZUGLÓ
2019. 04. 27. 18:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 04. 27. 18:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
04. 27. 18:00
CsHC 94 SE
2019. 05. 04. 12:00
Grund 1986 FC
2019. 05. 04. 12:00
Grund 1986 FC
GRUND FC
05. 04. 12:00
BVSC-ZUGLÓ
2019. 05. 12. 12:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 05. 12. 12:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
05. 12. 12:00
DOROGI FC
2019. 05. 19. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 05. 19. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
05. 19. 10:00
BVSC-ZUGLÓ
2019. 05. 26. 12:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 05. 26. 12:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
05. 26. 12:00
II. KER. UFC
2019. 06. 02. 12:00
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
2019. 06. 02. 12:00
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
06. 02. 12:00
BVSC-ZUGLÓ
2019. 05. 22. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 05. 22. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
05. 22. 17:00
CSEPEL FC SE

PÉNZÜGYŐR SE

2018. 09. 19. 16:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 09. 19. 16:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
ESMTK
2018. 09. 01. 10:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep
2018. 09. 01. 10:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 09. 10:00
Futball Club Esztergom
2018. 09. 09. 10:00
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 15. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 09. 15. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
BKV ELŐRE SC
2018. 09. 23. 15:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 09. 23. 15:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 29. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 09. 29. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
CsHC 94 SE
2018. 10. 06. 12:30
Grund 1986 FC
2018. 10. 06. 12:30
Grund 1986 FC
GRUND FC
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 13. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 10. 13. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
DOROGI FC
2018. 10. 21. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 10. 21. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 27. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 10. 27. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
II. KER. UFC
2018. 11. 04. 12:00
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
2018. 11. 04. 12:00
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 10. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 11. 10. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
CSEPEL FC SE
2018. 11. 17. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 11. 17. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SI SE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 24. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 11. 24. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
KISE
2018. 11. 30. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 30. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC KFT
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 03. 02. 10:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2019. 03. 02. 10:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK
03. 02. 10:00
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 03. 09. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 09. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
03. 09. 10:00
KOMÁROM VSE
2019. 03. 16. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 16. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
03. 16. 10:00
FC ESZTERGOM
2019. 03. 23. 12:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 23. 12:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
03. 23. 12:00
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 03. 30. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 30. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
03. 30. 10:00
BVSC-ZUGLÓ
2019. 04. 06. 10:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 04. 06. 10:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CsHC 94 SE
04. 06. 10:00
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 04. 13. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 04. 13. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
04. 13. 10:00
GRUND FC
2019. 04. 20. 16:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum
2019. 04. 20. 16:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum
DOROGI FC
04. 20. 16:00
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 04. 27. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 04. 27. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
04. 27. 10:00
RÁKOSMENTI KSK
2019. 05. 04. 12:00
Panoráma Sportközpont
2019. 05. 04. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
05. 04. 12:00
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 11. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 05. 11. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
05. 11. 10:00
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 18. 12:00
Csepel Stadion
2019. 05. 18. 12:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC SE
05. 18. 12:00
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 25. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 05. 25. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
05. 25. 10:00
REAC SI SE
2019. 06. 01. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2019. 06. 01. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
06. 01. 10:00
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 22. 15:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 05. 22. 15:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
05. 22. 15:00
ÚJBUDA FC KFT
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol