Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 2.csop. 20. forduló

2019.04.20 - 11:00

Budapest, ASR Gázgyár Sporttelep

Budapest

BLSZ III. osztály 2.csop.

Játékvezető
GYANA GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CZÁR KRISZTIÁN, TÓTH ATTILA
ASR GÁZGYÁR II.
BP. ERDÉRT SE
90'
45'

Gólok

TÓTH RICHÁRD

34'

1 - 0

 

 

1 - 1

36'

FEKETE ISTVÁN
BODON ZOLTÁN

92'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ASR GÁZGYÁR II. ASR GÁZGYÁR II. 20 17 2 1 64 14 50 53 7.9
2 BP. ERDÉRT SE BP. ERDÉRT SE 20 14 4 2 67 34 33 45 7.7 Büntetőpont: -1
3 `33` FC `33` FC 20 13 3 4 78 37 41 42 8.3
4 INTER CDF SE INTER CDF SE 20 12 5 3 68 29 39 40 7.9 Büntetőpont: -1
5 MARGITSZIGET MARGITSZIGET 20 11 4 5 60 31 29 37 7.5
6 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 20 11 3 6 49 26 23 36 8
7 MERKAPT SE MERKAPT SE 20 8 2 10 57 57 0 26 7.4
8 ESMTK II. ESMTK II. 20 8 1 11 50 81 -31 24 7.7 Büntetőpont: -1
9 BUDATÉTÉNY SE BUDATÉTÉNY SE 20 6 5 9 53 50 3 23 7.9
10 BÜSKE BÜSKE 20 6 3 11 42 61 -19 21 7.4
11 MFC FAVORIT SE MFC FAVORIT SE 20 6 2 12 45 55 -10 20 7
12 VÁROSGAZDA VÁROSGAZDA 20 6 1 13 39 81 -42 19 6.9
13 KÖZGÁZ DSE KÖZGÁZ DSE 20 2 2 16 37 70 -33 8 7
14 LURKÓ SE LURKÓ SE 20 1 1 18 25 108 -83 4 6.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LURKÓ SE ASR GÁZGYÁR II. 9 7 2 0 15 1 14 23 11 8 3 0 15 3 12 27 20 15 5 0 30 4 26 50
2 LURKÓ SE MARGITSZIGET 10 6 2 2 18 4 14 20 10 6 3 1 13 5 8 21 20 12 5 3 31 9 22 41
3 LURKÓ SE INTER CDF SE 11 8 1 2 20 7 13 25 9 4 2 3 10 7 3 13 20 12 3 5 30 14 16 38
4 LURKÓ SE `33` FC 10 6 3 1 16 4 12 21 10 5 1 4 15 13 2 16 20 11 4 5 31 17 14 37
5 LURKÓ SE BP. ERDÉRT SE 10 6 3 1 15 6 9 20 10 4 5 1 11 8 3 17 20 10 8 2 26 14 12 37
6 LURKÓ SE BUDATÉTÉNY SE 11 6 3 2 16 11 5 21 9 2 3 4 8 11 -3 9 20 8 6 6 24 22 2 30
7 LURKÓ SE NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 10 5 2 3 8 5 3 17 10 2 6 2 12 8 4 12 20 7 8 5 20 13 7 29
8 LURKÓ SE MFC FAVORIT SE 9 5 1 3 12 6 6 16 11 2 3 6 9 15 -6 9 20 7 4 9 21 21 0 25
9 LURKÓ SE MERKAPT SE 10 5 2 3 18 10 8 17 10 2 1 7 9 19 -10 7 20 7 3 10 27 29 -2 24
10 LURKÓ SE ESMTK II. 10 5 0 5 13 17 -4 15 10 2 1 7 12 17 -5 6 20 7 1 12 25 34 -9 21
11 LURKÓ SE KÖZGÁZ DSE 10 2 5 3 10 9 1 11 10 0 4 6 6 17 -11 4 20 2 9 9 16 26 -10 15
12 LURKÓ SE BÜSKE 10 2 6 2 14 13 1 12 10 0 2 8 3 20 -17 2 20 2 8 10 17 33 -16 14
13 LURKÓ SE VÁROSGAZDA 10 1 4 5 6 10 -4 7 10 2 0 8 5 23 -18 6 20 3 4 13 11 33 -22 13
14 LURKÓ SE LURKÓ SE 10 1 1 8 4 29 -25 4 10 1 1 8 4 19 -15 4 20 2 2 16 8 48 -40 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LURKÓ SE ASR GÁZGYÁR II. 9 8 1 0 31 6 25 25 11 9 1 1 33 8 25 28 20 17 2 1 64 14 50 53
2 LURKÓ SE BP. ERDÉRT SE 10 6 3 1 34 21 13 20 10 8 1 1 33 13 20 25 20 14 4 2 67 34 33 45
3 LURKÓ SE `33` FC 10 9 0 1 43 12 31 27 10 4 3 3 35 25 10 15 20 13 3 4 78 37 41 42
4 LURKÓ SE INTER CDF SE 11 7 3 1 45 16 29 24 9 5 2 2 23 13 10 16 20 12 5 3 68 29 39 40
5 LURKÓ SE MARGITSZIGET 10 6 1 3 31 14 17 19 10 5 3 2 29 17 12 18 20 11 4 5 60 31 29 37
6 LURKÓ SE NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 10 6 1 3 21 9 12 19 10 5 2 3 28 17 11 17 20 11 3 6 49 26 23 36
7 LURKÓ SE MERKAPT SE 10 5 1 4 32 25 7 16 10 3 1 6 25 32 -7 10 20 8 2 10 57 57 0 26
8 LURKÓ SE ESMTK II. 10 4 1 5 25 44 -19 13 10 4 0 6 25 37 -12 11 20 8 1 11 50 81 -31 24
9 LURKÓ SE BUDATÉTÉNY SE 11 4 3 4 27 26 1 15 9 2 2 5 26 24 2 8 20 6 5 9 53 50 3 23
10 LURKÓ SE BÜSKE 10 4 3 3 29 28 1 15 10 2 0 8 13 33 -20 6 20 6 3 11 42 61 -19 21
11 LURKÓ SE MFC FAVORIT SE 9 5 0 4 22 21 1 15 11 1 2 8 23 34 -11 5 20 6 2 12 45 55 -10 20
12 LURKÓ SE VÁROSGAZDA 10 4 0 6 15 27 -12 12 10 2 1 7 24 54 -30 7 20 6 1 13 39 81 -42 19
13 LURKÓ SE KÖZGÁZ DSE 10 2 2 6 24 30 -6 8 10 0 0 10 13 40 -27 0 20 2 2 16 37 70 -33 8
14 LURKÓ SE LURKÓ SE 10 0 0 10 12 64 -52 0 10 1 1 8 13 44 -31 4 20 1 1 18 25 108 -83 4
 
`33` FC
2 - 11 - 5-1 - 04 - 15 - 02 - 011 - 1-5 - 05 - 2-7 - 2
ASR GÁZGYÁR II.
-2 - 12 - 04 - 1--6 - 17 - 11 - 12 - 16 - 01 - 0-
BP. ERDÉRT SE
1 - 32 - 24 - 27 - 4-0 - 04 - 1-3 - 26 - 14 - 3-3 - 3
BUDATÉTÉNY SE
5 - 50 - 1-1 - 23 - 21 - 24 - 22 - 2-3 - 72 - 11 - 15 - 1
BÜSKE
--3 - 42 - 22 - 4-5 - 43 - 23 - 23 - 04 - 41 - 13 - 5
ESMTK II.
-0 - 82 - 54 - 2-0 - 6-3 - 20 - 54 - 43 - 12 - 87 - 3
INTER CDF SE
4 - 02 - 3-3 - 36 - 16 - 25 - 18 - 21 - 14 - 11 - 15 - 1-
KÖZGÁZ DSE
4 - 4-1 - 42 - 11 - 22 - 4-1 - 24 - 42 - 8-0 - 17 - 0
LURKÓ SE
0 - 81 - 41 - 71 - 10-2 - 71 - 5-2 - 3-1 - 82 - 81 - 4
MARGITSZIGET
3 - 20 - 11 - 35 - 04 - 01 - 31 - 14 - 1--3 - 1-9 - 2
MERKAPT SE
1 - 70 - 31 - 1-2 - 19 - 0-6 - 12 - 12 - 6-2 - 37 - 2
MFC FAVORIT SE
2 - 30 - 4--6 - 25 - 21 - 51 - 04 - 0-3 - 20 - 3-
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
0 - 01 - 21 - 2-1 - 03 - 04 - 1-3 - 01 - 2-2 - 05 - 2
VÁROSGAZDA
5 - 30 - 40 - 11 - 6--0 - 33 - 2-0 - 30 - 13 - 23 - 2

Meccsek

ASR GÁZGYÁR II.

2018. 09. 02. 16:00
Budatétény Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Budatétény Sporttelep
LURKÓ SE
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 09. 08. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 08. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MFC FAVORIT SE
2018. 09. 15. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 09. 15. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 09. 22. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 22. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BUDATÉTÉNY SE
2018. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 10. 06. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 06. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MERKAPT SE
2018. 10. 13. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 13. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 10. 20. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
KÖZGÁZ DSE
2018. 10. 27. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
VÁROSGAZDA
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 04. 13:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BÜSKE
2018. 11. 11. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 18. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2018. 11. 18. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 24. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 11. 24. 17:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 03. 10. 20:00
Goldball Park
2019. 03. 10. 20:00
Goldball Park
ASR GÁZGYÁR II.
LURKÓ SE
2019. 03. 17. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 17. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 03. 23. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 03. 23. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 03. 30. 16:00
Budatétény Sporttelep
2019. 03. 30. 16:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 04. 06. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 04. 06. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MARGITSZIGET
2019. 04. 13. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
2019. 04. 13. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
MERKAPT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 04. 20. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 04. 20. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BP. ERDÉRT SE
2019. 04. 27. 14:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 04. 27. 14:30
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 05. 16. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 16. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
VÁROSGAZDA
2019. 05. 12. 17:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
BÜSKE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 05. 18. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 18. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
`33` FC
2019. 05. 25. 10:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 25. 10:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
ESMTK II.
2019. 06. 01. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 06. 01. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
INTER CDF SE

BP. ERDÉRT SE

2018. 09. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
BP. ERDÉRT SE
2018. 09. 08. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 08. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
MERKAPT SE
2018. 09. 16. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 16. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
BP. ERDÉRT SE
2018. 09. 23. 15:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 09. 23. 15:30
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
BP. ERDÉRT SE
2018. 09. 29. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 29. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
VÁROSGAZDA
2018. 10. 07. 15:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 07. 15:30
ASR Gázgyár Sporttelep
BÜSKE
BP. ERDÉRT SE
2018. 10. 13. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 13. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 10. 21. 14:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2018. 10. 21. 14:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
BP. ERDÉRT SE
2018. 10. 27. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 27. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
INTER CDF SE
2018. 11. 04. 16:00
Budatétény Sporttelep
2018. 11. 04. 16:00
Budatétény Sporttelep
LURKÓ SE
BP. ERDÉRT SE
2018. 11. 10. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 10. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
MFC FAVORIT SE
2018. 11. 17. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 11. 17. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
BP. ERDÉRT SE
2018. 11. 24. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 24. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
BUDATÉTÉNY SE
2019. 03. 09. 17:00
Goldball Park
2019. 03. 09. 17:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE
MARGITSZIGET
2019. 03. 16. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
2019. 03. 16. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
MERKAPT SE
BP. ERDÉRT SE
2019. 03. 23. 17:00
Goldball Park
2019. 03. 23. 17:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE
`33` FC
2019. 03. 30. 17:00
Goldball Park
2019. 03. 30. 17:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE
KÖZGÁZ DSE
2019. 04. 06. 17:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 04. 06. 17:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA
BP. ERDÉRT SE
2019. 04. 13. 19:00
Goldball Park
2019. 04. 13. 19:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE
BÜSKE
2019. 04. 20. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 04. 20. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BP. ERDÉRT SE
2019. 04. 27. 17:00
Goldball Park
2019. 04. 27. 17:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE
ESMTK II.
2019. 05. 04. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
2019. 05. 04. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
INTER CDF SE
BP. ERDÉRT SE
2019. 05. 11. 19:00
Goldball Park
2019. 05. 11. 19:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE
LURKÓ SE
2019. 05. 18.
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 18.
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
BP. ERDÉRT SE
2019. 05. 25. 19:00
Goldball Park
2019. 05. 25. 19:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 06. 01. 17:00
Budatétény Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
BP. ERDÉRT SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->