Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 2.csop. 21. forduló

2019.04.27 - 17:00

Budapest, Vilmos Endre Sportcentrum

Budapest

BLSZ III. osztály 2.csop.

Játékvezető
BALOG ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BAKOS MÁTÉ, ZSILKÓ GÁBOR
VÁROSGAZDA
BÜSKE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

18'

NAGY ZSOLT RICHÁRD
UGHY MÁRK

48'

1 - 1

 

PÁSZTOR BENEDEK

52'

2 - 1

 

 

2 - 2

55'

MÁTÉ NÁNDOR

 

2 - 3

62'

DR. SELEI ANDRÁS
SZABÓ LÁSZLÓ

73'

3 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ASR GÁZGYÁR II. ASR GÁZGYÁR II. 21 18 2 1 68 14 54 56 8.1
2 BP. ERDÉRT SE BP. ERDÉRT SE 21 15 4 2 70 35 35 48 7.8 (-1 pont)
3 `33` FC `33` FC 21 14 3 4 82 39 43 45 8.1
4 INTER CDF SE INTER CDF SE 21 12 6 3 70 31 39 41 7.8 (-1 pont)
5 MARGITSZIGET MARGITSZIGET 21 12 4 5 65 31 34 40 7.9
6 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 21 11 3 7 51 30 21 36 7.8
7 MERKAPT SE MERKAPT SE 21 8 3 10 59 59 0 27 7.2
8 BUDATÉTÉNY SE BUDATÉTÉNY SE 21 7 5 9 58 53 5 26 8.1
9 ESMTK II. ESMTK II. 21 8 1 12 51 84 -33 24 7.3 (-1 pont)
10 BÜSKE BÜSKE 21 6 4 11 45 64 -19 22 7.6
11 MFC FAVORIT SE MFC FAVORIT SE 21 6 2 13 48 60 -12 20 7.1
12 VÁROSGAZDA VÁROSGAZDA 21 6 2 13 42 84 -42 20 7
13 KÖZGÁZ DSE KÖZGÁZ DSE 21 2 2 17 37 74 -37 8 6.7
14 LURKÓ SE LURKÓ SE 21 1 1 19 25 113 -88 4 6.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LURKÓ SE ASR GÁZGYÁR II. 9 7 2 0 15 1 14 23 12 9 3 0 17 3 14 30 21 16 5 0 32 4 28 53
2 LURKÓ SE MARGITSZIGET 11 7 2 2 21 4 17 23 10 6 3 1 13 5 8 21 21 13 5 3 34 9 25 44
3 LURKÓ SE INTER CDF SE 11 8 1 2 20 7 13 25 10 4 2 4 11 9 2 13 21 12 3 6 31 16 15 38
4 LURKÓ SE BP. ERDÉRT SE 11 6 4 1 15 6 9 21 10 4 5 1 11 8 3 17 21 10 9 2 26 14 12 38
5 LURKÓ SE `33` FC 11 6 3 2 17 6 11 21 10 5 1 4 15 13 2 16 21 11 4 6 32 19 13 37
6 LURKÓ SE NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 10 5 2 3 8 5 3 17 11 3 6 2 14 9 5 15 21 8 8 5 22 14 8 32
7 LURKÓ SE BUDATÉTÉNY SE 11 6 3 2 16 11 5 21 10 2 4 4 9 12 -3 10 21 8 7 6 25 23 2 31
8 LURKÓ SE MERKAPT SE 11 6 2 3 20 11 9 20 10 2 1 7 9 19 -10 7 21 8 3 10 29 30 -1 27
9 LURKÓ SE MFC FAVORIT SE 10 5 2 3 13 7 6 17 11 2 3 6 9 15 -6 9 21 7 5 9 22 22 0 26
10 LURKÓ SE ESMTK II. 10 5 0 5 13 17 -4 15 11 2 2 7 12 17 -5 7 21 7 2 12 25 34 -9 22
11 LURKÓ SE BÜSKE 10 2 6 2 14 13 1 12 11 1 2 8 4 20 -16 5 21 3 8 10 18 33 -15 17
12 LURKÓ SE KÖZGÁZ DSE 11 2 5 4 10 11 -1 11 10 0 4 6 6 17 -11 4 21 2 9 10 16 28 -12 15
13 LURKÓ SE VÁROSGAZDA 11 1 4 6 6 11 -5 7 10 2 0 8 5 23 -18 6 21 3 4 14 11 34 -23 13
14 LURKÓ SE LURKÓ SE 10 1 1 8 4 29 -25 4 11 1 1 9 4 22 -18 4 21 2 2 17 8 51 -43 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LURKÓ SE ASR GÁZGYÁR II. 9 8 1 0 31 6 25 25 12 10 1 1 37 8 29 31 21 18 2 1 68 14 54 56
2 LURKÓ SE BP. ERDÉRT SE 11 7 3 1 37 22 15 23 10 8 1 1 33 13 20 25 21 15 4 2 70 35 35 48
3 LURKÓ SE `33` FC 11 10 0 1 47 14 33 30 10 4 3 3 35 25 10 15 21 14 3 4 82 39 43 45
4 LURKÓ SE INTER CDF SE 11 7 3 1 45 16 29 24 10 5 3 2 25 15 10 17 21 12 6 3 70 31 39 41
5 LURKÓ SE MARGITSZIGET 11 7 1 3 36 14 22 22 10 5 3 2 29 17 12 18 21 12 4 5 65 31 34 40
6 LURKÓ SE NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 10 6 1 3 21 9 12 19 11 5 2 4 30 21 9 17 21 11 3 7 51 30 21 36
7 LURKÓ SE MERKAPT SE 11 5 2 4 34 27 7 17 10 3 1 6 25 32 -7 10 21 8 3 10 59 59 0 27
8 LURKÓ SE BUDATÉTÉNY SE 11 4 3 4 27 26 1 15 10 3 2 5 31 27 4 11 21 7 5 9 58 53 5 26
9 LURKÓ SE ESMTK II. 10 4 1 5 25 44 -19 13 11 4 0 7 26 40 -14 11 21 8 1 12 51 84 -33 24
10 LURKÓ SE BÜSKE 10 4 3 3 29 28 1 15 11 2 1 8 16 36 -20 7 21 6 4 11 45 64 -19 22
11 LURKÓ SE MFC FAVORIT SE 10 5 0 5 25 26 -1 15 11 1 2 8 23 34 -11 5 21 6 2 13 48 60 -12 20
12 LURKÓ SE VÁROSGAZDA 11 4 1 6 18 30 -12 13 10 2 1 7 24 54 -30 7 21 6 2 13 42 84 -42 20
13 LURKÓ SE KÖZGÁZ DSE 11 2 2 7 24 34 -10 8 10 0 0 10 13 40 -27 0 21 2 2 17 37 74 -37 8
14 LURKÓ SE LURKÓ SE 10 0 0 10 12 64 -52 0 11 1 1 9 13 49 -36 4 21 1 1 19 25 113 -88 4
 
`33` FC
2 - 11 - 5-1 - 04 - 15 - 02 - 011 - 1-5 - 05 - 24 - 27 - 2
ASR GÁZGYÁR II.
-2 - 12 - 04 - 1--6 - 17 - 11 - 12 - 16 - 01 - 0-
BP. ERDÉRT SE
1 - 32 - 24 - 27 - 43 - 10 - 04 - 1-3 - 26 - 14 - 3-3 - 3
BUDATÉTÉNY SE
5 - 50 - 1-1 - 23 - 21 - 24 - 22 - 2-3 - 72 - 11 - 15 - 1
BÜSKE
--3 - 42 - 22 - 4-5 - 43 - 23 - 23 - 04 - 41 - 13 - 5
ESMTK II.
-0 - 82 - 54 - 2-0 - 6-3 - 20 - 54 - 43 - 12 - 87 - 3
INTER CDF SE
4 - 02 - 3-3 - 36 - 16 - 25 - 18 - 21 - 14 - 11 - 15 - 1-
KÖZGÁZ DSE
4 - 40 - 41 - 42 - 11 - 22 - 4-1 - 24 - 42 - 8-0 - 17 - 0
LURKÓ SE
0 - 81 - 41 - 71 - 10-2 - 71 - 5-2 - 3-1 - 82 - 81 - 4
MARGITSZIGET
3 - 20 - 11 - 35 - 04 - 01 - 31 - 14 - 15 - 0-3 - 1-9 - 2
MERKAPT SE
1 - 70 - 31 - 1-2 - 19 - 02 - 26 - 12 - 12 - 6-2 - 37 - 2
MFC FAVORIT SE
2 - 30 - 4-3 - 56 - 25 - 21 - 51 - 04 - 0-3 - 20 - 3-
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
0 - 01 - 21 - 2-1 - 03 - 04 - 1-3 - 01 - 2-2 - 05 - 2
VÁROSGAZDA
5 - 30 - 40 - 11 - 63 - 3-0 - 33 - 2-0 - 30 - 13 - 23 - 2

Meccsek

VÁROSGAZDA

2018. 09. 01. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 09. 01. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
VÁROSGAZDA
2018. 09. 08. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 09. 08. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
VÁROSGAZDA
BUDATÉTÉNY SE
2018. 09. 16. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 16. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
VÁROSGAZDA
2018. 09. 22. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
VÁROSGAZDA
MERKAPT SE
2018. 09. 29. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 29. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
VÁROSGAZDA
2018. 10. 06. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
VÁROSGAZDA
KÖZGÁZ DSE
2018. 10. 14. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 14. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
VÁROSGAZDA
2018. 10. 20. 10:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 20. 10:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
BÜSKE
VÁROSGAZDA
2018. 10. 27. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
VÁROSGAZDA
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 21. 18:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2018. 11. 21. 18:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK II.
VÁROSGAZDA
2018. 11. 10. 14:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2018. 11. 10. 14:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA
INTER CDF SE
2018. 11. 18. 16:00
Budatétény SE
2018. 11. 18. 16:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
VÁROSGAZDA
2018. 11. 24. 14:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2018. 11. 24. 14:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA
MFC FAVORIT SE
2019. 03. 09. 15:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 03. 09. 15:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 03. 14. 19:00
Budatétény SE
2019. 03. 14. 19:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE
VÁROSGAZDA
2019. 03. 23. 13:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 03. 23. 13:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA
MARGITSZIGET
2019. 03. 30. 10:00
Merkapt Maraton SE
2019. 03. 30. 10:00
Merkapt Maraton SE
MERKAPT SE
VÁROSGAZDA
2019. 04. 06. 17:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 04. 06. 17:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA
BP. ERDÉRT SE
2019. 04. 14. 16:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 04. 14. 16:00
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
VÁROSGAZDA
2019. 04. 20. 17:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 04. 20. 17:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA
`33` FC
2019. 04. 27. 17:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 04. 27. 17:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA
BÜSKE
2019. 05. 16. 18:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 16. 18:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
VÁROSGAZDA
2019. 05. 11. 17:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 05. 11. 17:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA
ESMTK II.
2019. 05. 18. 18:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 18. 18:00
BKV Előre Stadion
INTER CDF SE
VÁROSGAZDA
2019. 05. 25.
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 05. 25.
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA
LURKÓ SE
2019. 06. 01. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
VÁROSGAZDA

BÜSKE

2018. 09. 01. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 01. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
BÜSKE
2018. 09. 09. 16:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
BÜSKE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2018. 09. 15. 17:30
Budatétény SE
2018. 09. 15. 17:30
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE
BÜSKE
2018. 09. 23. 16:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
BÜSKE
MARGITSZIGET
2018. 09. 29. 10:00
Merkapt Maraton SE
2018. 09. 29. 10:00
Merkapt Maraton SE
MERKAPT SE
BÜSKE
2018. 10. 07. 15:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 07. 15:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
BÜSKE
BP. ERDÉRT SE
2018. 10. 14. 13:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 10. 14. 13:00
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
BÜSKE
2018. 10. 20. 10:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 20. 10:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
BÜSKE
VÁROSGAZDA
2018. 10. 28. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 28. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
BÜSKE
2018. 11. 04. 13:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BÜSKE
2018. 11. 11. 20:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
2018. 11. 11. 20:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
BÜSKE
ESMTK II.
2018. 11. 18. 16:00
BKV Előre Stadion
2018. 11. 18. 16:00
BKV Előre Stadion
INTER CDF SE
BÜSKE
2018. 11. 25. 19:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
2018. 11. 25. 19:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
BÜSKE
LURKÓ SE
2019. 03. 10. 18:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 10. 18:00
BKV Előre Stadion
BÜSKE
MFC FAVORIT SE
2019. 03. 16. 16:00
Nagytétényi SE
2019. 03. 16. 16:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
BÜSKE
2019. 03. 24. 18:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 24. 18:00
BKV Előre Stadion
BÜSKE
BUDATÉTÉNY SE
2019. 03. 31. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 31. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
BÜSKE
2019. 04. 07. 19:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 07. 19:00
BKV Előre Stadion
BÜSKE
MERKAPT SE
2019. 04. 13. 19:00
Goldball Park
2019. 04. 13. 19:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE
BÜSKE
2019. 04. 24. 20:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 24. 20:00
BKV Előre Stadion
BÜSKE
KÖZGÁZ DSE
2019. 04. 27. 17:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 04. 27. 17:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA
BÜSKE
2019. 05. 23. 19:15
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 23. 19:15
Budafoki MTE Sporttelep
BÜSKE
`33` FC
2019. 05. 12. 17:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
BÜSKE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 05. 19. 14:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2019. 05. 19. 14:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK II.
BÜSKE
2019. 05. 26. 18:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 26. 18:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
BÜSKE
INTER CDF SE
2019. 06. 01. 14:00
Vecsési Sportcentrum
2019. 06. 01. 14:00
Vecsési Sportcentrum
LURKÓ SE
BÜSKE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom