Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 2.csop. 4. forduló

2018.09.23 - 15:30

Budapest, Csepel Hungary Club '94 SE (CSHC 94)

Budapest

BLSZ III. osztály 2.csop.

Játékvezető
GAJZÁGÓ IMRE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ZSILKÓ GÁBOR, POZSONYI BALÁZS ANDRÁS
KÖZGÁZ DSE
BP. ERDÉRT SE
90'
45'

Gólok

MEGYESI ZSOLT

7'

1 - 0

 

 

1 - 1

32'

ENGLER BENCE

 

1 - 2

64'

STEINMETZ ÁDÁM

 

1 - 3

70'

VÖLGYI ROLAND

 

1 - 4

90'

FEKETE ISTVÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BP. ERDÉRT SE BP. ERDÉRT SE 4 4 0 0 18 4 14 12 8.5
2 ASR GÁZGYÁR II. ASR GÁZGYÁR II. 4 4 0 0 14 2 12 12 8
3 `33` FC `33` FC 4 3 0 1 21 6 15 9 7.3
4 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 4 2 1 1 15 7 8 7 8.3
5 INTER CDF SE INTER CDF SE 4 2 1 1 12 9 3 7 8.5
6 MFC FAVORIT SE MFC FAVORIT SE 4 2 1 1 12 11 1 7 6.3
7 BÜSKE BÜSKE 4 2 1 1 8 10 -2 7 7
8 BUDATÉTÉNY SE BUDATÉTÉNY SE 4 2 0 2 11 7 4 6 8.5
9 MERKAPT SE MERKAPT SE 4 2 0 2 9 14 -5 6 7.3
10 MARGITSZIGET MARGITSZIGET 4 1 1 2 16 12 4 4 8.3
11 ESMTK II. ESMTK II. 4 1 0 3 9 21 -12 3 7.3
12 KÖZGÁZ DSE KÖZGÁZ DSE 4 0 1 3 8 18 -10 1 7
13 VÁROSGAZDA VÁROSGAZDA 4 0 0 4 5 21 -16 0 7.8
14 LURKÓ SE LURKÓ SE 4 0 0 4 4 20 -16 0 5.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LURKÓ SE ASR GÁZGYÁR II. 2 2 0 0 4 0 4 6 2 2 0 0 4 0 4 6 4 4 0 0 8 0 8 12
2 LURKÓ SE BP. ERDÉRT SE 1 1 0 0 5 1 4 3 3 2 1 0 4 2 2 7 4 3 1 0 9 3 6 10
3 LURKÓ SE `33` FC 2 1 0 1 3 1 2 3 2 2 0 0 7 1 6 6 4 3 0 1 10 2 8 9
4 LURKÓ SE MARGITSZIGET 2 1 0 1 7 2 5 3 2 2 0 0 3 1 2 6 4 3 0 1 10 3 7 9
5 LURKÓ SE INTER CDF SE 2 2 0 0 3 1 2 6 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 3 0 1 5 4 1 9
6 LURKÓ SE NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 1 0 4 3 1 4 4 2 1 1 5 4 1 7
7 LURKÓ SE MFC FAVORIT SE 2 2 0 0 7 1 6 6 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 2 0 2 7 5 2 6
8 LURKÓ SE MERKAPT SE 2 1 0 1 4 4 0 3 2 1 0 1 2 5 -3 3 4 2 0 2 6 9 -3 6
9 LURKÓ SE BUDATÉTÉNY SE 2 1 1 0 4 2 2 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 2 1 5 4 1 5
10 LURKÓ SE ESMTK II. 2 1 0 1 4 3 1 3 2 0 0 2 2 5 -3 0 4 1 0 3 6 8 -2 3
11 LURKÓ SE BÜSKE 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 0 1 1 1 5 -4 1 4 0 2 2 3 8 -5 2
12 LURKÓ SE KÖZGÁZ DSE 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 0 1 3 3 8 -5 1
13 LURKÓ SE VÁROSGAZDA 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 0 0 2 0 7 -7 0 4 0 1 3 1 9 -8 1
14 LURKÓ SE LURKÓ SE 3 0 0 3 0 9 -9 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 4 0 0 4 0 11 -11 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LURKÓ SE BP. ERDÉRT SE 1 1 0 0 6 1 5 3 3 3 0 0 12 3 9 9 4 4 0 0 18 4 14 12
2 LURKÓ SE ASR GÁZGYÁR II. 2 2 0 0 8 0 8 6 2 2 0 0 6 2 4 6 4 4 0 0 14 2 12 12
3 LURKÓ SE `33` FC 2 1 0 1 6 5 1 3 2 2 0 0 15 1 14 6 4 3 0 1 21 6 15 9
4 LURKÓ SE NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 2 1 0 1 6 4 2 3 2 1 1 0 9 3 6 4 4 2 1 1 15 7 8 7
5 LURKÓ SE INTER CDF SE 2 1 1 0 7 3 4 4 2 1 0 1 5 6 -1 3 4 2 1 1 12 9 3 7
6 LURKÓ SE MFC FAVORIT SE 2 2 0 0 11 4 7 6 2 0 1 1 1 7 -6 1 4 2 1 1 12 11 1 7
7 LURKÓ SE BÜSKE 2 1 1 0 4 3 1 4 2 1 0 1 4 7 -3 3 4 2 1 1 8 10 -2 7
8 LURKÓ SE BUDATÉTÉNY SE 2 1 0 1 5 4 1 3 2 1 0 1 6 3 3 3 4 2 0 2 11 7 4 6
9 LURKÓ SE MERKAPT SE 2 1 0 1 7 8 -1 3 2 1 0 1 2 6 -4 3 4 2 0 2 9 14 -5 6
10 LURKÓ SE MARGITSZIGET 2 1 0 1 10 5 5 3 2 0 1 1 6 7 -1 1 4 1 1 2 16 12 4 4
11 LURKÓ SE ESMTK II. 2 1 0 1 5 10 -5 3 2 0 0 2 4 11 -7 0 4 1 0 3 9 21 -12 3
12 LURKÓ SE KÖZGÁZ DSE 2 0 1 1 5 8 -3 1 2 0 0 2 3 10 -7 0 4 0 1 3 8 18 -10 1
13 LURKÓ SE VÁROSGAZDA 2 0 0 2 1 7 -6 0 2 0 0 2 4 14 -10 0 4 0 0 4 5 21 -16 0
14 LURKÓ SE LURKÓ SE 3 0 0 3 2 17 -15 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 4 0 0 4 4 20 -16 0
 
`33` FC
-1 - 5---5 - 0-------
ASR GÁZGYÁR II.
--2 - 0-------6 - 0--
BP. ERDÉRT SE
---------6 - 1---
BUDATÉTÉNY SE
---1 - 2--4 - 2------
BÜSKE
--------3 - 2--1 - 1-
ESMTK II.
-------3 - 2---2 - 8-
INTER CDF SE
-----6 - 2----1 - 1--
KÖZGÁZ DSE
--1 - 4-----4 - 4----
LURKÓ SE
0 - 81 - 4----1 - 5------
MARGITSZIGET
--1 - 3---------9 - 2
MERKAPT SE
1 - 7------6 - 1-----
MFC FAVORIT SE
----6 - 25 - 2-------
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
-1 - 2----------5 - 2
VÁROSGAZDA
---1 - 6------0 - 1--

Meccsek

KÖZGÁZ DSE

2018. 11. 21. 19:00
Budatétény SE
2018. 11. 21. 19:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE
KÖZGÁZ DSE
2018. 09. 09. 16:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 09. 09. 16:00
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
MARGITSZIGET
2018. 09. 15. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 15. 19:00
Vasas Sporttelep
MERKAPT SE
KÖZGÁZ DSE
2018. 09. 23. 15:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 09. 23. 15:30
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
BP. ERDÉRT SE
2018. 09. 30. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 30. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
KÖZGÁZ DSE
2018. 10. 06. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
VÁROSGAZDA
KÖZGÁZ DSE
2018. 10. 14. 13:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 10. 14. 13:00
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
BÜSKE
2018. 10. 20. 14:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
KÖZGÁZ DSE
2018. 10. 28. 12:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 10. 28. 12:00
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
ESMTK II.
2018. 11. 04. 16:00
BKV Előre Stadion
2018. 11. 04. 16:00
BKV Előre Stadion
INTER CDF SE
KÖZGÁZ DSE
2018. 11. 11. 12:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 11. 11. 12:00
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
LURKÓ SE
2018. 11. 17. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 17. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
KÖZGÁZ DSE
2018. 11. 25. 13:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 11. 25. 13:00
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 03. 09.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 09.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
KÖZGÁZ DSE
03. 09.
BUDATÉTÉNY SE
2019. 03. 17. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 17. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
03. 17. 17:00
KÖZGÁZ DSE
2019. 03. 23.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 23.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
KÖZGÁZ DSE
03. 23.
MERKAPT SE
2019. 03. 30. 17:00
Goldball Park
2019. 03. 30. 17:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE
03. 30. 17:00
KÖZGÁZ DSE
2019. 04. 06.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 04. 06.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
KÖZGÁZ DSE
04. 06.
`33` FC
2019. 04. 13.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 04. 13.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
KÖZGÁZ DSE
04. 13.
VÁROSGAZDA
2019. 04. 20.
Elektromos SE
2019. 04. 20.
Elektromos SE
BÜSKE
04. 20.
KÖZGÁZ DSE
2019. 04. 27.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 04. 27.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
KÖZGÁZ DSE
04. 27.
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 05. 04. 14:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2019. 05. 04. 14:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK II.
05. 04. 14:00
KÖZGÁZ DSE
2019. 05. 11.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 05. 11.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
KÖZGÁZ DSE
05. 11.
INTER CDF SE
2019. 05. 18. 14:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2019. 05. 18. 14:00
Gyáli BKSE Sporttelep
LURKÓ SE
05. 18. 14:00
KÖZGÁZ DSE
2019. 05. 25.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 05. 25.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
KÖZGÁZ DSE
05. 25.
MFC FAVORIT SE
2019. 06. 01.
Nagytétényi SE
2019. 06. 01.
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
06. 01.
KÖZGÁZ DSE

BP. ERDÉRT SE

2018. 09. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
BP. ERDÉRT SE
2018. 09. 08. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 08. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
MERKAPT SE
2018. 09. 16. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 16. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
BP. ERDÉRT SE
2018. 09. 23. 15:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 09. 23. 15:30
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
BP. ERDÉRT SE
2018. 09. 29. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 29. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
VÁROSGAZDA
2018. 10. 07. 15:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 07. 15:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
BÜSKE
BP. ERDÉRT SE
2018. 10. 13. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 13. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 10. 21. 14:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK II.
BP. ERDÉRT SE
2018. 10. 27. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 27. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
INTER CDF SE
2018. 11. 04. 16:00
Budatétény SE
2018. 11. 04. 16:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
BP. ERDÉRT SE
2018. 11. 10. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 10. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
MFC FAVORIT SE
2018. 11. 17. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 11. 17. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
BP. ERDÉRT SE
2018. 11. 24. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 24. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
BUDATÉTÉNY SE
2019. 03. 09. 17:00
Goldball Park
2019. 03. 09. 17:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE
03. 09. 17:00
MARGITSZIGET
2019. 03. 16.
Merkapt Maraton SE
2019. 03. 16.
Merkapt Maraton SE
MERKAPT SE
03. 16.
BP. ERDÉRT SE
2019. 03. 23. 17:00
Goldball Park
2019. 03. 23. 17:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE
03. 23. 17:00
`33` FC
2019. 03. 30. 17:00
Goldball Park
2019. 03. 30. 17:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE
03. 30. 17:00
KÖZGÁZ DSE
2019. 04. 06. 17:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 04. 06. 17:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA
04. 06. 17:00
BP. ERDÉRT SE
2019. 04. 13. 19:00
Goldball Park
2019. 04. 13. 19:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE
04. 13. 19:00
BÜSKE
2019. 04. 20. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 04. 20. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
04. 20. 11:00
BP. ERDÉRT SE
2019. 04. 27. 17:00
Goldball Park
2019. 04. 27. 17:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE
04. 27. 17:00
ESMTK II.
2019. 05. 04. 18:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 04. 18:00
BKV Előre Stadion
INTER CDF SE
05. 04. 18:00
BP. ERDÉRT SE
2019. 05. 11. 19:00
Goldball Park
2019. 05. 11. 19:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE
05. 11. 19:00
LURKÓ SE
2019. 05. 18. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
05. 18. 17:00
BP. ERDÉRT SE
2019. 05. 25. 19:00
Goldball Park
2019. 05. 25. 19:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE
05. 25. 19:00
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 06. 01. 17:00
Budatétény SE
2019. 06. 01. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE
06. 01. 17:00
BP. ERDÉRT SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol