Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 3.csop. 12. forduló

2018.11.18 - 18:00

Budapest, Panoráma Sportközpont (II. kerületi Sportcentrum - Kolozsvári u.)

Budapest

BLSZ III. osztály 3.csop.

Játékvezető
DIENES ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZINGAJEVSZKIJ JULIAN, KISS II. GÁBOR
MTK BARÁTI KÖR
ISSIMO SE
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 12 11 1 0 46 9 37 34 7.9
2 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 12 10 1 1 58 14 44 31 7.8
3 ISSIMO SE ISSIMO SE 12 8 2 2 55 10 45 26 7.9
4 DUNA SK DUNA SK 12 8 1 3 58 39 19 25 7.8
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK II. FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 12 6 4 2 52 26 26 22 7.2
6 BAK RESPECT  BAK RESPECT  12 5 3 4 32 22 10 18 7.3
7 XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 12 5 3 4 21 29 -8 18 7.9
8 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 12 4 2 6 17 25 -8 14 7.8
9 BEAC BEAC 12 4 1 7 26 36 -10 13 7.9
10 FUTBALFÉRIA SC FUTBALFÉRIA SC 12 3 3 6 26 35 -9 12 7.8
11 ÚJPESTI FLOTTA ÚJPESTI FLOTTA 12 2 4 6 26 36 -10 10 6.8
12 MTK BARÁTI KÖR MTK BARÁTI KÖR 12 3 0 9 25 50 -25 9 7.3
13 PIRAMIS SE PIRAMIS SE 12 2 1 9 23 48 -25 7 6.8
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 12 0 0 12 6 92 -86 0 7.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 7 6 1 0 16 4 12 19 5 4 1 0 12 1 11 13 12 10 2 0 28 5 23 32
2 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 5 3 1 1 12 2 10 10 7 5 2 0 17 3 14 17 12 8 3 1 29 5 24 27
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 5 4 1 0 14 1 13 13 7 3 2 2 11 5 6 11 12 7 3 2 25 6 19 24
4 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 5 4 0 1 15 3 12 12 7 3 1 3 14 16 -2 10 12 7 1 4 29 19 10 22
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 7 3 3 1 13 6 7 12 5 3 1 1 10 6 4 10 12 6 4 2 23 12 11 22
6 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 6 3 2 1 12 3 9 11 6 2 2 2 3 3 0 8 12 5 4 3 15 6 9 19
7 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 7 1 2 4 5 11 -6 5 5 2 2 1 10 8 2 8 12 3 4 5 15 19 -4 13
8 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 7 2 3 2 10 11 -1 9 5 0 4 1 1 4 -3 4 12 2 7 3 11 15 -4 13
9 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 5 0 4 1 4 6 -2 4 7 2 2 3 5 10 -5 8 12 2 6 4 9 16 -7 12
10 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 6 0 4 2 2 7 -5 4 6 2 2 2 3 8 -5 8 12 2 6 4 5 15 -10 12
11 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 5 1 1 3 4 9 -5 4 7 2 1 4 7 9 -2 7 12 3 2 7 11 18 -7 11
12 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 7 1 2 4 2 10 -8 5 5 1 3 1 3 3 0 6 12 2 5 5 5 13 -8 11
13 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 7 2 1 4 7 14 -7 7 5 0 1 4 3 12 -9 1 12 2 2 8 10 26 -16 8
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 5 0 0 5 1 13 -12 0 7 0 1 6 1 29 -28 1 12 0 1 11 2 42 -40 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 7 7 0 0 28 8 20 21 5 4 1 0 18 1 17 13 12 11 1 0 46 9 37 34
2 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 5 4 0 1 19 6 13 12 7 6 1 0 39 8 31 19 12 10 1 1 58 14 44 31
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 5 3 1 1 32 4 28 10 7 5 1 1 23 6 17 16 12 8 2 2 55 10 45 26
4 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 5 4 0 1 33 14 19 12 7 4 1 2 25 25 0 13 12 8 1 3 58 39 19 25
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 7 2 4 1 25 16 9 10 5 4 0 1 27 10 17 12 12 6 4 2 52 26 26 22
6 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 6 3 0 3 19 9 10 9 6 2 3 1 13 13 0 9 12 5 3 4 32 22 10 18
7 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 5 3 2 0 12 9 3 11 7 2 1 4 9 20 -11 7 12 5 3 4 21 29 -8 18
8 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 7 2 1 4 8 17 -9 7 5 2 1 2 9 8 1 7 12 4 2 6 17 25 -8 14
9 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 5 2 0 3 9 18 -9 6 7 2 1 4 17 18 -1 7 12 4 1 7 26 36 -10 13
10 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 7 2 2 3 22 22 0 8 5 1 1 3 4 13 -9 4 12 3 3 6 26 35 -9 12
11 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 7 0 3 4 8 21 -13 3 5 2 1 2 18 15 3 7 12 2 4 6 26 36 -10 10
12 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 6 1 0 5 11 25 -14 3 6 2 0 4 14 25 -11 6 12 3 0 9 25 50 -25 9
13 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 7 2 0 5 16 26 -10 6 5 0 1 4 7 22 -15 1 12 2 1 9 23 48 -25 7
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 5 0 0 5 2 32 -30 0 7 0 0 7 4 60 -56 0 12 0 0 12 6 92 -86 0
 
BAK RESPECT
3 - 110 - 01 - 3--1 - 2-1 - 2----3 - 1
BEAC
----2 - 11 - 7-0 - 54 - 2---2 - 3
DINAMO TORPEDO KSE
-0 - 7----0 - 70 - 10-0 - 2-2 - 6-
DUNA SK
-3 - 213 - 13 - 10--11 - 1----3 - 0-
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
3 - 34 - 0---1 - 1-2 - 5-2 - 2-5 - 58 - 0
FUTBALFÉRIA SC
2 - 2-9 - 13 - 52 - 6-3 - 0-2 - 2-1 - 6--
ISSIMO SE
--14 - 12 - 3-8 - 0--8 - 0-0 - 0--
MTK BARÁTI KÖR
-4 - 2--1 - 2-0 - 33 - 9-0 - 3-3 - 6-
NIMRÓD SE
---10 - 2--2 - 1-5 - 1-0 - 1-2 - 1
PIRAMIS SE
2 - 3-8 - 01 - 62 - 8--0 - 2-3 - 10 - 6--
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2 - 21 - 2---2 - 00 - 3-0 - 6--2 - 11 - 3
TESTVÉRISÉG SE II
3 - 1-4 - 05 - 32 - 1--8 - 2--3 - 1-3 - 0
ÚJPESTI FLOTTA
1 - 23 - 3---0 - 21 - 6-2 - 2--0 - 51 - 1
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
--2 - 13 - 3-1 - 1-3 - 2-3 - 2---

Meccsek

MTK BARÁTI KÖR

2018. 09. 02. 19:00
Kelen SC
2018. 09. 02. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
MTK BARÁTI KÖR
2018. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 09. 15. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 15. 17:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
MTK BARÁTI KÖR
2018. 09. 23. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 23. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2018. 09. 29. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 29. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
MTK BARÁTI KÖR
2018. 10. 07. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 07. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 10. 14. 18:00
BKV Előre Stadion
2018. 10. 14. 18:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
MTK BARÁTI KÖR
2018. 11. 28. 20:00
BKV Előre Stadion
2018. 11. 28. 20:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
BEAC
2018. 10. 27. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 27. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
MTK BARÁTI KÖR
2018. 11. 04. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 04. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
NIMRÓD SE
2018. 11. 11. 15:00
Elektromos SE
2018. 11. 11. 15:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
MTK BARÁTI KÖR
2018. 11. 18. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
ISSIMO SE
2018. 11. 24. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 11. 24. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
MTK BARÁTI KÖR
2019. 03. 10. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 10. 16:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2019. 03. 17. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 03. 17. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
MTK BARÁTI KÖR
2019. 03. 24. 14:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 24. 14:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
FUTBALFÉRIA SC
2019. 03. 31. 14:00
Ikarus BSE
2019. 03. 31. 14:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
MTK BARÁTI KÖR
2019. 04. 07. 12:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 07. 12:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 04. 13. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 13. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
MTK BARÁTI KÖR
2019. 04. 18. 20:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 18. 20:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
PIRAMIS SE
2019. 04. 27. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 27. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
MTK BARÁTI KÖR
2019. 05. 05. 20:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 05. 20:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
DUNA SK
2019. 05. 12. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 05. 12. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
MTK BARÁTI KÖR
2019. 05. 19. 20:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 19. 20:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 05. 25. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 25. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
MTK BARÁTI KÖR
2019. 06. 02. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 06. 02. 19:00
Vasas Sporttelep
MTK BARÁTI KÖR
BAK RESPECT

ISSIMO SE

2018. 09. 02. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 02. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
ISSIMO SE
2018. 09. 09. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 09. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
FUTBALFÉRIA SC
2018. 09. 15. 15:00
Ikarus BSE
2018. 09. 15. 15:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
ISSIMO SE
2018. 09. 23. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 23. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 09. 29. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 29. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
ISSIMO SE
2018. 10. 07. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 07. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
PIRAMIS SE
2018. 10. 14. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 10. 14. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
ISSIMO SE
2018. 10. 19. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 19. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
DUNA SK
2018. 10. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
ISSIMO SE
2018. 11. 04. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 04. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 11. 11. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 11. 11. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
ISSIMO SE
2018. 11. 18. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
ISSIMO SE
2018. 11. 25. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 25. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2019. 03. 09. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 09. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 03. 21. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 21. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
FUTBALFÉRIA SC
ISSIMO SE
2019. 03. 23. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 23. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 03. 30. 16:30
Ikarus BSE
2019. 03. 30. 16:30
Ikarus BSE
TESTVÉRISÉG SE II
ISSIMO SE
2019. 04. 06. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 06. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 04. 14. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 14. 16:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
ISSIMO SE
2019. 04. 18. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 18. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
ISSIMO SE
BEAC
2019. 04. 27. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 27. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
ISSIMO SE
2019. 05. 04. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 04. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
NIMRÓD SE
2019. 05. 15. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 15. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DINAMO TORPEDO KSE
ISSIMO SE
2019. 05. 18. 16:00
Budai II. László Stadion
2019. 05. 18. 16:00
Budai II. László Stadion
ISSIMO SE
BAK RESPECT
2019. 05. 25. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 25. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
MTK BARÁTI KÖR
2019. 06. 02. 19:00
Kelen SC
2019. 06. 02. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
ISSIMO SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom