Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 3.csop. 13. forduló

2018.11.25 - 19:00

Budapest, Goldball '94 FC - Siketek - (Siketek pálya)

Budapest

BLSZ III. osztály 3.csop.

Játékvezető
SZABÓ LEVENTE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÁLMÁN ZOLTÁN, ŐSZ MÁTÉ
NIMRÓD SE
FUTBALFÉRIA SC
90'
45'

Gólok

HALÁSZ GERGŐ

5'

1 - 0

 

KÖNCZEY ZSOLT

13'

2 - 0

 

 

2 - 1

15'

BOROS DÁVID
HALÁSZ GERGŐ

31'

3 - 1

 

TÓTH NORBERT

42'

4 - 1

 

TÓTH NORBERT

52'

5 - 1

 

KÖNCZEY ZSOLT

66'

6 - 1

 

 

6 - 2

67'

GALAMB PÉTER
KÖNCZEY BALÁZS

73'

7 - 2

 

 

7 - 3

87'

GALAMB PÉTER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 13 12 1 0 49 11 38 37 8
2 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 13 11 1 1 65 17 48 34 7.9
3 ISSIMO SE ISSIMO SE 13 9 2 2 57 10 47 29 7.8
4 DUNA SK DUNA SK 13 8 1 4 58 42 16 25 7.8
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK II. FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 13 7 4 2 55 26 29 25 7.7
6 BAK RESPECT  BAK RESPECT  13 6 3 4 40 27 13 21 7.6
7 XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 13 5 3 5 21 31 -10 18 7.5
8 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 13 5 2 6 20 25 -5 17 7.5
9 BEAC BEAC 13 4 1 8 28 39 -11 13 7.4
10 FUTBALFÉRIA SC FUTBALFÉRIA SC 13 3 3 7 29 42 -13 12 7.3
11 PIRAMIS SE PIRAMIS SE 13 3 1 9 28 49 -21 10 7.2
12 ÚJPESTI FLOTTA ÚJPESTI FLOTTA 13 2 4 7 27 41 -14 10 7.2
13 MTK BARÁTI KÖR MTK BARÁTI KÖR 13 3 0 10 30 58 -28 9 7.1
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 13 0 0 13 6 95 -89 0 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 7 6 1 0 16 4 12 19 6 5 1 0 13 1 12 16 13 11 2 0 29 5 24 35
2 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 6 4 1 1 16 3 13 13 7 5 2 0 17 3 14 17 13 9 3 1 33 6 27 30
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 6 4 2 0 14 1 13 14 7 3 2 2 11 5 6 11 13 7 4 2 25 6 19 25
4 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 7 3 3 1 13 6 7 12 6 4 1 1 12 6 6 13 13 7 4 2 25 12 13 25
5 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 6 4 0 2 15 4 11 12 7 3 1 3 14 16 -2 10 13 7 1 5 29 20 9 22
6 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 7 4 2 1 17 5 12 14 6 2 2 2 3 3 0 8 13 6 4 3 20 8 12 22
7 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 7 1 2 4 2 10 -8 5 6 2 3 1 4 3 1 9 13 3 5 5 6 13 -7 14
8 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 7 1 2 4 5 11 -6 5 6 2 2 2 10 11 -1 8 13 3 4 6 15 22 -7 13
9 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 7 2 3 2 10 11 -1 9 6 0 4 2 2 8 -6 4 13 2 7 4 12 19 -7 13
10 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 5 0 4 1 4 6 -2 4 8 2 3 3 5 10 -5 9 13 2 7 4 9 16 -7 13
11 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 6 0 4 2 2 7 -5 4 7 2 2 3 5 13 -8 8 13 2 6 5 7 20 -13 12
12 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 6 1 1 4 4 10 -6 4 7 2 1 4 7 9 -2 7 13 3 2 8 11 19 -8 11
13 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 8 3 1 4 10 14 -4 10 5 0 1 4 3 12 -9 1 13 3 2 8 13 26 -13 11
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 6 0 0 6 1 15 -14 0 7 0 1 6 1 29 -28 1 13 0 1 12 2 44 -42 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 7 7 0 0 28 8 20 21 6 5 1 0 21 3 18 16 13 12 1 0 49 11 38 37
2 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 6 5 0 1 26 9 17 15 7 6 1 0 39 8 31 19 13 11 1 1 65 17 48 34
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 6 4 1 1 34 4 30 13 7 5 1 1 23 6 17 16 13 9 2 2 57 10 47 29
4 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 6 4 0 2 33 17 16 12 7 4 1 2 25 25 0 13 13 8 1 4 58 42 16 25
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 7 2 4 1 25 16 9 10 6 5 0 1 30 10 20 15 13 7 4 2 55 26 29 25
6 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 7 4 0 3 27 14 13 12 6 2 3 1 13 13 0 9 13 6 3 4 40 27 13 21
7 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 5 3 2 0 12 9 3 11 8 2 1 5 9 22 -13 7 13 5 3 5 21 31 -10 18
8 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 7 2 1 4 8 17 -9 7 6 3 1 2 12 8 4 10 13 5 2 6 20 25 -5 17
9 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 6 2 0 4 11 21 -10 6 7 2 1 4 17 18 -1 7 13 4 1 8 28 39 -11 13
10 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 7 2 2 3 22 22 0 8 6 1 1 4 7 20 -13 4 13 3 3 7 29 42 -13 12
11 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 8 3 0 5 21 27 -6 9 5 0 1 4 7 22 -15 1 13 3 1 9 28 49 -21 10
12 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 7 0 3 4 8 21 -13 3 6 2 1 3 19 20 -1 7 13 2 4 7 27 41 -14 10
13 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 6 1 0 5 11 25 -14 3 7 2 0 5 19 33 -14 6 13 3 0 10 30 58 -28 9
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 6 0 0 6 2 35 -33 0 7 0 0 7 4 60 -56 0 13 0 0 13 6 95 -89 0
 
BAK RESPECT
3 - 110 - 01 - 3--1 - 28 - 51 - 2----3 - 1
BEAC
----2 - 11 - 7-0 - 54 - 2-2 - 3-2 - 3
DINAMO TORPEDO KSE
-0 - 7-0 - 3--0 - 70 - 10-0 - 2-2 - 6-
DUNA SK
-3 - 213 - 13 - 10--11 - 1--0 - 3-3 - 0-
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
3 - 34 - 0---1 - 1-2 - 5-2 - 2-5 - 58 - 0
FUTBALFÉRIA SC
2 - 2-9 - 13 - 52 - 6-3 - 0-2 - 2-1 - 6--
ISSIMO SE
--14 - 12 - 3-8 - 0--8 - 0-0 - 0-2 - 0
MTK BARÁTI KÖR
-4 - 2--1 - 2-0 - 33 - 9-0 - 3-3 - 6-
NIMRÓD SE
---10 - 2-7 - 32 - 1-5 - 1-0 - 1-2 - 1
PIRAMIS SE
2 - 3-8 - 01 - 62 - 8--0 - 2-3 - 10 - 65 - 1-
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2 - 21 - 2---2 - 00 - 3-0 - 6--2 - 11 - 3
TESTVÉRISÉG SE II
3 - 1-4 - 05 - 32 - 1--8 - 2--3 - 1-3 - 0
ÚJPESTI FLOTTA
1 - 23 - 3---0 - 21 - 6-2 - 2--0 - 51 - 1
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
--2 - 13 - 3-1 - 1-3 - 2-3 - 2---

Meccsek

NIMRÓD SE

2018. 09. 01. 16:00
Ikarus BSE
2018. 09. 01. 16:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
NIMRÓD SE
2018. 09. 09. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 09. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 09. 16. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 16. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
NIMRÓD SE
2018. 09. 23. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 23. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
PIRAMIS SE
2018. 09. 30. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 09. 30. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
NIMRÓD SE
2018. 10. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
DUNA SK
2018. 10. 14. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 10. 14. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
NIMRÓD SE
2018. 10. 20. 15:00
Elektromos SE
2018. 10. 20. 15:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
NIMRÓD SE
2018. 10. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
ISSIMO SE
2018. 11. 04. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 04. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
NIMRÓD SE
2018. 11. 11. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 11. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 11. 18. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 18. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
NIMRÓD SE
2018. 11. 25. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 25. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
FUTBALFÉRIA SC
2019. 03. 10. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 10. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 03. 17. 16:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 17. 16:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
TESTVÉRISÉG SE II
NIMRÓD SE
2019. 03. 24. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 24. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 03. 31. 14:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 31. 14:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
NIMRÓD SE
2019. 04. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
BEAC
2019. 04. 13. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 13. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
NIMRÓD SE
2019. 04. 21. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 21. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
BAK RESPECT
2019. 04. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 05. 04. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 04. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
NIMRÓD SE
2019. 05. 12. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 05. 12. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
MTK BARÁTI KÖR
2019. 05. 19. 19:00
Kelen SC
2019. 05. 19. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
NIMRÓD SE
2019. 05. 26. 20:00
Goldball Park
2019. 05. 26. 20:00
Goldball Park
NIMRÓD SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 06. 01. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 06. 01. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
FUTBALFÉRIA SC
NIMRÓD SE

FUTBALFÉRIA SC

2018. 09. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 09. 09. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 09. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
FUTBALFÉRIA SC
2018. 09. 15. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 15. 17:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
MTK BARÁTI KÖR
2018. 09. 23. 19:00
Kelen SC
2018. 09. 23. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
FUTBALFÉRIA SC
2018. 09. 29. 17:30
Vasas Sporttelep
2018. 09. 29. 17:30
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 10. 06. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 06. 19:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
BAK RESPECT
2018. 10. 14. 12:30
Ikarus BSE
2018. 10. 14. 12:30
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
FUTBALFÉRIA SC
2018. 10. 20. 18:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 20. 18:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 10. 27. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 27. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
FUTBALFÉRIA SC
2018. 11. 03. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 03. 17:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
PIRAMIS SE
2018. 11. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 11. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
FUTBALFÉRIA SC
2018. 11. 17. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 17. 17:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
DUNA SK
2018. 11. 25. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 25. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
FUTBALFÉRIA SC
2019. 03. 09. 16:00
Elektromos SE
2019. 03. 09. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
FUTBALFÉRIA SC
2019. 03. 21. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 21. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
FUTBALFÉRIA SC
ISSIMO SE
2019. 03. 24. 14:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 24. 14:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
FUTBALFÉRIA SC
2019. 03. 30. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 30. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
FUTBALFÉRIA SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2019. 04. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
FUTBALFÉRIA SC
2019. 04. 13. 10:00
Láng SK Sporttelep
2019. 04. 13. 10:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
FUTBALFÉRIA SC
2019. 04. 21. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 21. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
FUTBALFÉRIA SC
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 04. 28. 19:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 28. 19:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE II
FUTBALFÉRIA SC
2019. 05. 04. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 05. 04. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
FUTBALFÉRIA SC
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 05. 12. 18:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 12. 18:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
FUTBALFÉRIA SC
2019. 05. 18. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 05. 18. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
FUTBALFÉRIA SC
BEAC
2019. 05. 25. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 25. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
FUTBALFÉRIA SC
2019. 06. 01. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 06. 01. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
FUTBALFÉRIA SC
NIMRÓD SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom