Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 3.csop. 16. forduló

2019.03.24 - 14:00

Budapest, BKV Előre Stadion

Budapest

BLSZ III. osztály 3.csop.

Játékvezető
BARANYI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RAJSZKI TIVADAR, TÓTH CSABA
MTK BARÁTI KÖR
FUTBALFÉRIA SC
90'
45'

Gólok

MESSINGER MIKLÓS

18'

1 - 0

 

BÍRÓ CSABA

20'

2 - 0

 

 

2 - 1

22'

GALAMB PÉTER
CSERVENKAI DONÁT

28'

3 - 1

 

 

3 - 2

30'

KOUTNY PÉTER
KOLOSZÁR MÁRK CSABA

31'

4 - 2

 

 

4 - 3

43'

GURBÁN GYÖRGY
BÍRÓ CSABA

62'

5 - 3

 

BÍRÓ CSABA

68'

6 - 3

 

 

6 - 4

72'

GALAMB PÉTER
SZŰCS GÉZA

90'

7 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 16 13 2 1 78 22 56 41 7.9
2 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 16 13 1 2 57 20 37 40 7.6
3 ISSIMO SE ISSIMO SE 16 12 2 2 74 13 61 38 7.9
4 DUNA SK DUNA SK 16 11 1 4 75 46 29 34 8
5 BAK RESPECT  BAK RESPECT  16 9 3 4 49 29 20 30 8.1
6 FŐV. VÍZMŰVEK SK II. FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 16 8 4 4 60 39 21 28 7.4
7 XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 16 6 3 7 26 38 -12 21 7.4
8 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 16 6 2 8 30 36 -6 20 7.2
9 BEAC BEAC 16 5 1 10 31 47 -16 16 7.9
10 MTK BARÁTI KÖR MTK BARÁTI KÖR 16 5 0 11 43 65 -22 15 7.4
11 FUTBALFÉRIA SC FUTBALFÉRIA SC 16 4 3 9 41 56 -15 15 7.6
12 ÚJPESTI FLOTTA ÚJPESTI FLOTTA 16 3 5 8 36 51 -15 14 6.7
13 PIRAMIS SE PIRAMIS SE 16 3 1 12 29 59 -30 10 6.9
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 16 0 0 16 8 116 -108 0 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 8 6 1 1 16 6 10 19 8 6 1 1 16 3 13 19 16 12 2 2 32 9 23 38
2 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 8 5 2 1 20 5 15 17 8 6 2 0 19 3 16 20 16 11 4 1 39 8 31 37
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 8 6 2 0 17 1 16 20 8 4 2 2 13 5 8 14 16 10 4 2 30 6 24 34
4 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 8 6 0 2 20 4 16 18 8 3 1 4 15 18 -3 10 16 9 1 6 35 22 13 28
5 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 8 5 2 1 18 5 13 17 8 2 4 2 4 4 0 10 16 7 6 3 22 9 13 27
6 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 8 3 3 2 13 9 4 12 8 4 1 3 12 9 3 13 16 7 4 5 25 18 7 25
7 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 8 2 2 4 7 12 -5 8 8 3 3 2 14 13 1 12 16 5 5 6 21 25 -4 20
8 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 7 1 5 1 6 7 -1 8 9 3 3 3 7 10 -3 12 16 4 8 4 13 17 -4 20
9 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 8 1 4 3 6 12 -6 7 8 3 2 3 8 13 -5 11 16 4 6 6 14 25 -11 18
10 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 8 2 2 4 6 11 -5 8 8 2 3 3 5 7 -2 9 16 4 5 7 11 18 -7 17
11 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 8 2 3 3 10 13 -3 9 8 1 4 3 9 12 -3 7 16 3 7 6 19 25 -6 16
12 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 8 1 2 5 5 13 -8 5 8 2 2 4 7 9 -2 8 16 3 4 9 12 22 -10 13
13 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 9 3 2 4 10 14 -4 11 7 0 1 6 3 16 -13 1 16 3 3 10 13 30 -17 12
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 8 0 0 8 1 22 -21 0 8 0 1 7 2 33 -31 1 16 0 1 15 3 55 -52 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 8 6 1 1 34 14 20 19 8 7 1 0 44 8 36 22 16 13 2 1 78 22 56 41
2 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 8 7 0 1 28 13 15 21 8 6 1 1 29 7 22 19 16 13 1 2 57 20 37 40
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 8 6 1 1 45 6 39 19 8 6 1 1 29 7 22 19 16 12 2 2 74 13 61 38
4 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 8 6 0 2 44 19 25 18 8 5 1 2 31 27 4 16 16 11 1 4 75 46 29 34
5 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 8 5 0 3 29 14 15 15 8 4 3 1 20 15 5 15 16 9 3 4 49 29 20 30
6 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 8 2 4 2 26 21 5 10 8 6 0 2 34 18 16 18 16 8 4 4 60 39 21 28
7 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 7 3 2 2 15 15 0 11 9 3 1 5 11 23 -12 10 16 6 3 7 26 38 -12 21
8 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 8 3 1 4 15 18 -3 10 8 3 1 4 15 18 -3 10 16 6 2 8 30 36 -6 20
9 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 8 2 0 6 13 29 -16 6 8 3 1 4 18 18 0 10 16 5 1 10 31 47 -16 16
10 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 8 2 0 6 19 31 -12 6 8 3 0 5 24 34 -10 9 16 5 0 11 43 65 -22 15
11 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 8 2 2 4 23 28 -5 8 8 2 1 5 18 28 -10 7 16 4 3 9 41 56 -15 15
12 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 8 0 3 5 10 27 -17 3 8 3 2 3 26 24 2 11 16 3 5 8 36 51 -15 14
13 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 9 3 0 6 21 28 -7 9 7 0 1 6 8 31 -23 1 16 3 1 12 29 59 -30 10
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 8 0 0 8 3 49 -46 0 8 0 0 8 5 67 -62 0 16 0 0 16 8 116 -108 0
 
BAK RESPECT
3 - 110 - 01 - 3--1 - 28 - 51 - 22 - 0---3 - 1
BEAC
1 - 4---2 - 11 - 7-0 - 54 - 2-2 - 31 - 42 - 3
DINAMO TORPEDO KSE
-0 - 7-0 - 31 - 7-0 - 70 - 10-0 - 20 - 72 - 6-
DUNA SK
-3 - 213 - 13 - 10--11 - 1-7 - 10 - 34 - 13 - 0-
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
3 - 34 - 0---1 - 11 - 52 - 5-2 - 2-5 - 58 - 0
FUTBALFÉRIA SC
2 - 2-9 - 13 - 52 - 61 - 63 - 0-2 - 2-1 - 6--
ISSIMO SE
--14 - 12 - 36 - 18 - 0--8 - 05 - 10 - 0-2 - 0
MTK BARÁTI KÖR
-4 - 2--1 - 27 - 40 - 33 - 9-0 - 3-3 - 61 - 2
NIMRÓD SE
---10 - 2-7 - 32 - 1-5 - 15 - 20 - 13 - 32 - 1
PIRAMIS SE
2 - 30 - 18 - 01 - 62 - 8--0 - 2-3 - 10 - 65 - 1-
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2 - 21 - 27 - 1--2 - 00 - 3-0 - 6--2 - 11 - 3
TESTVÉRISÉG SE II
3 - 1-4 - 05 - 32 - 1--8 - 20 - 5-3 - 1-3 - 0
ÚJPESTI FLOTTA
1 - 23 - 3-2 - 6-0 - 21 - 6-2 - 2--0 - 51 - 1
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
1 - 3-2 - 13 - 32 - 31 - 1-3 - 2-3 - 2---

Meccsek

MTK BARÁTI KÖR

2018. 09. 02. 19:00
Kelen SC
2018. 09. 02. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
MTK BARÁTI KÖR
2018. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 09. 15. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 15. 17:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
MTK BARÁTI KÖR
2018. 09. 23. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 23. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2018. 09. 29. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 29. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
MTK BARÁTI KÖR
2018. 10. 07. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 07. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 10. 14. 18:00
BKV Előre Stadion
2018. 10. 14. 18:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
MTK BARÁTI KÖR
2018. 11. 28. 20:00
BKV Előre Stadion
2018. 11. 28. 20:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
BEAC
2018. 10. 27. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 27. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
MTK BARÁTI KÖR
2018. 11. 04. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 04. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
NIMRÓD SE
2018. 11. 11. 15:00
Elektromos SE
2018. 11. 11. 15:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
MTK BARÁTI KÖR
2018. 11. 18. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
ISSIMO SE
2018. 11. 24. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 11. 24. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
MTK BARÁTI KÖR
2019. 03. 10. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 10. 16:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2019. 03. 17. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 03. 17. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
MTK BARÁTI KÖR
2019. 03. 24. 14:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 24. 14:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
FUTBALFÉRIA SC
2019. 03. 31. 14:00
Ikarus BSE
2019. 03. 31. 14:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
MTK BARÁTI KÖR
2019. 04. 07. 12:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 07. 12:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 04. 13. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 13. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
MTK BARÁTI KÖR
2019. 04. 18. 20:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 18. 20:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
PIRAMIS SE
2019. 04. 27. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 27. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
MTK BARÁTI KÖR
2019. 05. 05. 20:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 05. 20:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
DUNA SK
2019. 05. 12. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 05. 12. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
MTK BARÁTI KÖR
2019. 05. 19. 20:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 19. 20:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 05. 25. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 25. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
MTK BARÁTI KÖR
2019. 06. 02. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 06. 02. 19:00
Vasas Sporttelep
MTK BARÁTI KÖR
BAK RESPECT

FUTBALFÉRIA SC

2018. 09. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 09. 09. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 09. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
FUTBALFÉRIA SC
2018. 09. 15. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 15. 17:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
MTK BARÁTI KÖR
2018. 09. 23. 19:00
Kelen SC
2018. 09. 23. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
FUTBALFÉRIA SC
2018. 09. 29. 17:30
Vasas Sporttelep
2018. 09. 29. 17:30
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 10. 06. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 06. 19:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
BAK RESPECT
2018. 10. 14. 12:30
Ikarus BSE
2018. 10. 14. 12:30
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
FUTBALFÉRIA SC
2018. 10. 20. 18:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 20. 18:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 10. 27. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 27. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
FUTBALFÉRIA SC
2018. 11. 03. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 03. 17:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
PIRAMIS SE
2018. 11. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 11. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
FUTBALFÉRIA SC
2018. 11. 17. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 17. 17:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
DUNA SK
2018. 11. 25. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 25. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
FUTBALFÉRIA SC
2019. 03. 09. 16:00
Elektromos SE
2019. 03. 09. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
FUTBALFÉRIA SC
2019. 03. 21. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 21. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
FUTBALFÉRIA SC
ISSIMO SE
2019. 03. 24. 14:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 24. 14:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
FUTBALFÉRIA SC
2019. 03. 30. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 30. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
FUTBALFÉRIA SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2019. 04. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
FUTBALFÉRIA SC
2019. 04. 13. 10:00
Láng SK Sporttelep
2019. 04. 13. 10:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
FUTBALFÉRIA SC
2019. 04. 21. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 21. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
FUTBALFÉRIA SC
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 04. 28. 19:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 28. 19:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE II
FUTBALFÉRIA SC
2019. 05. 04. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 05. 04. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
FUTBALFÉRIA SC
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 05. 12. 18:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 12. 18:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
FUTBALFÉRIA SC
2019. 05. 18. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 05. 18. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
FUTBALFÉRIA SC
BEAC
2019. 05. 25. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 25. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
FUTBALFÉRIA SC
2019. 06. 01. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 06. 01. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
FUTBALFÉRIA SC
NIMRÓD SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom