Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 3.csop. 20. forduló

2019.04.20 - 16:00

Budapest, Elektromos SE (Elektromos)

Budapest

BLSZ III. osztály 3.csop.

Játékvezető
KOVÁCS ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ŐSZ MÁTÉ, PUMP SZABOLCS
DINAMO TORPEDO KSE
DUNA SK
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 20 17 2 1 94 25 69 53 7.7
2 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 20 16 2 2 65 23 42 50 7.6
3 ISSIMO SE ISSIMO SE 20 14 3 3 89 22 67 45 7.9
4 DUNA SK DUNA SK 20 12 2 6 79 52 27 38 7.7
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK II. FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 20 11 4 5 69 45 24 37 7.6
6 BAK RESPECT  BAK RESPECT  20 11 3 6 56 37 19 36 7.7
7 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 20 8 3 9 39 43 -4 27 7.7
8 ÚJPESTI FLOTTA ÚJPESTI FLOTTA 20 6 5 9 59 57 2 23 7.5
9 BEAC BEAC 20 6 3 11 40 58 -18 21 7.3
10 XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 20 6 3 11 30 56 -26 21 7.3
11 MTK BARÁTI KÖR MTK BARÁTI KÖR 20 6 2 12 53 76 -23 20 7.6
12 FUTBALFÉRIA SC FUTBALFÉRIA SC 20 5 3 12 54 70 -16 18 7.5
13 PIRAMIS SE PIRAMIS SE 20 4 1 15 46 79 -33 13 7
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 20 0 0 20 11 141 -130 0 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 10 7 2 1 24 5 19 23 10 7 3 0 22 4 18 24 20 14 5 1 46 9 37 47
2 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 9 6 2 1 16 6 10 20 11 7 3 1 17 3 14 24 20 13 5 2 33 9 24 44
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 10 7 3 0 20 3 17 24 10 5 3 2 16 6 10 18 20 12 6 2 36 9 27 42
4 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 10 7 2 1 21 6 15 23 10 3 4 3 5 6 -1 13 20 10 6 4 26 12 14 36
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 10 4 3 3 16 10 6 15 10 5 1 4 13 10 3 16 20 9 4 7 29 20 9 31
6 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 10 6 0 4 20 7 13 18 10 3 3 4 16 19 -3 12 20 9 3 8 36 26 10 30
7 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 10 3 2 5 9 13 -4 11 10 4 3 3 19 15 4 15 20 7 5 8 28 28 0 26
8 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 10 2 3 5 6 12 -6 9 10 4 3 3 11 10 1 15 20 6 6 8 17 22 -5 24
9 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 10 1 5 4 8 15 -7 8 10 4 3 3 9 13 -4 15 20 5 8 7 17 28 -11 23
10 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 10 1 6 3 6 13 -7 9 10 3 3 4 7 14 -7 12 20 4 9 7 13 27 -14 21
11 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 11 3 3 5 12 18 -6 12 9 2 1 6 11 19 -8 7 20 5 4 11 23 37 -14 19
12 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 10 3 3 4 17 17 0 12 10 1 4 5 10 17 -7 7 20 4 7 9 27 34 -7 19
13 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 10 2 3 5 7 14 -7 9 10 2 3 5 8 12 -4 9 20 4 6 10 15 26 -11 18
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 10 0 1 9 2 27 -25 1 10 0 1 9 2 36 -34 1 20 0 2 18 4 63 -59 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 10 8 1 1 44 15 29 25 10 9 1 0 50 10 40 28 20 17 2 1 94 25 69 53
2 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 9 8 0 1 29 13 16 24 11 8 2 1 36 10 26 26 20 16 2 2 65 23 42 50
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 10 7 2 1 52 12 40 23 10 7 1 2 37 10 27 22 20 14 3 3 89 22 67 45
4 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 10 6 0 4 44 24 20 18 10 6 2 2 35 28 7 20 20 12 2 6 79 52 27 38
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 10 3 4 3 30 25 5 13 10 8 0 2 39 20 19 24 20 11 4 5 69 45 24 37
6 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 10 6 0 4 34 18 16 18 10 5 3 2 22 19 3 18 20 11 3 6 56 37 19 36
7 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 10 3 2 5 16 20 -4 11 10 5 1 4 23 23 0 16 20 8 3 9 39 43 -4 27
8 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 10 2 3 5 25 29 -4 9 10 4 2 4 34 28 6 14 20 6 5 9 59 57 2 23
9 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 10 3 1 6 17 30 -13 10 10 3 2 5 23 28 -5 11 20 6 3 11 40 58 -18 21
10 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 10 3 2 5 18 26 -8 11 10 3 1 6 12 30 -18 10 20 6 3 11 30 56 -26 21
11 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 10 3 1 6 28 37 -9 10 10 3 1 6 25 39 -14 10 20 6 2 12 53 76 -23 20
12 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 10 3 2 5 34 34 0 11 10 2 1 7 20 36 -16 7 20 5 3 12 54 70 -16 18
13 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 11 3 0 8 25 39 -14 9 9 1 1 7 21 40 -19 4 20 4 1 15 46 79 -33 13
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 10 0 0 10 5 61 -56 0 10 0 0 10 6 80 -74 0 20 0 0 20 11 141 -130 0
 
BAK RESPECT
3 - 110 - 01 - 31 - 34 - 11 - 28 - 51 - 22 - 0---3 - 1
BEAC
1 - 43 - 01 - 1-2 - 11 - 7-0 - 54 - 2-2 - 31 - 42 - 3
DINAMO TORPEDO KSE
-0 - 70 - 30 - 31 - 7-0 - 70 - 102 - 90 - 20 - 72 - 6-
DUNA SK
0 - 23 - 213 - 13 - 10--11 - 10 - 37 - 10 - 34 - 13 - 0-
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
3 - 34 - 0--4 - 11 - 11 - 52 - 5-2 - 20 - 35 - 58 - 0
FUTBALFÉRIA SC
2 - 2-9 - 13 - 52 - 61 - 63 - 0-2 - 24 - 51 - 6-7 - 1
ISSIMO SE
-4 - 414 - 12 - 36 - 18 - 0--8 - 05 - 10 - 03 - 22 - 0
MTK BARÁTI KÖR
-4 - 2--1 - 27 - 40 - 33 - 97 - 40 - 32 - 23 - 61 - 2
NIMRÓD SE
4 - 06 - 1-10 - 2-7 - 32 - 1-5 - 15 - 20 - 13 - 32 - 1
PIRAMIS SE
2 - 30 - 18 - 01 - 62 - 8-2 - 80 - 22 - 33 - 10 - 65 - 1-
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2 - 21 - 27 - 1-1 - 22 - 00 - 30 - 00 - 6--2 - 11 - 3
TESTVÉRISÉG SE II
3 - 1-4 - 05 - 32 - 1-1 - 08 - 20 - 5-3 - 1-3 - 0
ÚJPESTI FLOTTA
1 - 23 - 310 - 12 - 6-0 - 21 - 65 - 12 - 2--0 - 51 - 1
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
1 - 3-2 - 13 - 32 - 31 - 1-3 - 2-3 - 21 - 31 - 21 - 6

Meccsek

DINAMO TORPEDO KSE

2018. 09. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 09. 09. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 09. 16:00
Panoráma Sportközpont
DINAMO TORPEDO KSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2018. 09. 15. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 15. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 10. 17. 19:30
Elektromos SE
2018. 10. 17. 19:30
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 09. 30. 19:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 30. 19:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 10. 06. 16:00
Elektromos SE
2018. 10. 06. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
BEAC
2018. 10. 14. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 14. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 10. 20. 15:00
Elektromos SE
2018. 10. 20. 15:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
NIMRÓD SE
2018. 10. 27. 15:00
Láng SK Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 11. 04. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 04. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 11. 11. 15:00
Elektromos SE
2018. 11. 11. 15:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
MTK BARÁTI KÖR
2018. 11. 18. 19:00
Kelen SC
2018. 11. 18. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 11. 24. 15:00
Elektromos SE
2018. 11. 24. 15:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 03. 09. 16:00
Elektromos SE
2019. 03. 09. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
FUTBALFÉRIA SC
2019. 03. 17. 16:30
Ikarus BSE
2019. 03. 17. 16:30
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 03. 23. 16:00
Elektromos SE
2019. 03. 23. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 03. 30. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 30. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 04. 06. 16:00
Elektromos SE
2019. 04. 06. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
PIRAMIS SE
2019. 04. 13. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 13. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 04. 20. 16:00
Elektromos SE
2019. 04. 20. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
DUNA SK
2019. 04. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 05. 23. 20:00
Elektromos SE
2019. 05. 23. 20:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
BAK RESPECT
2019. 05. 15. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 15. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DINAMO TORPEDO KSE
ISSIMO SE
2019. 05. 19. 20:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 19. 20:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 05. 26. 16:00
Elektromos SE
2019. 05. 26. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2019. 06. 02. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 06. 02. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
DINAMO TORPEDO KSE

DUNA SK

2018. 09. 01. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 01. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
DUNA SK
2018. 09. 08. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 08. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 09. 16. 15:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 16. 15:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
DUNA SK
2018. 09. 22. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 22. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
BEAC
2018. 09. 30. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 09. 30. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
DUNA SK
2018. 10. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
DUNA SK
2018. 10. 14. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 14. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 10. 19. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 19. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
DUNA SK
2018. 10. 27. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 27. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
MTK BARÁTI KÖR
2018. 11. 04. 19:00
Kelen SC
2018. 11. 04. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
DUNA SK
2018. 11. 11. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 11. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 11. 17. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 17. 17:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
DUNA SK
2018. 11. 24. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 24. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 03. 09. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 09. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 03. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
DUNA SK
2019. 03. 23. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 23. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
PIRAMIS SE
2019. 03. 30. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 30. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
DUNA SK
2019. 04. 06. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 06. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
BAK RESPECT
2019. 04. 13. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 13. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
NIMRÓD SE
2019. 04. 20. 16:00
Elektromos SE
2019. 04. 20. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
DUNA SK
2019. 04. 27. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 27. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
ISSIMO SE
2019. 05. 05. 20:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 05. 20:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
DUNA SK
2019. 05. 11. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 11. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2019. 05. 19. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 19. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
DUNA SK
2019. 05. 25. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 25. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
FUTBALFÉRIA SC
2019. 06. 02. 16:00
Ikarus BSE
2019. 06. 02. 16:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
DUNA SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom