Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 3.csop. 20. forduló

2019.04.18 - 19:30

Budapest, Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft. (Varga Zoltán Sportpálya)

Budapest

BLSZ III. osztály 3.csop.

Játékvezető
SZUHODOVSZKI ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KECSKEMÉTI ISTVÁN, SZUHODOVSZKI DÁVID
ISSIMO SE
BEAC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

22'

NÉMETH ÁBEL
BÖJTÖS GÁBOR

28'

1 - 1

 

ELEK DÁNIEL

46'

2 - 1

 

 

2 - 2

47'

NÉMETH ÁBEL

 

2 - 3

48'

ERDEI GÁBOR
TAKÁTS ÁDÁM

64'

3 - 3

 

MÁRIÁS BENCE DÁNIEL

71'

4 - 3

 

 

4 - 4

82'

NIZÁK JENŐ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 20 17 2 1 94 25 69 53 7.7
2 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 20 16 2 2 65 23 42 50 7.6
3 ISSIMO SE ISSIMO SE 20 14 3 3 89 22 67 45 7.9
4 DUNA SK DUNA SK 20 12 2 6 79 52 27 38 7.7
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK II. FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 20 11 4 5 69 45 24 37 7.6
6 BAK RESPECT  BAK RESPECT  20 11 3 6 56 37 19 36 7.7
7 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 20 8 3 9 39 43 -4 27 7.7
8 ÚJPESTI FLOTTA ÚJPESTI FLOTTA 20 6 5 9 59 57 2 23 7.5
9 BEAC BEAC 20 6 3 11 40 58 -18 21 7.3
10 XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 20 6 3 11 30 56 -26 21 7.3
11 MTK BARÁTI KÖR MTK BARÁTI KÖR 20 6 2 12 53 76 -23 20 7.6
12 FUTBALFÉRIA SC FUTBALFÉRIA SC 20 5 3 12 54 70 -16 18 7.5
13 PIRAMIS SE PIRAMIS SE 20 4 1 15 46 79 -33 13 7
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 20 0 0 20 11 141 -130 0 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 10 7 2 1 24 5 19 23 10 7 3 0 22 4 18 24 20 14 5 1 46 9 37 47
2 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 9 6 2 1 16 6 10 20 11 7 3 1 17 3 14 24 20 13 5 2 33 9 24 44
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 10 7 3 0 20 3 17 24 10 5 3 2 16 6 10 18 20 12 6 2 36 9 27 42
4 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 10 7 2 1 21 6 15 23 10 3 4 3 5 6 -1 13 20 10 6 4 26 12 14 36
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 10 4 3 3 16 10 6 15 10 5 1 4 13 10 3 16 20 9 4 7 29 20 9 31
6 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 10 6 0 4 20 7 13 18 10 3 3 4 16 19 -3 12 20 9 3 8 36 26 10 30
7 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 10 3 2 5 9 13 -4 11 10 4 3 3 19 15 4 15 20 7 5 8 28 28 0 26
8 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 10 2 3 5 6 12 -6 9 10 4 3 3 11 10 1 15 20 6 6 8 17 22 -5 24
9 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 10 1 5 4 8 15 -7 8 10 4 3 3 9 13 -4 15 20 5 8 7 17 28 -11 23
10 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 10 1 6 3 6 13 -7 9 10 3 3 4 7 14 -7 12 20 4 9 7 13 27 -14 21
11 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 11 3 3 5 12 18 -6 12 9 2 1 6 11 19 -8 7 20 5 4 11 23 37 -14 19
12 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 10 3 3 4 17 17 0 12 10 1 4 5 10 17 -7 7 20 4 7 9 27 34 -7 19
13 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 10 2 3 5 7 14 -7 9 10 2 3 5 8 12 -4 9 20 4 6 10 15 26 -11 18
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 10 0 1 9 2 27 -25 1 10 0 1 9 2 36 -34 1 20 0 2 18 4 63 -59 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 10 8 1 1 44 15 29 25 10 9 1 0 50 10 40 28 20 17 2 1 94 25 69 53
2 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 9 8 0 1 29 13 16 24 11 8 2 1 36 10 26 26 20 16 2 2 65 23 42 50
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 10 7 2 1 52 12 40 23 10 7 1 2 37 10 27 22 20 14 3 3 89 22 67 45
4 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 10 6 0 4 44 24 20 18 10 6 2 2 35 28 7 20 20 12 2 6 79 52 27 38
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 10 3 4 3 30 25 5 13 10 8 0 2 39 20 19 24 20 11 4 5 69 45 24 37
6 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 10 6 0 4 34 18 16 18 10 5 3 2 22 19 3 18 20 11 3 6 56 37 19 36
7 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 10 3 2 5 16 20 -4 11 10 5 1 4 23 23 0 16 20 8 3 9 39 43 -4 27
8 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 10 2 3 5 25 29 -4 9 10 4 2 4 34 28 6 14 20 6 5 9 59 57 2 23
9 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 10 3 1 6 17 30 -13 10 10 3 2 5 23 28 -5 11 20 6 3 11 40 58 -18 21
10 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 10 3 2 5 18 26 -8 11 10 3 1 6 12 30 -18 10 20 6 3 11 30 56 -26 21
11 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 10 3 1 6 28 37 -9 10 10 3 1 6 25 39 -14 10 20 6 2 12 53 76 -23 20
12 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 10 3 2 5 34 34 0 11 10 2 1 7 20 36 -16 7 20 5 3 12 54 70 -16 18
13 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 11 3 0 8 25 39 -14 9 9 1 1 7 21 40 -19 4 20 4 1 15 46 79 -33 13
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 10 0 0 10 5 61 -56 0 10 0 0 10 6 80 -74 0 20 0 0 20 11 141 -130 0
 
BAK RESPECT
3 - 110 - 01 - 31 - 34 - 11 - 28 - 51 - 22 - 0---3 - 1
BEAC
1 - 43 - 01 - 1-2 - 11 - 7-0 - 54 - 2-2 - 31 - 42 - 3
DINAMO TORPEDO KSE
-0 - 70 - 30 - 31 - 7-0 - 70 - 102 - 90 - 20 - 72 - 6-
DUNA SK
0 - 23 - 213 - 13 - 10--11 - 10 - 37 - 10 - 34 - 13 - 0-
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
3 - 34 - 0--4 - 11 - 11 - 52 - 5-2 - 20 - 35 - 58 - 0
FUTBALFÉRIA SC
2 - 2-9 - 13 - 52 - 61 - 63 - 0-2 - 24 - 51 - 6-7 - 1
ISSIMO SE
-4 - 414 - 12 - 36 - 18 - 0--8 - 05 - 10 - 03 - 22 - 0
MTK BARÁTI KÖR
-4 - 2--1 - 27 - 40 - 33 - 97 - 40 - 32 - 23 - 61 - 2
NIMRÓD SE
4 - 06 - 1-10 - 2-7 - 32 - 1-5 - 15 - 20 - 13 - 32 - 1
PIRAMIS SE
2 - 30 - 18 - 01 - 62 - 8-2 - 80 - 22 - 33 - 10 - 65 - 1-
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2 - 21 - 27 - 1-1 - 22 - 00 - 30 - 00 - 6--2 - 11 - 3
TESTVÉRISÉG SE II
3 - 1-4 - 05 - 32 - 1-1 - 08 - 20 - 5-3 - 1-3 - 0
ÚJPESTI FLOTTA
1 - 23 - 310 - 12 - 6-0 - 21 - 65 - 12 - 2--0 - 51 - 1
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
1 - 3-2 - 13 - 32 - 31 - 1-3 - 2-3 - 21 - 31 - 21 - 6

Meccsek

ISSIMO SE

2018. 09. 02. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 02. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
ISSIMO SE
2018. 09. 09. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 09. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
FUTBALFÉRIA SC
2018. 09. 15. 15:00
Ikarus BSE
2018. 09. 15. 15:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
ISSIMO SE
2018. 09. 23. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 23. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 09. 29. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 29. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
ISSIMO SE
2018. 10. 07. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 07. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
PIRAMIS SE
2018. 10. 14. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 10. 14. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
ISSIMO SE
2018. 10. 19. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 19. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
DUNA SK
2018. 10. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
ISSIMO SE
2018. 11. 04. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 04. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 11. 11. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 11. 11. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
ISSIMO SE
2018. 11. 18. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
ISSIMO SE
2018. 11. 25. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 25. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2019. 03. 09. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 09. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 03. 21. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 21. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
FUTBALFÉRIA SC
ISSIMO SE
2019. 03. 23. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 23. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 03. 30. 16:30
Ikarus BSE
2019. 03. 30. 16:30
Ikarus BSE
TESTVÉRISÉG SE II
ISSIMO SE
2019. 04. 06. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 06. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 04. 14. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 14. 16:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
ISSIMO SE
2019. 04. 18. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 18. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
ISSIMO SE
BEAC
2019. 04. 27. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 27. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
ISSIMO SE
2019. 05. 04. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 04. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
NIMRÓD SE
2019. 05. 15. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 15. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DINAMO TORPEDO KSE
ISSIMO SE
2019. 05. 18. 16:00
Budai II. László Stadion
2019. 05. 18. 16:00
Budai II. László Stadion
ISSIMO SE
BAK RESPECT
2019. 05. 25. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 25. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
MTK BARÁTI KÖR
2019. 06. 02. 19:00
Kelen SC
2019. 06. 02. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
ISSIMO SE

BEAC

2018. 09. 01. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 01. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
BEAC
2018. 09. 09. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 09. 09. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
PIRAMIS SE
2018. 09. 16. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 09. 16. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
BEAC
2018. 09. 22. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 22. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
BEAC
2018. 09. 30. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 09. 30. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
NIMRÓD SE
2018. 10. 06. 16:00
Elektromos SE
2018. 10. 06. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
BEAC
2018. 10. 14. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 10. 14. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
ISSIMO SE
2018. 11. 28. 20:00
BKV Előre Stadion
2018. 11. 28. 20:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
BEAC
2018. 10. 27. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 10. 27. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 11. 04. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 04. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
BEAC
2018. 11. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 11. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
FUTBALFÉRIA SC
2018. 11. 17. 17:30
Ikarus BSE
2018. 11. 17. 17:30
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
BEAC
2018. 11. 24. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 11. 24. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 03. 09. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 09. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 03. 17. 18:30
BKV Előre Stadion
2019. 03. 17. 18:30
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
BEAC
2019. 03. 23. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 23. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
BAK RESPECT
2019. 03. 30. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 30. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
DUNA SK
2019. 04. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
BEAC
2019. 04. 13. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 13. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 04. 18. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 18. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
ISSIMO SE
BEAC
2019. 04. 27. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 27. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
MTK BARÁTI KÖR
2019. 05. 05. 19:00
Kelen SC
2019. 05. 05. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
BEAC
2019. 05. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 05. 18. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 05. 18. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
FUTBALFÉRIA SC
BEAC
2019. 05. 25. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 25. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 06. 01. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 06. 01. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
BEAC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom