Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 3.csop. 21. forduló

2019.04.28 - 19:00

Budapest, Goldball '94 FC - Siketek - (Siketek pálya)

Budapest

BLSZ III. osztály 3.csop.

Játékvezető
SZINGAJEVSZKIJ JULIAN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PAP TAMÁS, TÓTH BARNABÁS
NIMRÓD SE
DINAMO TORPEDO KSE
90'
45'

Gólok

HALÁSZ GERGŐ

4'

1 - 0

 

HALÁSZ GERGŐ

7'

2 - 0

 

LABUNDY MÁTÉ

15'

3 - 0

 

PRAINER RÓBERT

19'

4 - 0

 

LABUNDY MÁTÉ

35'

5 - 0

 

KÖNCZEY ZSOLT

47'

6 - 0

 

HALÁSZ GERGŐ

48'

7 - 0

 

JÁNOSSY BARNABÁS ENDRE

49'

8 - 0

 

LABUNDY MÁTÉ

54'

9 - 0

 

JÁNOSSY BARNABÁS ENDRE

60'

10 - 0

 

HALÁSZ DÁNIEL

61'

11 - 0

 

JÁNOSSY BARNABÁS ENDRE

65'

12 - 0

 

SOÓKY NORBERT

69'

13 - 0

 

HALÁSZ GERGŐ

70'

14 - 0

 

JÁNOSSY BARNABÁS ENDRE

71'

15 - 0

 

JÁNOSSY BARNABÁS ENDRE

75'

16 - 0

 

HALÁSZ DÁNIEL

77'

17 - 0

 

JÁNOSSY BARNABÁS ENDRE

82'

18 - 0

 

HALÁSZ GERGŐ

87'

19 - 0

 

HALÁSZ GERGŐ

90'

20 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 21 18 2 1 114 25 89 56 8
2 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 21 17 2 2 68 25 43 53 7.7
3 ISSIMO SE ISSIMO SE 21 15 3 3 93 23 70 48 7.8
4 DUNA SK DUNA SK 21 12 2 7 80 56 24 38 7.5
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK II. FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 21 11 4 6 69 48 21 37 7.5
6 BAK RESPECT  BAK RESPECT  21 11 3 7 57 39 18 36 7.7
7 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 21 9 3 9 41 44 -3 30 7.6
8 ÚJPESTI FLOTTA ÚJPESTI FLOTTA 21 7 5 9 62 57 5 26 7.3
9 MTK BARÁTI KÖR MTK BARÁTI KÖR 21 7 2 12 55 76 -21 23 7.8
10 BEAC BEAC 21 6 3 12 40 60 -20 21 7.3
11 XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 21 6 3 12 30 61 -31 21 7.4
12 FUTBALFÉRIA SC FUTBALFÉRIA SC 21 5 3 13 56 73 -17 18 7.1
13 PIRAMIS SE PIRAMIS SE 21 5 1 15 51 79 -28 16 7.1
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 21 0 0 21 11 161 -150 0 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 11 8 2 1 29 5 24 26 10 7 3 0 22 4 18 24 21 15 5 1 51 9 42 50
2 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 10 6 3 1 17 7 10 21 11 7 3 1 17 3 14 24 21 13 6 2 34 10 24 45
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 10 7 3 0 20 3 17 24 11 5 4 2 17 7 10 19 21 12 7 2 37 10 27 43
4 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 11 7 2 2 21 7 14 23 10 3 4 3 5 6 -1 13 21 10 6 5 26 13 13 36
5 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 11 6 1 4 21 8 13 19 10 3 3 4 16 19 -3 12 21 9 4 8 37 27 10 31
6 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 10 4 3 3 16 10 6 15 11 5 1 5 13 12 1 16 21 9 4 8 29 22 7 31
7 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 11 4 2 5 11 13 -2 14 10 4 3 3 19 15 4 15 21 8 5 8 30 28 2 29
8 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 10 2 3 5 6 12 -6 9 11 5 3 3 12 10 2 18 21 7 6 8 18 22 -4 27
9 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 10 1 5 4 8 15 -7 8 11 5 3 3 10 13 -3 18 21 6 8 7 18 28 -10 26
10 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 12 4 3 5 14 18 -4 15 9 2 1 6 11 19 -8 7 21 6 4 11 25 37 -12 22
11 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 10 1 6 3 6 13 -7 9 11 3 3 5 7 16 -9 12 21 4 9 8 13 29 -16 21
12 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 10 3 3 4 17 17 0 12 11 1 5 5 11 18 -7 8 21 4 8 9 28 35 -7 20
13 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 11 2 3 6 7 15 -8 9 10 2 3 5 8 12 -4 9 21 4 6 11 15 27 -12 18
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 10 0 1 9 2 27 -25 1 11 0 1 10 2 41 -39 1 21 0 2 19 4 68 -64 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 11 9 1 1 64 15 49 28 10 9 1 0 50 10 40 28 21 18 2 1 114 25 89 56
2 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 10 9 0 1 32 15 17 27 11 8 2 1 36 10 26 26 21 17 2 2 68 25 43 53
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 10 7 2 1 52 12 40 23 11 8 1 2 41 11 30 25 21 15 3 3 93 23 70 48
4 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 11 6 0 5 45 28 17 18 10 6 2 2 35 28 7 20 21 12 2 7 80 56 24 38
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 10 3 4 3 30 25 5 13 11 8 0 3 39 23 16 24 21 11 4 6 69 48 21 37
6 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 11 6 0 5 35 20 15 18 10 5 3 2 22 19 3 18 21 11 3 7 57 39 18 36
7 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 10 3 2 5 16 20 -4 11 11 6 1 4 25 24 1 19 21 9 3 9 41 44 -3 30
8 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 11 3 3 5 28 29 -1 12 10 4 2 4 34 28 6 14 21 7 5 9 62 57 5 26
9 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 10 3 1 6 28 37 -9 10 11 4 1 6 27 39 -12 13 21 7 2 12 55 76 -21 23
10 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 11 3 1 7 17 32 -15 10 10 3 2 5 23 28 -5 11 21 6 3 12 40 60 -20 21
11 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 10 3 2 5 18 26 -8 11 11 3 1 7 12 35 -23 10 21 6 3 12 30 61 -31 21
12 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 10 3 2 5 34 34 0 11 11 2 1 8 22 39 -17 7 21 5 3 13 56 73 -17 18
13 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 12 4 0 8 30 39 -9 12 9 1 1 7 21 40 -19 4 21 5 1 15 51 79 -28 16
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 10 0 0 10 5 61 -56 0 11 0 0 11 6 100 -94 0 21 0 0 21 11 161 -150 0
 
BAK RESPECT
3 - 110 - 01 - 31 - 34 - 11 - 28 - 51 - 22 - 01 - 2--3 - 1
BEAC
1 - 43 - 01 - 1-2 - 11 - 70 - 20 - 54 - 2-2 - 31 - 42 - 3
DINAMO TORPEDO KSE
-0 - 70 - 30 - 31 - 7-0 - 70 - 102 - 90 - 20 - 72 - 6-
DUNA SK
0 - 23 - 213 - 13 - 10-1 - 411 - 10 - 37 - 10 - 34 - 13 - 0-
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
3 - 34 - 0--4 - 11 - 11 - 52 - 5-2 - 20 - 35 - 58 - 0
FUTBALFÉRIA SC
2 - 2-9 - 13 - 52 - 61 - 63 - 0-2 - 24 - 51 - 6-7 - 1
ISSIMO SE
-4 - 414 - 12 - 36 - 18 - 0--8 - 05 - 10 - 03 - 22 - 0
MTK BARÁTI KÖR
-4 - 2--1 - 27 - 40 - 33 - 97 - 40 - 32 - 23 - 61 - 2
NIMRÓD SE
4 - 06 - 120 - 010 - 2-7 - 32 - 1-5 - 15 - 20 - 13 - 32 - 1
PIRAMIS SE
2 - 30 - 18 - 01 - 62 - 8-2 - 80 - 22 - 33 - 10 - 65 - 15 - 0
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2 - 21 - 27 - 1-1 - 22 - 00 - 30 - 00 - 6--2 - 11 - 3
TESTVÉRISÉG SE II
3 - 1-4 - 05 - 32 - 13 - 21 - 08 - 20 - 5-3 - 1-3 - 0
ÚJPESTI FLOTTA
1 - 23 - 310 - 12 - 63 - 00 - 21 - 65 - 12 - 2--0 - 51 - 1
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
1 - 3-2 - 13 - 32 - 31 - 1-3 - 2-3 - 21 - 31 - 21 - 6

Meccsek

NIMRÓD SE

2018. 09. 01. 16:00
Ikarus BSE
2018. 09. 01. 16:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
NIMRÓD SE
2018. 09. 09. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 09. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 09. 16. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 16. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
NIMRÓD SE
2018. 09. 23. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 23. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
PIRAMIS SE
2018. 09. 30. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 09. 30. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
NIMRÓD SE
2018. 10. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
DUNA SK
2018. 10. 14. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 10. 14. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
NIMRÓD SE
2018. 10. 20. 15:00
Elektromos SE
2018. 10. 20. 15:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
NIMRÓD SE
2018. 10. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
ISSIMO SE
2018. 11. 04. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 04. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
NIMRÓD SE
2018. 11. 11. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 11. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 11. 18. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 18. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
NIMRÓD SE
2018. 11. 25. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 25. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
FUTBALFÉRIA SC
2019. 03. 10. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 10. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 03. 17. 16:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 17. 16:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
TESTVÉRISÉG SE II
NIMRÓD SE
2019. 03. 24. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 24. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 03. 31. 14:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 31. 14:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
NIMRÓD SE
2019. 04. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
BEAC
2019. 04. 13. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 13. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
NIMRÓD SE
2019. 04. 21. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 21. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
BAK RESPECT
2019. 04. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 05. 04. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 04. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
NIMRÓD SE
2019. 05. 12. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 05. 12. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
MTK BARÁTI KÖR
2019. 05. 19. 19:00
Kelen SC
2019. 05. 19. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
NIMRÓD SE
2019. 05. 26. 20:00
Goldball Park
2019. 05. 26. 20:00
Goldball Park
NIMRÓD SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 06. 01. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 06. 01. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
FUTBALFÉRIA SC
NIMRÓD SE

DINAMO TORPEDO KSE

2018. 09. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 09. 09. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 09. 16:00
Panoráma Sportközpont
DINAMO TORPEDO KSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2018. 09. 15. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 15. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 10. 17. 19:30
Elektromos SE
2018. 10. 17. 19:30
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 09. 30. 19:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 30. 19:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 10. 06. 16:00
Elektromos SE
2018. 10. 06. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
BEAC
2018. 10. 14. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 14. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 10. 20. 15:00
Elektromos SE
2018. 10. 20. 15:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
NIMRÓD SE
2018. 10. 27. 15:00
Láng SK Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 11. 04. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 04. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 11. 11. 15:00
Elektromos SE
2018. 11. 11. 15:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
MTK BARÁTI KÖR
2018. 11. 18. 19:00
Kelen SC
2018. 11. 18. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 11. 24. 15:00
Elektromos SE
2018. 11. 24. 15:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 03. 09. 16:00
Elektromos SE
2019. 03. 09. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
FUTBALFÉRIA SC
2019. 03. 17. 16:30
Ikarus BSE
2019. 03. 17. 16:30
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 03. 23. 16:00
Elektromos SE
2019. 03. 23. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 03. 30. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 30. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 04. 06. 16:00
Elektromos SE
2019. 04. 06. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
PIRAMIS SE
2019. 04. 13. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 13. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 04. 20. 16:00
Elektromos SE
2019. 04. 20. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
DUNA SK
2019. 04. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 05. 23. 20:00
Elektromos SE
2019. 05. 23. 20:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
BAK RESPECT
2019. 05. 15. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 15. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DINAMO TORPEDO KSE
ISSIMO SE
2019. 05. 19. 20:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 19. 20:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 05. 26. 16:00
Elektromos SE
2019. 05. 26. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2019. 06. 02. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 06. 02. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
DINAMO TORPEDO KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom